» »

kaj je pomembno pri ICO

kaj je pomembno pri ICO

krmp ::

Zanima me, kaj je najbolj pomembno, če hočeš naredit ICO. Zakaj vsi želijo predstaviti idejo, da je za njihov produkt potrebna blockchain tehnologija - a folk ne vlaga, če temu ni tako?

ramiz?! ::

a to si z google translate skopiral, al si se prov potrudil napisat tako, da izpade retardirano in nihče nebi razumel? ker sam sem na žalost 9x prebral in mi še zdej ni jasno kaj te zanima
Never regret anything, there's always a reason things happen.

next3steps ::

krmp je izjavil:

Zanima me, kaj je najbolj pomembno, če hočeš naredit ICO. Zakaj vsi želijo predstaviti idejo, da je za njihov produkt potrebna blockchain tehnologija - a folk ne vlaga, če temu ni tako?

Predstavitev. Vlagatelji v ICO so neumni in kaj več ne zahtevajo.

ramiz?! ::

next3steps je izjavil:

krmp je izjavil:

Zanima me, kaj je najbolj pomembno, če hočeš naredit ICO. Zakaj vsi želijo predstaviti idejo, da je za njihov produkt potrebna blockchain tehnologija - a folk ne vlaga, če temu ni tako?

Predstavitev. Vlagatelji v ICO so neumni in kaj več ne zahtevajo.

Izjemen odgovor... nekako pritiče nivoju samega prvega posta
Never regret anything, there's always a reason things happen.

krmp ::

@ramiz: kaj točno te moti pri vprašanju. Mogoce bolje: Kaj je pomembno, ce hočeš naredit uspesen ico?

ramiz?! ::

pa ti veš kaj je ICO?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Kebo ::

Evo jaz mislim, da danes manjka vsem ICOtom dve stvari, in to je da investitorji niso udeleženi na dobičku in da nimajo upravljavskih pravic v podjetju, katerega financirajo. Nasploh pa mi gre na živce, ko se izmišljujejo neke use case-e za svoj žeton, ki so nepraktični in nelogični, samo zato da lahko rečejo, da nucajo token.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

aaa1 ::

next3steps je izjavil:

krmp je izjavil:

Zanima me, kaj je najbolj pomembno, če hočeš naredit ICO. Zakaj vsi želijo predstaviti idejo, da je za njihov produkt potrebna blockchain tehnologija - a folk ne vlaga, če temu ni tako?

Predstavitev. Vlagatelji v ICO so neumni in kaj več ne zahtevajo.


Bi se kar strinjal s to trditvijo, se je prevečkrat izkazalo da je važen samo hype, vsebina pa veliko manj, npr: viberate ki sploh ne potrebuje blockchaina je imel "uspešen" ICO, Tron se je izkazalo da so skopirali whitepaper pa folk še vedno vlaga, pa še mnogo podobnih. Pa sem navdušen nad crypto svetom, ampak trenutno večino projektov poganja hype. Ker večina jih itak ne razume kaj tehnično se odzadi dogaja...

janig ::

Kebo je izjavil:

Evo jaz mislim, da danes manjka vsem ICOtom dve stvari, in to je da investitorji niso udeleženi na dobičku in da nimajo upravljavskih pravic v podjetju, katerega financirajo.

ICO "investitorji" financirajo produkt, ne podjetje.
Podobno lahko tudi financirajo Lavazza produkte, tako, da kupijo njihove tokene za kafe masine.
Samo HODL, cez nekaj casa jim bo ziher zrasla cena in na ebayu se jih bo lahko prodalo po visji ceni.

next3steps ::

ramiz?! je izjavil:

next3steps je izjavil:

krmp je izjavil:

Zanima me, kaj je najbolj pomembno, če hočeš naredit ICO. Zakaj vsi želijo predstaviti idejo, da je za njihov produkt potrebna blockchain tehnologija - a folk ne vlaga, če temu ni tako?

Predstavitev. Vlagatelji v ICO so neumni in kaj več ne zahtevajo.

Izjemen odgovor... nekako pritiče nivoju samega prvega posta

Dokaz za to je nešteto propadlih.
https://slo-tech.com/novice/t718641#crta


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec slovenskega kripto start-upa Cofound.it (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostalo
6018189 (11180) Vazelin
»

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
17731886 (18812) dronyx
»

Slovenski blockchain projekt za trgovanje&energijo

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
197171 (4304) neverlucky
»

ROX PREICO se začne 21.2. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5913518 (10167) sandmat
»

Polovica lanskih kriptožetonov že propadla (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5120836 (16713) Invictus

Več podobnih tem