» »

Bitcoin presegel 10.000 dolarjev

««
6 / 6
»
»»

shadeX ::

profdoktor je izjavil:

Loto dobitek bi bil živ dolgčas. Isto 3000 coinov.


Kakšni so potem sploh tvoji cilji? S toliko denarja, bi jaz imel še več dela kakor sedaj. S to razliko, da ne bi več sedel za računalnikom ampak bi se ukvarjal s 1001 hobijem. Ukvarjal bi se z vsemi možnimi športi, na dolgi rok seveda samo s tistimi, ki bi mi res odgovarjali, kupoval in ukvarjal se s sodobno tehniko (ni omejitve), kuhal (rad dobro jem), ...

Zanimivo, da ko sem bil majhen, sem sanjal o tem da bi postal programer in si se tem služil kruh (in bil sam svoj šef). To sem sicer dosegel, ampak zadeve nekako postajajo monotone in počasi si tudi sam želim nekaj sprememb.

Dolgčas z milijoni na banki? Dober joke. Umrl bi verjetno kje v zraku :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

D3m0r4l1z3d ::

Ravnotežje mora bit.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

profdoktor ::

shadeX, ne vem kako ne najdeš motivacije, če si sposoben razvijalec. Če ti dišijo samo šuški, verjetno veš da se je Talking Tom prodal za 1 mrd usd. Vseeno bi raje zadel loto?

jype ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Definicija bogastva je lahko varljiva.
Absolutno.

shadeX ::

če si sposoben razvijalec


Razvijalec razvija software in ne prodaja. Velika razlika.

verjetno veš da se je Talking Tom prodal za 1 mrd usd.


Talkin Tom je zadetek na lotu. Outfit7 takega uspeha ne bi znal več ponoviti, kar dokazujejo vsi njihovi naslednji produkti po Talking Tomu. Pozna kdo Swamp Attack? Jigty Jigsaw Puzzles?

Se mi je zdelo da ne.

Če ti dišijo samo šuški,


Šuški?

Vseeno bi raje zadel loto?


Ga ne igram, niti mi ni potreba.

jype ::

shadeX je izjavil:

Šuški?
Strokovni termin za zelembače.

D3m0r4l1z3d ::

jype je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Definicija bogastva je lahko varljiva.
Absolutno.

Lepo.

Kolo sicer malo pokvari sceno.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

jype vidim da spet loviš pozornost z nekimi linki, kjer pridobivaš naše ip naslove. Lahko napišeš avtobiografijo ali vsaj zalaufaš kakšen instagram profil, če rabiš pozornost. Verjamem, da imaš ful prijateljev in boš imel na vsaki objavi po večtisoč všečkov in komentarjev. :D:))

jype ::

Če vas je več, potem je precej očitno, da težko ugotovim, komu pripada kateri naslov, tudi če bi si tega želel.

Bom ustvaril instagram račun in se zmenil s temi ljudmi za fotografiranje.

Da bo vašim potrebam po stereotipih zadoščeno.

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Kolo sicer malo pokvari sceno.
Brez bicikla bi bla tam sam una grda plastična obcestna štanga.

profdoktor je izjavil:

Verjamem, da imaš ful prijateljev
Verjamem, da imam več prijateljev kot ti, ker imam dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

slotechar ::

Ce neb tako sovrazil nacije bi jih lahk imel vec. :P (rjavi humor)

Rad imam vse ljudi ne glede na pripadnost ali bogatstvo.

