» »

ospredje novic na slo spletnih straneh

ospredje novic na slo spletnih straneh

jb_j ::

ali bi bile pozitivne novice v ospredju slovenskih/državnih časnikih za praznike, kršitev svobode govora?

nekateri ljudje se za praznike zberejo z družinami, ali bi lahko bila naloga posrednikov novic, da za praznike v ospredje podajo lepe novice?
če se že 350 dni na leto, bere v ospredju samo slabe novice.

ali bi bila to kršitev svobode govora?

na to temo ne bom odgovarjal, ker mi znova in znova administratorji zapirajo teme, v katerih podam določeno vprašanje.
  • spremenil: jb_j ()

Unknown_001 ::

Sem ti že razložil, da se v Slo poveličujeta neuspeh in tragedija. Naslovnice so zato da nas fotrajo z bedarijami in kriminalom. Predvsem zato ker se to bere bolj kot zgodbe o uspehu. Figure out why. Ker je GREH če nekomu v tej zapripizdini pod Alpami uspe.

Yep... zraven se pa še zaganja moralna panika in dan je popoln.
Dokazano: branje slovenskih mainstram medijev škodi možganom.

Prestrašene ovce je lažje manipulirati.

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

Dostop do jamranja mora biti vedno odprt. In podprt z vedno objektivnimi mediji.
Ni, da bi se veselje množično razpaslo po Sloveniji. To je lahko nevarno za zdravje.

Unknown_001 ::

Fun fact.

40let nazaj.
Če si hotel biti na naslovnici si moral storiti nekaj izjemno važnega.

Danes.
Če hočeš priti na naslovnico, enostavno naredi največjo možno svinjarijo in boš super zvezda čez noč.

Dokler bomo neumnim dajali pozornost in slavo, pametne pa odrivali na rob ne bo šlo na bolje.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Meni je blazno zanimivo, kako določen folk čuti užitek ob tem, da poziva oblasti (takšne ali drugačne) k utišanju ljudi/vsebine, ker se ne sklada z njihovimi senzibilnostmi...kljub temu, da imajo svobodo to ignorirat.

Jz mislim, da tu se skriva tud nekaj slovenceljstva.
Sol na rano pa je, ko ti pol tej začnejo moralizirat kaj in kako je pravično.

If it weren't so tragic i might even laugh.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Meni je blazno zanimivo, kako določen folk čuti užitek ob tem, da poziva oblasti (takšne ali drugačne) k utišanju ljudi/vsebine, ker jim ni všeč to kar slišijo...kljub temu, da imajo svobodo to ne slišat.

Jz mislim, da tu se skriva tud nekaj slovenceljstva.
Sol na rano pa je, ko ti pol tej začnejo moralizirat kaj in kako je pravično.

If it weren't so tragic i might even laugh.


Bodi specifičen. Povej kdo in kaj ?

dice7 ::

Verjetno misli na LGBTje, katerim vecina slovenceljnev privosci kratene pravice

vostok_1 ::

Unknown_001 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Meni je blazno zanimivo, kako določen folk čuti užitek ob tem, da poziva oblasti (takšne ali drugačne) k utišanju ljudi/vsebine, ker jim ni všeč to kar slišijo...kljub temu, da imajo svobodo to ne slišat.

Jz mislim, da tu se skriva tud nekaj slovenceljstva.
Sol na rano pa je, ko ti pol tej začnejo moralizirat kaj in kako je pravično.

If it weren't so tragic i might even laugh.


Bodi specifičen. Povej kdo in kaj ?



Z veseljem bi, ampak žal si boš moral le predstavljati kam moja roka kaže.

dice7 je izjavil:

Verjetno misli na LGBTje, katerim vecina slovenceljnev privosci kratene pravice


That doesn't even make sense.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dice7 ::

vostok_1 je izjavil:

dice7 je izjavil:

*izenacitev pravic*
That doesn't even make sense.

Vemo vemo. Ker ta primer ne sovpada z 'anti sjw' narativo se ga oznaci, kot nicnega

Unknown_001 ::

dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

dice7 je izjavil:

*izenacitev pravic*
That doesn't even make sense.

