» »

Visokotlacni cistilec za avto

Visokotlacni cistilec za avto

«
1
2

IL_DIAVOLO ::

Zdravo :)

Iscem kvaliteten wap. Imeti mora nastavek za nanasanje pene in krtaco. V glavnem nic posebnega. Vidim, da so karcher cistilci med boljsimi. Katerega naj vzamem?

Budget: +-200 evrov

Lp

Unknown_001 ::

+-200EUR se pravi ti v skrajnem primeru lahko tudi plačajo za nakup? Well played.

Osnovni kärcher K4. Če maš denar K5

Krtač ne potrebuješ, če imaš kaj rad lak na avtomobilu. Vse te krtače in fensi nastavki, ki pridejo v kompletih so navlaka oz. plastika ki ti jo drago prodajo zraven. Rabiš rotadizo (rotirajoča šoba) in navadno šobo za široko pršenje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Unknown_001 ::

Ps. Če se da vzemi takega, ki ima pod ročajem kolut za cev. Lažje za pospravit in pripravit.


Ja, K5 bo super.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

šernk ::

karkoli gledaš razmišljaj o cca 10m dolgi cevi v + ni problem, minus kakšne 2-3 metre še pogojno potem pa že ne prideš več okoli avta.

sam sem cev in kolut imel že od prej, tako da sem vzel dve leti nazaj v obiju (dobiš 5 let garancije!!!) K3 za cca 140eur z vsem kar si napisal, dal 10eur da mi je priključke prešaltal in naredu še 30cm visokotlačne cevi lokalc, tako da sem kolut montiral potem sam z malce prirejanja.

rotirajoče krtače ne boš nikoli rabil, če ti je kaj do laka na avtu. Snowfoam je pa super zadeva za predpranje, da večjo umazanijo spraviš stran.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Unknown_001 ::

Snowfoam, krtačke in milijon nastavkov so za tiste, ki imajo preveč časa.

Rotadiza se za taveč drek razbijat uporab ko prikolice / gume / traktorje čistiš. Jlse da tudi na avtu ponucat če nisi vol, da boš šobo tiščal v pleh. Razdalja pol metra in delaš normalno. Široko pršenje je vseeno za klasično oranje daleč nanboljša izbira.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Hvala :)

Sem nasel, kar sem iskal.

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hvala :)

Sem nasel, kar sem iskal.


Marvellous. Enjoy it!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

IL_DIAVOLO ::

Torej ti sploh ne uporabljas detergenta? Samo pritisk in to je to?

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej ti sploh ne uporabljas detergenta? Samo pritisk in to je to?


Za predpravnje uporabljam dvokomponentni šampon. Dimer. Na vsakem petrolu ga dobiš pa tud v Obiju ipd štacunah bi ga mogl met. Razpršim ga z navadno ročno škropilnico od spodaj navzgor. Po pol minute lahko pereš s kärcherjem. Seveda od spodaj navzdol. Večino dreka boš že s tem dobil tako da pozimi je to že dovolj. Le dobro speri na koncu in obriši če si zadovoljen.

Če bi rad v nulo spucal, po spiranju naredi še navadno pranje.

Za navadno pranje kasneje čisto mehko krtačo (pride posebj ni una za natikat na karcher) ali gobo in vedro z navadnim šamponom. Krtačo pomočim v vedro in prežokam avto od strehe navzdol. Vmes krtačo sperem v čisti vodi (drugo vedro)

Avto po koncu sperem zo obilo vode in prebrišem.

Celotna procedura ne vzame več kot 15 oz max 20 minut če moram kak postopek ponovit.

S kakršnimikoli krtačkami za karcher, nastavki in plastično šaro ki bi jo moral šraufat gor dol in filat s šamponi ipd pizdarijami bi avto pral celo uro s tem da bi bilo pol še en kup sranja za pospravljat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Mislim... kärcher kupiš ker bi rad hitreje spucal nekaj. Zdaj da se boš pa še pol ure igral z nastavki mi je pa časovno že vseeno če avto sperem na šlauf.

Ps.

Za avto prebrisat je daleč najhitrejša opcija Vikan silikonska metlica. Pride podobmo kot ročni brisalc za šipe brisat le da je mehkejša in primerna za lak ko je avto opran in še moker.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

IL_DIAVOLO ::

Mislim, da s snow foam-om to naredis tudi zelo hitro oz. dosti hitreje kot pa z rocno skropilnico. Tudi manj je matranja.

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mislim, da s snow foam-om to naredis tudi zelo hitro oz. dosti hitreje kot pa z rocno skropilnico. Tudi manj je matranja.