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

jype štartaj youtube vlog. Pomoje boš bolj uspešen od Denise Dame, ker si res pravi "attention whore". Za prvo epizodo povej samo da imaš v lasti 3000 bitcoinov in da vsak dan ješ suhe žemlje in hrenovke. Če sem prav razbral te po tem forumaši poznajo oz. si jim to v 48 temah serviral.

slotechar ::

Kaj pa ce je vse res:O. Pozabil si da rad razganja kolo. Tudi po tem je znan. Pa da je skromen. Se bori za svet za katerega misli da je prav. In je nekak slotech policaj. Je pa intalinganten. To se vid. Vsaj na nekaterih podrocjih ma razvite nekatere mozganske dele nadpovprecno. Zdej ce je to res o njegovi skromnosti mu lahko samo cestitam. Ce pa ni pa tudi cestitam da me je okrog prinesel. V tem primeru nas vrti okrog kot svoj bicikel

Zgodovina sprememb…

jype ::

profdoktor je izjavil:

jype štartaj youtube vlog.
Saj ga že imam.

profdoktor je izjavil:

vsak dan ješ suhe žemlje in hrenovke.
Nimam pojma, kdo ti je to povedal, me pa veseli, da vas zdaj vedno več to vztrajno ponavlja. Še nekaj mesecev, pa se bodo vsi bogataši basali s suhimi žemljami in hrenovkami, ker bo to narekovala trenutna moda.

slotechar je izjavil:

Pa da je skromen.
Drži. Lep, pameten, skromen, ne nujno v tem vrstnem redu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

D3m0r4l1z3d ::

Le kako si sprejel omejenost STja z le latinskimi črkami in zato moral prirediti svoj nickname s srbsko oziroma makedonsko cirilico. Izdajalec :))

Slotechar: mtosev, is that you, nigga?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

jype ::

Všeč so mi zagonetke. Večina si domišlja, da se to prebere "jupe" ali pa "jipe", ker jih je njihova domovina prikrajšala za vsaj en tuji jezik.

slotechar ::

Ceprav cirilice ne znam brat vem da si tudi vcasih inteligentno humoren. Mas pa tut nekaj negativnih lastnosti. Ampak kdo jih nima

jype ::

slotechar je izjavil:

Mas pa tut nekaj negativnih lastnosti.
Ja, plešast sm, pa slabo trojke mečem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

slotechar ::

Mislu sem znacajske lastnosti. Ampak ok. Drugac sem pa poguglu mtosev uporabnik zadnji prispevki. Lol. Pre-lol

jype ::

slotechar je izjavil:

Mislu sem znacajske lastnosti.
Nikoli ne bi uganil.

slotechar ::

Sej bi se lahk tako sli v nedogled ampak bodo jezni ker smo oftopic. Tko da kaj zdej z bitcoini. Ce vas zanima skocite v sosednjo temo...spekulacije kriprovalut. Tam nekateri celo si domisljamo da znamo kej napovedovat. Parkrat se nam je ze usral. Naj se userje tudi vam. Zelim vam od vsega srca

Zgodovina sprememb…

nurse013 ::

jype je izjavil:

Všeč so mi zagonetke. Večina si domišlja, da se to prebere "jupe" ali pa "jipe", ker jih je njihova domovina prikrajšala za vsaj en tuji jezik.


Jype= džip
To pomeni terensko vozilo na 4 kolesa....
Ne bicikl
:)
you gotta be kidding me...

FireSnake ::

K0l1br1 je izjavil:

Jaz jo kurim s 4 karticami in enim PC-jem za dodatnih 40 EUR mesečno. Cca 3A oz. 3x220 V, 660 W.


Ti imaš enosmerni tok v vtičnici, da tako računaš moč?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

No, kako se pa izračuna?

dexterboy ::

Baja je izjavil:

@blusands:
postavi se pred banko s tablo "ne jemljite kredita za bitcoine". bo več uspeha.
nikjer noben ni omenil da je vzel kredit za btc, tako da ne teži!
še vedno lahko kupiš za 100e!
če pa vzameš kredit za btc pa si še večji IDIOT kot ti!