Vemo vemo. Ker ta primer ne sovpada z 'anti sjw' narativo se ga oznaci, kot nicnega


Dajmo zlepa... praznki so

Raje sklenite konsenz.

kuall ::

Sej ta forum ni nič boljši. Boš napisal nekaj pozitivnega, ne bo odziva. boš napisal nekaj narobe bodo vsi pograbili. Ljudje pač radi vidijo, če gre drugim slabo, ker se potem bolje počutijo glede svojega položaja. Če bi na poročilih poročali o uspešnih poslovnežih bi se slovenci požrli od zavisti.
pop tv informativnih oddaj jaz sploh ne morem več gledat, ker zganjajo tako paniko pri vsaki stvari, že ton glasu novinarjev mi gre na kurac.
Ali pa danes sem dobil idejo, zakaj imajo v Angliji še vedno kraljevo družino. Zato, ker so kapitalistična družba in tam jih tako ne moti, če vidijo nekoga na višjem položaju. Sprejemajo družbene razrede. Slovenci jih ne bi mogli gledat, ker težje prenesejo, da gre nekomu bolje kot njim.

Jaz sploh nimam problemov s tem. To je še en od mojih plusov. V resnici imam veliko raje uspešne ljudi kot neuspešne, ker vem, da imajo lepši značaj (ki je bil vzrok in je posledica uspeha) in da bo druženje z njimi veliko bolj prijetno.

PaX_MaN ::

jb_j je izjavil:

ali bi bile pozitivne novice v ospredju slovenskih/državnih časnikih za praznike, kršitev svobode govora?

Da, saj ker takega dogodka v zahodnih svobodnih demokracijah nikoli ni bilo, bi bil tak dogodek (prvi) znak totalitarnega režima.

Pika na i ::

kuall je izjavil:

Sej ta forum ni nič boljši. Boš napisal nekaj pozitivnega, ne bo odziva. boš napisal nekaj narobe bodo vsi pograbili. Ljudje pač radi vidijo, če gre drugim slabo, ker se potem bolje počutijo glede svojega položaja. Če bi na poročilih poročali o uspešnih poslovnežih bi se slovenci požrli od zavisti.
pop tv informativnih oddaj jaz sploh ne morem več gledat, ker zganjajo tako paniko pri vsaki stvari, že ton glasu novinarjev mi gre na kurac.
Ali pa danes sem dobil idejo, zakaj imajo v Angliji še vedno kraljevo družino. Zato, ker so kapitalistična družba in tam jih tako ne moti, če vidijo nekoga na višjem položaju. Sprejemajo družbene razrede. Slovenci jih ne bi mogli gledat, ker težje prenesejo, da gre nekomu bolje kot njim.

Jaz sploh nimam problemov s tem. To je še en od mojih plusov. V resnici imam veliko raje uspešne ljudi kot neuspešne, ker vem, da imajo lepši značaj (ki je bil vzrok in je posledica uspeha) in da bo druženje z njimi veliko bolj prijetno.

A tako enostavno je to? Uspešni imajo lepši značaj?
Joj, hvala, vsak dan se kaj novega naučim.

Unknown_001 ::

Ni ravno neumna trditev. Uspešen človek veliko bolj svetlo gleda na svet kot tak ki mu nikoli nič ne uspe. Lepše je biti z nekom, ki ima kaj dobrega za povedati kot s tistim ki samo godrnja in ti zamori cel dan s svojim poltonskim karakterjem.

Pika na i ::

Čas bo, da gresta oba spat.

kuall ::

Pika to je na splošno rečeno in ni vedno res. Posebej v Sloveniji, kjer je toliko korupcije in kjer se ne ceni vedno sposobnosti ampak se bolj ceni to, kako znaš goljufat, zato veliko sposobnih ne more sploh nikoli uspeti.

So pa uspešni ljudje na splošno boljša družba ja, tudi bolj zanimivi so, ker so bolj inteligentni, ker sta inteligenca in uspeh ponavadi povezana.

jype ::

kuall je izjavil:

So pa uspešni ljudje na splošno boljša družba ja, tudi bolj zanimivi so, ker so bolj inteligentni, ker sta inteligenca in uspeh ponavadi povezana.
No, zdaj vsaj veš, zakaj se midva tako slabo razumeva.

Premalo zanimiv, inteligenten in uspešen si.

