» »

KFC v Sloveniji

KFC v Sloveniji

Temo vidijo: vsi

mtosev ::

A bo še kakšen subway prišel npr v Maribor? Koliko vem so samo v LJUBLJANI.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BuDi79 ::

Ganon je izjavil:

gort je izjavil:

Taksen naval je bil ali kaj? Bi morali odpret vec restavracij ze davno....


Rad bi slišal razlago, zakaj smo imeli 6 let samo eno restavracijo.
Iz istega razloga kot slovenski "predstavnik" Subwaya že leta in leta ponuja franšize pa se v bistvu nihče ne odloči. Franšizni lokali znanih restavracij RES veliko stanejo. Vsi mislijo da ko imaš plac vložiš še 10 jurjev in to je to. Če se ne motim je že 10 let nazaj bila nekje objavljena računica, da stane en franšizni lokal večje svetovne verige najmanj 100.000 (takrat, v čisto drugih časih!), da smo odpreš, ob tem da že imaš prostor. Odvisno malo od tvoje zgodovine poslovanja s franšizodajalcem pa tvojimi zmožnostmi pogajanja. Mislim, da so nekateri načeloma malo cenejši (Subway) in nekateri malo dražji (Starbucks). Ker moraš kupit njihovo opremo, pri njih izšolat zaposlene, kupit toliko in toliko robe, pokazati resnost... Za le majhen del tega denarja lahko odpreš svoj nefranšizni lokal brez velike znamke, kakršnega želiš, pod tvojimi pogoji, ni treba pošiljat zaposlenih na šolanje v "Avstrijo" saj lahko komot delajo študenti, sporodniki, opice... opremo pa kupiš iz Bolhe (kot dva znanca, ki sta odprla lokale v zadnjem času)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Invictus ::

Ja, te "franšize" res stanejo, te fast food znamke imajo pa hudo konkurenco v obliki balkanskih čevapov in ostalega.

Enako kot za prodajo avto, salon mora ustrezati standardom, to te stane precej, zato se je veliko malih prodajalcev odločilo, da zaprejo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

paradajzos ::

BigWhale je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Primerjava KFC proti McDonaldsu v "kvaliteti"? Bil sem enkrat v KFC iz Mb proti Avstriji in me je minilo, ko sem čakal.


Primerjat dve verigi s hitro hrano po kvaliteti je mal hecn, no. Oboje je sranje. :D

V osnovi se strinjam, kljub temu pa so tudi različni nivoji sranja. Grem občasno v McDonalds, ampak zadnje čase res zelo redko - mora se mi res muditi, moram biti zelo lačen pa morda se mi še zahoče česa iz McDonaldsa.
Za takšne redke priložnosti me zanima, če je KFC enako, boljše ali slabše sranje.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Utk ::

Subway je vsaj v vzhodni Evropi samo za turiste. Kater lokalc na balkanu ali pa kje drugje v vzhodni Evropi bi šel tam po sendvič za 10 evrov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

c3p0 ::

Enkrat sem bral, da lokalni McD mora imeti okoli 800 strank na dan, da se pokriva. Glede na non-stop gnečo to očitno gre skozi.

paradajzos ::

gort je izjavil:

Taksen naval je bil ali kaj? Bi morali odpret vec restavracij ze davno....

Vonj po olju…
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

gort ::

paradajzos je izjavil:

Vonj po olju…

cisto mozno, samo tudi v drugih podobnih fransizah se ne pecejo z air fryerji, ce kdaj bodo :

paradajzos ::

gort je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Vonj po olju…

cisto mozno, samo tudi v drugih podobnih fransizah se ne pecejo z air fryerji, ce kdaj bodo :

Ampak vem, kje mi bolj smrdi.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Siso ::

Za tko na brzino ,jo ni čez Micko v Dobrunjah

sizifu ::

Saj veste, zakaj se nobena ta ameriška jajca v Sloveniji ne primejo?

Ker smo sicer enako zahojeni rednecki kot američani (ne samo Kentucky ampak bi celo rekel, da se lahko primerjamo z porečjem Mississippija in Apalači, sploh Maribor), sestavine za hrano imamo pa, kljub temu, da so večinoma iz držav zahodnega bloka, boljše.

Nima KFC nobenih šans, najbolj zahojena slovenska oštarija naredi piščanca precej boljšega (namesto, da boste jedli ameriškega, ki so ga prej okopali v varekini, da se znebijo bakterij, kot posledica katastrofalnih življenskih pogojev živali v ZDA mesni industriji - se ne zajebavam, malo poglejte po spletu).

Edino ameriško sranje, ki za silo funkcionira v Sloveniji je McDonalds, ker pač slovenceljski moderneži nočejo probati pleskavice v lepinji lokalnega Albanca. Proti kateremu se lahko McDonalds direktno skrije (če ne drugega že zato, ker ima albi 100% meso, McDonalds pa na pol sojo, tako, da ste tudi na pol vegetarianci).

Imate odlično možnost, da odjebete američane in njihove smeti od hrane in jeste domače, Poljsko in Madžarsko meso. Še vedno je nekaj kakovostnih razredov nad KFC odpadki.

