» »

Podatki o Slo-Techu

Podatki o Slo-Techu

Boki_ ::

Nekaj sem se j____ po strani in v arhivu novic videl nekaj o stripih na Slo-Techu. Zakaj ste jih ukinili?

Zanima me še zgodovina Slo-Techa! Kako ste se domislili za to stran, skratka vse. Poskusil sem že z iskanjem, pa mi ne vrže ven nič konkretnega. Kaj ko bi vi napisali en življenjepis o Slo-Techu. Lahko bi napisali knjigo, kasneje pa bi jo lahko izdali na CD-ju in DVD-ju.
Tako mi je žal, da sem za Slo-Tech izvedel tako pozno. Najraje bi spremenil preteklost.
I'm back

darh ::

lol... :\


anyway... če hočeš spremljati potek dogodkov... ko bereš tole temo, lahko vidiš v URL vrstici threadID=[enacifra]. Spremeni jo v primerno majhno in beri stare teme. Ampak prosim te... ne oživljaj jih brez razloga.
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

Sicer smo pa o zgodovini Slo-Techa pisali v novicah vsake toliko časa (išči novico, ko smo prebili 250.000 obiska).
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ru7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

Boki_ ::

Hvala! Ampak na starem Slo-Techu sem videl še meni Download. Kako pa da ga ni tukaj? Lepo pa bi bilo narediti stil foruma kot na Slo-System, ko so dodali vse gumbke za ICQ številko,...(just predlog, Slo-Tech še vedno RULZ!!!)

Na stari strani sem videl tudi nek link do uradne overclicking trgovine za Slo-Tech. To je nek globalcool. Me prav zanima kje je ta store.

Temo o začetku sem že prebral, ampak zanima me kako je nastala še ˝modra kokoška˝?
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

TESKAn ::

26. december 1999 - R.D. Slo-Techa. Uhh, leti čas...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490662 (1461) bastadu
»

Kaj se zgodi, ko slo-techu ponudiš pomoč... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1018022 (5131) hruske
»

koliko časa ste na slo-tech-u??

Oddelek: Loža
341627 (966) frenk
»

kuk folk pozna S-T (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
534954 (4340) goranTNT

Več podobnih tem