+1
Imam občutek, pa nočem nikogar žaliti, da modripesek redno obiskuje nedeljske maše in ga skrbi za vsesplošno duhovno stanje ljudi v kokoški, ker je duhovnik označil "bitikojne" in ostale "hudičeve konje" za bogokletno dejanje...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Baja ::

hehe, pa sem ga našel, bluesandsa. tipo je hotel od mene konec avgusta kupiti 0,5 btc za 50% takratne vrednosti :) zdaj pa širi FUD, lol

bluesands je izjavil:

baja za 1000ti ga kupim

redmax ::

fajn cena...hudic je ce jih mas pa pozabis pass ker nisi update-al wallet ze 5 let ;(
Admin me je zbrisal, kljub opozorilu naj se logiram...
registriran drugače že od 2009 pa do izbrisa

Baja ::

ouch. vem da so obstajali neki servisi, ki so se ukvarjali z razbijanjm wallet passwordov, fajn pa je blo če si vsaj priblizno vedel kako bi naj blo geslo.

Gregor P ::

Baja je izjavil:

hehe, pa sem ga našel, bluesandsa. tipo je hotel od mene konec avgusta kupiti 0,5 btc za 50% takratne vrednosti :) zdaj pa širi FUD, lol

bluesands je izjavil:

baja za 1000ti ga kupim

ha ha

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Uros!no ::

nurse013 je izjavil:

jype je izjavil:

Všeč so mi zagonetke. Večina si domišlja, da se to prebere "jupe" ali pa "jipe", ker jih je njihova domovina prikrajšala za vsaj en tuji jezik.


Jype= džip
To pomeni terensko vozilo na 4 kolesa....
Ne bicikl

kolo?

Markoff ::

Kako veliko pohlepa veje iz komentarjev nekaterih, ki bi radi druge, ki opozarjajo na tveganja, odpravili z nalepko zavistnež. Če bi jaz "vedel", da bo neka naložba tako hudo rasla v prihodnosti, ne bi prepričeval drugih potencialnih investitorjev, naj naredijo isto. Saj nisem osel, zakaj bi drugim svetoval zaslužek, če ga lahko obdržim zase?

No, če pa potrebujem nove vlagatelje, da zaradi rasti dobim ta svoj pričakovani zaslužek v prihodnosti, potem pa...to zagotovo ni ponzi shema, no sir, nič skupnega z njo, ampak čisto nič, majke mi, častna Trumpova.

Jaz pa upam, da bo cena te konjenice narasla na recimo 1 mio EUR. Tistim, ki bodo takrat končno prodali, bomo rekli, da so špekulantje, ki noro tvegajo, niso pa popolnoma odpeljani. In denar si bodo glede na tveganje pač zaslužili. Za ostale žalujoče pa ne bo društva bitkojn, temveč le bitosel.

Še enkrat: pohlep vam megli um in sprošča vse zavore / varovalke v levi polovico možganov.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

shadeX ::

Sej ne obstaja samo bitcoin. Dovolj je drugih kriptovalut s katerimi se da lepo služit.

VaeVictis ::

Vedno, ko želiš vlagati v bitcoin ali pa alt-coini, delnice, forex, ..., imej pred očmi samo eno pravilo.

VEDNO VLOŽI SAMO DENAR, KATEREGA SI PRIPRAVLJEN IZGUBITI!

Nobena naložba ni 100% in v vsaki naložbi lahko dobiš ali izgubiš denar in Bitcoin, ne glede na vse možne spletne komentarje, ni 100% sigurna naložba in praktično nihče ne ve do kam lahko pride vrednost...

Pa naj bo to ex strokovnjak za varnost, ki pravi, da bo pojedel svoj penis, če Bitcoin ne bo do leta 2020 milijon USD.

janezvalva ::

cme group bo uvrstil bitcoin v svoj futures listo. kako bi to lahko vplivalo na ceno 1btc?

Machete ::

gruntfürmich je izjavil:

Machete je izjavil:

Kako se je kaj rešilo s kovanci na BTC-E? Jaz sem prodal ravno preden jih je fbi zaprl...

kolga je rekel da je dobil vse nazaj oz je verjetno imel stanje gor enako (par 100€), ko sem mu povedal kje je nova borza, ker on sploh tega pol leta ni vedel...


