» »

wap.slo-tech.com

wap.slo-tech.com

iskra ::

zadnje čase sem se zavoljo gprsa kar precej navadil na wap ... a bi se dalo recimo usaj novice, ki se pojavljajo na slo-tech.com prenest na wap (s tem mislim samo na textovni del)?

vsaj za čas dopusta zna bit dolgčas če nisi na tekočem z računalnikom :D

goku :) ::

Moram se pridružiti tej pobudi! Na morju bi se prilegla kakšna taka zadevca (mi ki nimamo prenosnikov)
Navijanje je kamen modrosti

OwcA ::

WAP portal je tik pred zdajci (le nekaj ključnih oseb mora priti iz morja ;)).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

CaqKa ::

hjoj.. te bom vsaj vedo zakaj imam wap pa gprs :)
pa moja punca me bo še bolj čudno gledala :)

iskra ::

aja ... sm pozabu omenit ... tisti logotipi k so na izbiro na slo-tech.com (se pravi tu):
a bi se dalo naredit recimo še malo večje in te fore? pa recimo 4 bitne za moj gsm sonyericsson r600 :D ? pa tudi za druge? da bi bilo lepo use zastonj za člane slo-techa :D pa kake dobre melodije in to :D plzzzzzzzzzzzzz

moj_nick ::

melodije lahk jst napišem

Matri[X] ::

Upam da bo zdaj kaj res iz tega wap portala, saj ga objubljate najmanj že 2leti...

Tomi ::

Člani uredniškega odbora na Slo-techu že imamo dostop do skoraj končne verzije wap portala Slo-techa.
Zaradi nekaj konstruktivnih popravkov se je končna rešitev zavlekla za nekaj dni. Delno je k temu pripomoglo tudi počitniško udejstvovanje glavnih akterjev.
metrodusa.blogspot.com

goku :) ::

ja itak vsi so na dopustu! se pozna na celem slo-techu.:\
Navijanje je kamen modrosti

Tomi ::

Niso vsi na dopustu. Nekateri smo svojih 10 dni počitnic že izkoristili in se vračamo v svoje ustaljene tirnice, ki vključujejo Slo-tech.
metrodusa.blogspot.com

goku :) ::

ok 3/4
Navijanje je kamen modrosti

Boki_ ::

ja itak vsi so na dopustu! se pozna na celem slo-techu

Kaj to pomeni da ne bi smeli Slo-Techerji iti na dopust? A misliš da si oni ne morejo oddahniti glave in raztipkanih prstov? Konec koncev pa tudi računalniki morajo malo počivati!
I'm back

goku :) ::

A sem mogoče rekel da je kaj narobe s tem da so šli vsi na morje?
Navijanje je kamen modrosti

alien-w ::

WAP je skoraj nared, to je res. S primozem se morva skupi usest za par ur in zadevo do konca izvest.

Sicer pa ni res, WAPa nismo nikoli obljubljali in ste ga šele zdaj sami izvohali. Logotip na prvi strani bo verjetno črnobel, saj tako lahko dobimo logo, ki bo pravilno prikazovan na vseh mobitelih pa še veliko manjši je lahko, kar pomeni precej nižja cena. Predvsem je zadeva namenjena sledenju novicam tudi iz tujine, kjer tudi GPRS ni zelo poceni (Hrvaška 6,5SIT/kB), zato bodo zaenkrat na WAP portalu samo novice. Sčasoma se lahko na njem znajde tudi kaj drugega. Sicer pa uradna in javna najava še sledi. Ne skrbite, se bom potrudil, da bo kmalu zadeva gotova.

Sicer pa da, res je, pred 1 uro sem prišel z morja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

V-i-p ::

Kot zanimivost, če koga zanima, testno wap slo-tech stran sem jaz postavil že davnega leta dvatisoč drugega ;) (bodite pozorni na "last update" na strani, meni je bila tako všeč, da jo še danes nekje hranim na enem cdju :))), no, screenshot pa je ostal:
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Matri[X] ::

Zakaj so fonti, ko bereš novico nenormalno povečani? To je moteče.

ferdo ::

a pol je al ni?

jzt sm neki probavu, pa se z nastavitvami hecam:\

ni mi še ratalo.

upam da bo kej v barvah.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

alien-w ::

Matrix: povečani??? Meni se zdijo povsem normalni.

