» »

ZEC&ZCL wallet

ZEC&ZCL wallet

dvince ::

Pozdravljeni,
prosim za pomoč pri prenosih public address iz ZEC windows walleta ali JAXX walleta v drugega (na drugi računalnik) ali kako bi shranil kopijo na usb ali drugi medij. Če instaliram nov wallet se mi na novo nastavijo addresse, jaz pa bi rad importiral iz obstoječega walleta.

simoncelli ::

pozor 28.2.2018 Kdor bo imel v ZCL waletu zcljčke z private keyem ,bo nagrajen z Bitcoin private kovančki !!!! ,ki bodo imeli neko vrednost ... mislim da se splača ,razn če bo ata bitcoin padu pod 5k in pol na 2,5k .... samo tolko vvednost ... če še kdo kaj več ve naj napiše še kaj več.

janig ::

dvince je izjavil:

Pozdravljeni,
prosim za pomoč pri prenosih public address iz ZEC windows walleta ali JAXX walleta v drugega (na drugi računalnik) ali kako bi shranil kopijo na usb ali drugi medij. Če instaliram nov wallet se mi na novo nastavijo addresse, jaz pa bi rad importiral iz obstoječega walleta.

https://steemit.com/bitcoin/@idealscene...

marekmarko ::

Tkole je glede zclassica in forka. Snapshot bo 28.2.2018 čez kake dva dni pa dobiš bitcoin private. Se pravi da kdor ima v walletu ali na podpirajoči borzi (če bo katera podpirala) zclje in btcje dobiš isto število bitcoin privateov. Če hočeš btcp je ceneje kupiti zcl kot btc. Btcp pa ne bo kr en kovanc, tako da se splača malo pobrskat o tem. Jaz sem zclje kupil po 4$ in to čisto ponesreči, tako da sem že vse kar je možno prebral o tem forku.

Machete ::

Dobra pomota :]
Pazite, če boste na Cryptopiji kupovali ZCLje. Danes so jih sicer releasali, amapk jih je folk čakal tudi 2 tedna, brez pravega odgovora oz. razloga. Jaz samo 2 dni..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

simoncelli ::

What is a hard fork?
A hard fork is when a single cryptocurrency splits in two. It occurs when a cryptocurrency’s existing code is changed, resulting in both an old and new version. This case is somewhat unique, whereby ZCL and BTC will be co-forked into Bitcoin Private (BTCP).

When is the hard fork?
Snapshot date: February 28th, 2018.
Fork Date & Main Net Launch: Approximately 2 days later.

How do I receive BTCP?
When the hard fork occurs, a snapshot of all existing ZCL and BTC holdings will occur. Anyone holding ZCL or BTC in a wallet or supported exchange will be credited Bitcoin Private (BTCP) at a 1:1 ratio. For example, if you hold 15.4 ZCL and 0.1 BTC, you will receive 15.5 BTCP.

marekmarko ::

Zclassic se mogoče par dni do 28.2.2018 še dvigne, nato bo pa potonil kot kamen. Tisti ki ga bo držal z namenom da dobi btcp, lahko le upa da bo btcp + zcl po forku več vreden kot je napumpani zcl sedaj. Jaz sem svoje že prodal, ker se mi zdi zelo veliko reskiranje.

dvince ::

marekmarko je izjavil:

Zclassic se mogoče par dni do 28.2.2018 še dvigne, nato bo pa potonil kot kamen. Tisti ki ga bo držal z namenom da dobi btcp, lahko le upa da bo btcp + zcl po forku več vreden kot je napumpani zcl sedaj. Jaz sem svoje že prodal, ker se mi zdi zelo veliko reskiranje.


seveda večina špekulira, da bo vrednost BTCPja enaka ali višja od vrednosti ZCLja ob forku. Zato ga vsi rudarijo in kupujejo.
Glede na to da je BTG podobno vrednoten kot zdaj ZCL bo po mojem cena BTCPja višja od BTG: 150-200$. Odvisno tudi na kateri borzi bo plasiran poleg Bittrexa in Cryptopie.

simoncelli ::

Dobro si povedal ...

Machete ::

sexy


btw, meni je cryptopia verjetno ukrala ca 5 ZCLjev (deposit 1500 potrditev, kovancev ni). Sicer (danes) vrednih skoraj nič, pa vseeno. Nikoli več cryptopia. Povejte naprej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

marekmarko ::

Me prov zanima vrednost BTCP-ja. jaz sem svoje zclje prodal po 187$ ker nisem upal reskirat, pa še nabavna cena je bila cca 4$.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108495139 (103870) Jagdpanter
»

ETN electroneum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
19325354 (6966) Baja
»

Brezplačne kriptovalute

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4913595 (2569) Stefan01
»

Bitoin forki (BCH, BTG,...)

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
143391 (2257) Machete
»

V Grčiji aretirali vodjo bitcoinske tržnice BTC-e

Oddelek: Novice / Kriptovalute
3515880 (12629) McClane

Več podobnih tem