» »

Kateri cdrw?

Kateri cdrw?

LapD ::

Kateri cdrw je trenutno best buy? Ta stari je spregu pa rabim novega. Iščem predvsem kvaliteto, ni potrebe po najvišji hitrosti. Pa za sprejemljivo ceno seveda

KTr1sk ::

V tokratnem PCformatu je bil test pečk, zato sem se odločil za pekača ASUS 5224A 52x24x52, ki ga že dobiš za okoli 11.000sit in je bil z 90% ocenjen v PCformatu (2.mesto) in je dobil priznanje "Dober nakup". (če ima kdo ta pekač mi naj pove, kako se vam obnese)
Ampak na 1.mestu je pa bil PLEXTOR PREMIUM 52x32x52 z oceno 92%, ki naj bi stal 32.755 SIT, torej PLEXTOR naj bi bil najbojši med vsemi pekači.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

boom-bar ::

Teac je tut fin
Legalizirajte mehke droge!!!

LapD ::

Ja za plextor vem da je kao najboljša firma sam se mi ne zdi smiselno dat za cdrw 35k sit. Bom mal pogledu tega asusa drugače pa je baje en dober samsungov model za 20k

Xenon ::

Glede cene in kvalitete nedvomno teac..

tx-z ::

teac 52/25/52-mam ga okol 3 mesce in dela zelo dobr
tx-z

frenk ::

liteon52x24x52....dela zlo dobr...medije traxdata peče tud na 52x BP, čeprav so deklarirani za hitrosti do 40x...pa tud se ti ne splača kupvat predobrga oz. predragega pekača, ker bo kmal DVD recorder pocen in bo treba na to prešaltat:)...no ja moj ma en let garancije poj grem pa na DVD:D

KTr1sk ::

frenk moj pekač tud snema Traxdata40x z 52x hitrostjo, ampak samo one traxdata, ki imajo črno barvo in svetlo (gladko)površino.

frenk ::

tomaž: ja sej te mam:)

Vesoljc ::

vzem čim počasnejšega -> tišjega !!!
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Lime ::

Morda ti bo tole kaj pomagalo pri odločitvi.
Med seboj jih lahko tudi primerjaš :D

LapD ::

Ah jutri grem v Ljubljano pa bom zihr kej najdu. Vem da se ne splača kupovat nevem kaj in tudi ne rabim nevem kaj glede na količino cdjev ki ji zapečem:D

Sami ::

Imam že tretjega pakača od TEAC-a in vsi so mi delovali super. Priporočam ti TEAC, ker je dosti poceni in zelo dober.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

LapD ::

Kupu sm LiteOnovega 522452 in se za zdaj kar dobro počuti v mojem ohišju:D

Sami ::

Ql!:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mare87 ::

Jaz sem tudi danes kupo LiteOna 52, 24, 52:)). (če smo že pri tem:D)

Bug ::

Jaz ostajam v Yamahinem taboru....:D

Lp,
Bug

freserovski ::

Jaz tudi:D , samo škoda, da so jih nehali delat (baje zaradi konkurence, ker so jih mogli prodajat ceneje, kot pa so sami stroški izdelave :\ )
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241267 (972) Caligula
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379590 (5914) jastreb
»

best buy pekac (kakovost/cena) po vasem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513869 (3249) krucymucy
»

Lite on CDRW - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
301834 (1341) jest10
»

Kater pekac?

Oddelek: Kaj kupiti
201613 (1324) Dead_Eye

Več podobnih tem