Pika na i ::

Vsak ima svoj pogled na uspešnost.
In ne, poznam kup uspešnih bedakov, ki jih niti slučajno ne želim imeti v svoji bližini. Ker so s svojim nakladanjem, popolnoma nezanimivi. Inteligenca? Moja kuščarka je bolj inteligentna od njih.

kuall ::

jype mi pa sledi kot hijena.

jype ::

Najin odnos nima ničesar opraviti z menoj, ti si kriv, da nisi dovolj zanimiv. Res!

kuall ::

To je zame kompliment, da ti nisem zanimiv. Če bi ti bil bi se zamislil kaj delam narobe.

jype ::

Prepričan sem, da je to integralni del tvoje identitete.

korenje3 ::

jb_j je izjavil:

ali bi bile pozitivne novice v ospredju slovenskih/državnih časnikih za praznike, kršitev svobode govora?

nekateri ljudje se za praznike zberejo z družinami, ali bi lahko bila naloga posrednikov novic, da za praznike v ospredje podajo lepe novice?
če se že 350 dni na leto, bere v ospredju samo slabe novice.

ali bi bila to kršitev svobode govora?

na to temo ne bom odgovarjal, ker mi znova in znova administratorji zapirajo teme, v katerih podam določeno vprašanje.


showbiznis. sam poglej 24 kur. piše se tisto kar se bere/gleda.

poblem tega je predvsem v ameriki, ker se inducira vojna s pisanjem želj po vojni. v primeru vojne bi lahko mediji imel vsak dan kar nekaj vključkov.
pri nas recimo 24 kur dela zgodbo iz nič, dobesedno nečesa kar ni. veliko pišejo "naj" "mogoče" "verjetno"... ker to so predvsem ugibanja in ne novice. danes niti ne veš kaj je "novica" na 24 kurah. velikokar ko nimajo kaj za pisat pa pišejo o svojih zaposlenih kaj počenjo, predvsem o oti roš. so jo samoiniciativno naredili "zvedo" ki to ni.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

digitalcek ::

kuall je izjavil:

V resnici imam veliko raje uspešne ljudi kot neuspešne, ker vem, da imajo lepši značaj (ki je bil vzrok in je posledica uspeha) in da bo druženje z njimi veliko bolj prijetno.


Je rekel en ameriški, zelo uspešen mojster:
NIKOLI ne doniram klošarju. Ne želim podpirati tuje neuspešnosti!

Zame popolnoma legitimno in brez dvoma pozitivno mnenje.

Mi v Sloveniji pa vse, ki so na dnu - ujčkamo, zavijamo v vatko in se gremo nenehno akcije, da bi jim pomagali. Tako le spodbujamo neaktivnost, lenobo...

holabaluza ::

Ni treba bit len da postanes klosar, niti neumen ne ...

jype ::

digitalcek je izjavil:

Zame popolnoma legitimno in brez dvoma pozitivno mnenje.
Zame pa slaboumno, vase zagledano in kratkogledno mnenje.

Če želi kdo živeti v ZDA, se lahko tja odseli. V EU imamo socialne države, ker nam je všeč, da lahko ponoči brezskrbno hodimo po ulicah velikih mest.

SimplyMiha ::

Objavlja se to, kar privablja bralce, in ne to, kar bi se moralo. Kapitalizem pač.

Glugy ::

In kako naj bodo novice, ki so v Sloveniji v ospredju pozitivne če ima pa vsak drugačno mnenje o tem kaj pozitivno sploh je. Sam poglej si komentarje zgoraj pa ti bo jasno, da smo tud pri tem kaj je pozitivno očitno tako zelo razdeljeni. Nisem si mislil da je to mogoče ampak očitno je.
Negativni skupni imenovalec je pač preprosteje najti kot pa pozitivnega. Taka nacija pač smo. Med sabo smo zelo zelo različni in izrazito heterogeni. Mislim da gre tle zahvala našim politikom, ki so majstri v mešanju megle.