Niti ne. Škorpilnico namešaš enkrat na mesec in ti je vsebina dost za cca 5 vozil. Pripraviš jo v pol minute in po delu jo samo postaviš v kot ko spustiš tlak. Ne rabiš je nič prat ker lahkbpočaka. snow foam pa pred vsakim pranjem pa še za pospravt je več dela. Verjem. Ko se gre kombije čistit hitrejše variante ni. Poškropiš in konec. Pereš dol.

Kar pa s predpranjem ne dobiš dol moraš itak pobrisat z gobo / krtačo. Snow foam ne bo pomagal kaj dosti. Je treba obrisat.

Lahkonse greva enkrat štopat če hočeš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Hehe ti verjamem :)

Daj samo povej se, kaksno razmerje namesas?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hehe ti verjamem :)

Daj samo povej se, kaksno razmerje namesas?


Uh ne veliko. To je zelo močna zadeva.

Lej od oka nekje 1:50 kakor piše gor. Rahlo zelenkasto mora pridt. Drgač pa ta stvar tudi muhe in komarje dobesedno stopi poleti. Le sprat se spravi še isti teden ker če se ti uno cmari en mesec na haubi ne dobiš z ničemer dol.

Šampon pred vlivanjem premešaj da se komponenti emulgirata. Pa najprej vlij vodo, nato šampon in nato škropilnico ene 4x obrni da se zmeša. Vodo najprej vlij zato ker če boš naredil obratno se ti bo penilo čez rob ob polnjenju in bo sranje.

Obvezno po špricanju avto temeljito splahni s čistilcem. Čistilo je alkalno in ni zdravo da stoji nesprano. Če boš temljito spral po uporabi avtu ne bo nič tudi na dolgi rok.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

šernk ::

Niti ne. Škorpilnico namešaš enkrat na mesec in ti je vsebina dost za cca 5 vozil.


nimam sicer pravega snowfoam ki ga lahko kupiš imam samo tistega, katerega sem dobil v paketu.
v slednjega mi gre za pranje 3 vozil, če bi kupil pa dodaten nastavek, gre pa gor pol direktno 1 litrska posoda s tem operem hmm ene 20-30 vozil z enim polnjenjem. priklop nastavka traja točno 2 sekundi in preden ti s tvojo ročno škropilnico sploh začneš špricat po avtu imaš s snow foam ga že končanega.



pa še primerjava med karcherjevim snow foam in snow foam lance, kje je pa pol še ročna škropilnica.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

Tilen ::

Skratka, malenkosti, če nisi ravno avtopralnica.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Unknown_001 ::

Igračke.
Tist snow foam za predpranje mora koliko časa čakati na avtomobilu?


Ko po predpranju delaš peno iz navadne žajfe jo moraš v vsakem primeru z gobo zmazat da obrišeš zažrt drek. In kaj si profitiral? Še vedno rabiš vedro vode in enga ki bo to drgnil. Samo s spiranjem ne dobiš vsega dol. Ni bilo takega šampona da ne bi bilo treba nič podrgnit. Kdor pa trdi drugače pere za en kurac.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

šernk ::

Tist snow foam za predpranje mora koliko časa čakati na avtomobilu?

čakaš kolikor želiš (odvisno od šampona od 1-5 min so večinoma), osebno čakam dobro minuto v vmesnem času pripravim šampon in gobo za pranje. avto imam poleti opran v celoti v cca 20ih minutah s tem da mi splakovanje pri predpranju pobere vsaj 5min ker grem temeljito čez cel avto da odstranim z vodo čimveč in ostane za gobo čimmanj sranja (sedaj se bo nekdo obesil, da velik pritisk vode škoduje...bom rekel samo: vem)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

IL_DIAVOLO ::

Ce malo razmislim, se mi sploh ne gre za cas, ampak da se bom cim manj matral. Posebej na strehi in havbi je tezko prit poleg(iz ene strani), z gobo nemogoce. Tako da tale snowfoam je s tega vidika prakticen. Tudi kaka krtaca s podaljskom bi bila dobra.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Se mogoče komu sanja, zakaj je pomembno da se avto na koncu obriše? Je to še eno v vrsti kompliciranje ali služi kakemu namenu? Jaz tega namreč nikoli nisem počel, tudi v avtopralnici tega nisem zasledil, vsaj ne pri osnovnem pranju za 5 evrov.

Raptor ti boš zagotovo vedel :)

Tilen ::

Obriše se zato, da se po pranju ne vidijo posušene kapljice vode. Sam tega nikoli ne počnem. Perem izključno v avtopralnici, ker se doma ne splača in vzame bistveno, bistveno preveč časa.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IL_DIAVOLO ::

Torej brezveze.

