» »

Bitstamp - čakanje na potrditev računa

Bitstamp - čakanje na potrditev računa

matijarus ::

Pozdravljeni,

kako dolgo se kaj čaka da potrdijo račun iz Bitstampa? Trenutno mi teče 13-ti delovni dan, vendar še kar nič.

Lp

ideep ::

mene pa zanima kaj tisti 15$ bonus pomeni.. kako ga vnovčim? če ga nikjer v balancu ni za videt?

iso2000 ::

matijarus je izjavil:

Pozdravljeni,

kako dolgo se kaj čaka da potrdijo račun iz Bitstampa? Trenutno mi teče 13-ti delovni dan, vendar še kar nič.

Lp

Jaz čakam od 13.12.2017. Tako da, potrpljenje je božja mast:D

Crossfire ::

Poslužuj se drugih poti. Ker zna bit, da bo le-ta še precej trajala.

dj_uro ::

Sam sem čakal skoraj mesec dni! dobre tri tedne...tako da nič ne srbi, bo kmalu!
vw-klub.si

tomaz- ::

jaz čakam že od začetka decembra.. Sem že zdavnaj drugje

DamijanD ::

V čem je glavna razlika, da nekje hitro naredijo validacijo na bitstampu pa ne? avtomatika vs. ročno ali kaj drugega...

#000000 ::

Btw katero menjalnico ter wallet predlagate, mislm da podpirata oba cel kup valut, kolega pravi da se mu meša ker ima tolk enih borz in denarnic da se več ne znajde kje ma kaj, kaj predlagate v takem primeru, hoče met BTC in predvsem ripple in ETH in podobne.

Hvala in LP

jakan123 ::

Jaz sem čakan en dan. 5. decemrba sem se registriral.
Drugače pa bitpanda ima hiter postopek. Danes so se registrirali štirje prijatelji. Noben ni čakal več kot eno uro. Jaz sem se v petek. Par minut. Verificirajo te preko video klica. Podobno kot za N26.

Referral link za Bitpando, če se kdo odloči za Bitpando :)
https://www.bitpanda.com/?ref=859445192...

boro10 ::

Ni edina pot do sredstev Bitstamp. Pa registriajte se na več borzah, da ne boste potem jokali, ko na vaši ne bo kovncev.

Predlagam članek:
Sem začetnik, rad bi kupil kriptovalute, na katere borze naj se prijavim?

Če pa hočeš hitro pričeti trgovati pa:
Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci
Pozdrav

Ganon ::

Ali kdo čaka več kot mesec dni?

MakZ77 ::

DA!!! Sem pisal na support dva dni nazaj... Nobenega odgovora...
Tudi jaz sem se nato registriral na Bitpandi, kjer so me verificirali prej kot v eni uri..

shotalick ::

MakZ77 je izjavil:

DA!!! Sem pisal na support dva dni nazaj... Nobenega odgovora...
Tudi jaz sem se nato registriral na Bitpandi, kjer so me verificirali prej kot v eni uri..


V temi "špekulacije kriptovalut" sem napisal, da sem čakal 3 tedne na potrditev. Bojo potrdili, vendar očitno je še vedno naval.

_sas_ ::

MakZ77 je izjavil:

Tudi jaz sem se nato registriral na Bitpandi, kjer so me verificirali prej kot v eni uri..


Kakšen je fee za credit card na Bitpandi? In pa kolk časa traja SEPA, če ve kdo?

MakZ77 ::

_sas_ je izjavil:

MakZ77 je izjavil:

Tudi jaz sem se nato registriral na Bitpandi, kjer so me verificirali prej kot v eni uri..


Kakšen je fee za credit card na Bitpandi? In pa kolk časa traja SEPA, če ve kdo?


Na Bitpandi je najbolj ugodno, da nakažeš s kreditno kartico najprej EUR v Euro Wallet pol pa kupiš coine iz sredstev iz Euro Walleta.
Fee za nakazilo s kreditno kartico je 2 %, od jurja so si vzeli slabih 20 EUR.
Ostali fee-ji pri nakupu coinov pa so vračunani pri nakupu in prodaji, zato so cene coinov nekoliko večje oziroma dobiš manj EUR..

SEPA nakazila nisem naredil, kolikor sem videl ti Bitpanda ne zaračuna stroškov, traja pa do 3 delovne dni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MakZ77 ()

Ganon ::

Po petih tednih dobil odgovor. Zavrnjeno. Pošljite kvalitetno sliko osebnega dokumenta, bla, bla, bla ... Slika dokumenta je bila v visoki ločljivosti, videlo se je čisto vse. In kaj zdaj? Še enkrat naj pošljem in čakam 5, 10 tednov, da bo spet zavrnjeno? Koga imajo za norca?

pwn3rrr ::

Noben te ne sili, da še enkrat pošlješ... nekaj si že moral narediti narobe.

Ganon ::

Težava je, ker ne vem, kaj točno jih je zmotilo. To lahko zdaj traja v nedogled. Slika je bila v pravi ločljivosti, na dokumentu pa je bilo vidno vse.

pwn3rrr ::

Si skeniral ali fotografiral? Skenirano zna biti bolje... pa seveda obe strani dokumenta.

Ganon ::

Fotografiral. Sem zdaj vklopil funkcijo skeniranja dokumenta na telefonu. Mogoče bo v redu.

Crossfire ::

To pomeni, da te bodo obravnavali marca/aprila...najdi alternativo.

boro10 ::

Pozdrav

pwn3rrr ::

Izogibajte se nakazilom na kakšne tretje, manj znane borze... osebno bi vseeno počakal na Bitstamp potrditev in bi potem vse nakazoval/izplačeval preko njih.

jakan123 ::

Jaz uporabljam BitPando. Account verificiraš preko video klica. V enem dnevu imaš zrihtano vse.
Referral link za BitPando:
https://www.bitpanda.com/?ref=859445192...

MakZ77 ::

Evo... Na Bitstampu so končno tudi meni potrdili račun... Po mesecu in pol...

bastadu ::

MakZ77 je izjavil:

Evo... Na Bitstampu so končno tudi meni potrdili račun... Po mesecu in pol...

+1

Ganon ::

Ganon je izjavil:

Fotografiral. Sem zdaj vklopil funkcijo skeniranja dokumenta na telefonu. Mogoče bo v redu.


So mi že odgovorili in je spet zavrnjeno. Še enkrat sem slikal, tokrat vozniško dovoljenje. :|

skrba ::

Evo, meni dans potrdili acc od 3. januarja :) Kaj naj kupim? :)

boro10 ::

skrba je izjavil:

Evo, meni dans potrdili acc od 3. januarja :) Kaj naj kupim? :)


Na bitstampu BTC in ETH. Oziroma, prav veliko več izbire nimaš :)
Pozdrav

Ganon ::

Ganon je izjavil:

Ganon je izjavil:

Fotografiral. Sem zdaj vklopil funkcijo skeniranja dokumenta na telefonu. Mogoče bo v redu.


So mi že odgovorili in je spet zavrnjeno. Še enkrat sem slikal, tokrat vozniško dovoljenje. :|


Še vedno čakam. :)) Zdaj mi je že vseeno, če mi odobrijo ali ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč Coinbase (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5611658 (432) tomaz-
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841676 (8842) buttcrack
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857240 (44354) PrihajaNodi
»

V Franciji bodo kriptovalute prodajali kar v trafikah

Oddelek: Novice / Kriptovalute
147680 (5071) nekikr
»

Rad bi anonimno kupil bitcoin in potem anonimno z njim plačal nek servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
346101 (4346) alese

Več podobnih tem