» »

Kater pekac?

Kater pekac?

Macro ::

Trenutno se odlocam kater pekac bi vzeu!!! Razmisljam o Lite-On-u! Ker je poceni pa tud dobr!!! Any Advice???
Thanx:\

=Exceed= ::

Teac za 17.500SIT je bolš varijanta!

jurre ::

al pa za ene 23-24k Plextor se bols:D

frenk ::

no sj plexto je ql ampak jest še zmeri ne vem kva loči dobre pekače od slabših:\

=Exceed= ::

Ja Plextor je dobr!

Mogoče je razlika samo v kvaliteti vgrajenih materijalov (čipou, uporou...) ampak so vrjetno zlo mejhne. Mal je pa tud od ugleda firme
PLEXTOR bo še zmer PLEXTOR:D

ank ::

Odvisno kolko boš peku in kolko denarja misliš dati za pekač.
Če misliš dosti peči bo plextor boljša izbira.

boštjan ::

ko je še plextor bil po 50k je bilo pametno posegat po cenejših variantak saj si dobo 2 pekača za ceno enega plexija.če pa ti danes pekač gre pa si si plexija zapravo.Poleg tega morate vedet da ma plextor 2 letno garancijo,vsi drugi pa 1 letno.Vredno razmisleka.

frenk ::

boštjan:ja sj dons tud dobiš dva za ceno enga:D...tale stvar z garancijo se mi zdi prvu tak resn razlog za plexija...al mogoče še kdo ve za kšno razliko:\

boštjan ::

boštjan:ja sj dons tud dobiš dva za ceno enga

plextor 48/24/48=23k
teac 52/24/52=18,5k
lite_on 52x24x52=15,5k

Blisk ::

TEAC so jajca, vzam PLEXTOR.

Matek ::

Brezveze je zapravljat denar za Plextorja, čeprav je kvaliteten. Nove serije LiteOnovih pekačev so zelo dobro narejene in vsepovsod zmagujejo na testih, teac pa se je poslabšal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

boštjan ::

Jaz mam LITE-ON fobijo:D

Cokolesnik ::

Teac se je bojda res poslabšal. Serije z 16x in 24x kratno hitrostjo so bile veliko boljše (24x imam tudi jaz). Pravzaprav sploh ne vem, zakaj ljudje toliko težijo k visokim hitrostim zapisovanja, ko pa je bilo že veliko napisanega o tem, da so najbolj zanesljivi zapisi tja do 16x. Da o snemanju audio CDjev niti ne govorimo. Sam snemam vedno z 8x in še nikoli nisem dobil brade ali sivih las, ko sem posnel cel CD ali pa 2, če želite. Število slabo posnetih CDjev: 0, število brezhibno posnetih in čez čas okvarjenih: 0, čas uporabe istega pekača: 2 leti. In še to - peka audio CDja: 4x hitrost (bi še z nižjo, če bi šlo). Uporabljam TDK medije.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

cokolesnik,edini problem je da se pekačev z nizko peko ne da več dobit,ker mislim da bi se marsikdo odločil za manjšo hitrost,samo da bo zanesljivost in kvaliteten zapis.Kdor pa menjava MIN 20X hitrost peke z novim 48X ali 52X pa kot kaže res dobiva sive lase ker mora čakat 5min da se zapeče. Jaz vem da še nisem sivi,pa sem že več kot 100cd zapeko s 20X hitrostjo.

Cokolesnik ::

Nizke hitrosti zapisovanja so v domeni vseh pekačev in ne le starejših, saj vsak boljši program za peko omogoča nastavljanje hitrosti. Tako lahko z Nerotom nastavljam peko od 4 do 24x hitrosti.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

boštjan ::

to je res,samo vsi pravijo da je teac najboljši oni z 40X peko.in če pri ostalih štelaš hitrost je zapis še vedno v kurcu

hruske ::

Mogoče je razlika samo v kvaliteti vgrajenih materijalov (čipou, uporou...) ampak so vrjetno zlo mejhne. Mal je pa tud od ugleda firme (by Excite)


Razlike niso majhne. Jaz imam doma en star sony, ki je nekoč pekel 8x, zdaj pa se hitrost bojim nastavit višje od 2x. Star je pa dve leti...

Če hočeš, da ti pekač dobro služi, potem kupi plextorja. Tako kot teac40x je eden najboljših pekačev. Vgrajene ima tehnologije, ki se prilagajajo kvaliteti cdja - liteon tega nima. Dostopni čas plextorja je okrog 70ms, poglej kje za liteonom, ki ima zelo verjetno nad 100.

Če jaz dam v moj sony malo slabše posnet cd, mi sistem zašteka. Tega pa verjetno nočeš.

Sicer pa... Pekače se (po mojem mnenju) splača menjat na nekaj let, preden ti crkne. To je taka zadeva, ki se izrabi.
Rad imam tole državico. <3

steiner ::

Vgrajene ima tehnologije, ki se prilagajajo kvaliteti cdja - liteon tega nima

Seveda ima -> smartburn.

black block ::

ja jast sem mel plextorja 48/24/48 ene 2 mesca in Vam moram rečt da večjih jajc še nisem mel:
1. peku je cca. 5 minut karkoli z POWER REC on ali off vse en!
2. defektna vratca!
3. izbirčnost pri cd-jih

veliko boljši nakup je lite-on predvsem cenejši in istzo dobr dela (SPROBANO) in dela veliko hitreje cca. 2 minuti na cd, zapis je enako kvaliteten, sprobano!!! (muzika-ripanje).Prej sem mel TEAC 40X tja ta je bil zakon!

Rambo ::

Li-teon

Dead_Eye ::

imam LG 32x, dela bp, še nobenega cd-ja uniču, pečem vedno z 32x hitrostjo(se sam prilagaja) na smartbuy in traxdata medije.

zdej al mi peče 4 min ali 2, 3 mi pa ne pomeni nič (proti staremu cdd3610...)
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

best buy pekac (kakovost/cena) po vasem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513835 (3215) krucymucy
»

Nujna izbira pekača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
613959 (3219) Oblivion
»

Kateri pekač

Oddelek: Kaj kupiti
101185 (1082) bodom
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382169 (1418) LeQuack
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241481 (1272) Gejmer

Več podobnih tem