» »

best buy pekac (kakovost/cena) po vasem

best buy pekac (kakovost/cena) po vasem

«
1
2

pingec ::

ker mi je moj Lg sou po gobe kupujem novga in me zanimajo vasa mnenja za:
1. bestbuy pekac na sploh
2.najbols za do 15k
3.najcenejs pekac


LP
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

  • spremenil: boštjan ()

boštjan ::

ja najbolj se hvali liten 52/32/52,dobiš ga za okoli 11k

pingec ::

ja sam z dvd romom sm mel od liteona ful tezave k ni bral smartbuyev drugi pekaci in dvdromi pa so pa so ampak lahk da je ta res ql
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

mescaline9 ::

Še moje priporočilo za liteona.

pingec ::

kje ga pa dobim?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

bastadu ::

V trgovini?:\

:D

frenk ::

tud jest sm za liteona...smartbuya pa nikakor ne uporablat...raj traxdata;)

boštjan ::

king,avtera ali pa Mariborski PCsistemi;)

bbobst ::

mimovrste
CDRW Teac 52/24/52 Oem
11.520 SIT + 500 SIT poštnine

boštjan ::

CD-RW Lite On 52x 32x 52x,ATAPI retail, SW za 10.953 brez PTT:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Caligula ::

BOF 9999 SIT 52/32/52 Liteon.:D

pingec ::

a sam tolk je u bofu?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

TribesMan ::

Za 9.990SIT dobiš LiteONa ali LGja 52/32/52 v BTCju nasproti koloseja...

Sam tko za info.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

pingec ::

ok bom vzeu nasledni teden ko grem v lj ampak bof nioma kataloga na netu kaj?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

TribesMan ::

Kaj nisi dobil reklamnega kataloga na dom?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

pingec ::

v koper pridejo z zaostankom al pa sploh ne
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

pingec ::

kaj pa ksen PLEXTOR PleXwriter 52/24/52A kk je 16k500 zakaj je tolk drazji pa se najcenejsi od plextorjev je obenem?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

frenk ::

a sam tolk je tale plextor?...potem pa kar to nabav...drag je pa zato, ker je kvaliteten:)

Dr_M ::

men je se vedno zal, da je yamaha nehala delat pekace, pa da je teac zamenu proizvajalca optike... zdej prakticno ni pekaca, ki bi si zasluzu le to ime.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

TEAC ali Plextor:D , pa sej nista več draga...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

frenk ::

liteon ali plextor:)

Caligula ::

Liteona!

Drugace pa namesto Plextorja raje das se kake 3k za mogoce malo rabljen Liteon 401s DVD RW, ki poleg DVDjev z 4kratno, tudi CDje pece z 40kratno hitrostjo, po kvaliteti pa pri zapisovanju CDjev odpihne vse CD writerje. Tako pravijo za te DVD RWje pri CD freaks.

Pa se DVDje bos pekel.
Kaksen plextor nekaj. Bos za staro slavo skoraj za enkrat preplacal v primerjavi z Liteon CD writerjem?
Pa LG je bolj zbircen glede medijev tako, da ce bos nabavljal samo CD RW, ti priporocam prav Liteona.

pingec ::

ja sam en pa tud mrx sta mi rekla da jima je liteon odpovedal (ta prvemu po 2 mesecih)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

cdflip ::

khm...
Ponavadi samo berem in ne komentiram. CDRW uporabljam ze od casov slavnega externega pinnacla 2x.(ne vem vec leta ampak bilo je v casu p133 in je stal svojih 3500 dem) in cez mene je slo kar nekaj writerjov (yamaha, philips, ricoh,teac,sony...) in nazadnje do Plextorjev. Trenutno sem lastnik 48/24/48 ampak pred tem sem imel Plextorja 8x in nato se 12x(moj prvi rekorder z bufferunderun zaščito) in se oba delujeta pri novih lastnikih brezhibno. Povem nekaj po mojih skromnih izkušnjah:
Ce hocete imeti rekorder ,ki vam bo sluzil kar nekaj casa si omislite Plextorja in boste pozabili na vse tezave v zvezi s snemanjem CDjev.
Tako, govoril sem.