Spxy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej brezveze.


Če nočeš lisastega avta, boš brisal. :)

Tilen ::

Nekaterim je to pomembno, nekaterim ne. Odvisno tudi od tega, koliko se voziš in če imaš garažo. Če bo zjutraj rosa in nimaš garaže, nima smisla brisati. Nekateri so pa alergični na te kapljice in v vsakem primeru brišejo, da avto vsaj iz avtopralnice pride čist. Skratka, odločitev je tvoja in nima posebnega pomena. Zame zgolj estetika in zapravljanje časa, zato tega ne počnem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Utk ::

Sej je vso pranje samo estetika in zapravljanje časa.

Tilen ::

Nikakor. Avtopralnica je zelo praktična in hitra rešitev, če avto to potrebuje. Med vožnjo iz službe do doma, brez, da bi kdo sploh vedel, da si se kje ustavil. Poskrbijo tudi za kemikalije in ne zmočijo dvorišča.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Unknown_001 ::

Utk je izjavil:

Sej je vso pranje samo estetika in zapravljanje časa.


Ko se bo naslednjič solilo po cestah ti kar pusti pri miru, da bo avto prej začel gnit spodaj in ga kasneje nihče ne bo hotel kupit.

Pa ko boš imel avto tako zasvinjan, da boš cesto onesnaževal ali se tablica ne bo videla. Pripravi peneze za kazen.

Pa ko bo mačk tacal po prašnem avtu in uničeval lak ali ti bo kak nadebudnež s prtom risal po avtu...

Pa ko se boš naslonil na avto in boš zasvinjal rokave...

Mislim... halo? Aja, pranje avta je nepotrebno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Utk ::

Ko se bo naslednjič solilo po cestah ti kar pusti pri miru, da bo avto prej začel gnit spodaj in ga kasneje nihče ne bo hotel kupit.

Imam 15 let starega francoza, ki ga perem največ dvakrat na leto, na šlauf, še takrat ne podvozja, in ni praktično nič rjav. To pač ni nek nemec, recimo mercedes, ki bi že zdavnaj zgnil, s pranjem ali brez.

Pa ko boš imel avto tako zasvinjan, da boš cesto onesnaževal ali se tablica ne bo videla. Pripravi peneze za kazen.

Bom ga poskusil zdaj prat enkrat na 5 let, da vidim, če bo to doživel.

Pa ko bo mačk tacal po prašnem avtu in uničeval lak ali ti bo kak nadebudnež s prtom risal po avtu...

Bo kaj?

Pa ko se boš naslonil na avto in boš zasvinjal rokave...

Bom pač imel neestetske rokave. Še zmeraj samo estetika.

Mislim... halo? Aja, pranje avta je nepotrebno.

Ja, je.

Spxy ::

Unknown_001 je izjavil:

Utk je izjavil:

Sej je vso pranje samo estetika in zapravljanje časa.


Ko se bo naslednjič solilo po cestah ti kar pusti pri miru, da bo avto prej začel gnit spodaj in ga kasneje nihče ne bo hotel kupit.

Pa ko boš imel avto tako zasvinjan, da boš cesto onesnaževal ali se tablica ne bo videla. Pripravi peneze za kazen.

Pa ko bo mačk tacal po prašnem avtu in uničeval lak ali ti bo kak nadebudnež s prtom risal po avtu...

Pa ko se boš naslonil na avto in boš zasvinjal rokave...

Mislim... halo? Aja, pranje avta je nepotrebno.


Tako. Pa če ga kdaj še malo povoskaš ti bo še lak hvaležen poleg podvozja. :)

IL_DIAVOLO ::

Nisem tak obcutljiv...samo da se sipe in luci dobro vidijo. Ostalo mi je nepomembno.

Unknown_001 ::

Utk je izjavil:

Ko se bo naslednjič solilo po cestah ti kar pusti pri miru, da bo avto prej začel gnit spodaj in ga kasneje nihče ne bo hotel kupit.

Imam 15 let starega francoza, ki ga perem največ dvakrat na leto, na šlauf, še takrat ne podvozja, in ni praktično nič rjav. To pač ni nek nemec, recimo mercedes, ki bi že zdavnaj zgnil, s pranjem ali brez.

Pa ko boš imel avto tako zasvinjan, da boš cesto onesnaževal ali se tablica ne bo videla. Pripravi peneze za kazen.

Bom ga poskusil zdaj prat enkrat na 5 let, da vidim, če bo to doživel.