Če pogledaš globalno recimo ZDA niso nič kaj bolj homogeno razmišljajoča se družba. Ni tle kej dost univerzalnih vrednot. In kaj se morajo recimo pri Živih mrtvecih ( Walking dead ) kr naprej posluževat, da vsaj nekaj gledalcev še obdržijo? To da je čustven odziv in s tem navezanost na serijo predvsem posledica tega da se čustveno navezanost do osebe, ki je moralni kompas uniči s tem da se jo ubije al pa da ta oseba rata nora.
Ne vem; mogoče kje da niso tok mahnjeni na to negativnost; mogoče v Skandinaviji kjer so menda eno najbolj srečnih ljudi. Ampak ZDA pa izrazito neo-kapitalistične države so pa vsekakor ravno tako mahjnjene na negativno. In ravno tako se krešejo mnenja. Sam tm je tradicija države; naša državca je sorazmerno mlada. Tm imajo svoja mnenja ampak so že tok dolg v takih razmerah da se doskrat sploh ne pritožujejo več ; recimo če je kdo nenormalno velik plačan. In potem je tle ta videz češ da vsi to sprejemajo kot normalno. Ne, vsi vedo da je to sprejeto kot normalno s strani družbe in tradicije. Velika razlika!
Še vedno ne morš 10x več delat kot povprečen delavc da bi si zaslužil 10x višjo plačo. Nisi 10x bolj utrujen pa 10x bolj sposoben. Mogoče si po IQ-ju 20 točk višje v povprečju. Ampak to pomen da bi mogu imet recimo 30-40% višjo plačo kot tisti s povprečnim IQ-jem. Ne pa da jo imaš 10x. Sej ne doprineseš 10x več k družbi sam zato ker vas je po Gausovi krivulji manj kot povprečnežev.

Bistvo tle je da se zavedate da so ZDA pa ne sam ZDA ; velik zahodnih držav je v bistvu fasad; je v bistvu vele oder ; življenje je šov. Kr potuj po ZDA pa boš vidu da je vse neki glamurozno a za tisto lupino pa ni nič posebnega; sam šov; sam "hype" se zganja. Tako da če imaš občutek da so v ZDA sprejel grabežljivost; se vprašaj zakaj tako zgleda; nikakor pa ne naivno mislit da so to sprejel ker resno verjamejo v to. Edini ki sami niso tako zelo denarno podkovani pa vseeno nekak iskreno sprejemajo to so tisti ki sami domišljavo verjamejo da bodo nekoč imeli priliko pridt do te iz zlata podkovane poti.

To je sam primer da vidte kako zelo različno je pozitivno. Zame je pozitivno kaj drugega kot za vas. Za vsa je da en človek zasluži 20x več kot trd garač delavec.
Je pa neki res; če imaš denarce če si imel to srečo pri naravi in gausovi krivulji potem boš manj obremenjen, in bolj razumevajoč v smislu sprejemljivosti sveta takega kot je. Če pa nisi imel te sreče pa normalno da boš bolj obremenjen; da boš videl svet kot nepravičen ; kar konec koncev s strani malega človeka tud je. To je dejstvo sam tisti ki so uspešni tega seveda ne morejo vidt tako ker vse sprejemajo samo s svojega vidika. In ja ta mali človek normalno da mu bo to otežil veselje do življenja.

Tako da poneumljeno in grdo poenostavljeno so uspešni ljudje res ponavad bolj pozitivni kot neuspešnih. Ampak če smo fer potem rečemo da so bolj obremenjeni ljudje težje bolj veseli kot neobremenjeni pa tisti ki res čutijo da dobijo za svoje delo res tisto kar si zaslužijo. To je normalno.

Ampak treba je povedat še nekaj: Če si uspešen pa se ne želiš družit z ne tako zelo spešnimi samo zato ker tvoj srečen balonček prebodejo z svojo realnostjo ; to ni nič drugega kot sebičnost. Tud manj uspešen človek si zasluži pozitivno osebo v svojem življenju in priložnost da se izkažejo kot dobre pozitivne osebe. Tud malemu človeku lahko kej lepga poveš pa si dobr do njega. Pa čeprav si sam veliko bolj uspešen.
Treba je biti solidaren tud do manj uspešnih. Na koncu koncev bo le tako manj negativnih v družbi. Če bo pa vsak delil negativnost zase pa zadržal pozitivnost pa ne bomo nikol povečini vesela družba kot celota.