OZZY ::

King: Jaz mam 3 litone pekače (enga 24 in 2x 52x) in vsi delajo kot urca. 24kratnik dela BP že skoraj 2 leti. oba 52 pa mislim da 4 al 5 mesecev. Nisem ziher.
Go with the flow.

pingec ::

kje si pa kupu?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

cdflip ::

Kar jaz poznam liteone imas pac res veliko sreco da ti dela ze 2 leti. (predvidevam , da pac nisi z njim posnel nekaj tisoc cdjev ;) )
Drugace pa samo tukaj na tem forumu poglejte poste glede problemov z cdrwjem in vam bo jasno da je s poceni modeli tako kot pravi pregovor: " Malo denarja , malo muzike!"

boštjan ::

cdflip,če pogledaš cene pekačev,boš vido,da so razlike med najdražjim in najcenejšim majhne,no plextor premium stane 28k,vse drugo pa se začne pri 17k in konča pri 9k,pa še ta za 17k je spet plextor,tako da se pekači začnejo pri 15k. plextor pa ma visoko ceno zarad imena in garancije(2leti). Tako da izrek malo dnara malo muzike,tukaj glih ni na mestu.

cdflip ::

Boštjan:
Poglej malo po forumih (ne samo slo-tech) pa bos videl, da ima folk zeeeeloooo veliko problemov s poceni pekaci. (je ogromno tem s to problematiko)
Ne recem, da za cloveka ,ki posname kaksen cd tukaj in tam ne ustreza kaksen pocen cdrw ampak osebno mislim , da ni vredno za tistih
7000 sit razlike v ceni skrtariti. Vecje stroske ze imas ce moras ga nosit menjat, da ne recem kaksne o cdjih ,ki jih zmeces stran, ko ti
(o ti smola) zacne poceni pecka zaj...vat.

boštjan ::

definiraj to poceni,ker poceni pekač je za mene tudi teacov 52X,pa ma tudi folk z njimi probleme.

cdflip ::

A ja pa se nekaj:
PLEXTOR PleXwriter 52/24/52A , E-IDE (ATAPI), interni, retail *
BurnProof tehnologija, PoweRec II tehnologija, VariRec tehnologija 16.825 sit


* vključuje programsko opremo, 1x prazen CDR medij in CDRW medij

Od tega odstej se popust na gotovino 4 % . Imajo pa tudi oem izvedbe(brez softwera in praznih cdjev lepo zapakirano v vrecko:)) )vendar pa bom ceno izvedel sele jutri. (ga dobim za kolega v crni barvi)

cdflip ::

Teac pa je problem zase. Hoce se prodajati na imenu ,ki si ga je ustvaril do modela 40x,ker mu pa to ne uspeva mu pa cena vstrajno pada.

pingec ::

kje to? das naslov in ceno?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

pingec ::

morm rec da tud js nism navdusen nad liteoni saj sm mel dvd-rom in mi je slabo bral pa se ekuru se je pol
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

boštjan ::

no z dvd-romom lite-onom sem tudi mel sam probleme,ampak combo enota pa je zaenkrat ok

cdflip ::

Pri uvozniku in sicer je to Pchand v Trzinu (indutrijska cona)
www.pchand.si/Cenik_cdrw.htm

Caligula ::

Zakaj pa bi se sekiral, ce bo Liteon (ceprav ne bo crknil nic prej kot plextor nove genercije) crknil po 2 letih?
DVD RW ji so ze zdaj cedalje cenej, pa ze v enem letu bodo tam 12 cukov.

Pa mislis, da se bo komu cez 2 leti se dalo zafrkavat z CD peko?

Pozabi Plextorja. Bili so odlicni ja. Ima brat tistega 24kratnega pa jaz sem mel vcsih v stari masini SCSIja.

Sam Liteon je z razlogom najvecjoi proizvajalec CD RWjev na svetu.
Ker je bestbuy.
Pa Plextor jih itak ne dela vec sam.

Skratka ne zapravljaj toliko vec za ime, ki se opira na staro slavo. Novi Plextorji so senca.
Teaci so postali obupni-tudi tu so bili starejsi odlicni,..

Skratka Liteon. Ne LGja, ker je prevec zbircen pri medijih.
Za tistih 6 jurjev razlike ki je med Plextorjhem in Liteonom, bos cez eno leto, ko potece garancija, dobil se enega novega Liteona.

Pece pa odlicno, hitro in ni zbircen pro medijih pa se overburna odlicno.