Pa ko bo mačk tacal po prašnem avtu in uničeval lak ali ti bo kak nadebudnež s prtom risal po avtu...

Bo kaj?

Pa ko se boš naslonil na avto in boš zasvinjal rokave...

Bom pač imel neestetske rokave. Še zmeraj samo estetika.

Mislim... halo? Aja, pranje avta je nepotrebno.

Ja, je.


Torej imaš avto v garaži, pereš ga pa očitno tako, da ga postaviš na dež.

Probaj ga met en teden pod drevesom, da te vidim.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nisem tak obcutljiv...samo da se sipe in luci dobro vidijo. Ostalo mi je nepomembno.


Pol tud felge prodaj pa navadne jeklene voz. Bo denarnica hvaležna.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Probaj ga met en teden pod drevesom, da te vidim.

Ptičje dreke in smolo pucam sproti z mokro krpo, to nima nobene veze s pranjem. Tudi če ga bi vsak teden pral v pralnici, ne bi čakal 3 dni z drekom na strehi. Korejca, ki ima šele 8 let pa še bele barve, enkrat letno obdelam s plastelinom, takrat je res čist, in še enkrat ga operem, vse ročno in na šlauf. Brez skrbi, da bo moj lak boljšem stanju kot vaš, ki perete s kirherji in v avtopralnicah.

Unknown_001 ::

Utk je izjavil:

Probaj ga met en teden pod drevesom, da te vidim.

Ptičje dreke in smolo pucam sproti z mokro krpo, to nima nobene veze s pranjem. Tudi če ga bi vsak teden pral v pralnici, ne bi čakal 3 dni z drekom na strehi. Korejca, ki ima šele 8 let pa še bele barve, enkrat letno obdelam s plastelinom, takrat je res čist, in še enkrat ga operem, vse ročno in na šlauf. Brez skrbi, da bo moj lak boljšem stanju kot vaš, ki perete s kirherji in v avtopralnicah.


Meh. To je relativno. Odvisno kok si vol za čistit. Če avto sproti pereš je dovolj da ga na vodo in malo žajfe prepereš. Škodo na laku s kärcherjem lahko nardi le invalid brez občutka.


Ko nimaš za nemca kupiš Hyundaia, ki ga je snoval švabo in pljuvaš čez nemca ki ga je 10 let nazaj snoval isti švabo . Genijalc.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Mam jeklene feltne :)

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mam jeklene feltne :)


Pametno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Utk ::

Moras bit pa res kmetavzar, ce mislis da je nemski avto ideal za vse. Naslednji bo ali elektricni ali pa japonski, nemski spet skoraj ziher ne.

Sicer mi je pa vseeno kdo ga je zasnoval, korejc ga je naredil tako kot treba, sparal tam kjer ni pomembno in naredil prav tam, kjer je pomembno.

Unknown_001 ::

Utk je izjavil:

Moras bit pa res kmetavzar, ce mislis da je nemski avto ideal za vse. Naslednji bo ali elektricni ali pa japonski, nemski spet skoraj ziher ne.

Sicer mi je pa vseeno kdo ga je zasnoval, korejc ga je naredil tako kot treba, sparal tam kjer ni pomembno in naredil prav tam, kjer je pomembno.

Ti moraš bit zabit da ne štekaš bistva. Fakat ti si kronično zafrustriran in v vsaki pofukani temi moramo brat tvoje jebeno pizdakanje čez nemce. Logično da te bom podjebaval nazaj. Mogoče ti bo enkrat kanilo da greš vsem na kurac s tvojim teženjem. MOJ avto MOJ francoz MOJ korejc

Bruh NEMEC blajk NEMEC pa ma da se ti sfuka ko te človk bere.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

IL_DIAVOLO ::

Zalostno, a resnicno. Se lahko prosim vrnemo k temi? :)

Hvala.

Utk ::

Unknown_001 je izjavil:

Utk je izjavil:

Moras bit pa res kmetavzar, ce mislis da je nemski avto ideal za vse. Naslednji bo ali elektricni ali pa japonski, nemski spet skoraj ziher ne.

Sicer mi je pa vseeno kdo ga je zasnoval, korejc ga je naredil tako kot treba, sparal tam kjer ni pomembno in naredil prav tam, kjer je pomembno.

Ti moraš bit zabit da ne štekaš bistva. Fakat ti si kronično zafrustriran in v vsaki pofukani temi moramo brat tvoje jebeno pizdakanje čez nemce. Logično da te bom podjebaval nazaj. Mogoče ti bo enkrat kanilo da greš vsem na kurac s tvojim teženjem. MOJ avto MOJ francoz MOJ korejc

Bruh NEMEC blajk NEMEC pa ma da se ti sfuka ko te človk bere.

