» »

Slušalke

Slušalke

Meiniken ::

Iščem nove slušalke (nekje okrog 100 eur), ki bodo namenjene špilanju igric.

Trenutno uporabljam plantronics gamecom 780 že nekaj let ampak sem z njimi imel vesčas neke težave skozi leta.
Po slabem letu se je odlomil en del na vrhu in se jih ni dalo kej preveč raztegovati, zato sem stvar nekako ojačal sešvasal z nekej železa. Raztegovati se jih ne da, prožne pa tud niso več.
Potem sta se še enkrat po tem slušalki odlomili (le plastika), kar sem spet nekako skupaj švasal, da se skup drži.
Tretji problem sta pa še ušesni blazinici. Pač, dolgi gaming session-i skozi leta in se švic na njih nabere. Hudiča se ne da kej preveč čistit.

Torej, iščem nove slušalke, namenjene za igrice, morajo pa imet:
- 7.1 surround sound
- mikrofon
EDIT: - USB

Zaželjeno:
- kolešček na slušalkah za uravnavanje glasnosti
- gumb za izklop/vklop mikrofona
- možnost odstranitve blazinic, da se jih lahko opere

Torej, če kdo že uporablja kakšne take slušalke oz. jih pozna... razpišite se :)
Sem že sicer malce gledal in zasledil corsair void pro, ki bi verjetno že zadostovale, ampak me zanime še kakno vaše mnenje če sem kaj zgrešil.
  • spremenilo: Meiniken ()

theVB ::

Logitech g633?
Nedavno kupil brezzicno verzijo, zelo zadovoljen z kvaliteto mikrofona, zvok si pa naštimaš po svoji meri je pa tud top :)

Meiniken ::

E, to. Super bojo. Hvala :)

r3dkv1c4 ::

r3dkv1c4 ::

http://www.guru3d.com/articles_pages/co...

Sam imam 1500 model na žico in ti lahko povem, da jih ne zamenjam za nobene.
Preigral svašta in svega, preposlušal muziko ogromno, pogledam en kup filmov in vedno sem zadovoljen z njimi.

Jaz jih priporočam.....če jih kje dobiš za kakih 70€ si zmagal, v primeru, da te premamijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171103 (14068) Banza
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458199 (7189) Verma
»

Katere slušalke??

Oddelek: Kaj kupiti
193145 (2112) BorutK-73
»

Slušalke do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
223899 (3316) LukaTCE
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
425455 (2571) Primorec

Več podobnih tem