Ha, account je ostal, še celo nekaj $ gor!
Ampak za potrditev računa (sepa transactions) pa res rabijo čas. Mislim da bo jutri že 1 teden, pa še nič..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

a pol si prodal na meji 10k al ne?:D

veselko88 ::

Pozdravljeni.
Ali lahko nekdo začetniku na enostavnen način razloži :
-Kako začeti trgovati s kriptovalutami ?
-Kako in kje odpreti račun za kriptovlaganje ?
-In ostale podrobnosti, ki so značilne za ta posel.
Hvala .

K0l1br1 ::

veselko88 je izjavil:

Pozdravljeni.
Ali lahko nekdo začetniku na enostavnen način razloži :
-Kako začeti trgovati s kriptovalutami ?
-Kako in kje odpreti račun za kriptovlaganje ?
-In ostale podrobnosti, ki so značilne za ta posel.
Hvala .

Bitstamp. Položi denar. Kupi BTC, XRP, LTC ali ETH ali....
Čakaj. Ko si v plusu, prodaj. Čakaj. Ko pade, kupi.

veselko88 ::

K0l1br1 je izjavil:

veselko88 je izjavil:

Pozdravljeni.
Ali lahko nekdo začetniku na enostavnen način razloži :
-Kako začeti trgovati s kriptovalutami ?
-Kako in kje odpreti račun za kriptovlaganje ?
-In ostale podrobnosti, ki so značilne za ta posel.
Hvala .

Bitstamp. Položi denar. Kupi BTC, XRP, LTC ali ETH ali....
Čakaj. Ko si v plusu, prodaj. Čakaj. Ko pade, kupi.



A je pri prijavi obvezno vnesti vse podatke. Kot so naslov,mesto, datum rojstva itd

Baja ::

ja, ker drugače boš imel probleme z nakazili in izplačili.

veselko88 ::

Baja je izjavil:

ja, ker drugače boš imel probleme z nakazili in izplačili.

hvala za hiter odgovor.

Rok Woot ::

Razumemo, da boste imeli veliko vprašanj, a vas med preiskavo in reševanjem problematike prosimo za potrpljenje," so med drugim zapisali in dodali, da se trudijo, da bi težave odpravili v nekaj dneh.


Lol kako bodo to odpravili v nekaj dneh ... Kot pravim upam, da jih bodo tožili.

K0l1br1 ::

Ja, ker bodo čakali s 60 milijoni na računu, kjer jih bodo nato zarubili....

veselko88 ::

ja, ker drugače boš imel probleme z nakazili in izplačili.


Tukaj zahtevajo :Sliko, Dokument, dokazilo o prebivanju. A to lako skeniram stran od potnega lista in to je to ?

Zgodovina sprememb…

Baja ::

potni list za dokument, dokazilo o prebivanju pa skeniraj račun od elektrike ali kaj podobnega

veselko88 ::

Hvala lepa

simnov ::

Kje lahko kupim trx tron z paypal.

Machete ::

Ena bolj sigurnih variant je https://www.virwox.com/, tam kupiš BTC, pošlješ na neko menjalnico, kjer imajo tvoj omenjeni coin in zamenjaš za trx. Stalo te bo drago in sicer boš ob ca 15% vrednosti in še to lahko zapraviš samo 100€ na dan, dokler nimaš level 2 računa.
Googlaj kako se kupi BTC na virwox in katera menjalnica prodaja trx. lp
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leto dni kasneje: bitcoin -84 odstotkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8725981 (15799) Aquafriend
»

Bitcoin najniže letos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5025486 (18852) tikitoki
»

Bitcoin ruši vse pred seboj (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
28277900 (63881) D3m0r4l1z3d
»

Bitcoin presegel 2000 dolarjev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
13041384 (30277) shadeX

Več podobnih tem