OZZY ::

king: Vse sem kupu pri mlacomu :))...kupujem večinoma tam. Z njimi nisem imel nikoli problemov in dokler jih ne bom inem bom kupu tukaj.

cdflip: Nekaj tisoč cdjev.....pa kaj ti snemaš. A maš pirat tovarno doma. Z njim sem posnel po hitrih izračunih cc........ 800-900 cdjev. Takrat sem še menjal z ostalimi filme itd.... Govorim za 24x pekač. na 52x pa trenutno tam okoli 100. In vsi delujejo BP.

Caligula. Jaz sem bil tuz z NEC pekačom zadovoljen, ki sem ga mel (16x varjanto). Robusten in zanesljiv. Po mojem celo malo boljši glede zapisa od litona takrat. A kaj ko ni podpiral overburna. Je pa prebavu vse cdje ki sem mu jih dal.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Dr_M ::

Poglej malo po forumih (ne samo slo-tech) pa bos videl, da ima folk zeeeeloooo veliko problemov s poceni pekaci. (je ogromno tem s to problematiko)

mogoce zato ker je razmerje liteon,lg,samgung/plextor 100:1 ??:\ :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Pa tudi o novih Plextorjih je po tujih forumih veliko glavoboljenja.

Pa Liteon ima dobro podporo. Tako uradno kot neuradno. Glede firmwera,..

pingec ::

kaj liteoni ce mate iskusnje lepo pecejo ta modre nekvalitetne smartbuye?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

frenk ::

ne...tega sranja od cd-ja noben ne peče:D...kup traxdata...sej so tud pocen;)

Lime ::

> Sam Liteon je z razlogom najvecji proizvajalec CD RWjev na svetu.

Ne bo držalo. Na drugem mestu je z 21% svetovnim tržnim deležem. Na prvem je LG s 25%.

Drugače pa je tukaj, tukaj, tukaj, tukaj, tukaj, ...LG best buy.

OZZY ::

Pa ti sirotka cdji so tud ok. Liteon mi jih komot prebavlja in peče na max.
Go with the flow.

Dusan_83 ::

Res je zanimivo, da ni skoraj nihce omenil LGja. Sam imam z njim zelo dobre izkusnje. Z nobenimi mediji se nisem imel problemov, tudi s Smartbuyi ne. Tako da nakup LGja sigurno ni udarec mimo :D

boštjan ::

jaz lahko glede tega 52X LG pekača rečem le da plave smartbuye peče na 52x hitrosti 5minut,medtem ko traxdato 3.30. Za mene LG pekač ni ne vem kaj.

pingec ::

ja tid men ni vsec kr moj star lg pece smartbuye napol in je na vsakem drugem error
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Lime ::

LG hitrost prilagaja glede na kvaliteto medija. Nastavite si v Neru, da vam kaže dejansko hitrost peke.
Drugače pa LG 52x speče 700MB medij v 2:40.

boštjan ::

Lime sem opazil,ker slišim ko se nekje pri 20% upočasni.
Nastavite si v Neru, da vam kaže dejansko hitrost peke.

ki pa se to točno nardi.vem za register pot,no vedel sem in pozabo:)

Caligula ::

Podatki, ki si jih dal za trzni delez Liteona so samo za prodajo pod lastnim imenom. Ko pristejes se prodajo pod imeni proizvajalcev za katere izdelujejo pekace, se stevilka (mislim da sem pred meseci v Newsweeku zasledil precej natancno)povzpne na okoli 52-60%.
Skratka Liteon je vodilni.

LG je pa znan po izbircnosti pri medijih.

Se pa za liteon najboljs splaca kak 25 pack Eproformance za 1790 SIT, ki jih pece z 52kratno hitrostjo.
Tam 2:35

Skratka zelo hitro.

LP
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitrost snemanja na LG GCE-8525B (52x32x52) enoti ne presega 24x ?

Oddelek: Strojna oprema
151155 (1070) Dr_M
»

Katero pečico?

Oddelek: Kaj kupiti
171444 (1227) Caligula
»

Nujna izbira pekača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
613989 (3249) Oblivion
»

Kateri CDRW

Oddelek: Kaj kupiti
161272 (1050) goku :)
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241491 (1282) Gejmer

Več podobnih tem