SimplyMiha ::

^ tldr

Tudi to je problem sodobne družbe; človeka z vseh strani bombardirajo z informacijami, tako želenimi in predvsem neželenimi informacijami, časa pa ima le toliko. Vedno več je različnih medijev, ki med sabo tekmujejo za bralčev kos časovne pogače. Pri tem pa so pripravljeni uporabiti vse možne trike, od uporabe "umetniške svobode" pri naslovnicah, pokrivanja najbolj razširjenih tematik do, seveda, izbiranja najbolj kontroverznih tematik. Da ne omenjam vse bolj agresivne oglaševalske kampanje.

Človek bo pač izbral tiste medije, ki mu najbolj odgovarjajo, druge pa ignoriral. Pa smo pri "echo chamber"-jih - za druge informacije preprosto nima časa, zato ne pridejo do njega.

digitalcek ::

holabaluza je izjavil:

Ni treba bit len da postanes klosar, niti neumen ne ...


Seveda, špilajo tudi okoliščine. Vendar še daleč ne za vse.

Vsekakor pa prekomerna podpora osebo nedvomno "uspava". Enako kot pri "socialcih", ki jim bodo, mimogrede, s 1.1. dvignili podporo za ležanje na znosnih 305 ali 308 evrov.

Jaz bi jim jo znižal na 190 evrov. Zakaj? Ker DESTIMULIRAJO tiste, ki delajo za 550, 600 evrov!

Mi (Cerar) pa se hitro zadolžit še za dve miljardi, samo, da bo dovolj glasov na volitvah... Ogabno! In pogubno za Slovenijo!

SimplyMiha ::

Ogabno je, da sita vrana lačno forsira na neživljenjske pogoje, kar €190 na mesec tudi je.

digitalcek ::

SimplyMiha je izjavil:


Tudi to je problem sodobne družbe; človeka z vseh strani bombardirajo z informacijami, tako želenimi in predvsem neželenimi informacijami, časa pa ima le toliko.


Sodobni lik, ki uporablja splet, ima časa čedalje manj (delo + vožnja 9-12 ur dnevno za večino).

Informacij pa je čedalje več. Vsak petelin na spletu namreč kikirika na vso moč.

Lik pa posledično informacij ne samo da ne more prebaviti, ne more jih (ne zna!) niti selekcionirati....

SimplyMiha je izjavil:

Ogabno je, da sita vrana lačno forsira na neživljenjske pogoje, kar €190 na mesec tudi je.


Tudi delati mesečno 200-220 ur za drobiž 600 evrov minus vožnja minus malica, je več kot neživljensko! Je svinjsko!

Zgodovina sprememb…

looser ::

Kdo je že rekel, a ni bil en levi politik, da se tudi s 3001 EUR neto plače se ne da normalno preživeti??

PaX_MaN ::

looser je izjavil:

Kdo je že rekel, a ni bil en levi politik, da se tudi s 3001 EUR neto plače se ne da normalno preživeti??

En looser verjetn.

The Player ::

Glede foušije pojdite raje enkrat na newground.com (priljubljen animacijski/igričarski portal). Toliko foušije kot je tam še nisem videl nikjer v Sloveniji, pa nas skos futrate kok smo slovenci nevoščljiv narod.

Dejansko uni k so "dobri" se jim vsi prilizujejo, uni k pa niso tok znani/dobri, pa takoj ponižat pa v drek zabit. Tako, da lahko iz tega razberemo, da je to "normalno" človeško obnašanje, ki je prisotno po celem svetu in ni le domena slovenceljnov.

Drgač pa novice se že dlje časa ne poročajo več neodvisno in objektivno, tako kot bi se morale. Sedaj se je treba vprašati, kdo ima od tega korist?

Unknown_001 ::

digitalcek je izjavil:

holabaluza je izjavil:

Ni treba bit len da postanes klosar, niti neumen ne ...


Seveda, špilajo tudi okoliščine. Vendar še daleč ne za vse.

Vsekakor pa prekomerna podpora osebo nedvomno "uspava". Enako kot pri "socialcih", ki jim bodo, mimogrede, s 1.1. dvignili podporo za ležanje na znosnih 305 ali 308 evrov.

Jaz bi jim jo znižal na 190 evrov. Zakaj? Ker DESTIMULIRAJO tiste, ki delajo za 550, 600 evrov!