Sicer pa ne, nič ni v barvah.

monster-x ::

Sm včer gledal ta portal. Kr hud je. 8-)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Matri[X] ::

Da, povečani. Ko recimo brskam po novicah na mobitelovem portalu so privzete velikosti (kot je nastaljeno na telefonu - 5 vrstic), ko pa prebiram novice pri vas se pa fonti povečajo na maximalno možno velikost, tako da imam text v samo treh vrsticah (normalno je 5). Imam pa Ericssona R600.

andper ::

Tale problem z velikostjo pisave lahko potrdim še jaz, prav tako uporabnik Ericssona R600. Mogoče je telefon kriv, čeprav je res, da se druge strani prikazujejo z v telefonu nastavljeno velikostjo pisave.

Sergio ::

Imam R520m in nimam te težave...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ferdo ::

jzt tut nimam probleme. vse je OK, težava je v vašem telefonu.
nastavitve wap-a .
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Reso ::

Morda vam bo pomagalo pri wap straneh nekaj informacij...
Če wap strani celo delajo ste že opazil da wap strani izdelane po standardih ne delajo. Že različne firme imajo različno podprte standarde.. Zaradi tega priporočam emulatorje, ki delujejo skoraj enako kot mobilni telefoni. Najdete jih na http:\\www.yospace.com .
Poleg tega se ponavadi najdejo težave v cachu od telefona in je to zato treba na wap straneh na parih mestih zapisati da se stran reloada.
Vsak telefon pošlje spremenljivko HTTP_USER_AGENT pri dostopu do strani in se glede na to lahko določi za kateri telefon gre (velikost zaslona, barvni zaslon...).

To pa so tudi vse najbolj važne strani, ki bi lahko pomagale.

iskra ::

tudi moj r600 dela veliko pisavo :'(

pa še neki problemi so z linki .... dejte malo pregledat:
ko izberemeno od novic iz prve strani in jo preberem se na koncu pojavita še dve novici, ko izberem eno od teh dveh pa me butne nazaj na začetek in ne na novico ... malo bedna zadeva ...

in poševna pisava je ful slaba za čitat - zgleda res grdo na r600 ... :'(

informacije pa so kar je bistveno! :D

alien-w ::

Hmm, bomo mal pogledal tole. Vidm, da so težave samo z R600. Imate mogoče možnost upgradea softwera. Jest sm probu na veliko mobitelih zadevo pa morm rect, da nikjer ni bilo problema ne z velikimi črkami ne s poševno pisavo in nje nečitljivostjo. Hmm.. bomo preverili vseeno.

Glede tistga da te vrže na začetno stran pa vidim, da je res. Bomo popravili. TNX!

iskra ::

ja enkrat sm že uprgrejdou samo zdej bi mogu plačat k se mi zdi da je samo 1 leto garancija ... ma tudi druge strani imajo te probleme z r600, resimo mobisux.com in to ... tudi tam sem kdaj pa kdaj doživel velike črke ... pr mobitelu pa use laufa super brez težav - obrnite se nanje >:D :D

Matek ::

Jes mam siemens M50 pa so fonti ok, sam tista slikca na vrhu sux0rz, a je to pri vseh al sam pri meni? Zgleda malo defektno v glavnem, kot da je za malenkost stisnjena.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

darkolord ::

em barvni logo je zelo malo večji kot črnobel :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WAP stran

Oddelek: Slo-Tech
51193 (1064) Matko
»

Slo-tech WAP?

Oddelek: Slo-Tech
372083 (1289) panja003
»

WAP mrtev - nikakor!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
182765 (2765) BigWhale
»

WAP STRAN za download brezplacnih polifonicnih melodij!!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
123184 (2896) boych
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904844 (4015) rc-car

Več podobnih tem