» »

WAP STRAN za download brezplacnih polifonicnih melodij!!?

WAP STRAN za download brezplacnih polifonicnih melodij!!?

N-E-O ::

Imam telefon Sagem my-x2 ...

ALi pozna kdo kakšno wap stran, kjer bi si lahko downloadu brezplacne melodije za ta telefon. Podpira midije in wave...

mobisux stran mi javlja same napake ...
tagtag.com piše da je server prezaposlen..
planet na mobitelu pa je predrag!!!

POMAGAJTE!!
PS... pogledal sem že glavni članek v tej temi...
Follow the white rabbit.

Edelweiss ::

Glede na to,da bi preko wapa dol vlekel melodije, vseeno ni zastonj,saj plačaš čas wapanja,tako da to ni najbolj praktično.Predlagam ti,da reskiraš recimo 4-5 jurjev pa si kupi kabel za povezavo z računalnikom in boš lahko počel čudeže.
Probaj najprej pogledat z računalnikom tukaj , če se ne motim lahko tud tam preko wapa nalagaš.Ampak najprej odsrfaj tja pa si poglej situacijo, potem pa z telefonom.8-) :D

Yoda Master ::

Nalažje bo, če kar sam narediš wap stran, pa najdeš melodije jih lepo gor daš nato pa dol vlečeš s telefonom.

N-E-O ::

Zanimivo, sam sem si naredil svojo stran na tagtag.com... in ko si vlecem dol melodijo mi napiše
Service unavailable...

Ne vem ali se to dogaja samo z mojim mobilnikom ali z vsemi... prosim, če mi nekdo sporoci, če si lahko dol potegne melodijo iz wap strani: tagtag.com/destent

...
če mu enako napiše service unavailable, potem je nekaj s serverjem narobe... če pa bo melodija normalno šla dol, potem pa je kriv moj telefon...
Follow the white rabbit.

largie ::

pravzaprav za melodije sploh ne rabiš wap strani, ampak navaden webserver, uploadaš midi na server, v telefon pa potem vpišeš link direkt do midija. verjetno bi delovalo celo če si doma postaviš server (probal še nisem)

boych ::

jaz sem iz tagtag-a potegnil par melodij, me pa zanima nekaj drugega, vedno mi napiše GPRS ni uspel povežem z rezervnim računom? in me potem vrže na WAP.
a obstaja kaka nastavitev za ta presneti GPRS??
probal sem že vse mogoče??
poslal sem sporočilo na 1918 z besedilom GPRS, dobil odgovor, da je omogočeni MINIPAKET
poslal sporočilo na 1918 z besedilon GPRSMI za nastavitve, dobil odgovor ga namestil pa mi še vedno ne dela!!
kaj še moram naredit???;(
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

N-E-O ::

poklicati na številko 121 (mobitelov center za pomoč)...
Follow the white rabbit.

boych ::

THX

tega se ne bi nikoli spomnil!!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

boych ::

lahko bi nekje pisalo, da je potrebno mobilca ugasnit in ponovno prižgat, da pol gprs dela
;(( :'(
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

N-E-O ::

ja tocno to je to... zdej sm se spomnu...
:)

simon1 ::

Jst poznam eno wap stran, ki se glasi

wap.mobisux.com

Sims ::

mobisux je cool

najprej pogledaš na netu

http://www.mobisux.com/

nato, pa lepo po telefonu potegneš dol ...

boych ::

http://www.jhonny.org/wap

http://www.polyphonicringtonez.com/wap

dve povezavi za downloadat wallpaperje in poly zvonenja!
a kdo ve zakaj mi na tagtag napiše da je vsebina prevelika(če je nad 3 kb) in ne morem ringtona potegnit na mobilca, medtem, ko na drugi povezavi čist normalno potegnem dol po 20kb velike midije??
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN klient za Nokia 3100/3200 -- kje dobiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
71096 (941) jobber
»

kak free wap hosting ko lahko uploadaš java aplikacije?

Oddelek: Omrežja in internet
192128 (1829) XS!D3
»

HTTP serv. program

Oddelek: Omrežja in internet
201831 (1668) pivmik
»

Kako spraviti igro na T310?

Oddelek: Mobilne tehnologije
211568 (1286) _keks
»

Od danes imamo Techovci WAP stran!

Oddelek: Loža
81221 (1080) Loki

Več podobnih tem