Mi (Cerar) pa se hitro zadolžit še za dve miljardi, samo, da bo dovolj glasov na volitvah... Ogabno! In pogubno za Slovenijo!


Raje tist denar dodam k plači unga ki dela za 500 na mesec. Pride na znosnih 800. Evo vam stimulacijo za delo.

next3steps ::

jb_j je izjavil:

ali bi bile pozitivne novice v ospredju slovenskih/državnih časnikih za praznike, kršitev svobode govora?

nekateri ljudje se za praznike zberejo z družinami, ali bi lahko bila naloga posrednikov novic, da za praznike v ospredje podajo lepe novice?
če se že 350 dni na leto, bere v ospredju samo slabe novice.

ali bi bila to kršitev svobode govora?

na to temo ne bom odgovarjal, ker mi znova in znova administratorji zapirajo teme, v katerih podam določeno vprašanje.

Zato, ker si ti zapičen v "slabe" novice še ne pomeni, da jih vsi beremo. Jaz berem dobre in slabe novice vse dni v letu.
ali bi lahko bila naloga posrednikov novic, da za praznike v ospredje podajo lepe novice?

A to? Tako delujejo kitajski mediji in so zelo uspešni.
Si morda mislil, da o slabih stvareh sploh ne bi pisali? Tako ne delujejo niti kitajski mediji in gre dobesedno za cenzuro.

korenje3 ::

Unknown_001 je izjavil:

digitalcek je izjavil:

holabaluza je izjavil:

Ni treba bit len da postanes klosar, niti neumen ne ...


Seveda, špilajo tudi okoliščine. Vendar še daleč ne za vse.

Vsekakor pa prekomerna podpora osebo nedvomno "uspava". Enako kot pri "socialcih", ki jim bodo, mimogrede, s 1.1. dvignili podporo za ležanje na znosnih 305 ali 308 evrov.

Jaz bi jim jo znižal na 190 evrov. Zakaj? Ker DESTIMULIRAJO tiste, ki delajo za 550, 600 evrov!

Mi (Cerar) pa se hitro zadolžit še za dve miljardi, samo, da bo dovolj glasov na volitvah... Ogabno! In pogubno za Slovenijo!


Raje tist denar dodam k plači unga ki dela za 500 na mesec. Pride na znosnih 800. Evo vam stimulacijo za delo.


ponavadi se s fluktuacijo delovne sile vidi če je plača primerna. delavec vidi če dobi dovolj za to kar naredi/dela.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

krneki0001 ::

Unknown_001 je izjavil:

Sem ti že razložil, da se v Slo poveličujeta neuspeh in tragedija. Naslovnice so zato da nas fotrajo z bedarijami in kriminalom. Predvsem zato ker se to bere bolj kot zgodbe o uspehu. Figure out why. Ker je GREH če nekomu v tej zapripizdini pod Alpami uspe.

Yep... zraven se pa še zaganja moralna panika in dan je popoln.
Dokazano: branje slovenskih mainstram medijev škodi možganom.

Prestrašene ovce je lažje manipulirati.


Tudi ekonomija bolj laufa, če so ovce prestrašene. To so že Američani pogruntal takoj po ww2 (vesoljčki, mrzla vojna, vojna s teroristi). Ljudi orenk prestrašiš in ljudje kupujejo vse kar ne rabijo in živijo iz rok v usta, ker itak ne vedo, če bodo še en mesec živeli, ko jih lahko vsak čas kdo ubije.

next3steps ::

krneki0001 je izjavil:


ljudje kupujejo vse kar ne rabijo

Subjektivno mnenje, soz, git rip.

jb_j ::

Unknown_001 ::

jb_j je izjavil:



Dober izbor. You may have my Upvote
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Vsaj dobra muzika od njega pride, če nč druzga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam se dat za "veseli" december? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11713421 (8716) harvey
»

Generične vrhnje domene imamo - kaj pa zdaj?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
198401 (6747) Ales
»

Ustanovitelji ThePirateBay.com dokončno obsojeni .. pomoči (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
17867384 (60003) ]Fusion[
»

Domene .xxx so skorajda realnost

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2815319 (13886) MrStein

Več podobnih tem