Preberi se, vzemi tablete in premisli kdo je zabit in sfrustriran.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zalostno, a resnicno. Se lahko prosim vrnemo k temi? :)

Hvala.

Tema je da se prevec ukvarjas s tem avtom. Vozi peri in dej mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

IL_DIAVOLO ::

Za neko basic pranje sem gledal teleskopsko krtaco in navadni sampon.

http://www.operi-avto.si/krtace-in-roca...

http://www.operi-avto.si/samponi-brez-d...

Tilen ::

Pa vi vidite, kakšne so cene teh stvari? Meni se zdi blazno, da bi vse to kupoval in poleg vsega tega še zapravljal svoj čas za pranje. To lahko dela samo nekdo, ki ima bistveno preveč časa in je njegov čas ničvreden.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IL_DIAVOLO ::

Zakaj pa ne, ce pa je voda zastonj 8-)

Tilen ::

Zdravstvo tudi, ne? Samo greš v čakalnico in si na vrsti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

IL_DIAVOLO ::

Ne vem sicer, kako je to povezano, ampak dobro.

Unknown_001 ::

Tilen je izjavil:

Pa vi vidite, kakšne so cene teh stvari? Meni se zdi blazno, da bi vse to kupoval in poleg vsega tega še zapravljal svoj čas za pranje. To lahko dela samo nekdo, ki ima bistveno preveč časa in je njegov čas ničvreden.


Model, ko boš imel kamione, cisterne, ograje, škarpe, cerade za oprat se mi javi, da ti ga posodim za en dan, pa se bova potem pogovarjala. Če si pa iz bloka... ja razumem da ne rabiš. Čistilnika ne kupiš samo za avto ampak ti služi tudi zabokoli hiše. Razen če si rad na kolenih in žlajfaš na krtačo.

Utk je izjavil:


Preberi se, vzemi tablete in premisli kdo je zabit in sfrustriran.


A ča ti pizdiš unatrag? Boli, jelda?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Unknown_001 je izjavil:

Tilen je izjavil:

Pa vi vidite, kakšne so cene teh stvari? Meni se zdi blazno, da bi vse to kupoval in poleg vsega tega še zapravljal svoj čas za pranje. To lahko dela samo nekdo, ki ima bistveno preveč časa in je njegov čas ničvreden.


Model, ko boš imel kamione, cisterne, ograje, škarpe, cerade za oprat se mi javi, da ti ga posodim za en dan, pa se bova potem pogovarjala. Če si pa iz bloka... ja razumem da ne rabiš. Čistilnika ne kupiš samo za avto ampak ti služi tudi zabokoli hiše. Razen če si rad na kolenih in žlajfaš na krtačo.



Naslov teme je visokotlačni čistilec za avto.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Unknown_001 ::

Tilen je izjavil:


Naslov teme je visokotlačni čistilec za avto.


Kot da zdaj to pomeni, da ga ne bo uporabljal za nič drugega. Še vedno ga bo lahko prodal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

smacker ::

Enim je avto tudi hobi. OP prosi za nasvete pri pranju, ne vem zakaj se mešate ljudje, ki še avta niste prali drugače kot v avtomatski pralnici ;)
Sam perem 2x na mesec, vedno samopostrežna ročna pralnica z vap-om in krtačo + obrišem na koncu. Če ne brišem, se poznajo bele lise od vodnega kamna (lak je temno moder), čeprav spiram z "destilirano" vodo. Po 2 letih se tudi že poznajo praske v laku od krtače, ampak se da s poliranjem vse zakrit. Žal si pri bloku ne morem privoščit žlauha in 2 veder. :(
Karcher K5 bo vrh glave za avto, uporaba krtače pa po želji. Če maš svetlejši lak, so praske manj opazne.

IL_DIAVOLO ::

Ko se ne bi folk toliko vtikal kaj si kdo kupi in zakaj si to kupi. Jaz ze vem zakaj.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

visokotlačni čistilec

Oddelek: Loža
219587 (3357) lejko0
»

Pranje avtomobila doma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7523872 (13404) radmannsdorf
»

Detajlno čiščenje, politure, voskanje in vse kar sodi zraven

Oddelek: Na cesti
156027 (5245) Map
»

Wap in lak/barva

Oddelek: Loža
201552 (1269) next3steps
»

Praske po pranju avtomobila

Oddelek: Na cesti
2414138 (13274) black ice

Več podobnih tem