Nehajte podpirati te smeti od hrane in raje naročite pri pravem slovenskem šiptarju (saj vas bo tudi on nategnil, ampak vsaj hrana bo vseeno boljša kot ameriška):



(Mimogrede, če ste kdaj poizkusili narediti legendarni ameriški višek od kulinarike "peanut butter and jelly", pa je bilo zanič, skrivnost je v tem, da v Sloveniji, na policah niti najbolj zakotnih trgovin, ne boste našli tako zanič marmelade, da bi se lahko kosala z njihovo. Ko v ZDA to enkrat probate, razumete, zakaj dajejo zraven "peanut butter". Ker je ogabno brez njega, z njim pa rahlo boljše)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sizifu ()

paradajzos ::

ker pač slovenceljski moderneži nočejo probati pleskavice v lepinji lokalnega Albanca.

Higienski standardi pri lokalcih so slabši. Tip vzame surovo meso iz hladilnika z rokami in potem to peče in ti postreže, vmes si ne umije rok.
Korporacija ima sistem naštudiran in dodelan, lokalci pa improvizirajo.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

sizifu ::

paradajzos je izjavil:

ker pač slovenceljski moderneži nočejo probati pleskavice v lepinji lokalnega Albanca.

Higienski standardi pri lokalcih so slabši. Tip vzame surovo meso iz hladilnika z rokami in potem to peče in ti postreže, vmes si ne umije rok.
Korporacija ima sistem naštudiran in dodelan, lokalci pa improvizirajo.

Ja, ampak ko vržeš v fritezo je čisto vseeno. Je ni bakterije, ki bi vrelo olje preživela. Pa ne si utvar glede McDonaldsa delat... tudi njihovi higienski standardi so na enakem nivoju. Konec koncev ti hrano pripravljajo enaki rednecki. Samo iz mnogo manj kakovostnih sestavin.

Poglej to prelepo McDonalds hamburgerijo npr.:



Še kar apetitlich mar ne? No, to je 25 let star hamburger oz. zdaj že več. Ki ga niti plesen ne povoha, preveč kemikalij v njem. Pa dober tek, ko te zamika iti spet v McDonalds, namesto k lokalnemu šiptarju, ki morda ni idealen, je pa njegov proizvod znanstvena fantastika napram McDonaldsu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sizifu ()

paradajzos ::

sizifu je izjavil:

paradajzos je izjavil:

ker pač slovenceljski moderneži nočejo probati pleskavice v lepinji lokalnega Albanca.

Higienski standardi pri lokalcih so slabši. Tip vzame surovo meso iz hladilnika z rokami in potem to peče in ti postreže, vmes si ne umije rok.
Korporacija ima sistem naštudiran in dodelan, lokalci pa improvizirajo.

Ja, ampak ko vržeš v fritezo je čisto vseeno. Je ni bakterije, ki bi vrelo olje preživela. Pa ne si utvar glede McDonaldsa delat... tudi njihovi higienski standardi so na enakem nivoju. Konec koncev ti hrano pripravljajo enaki rednecki. Samo iz mnogo manj kakovostnih sestavin.

Poglej to prelepo McDonalds hamburgerijo npr.:



Še kar apetitlich mar ne? No, to je 25 let star hamburger oz. zdaj že več. Ki ga niti plesen ne povoha, preveč kemikalij v njem. Pa dober tek, ko te zamika iti spet v McDonalds, namesto k lokalnemu šiptarju.

Mislim, da ti nisi ravno veliko jedel pleskavice pri pravil lokalcih. Prava pleskavica se speče na žar plošči.
Nič ti ne pomaga, če si vse spekel, če potem primeš krožnik/prtiček/lepinjo z neumitmi od krvi kontaminiranimi prsti in to daš gostu. Ane?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

sizifu ::

paradajzos je izjavil:

sizifu je izjavil:

paradajzos je izjavil:

ker pač slovenceljski moderneži nočejo probati pleskavice v lepinji lokalnega Albanca.

Higienski standardi pri lokalcih so slabši. Tip vzame surovo meso iz hladilnika z rokami in potem to peče in ti postreže, vmes si ne umije rok.
Korporacija ima sistem naštudiran in dodelan, lokalci pa improvizirajo.

Ja, ampak ko vržeš v fritezo je čisto vseeno. Je ni bakterije, ki bi vrelo olje preživela. Pa ne si utvar glede McDonaldsa delat... tudi njihovi higienski standardi so na enakem nivoju. Konec koncev ti hrano pripravljajo enaki rednecki. Samo iz mnogo manj kakovostnih sestavin.

Poglej to prelepo McDonalds hamburgerijo npr.:



Še kar apetitlich mar ne? No, to je 25 let star hamburger oz. zdaj že več. Ki ga niti plesen ne povoha, preveč kemikalij v njem. Pa dober tek, ko te zamika iti spet v McDonalds, namesto k lokalnemu šiptarju.

Mislim, da ti nisi ravno veliko jedel pleskavice pri pravil lokalcih. Prava pleskavica se speče na žar plošči.
Nič ti ne pomaga, če si vse spekel, če potem primeš krožnik/prtiček/lepinjo z neumitmi od krvi kontaminiranimi prsti in to daš gostu. Ane?


O KFC govorim, ampak, mislim, da se moraš oglasiti enkrat pri lokalnem šiptarju, ker so neka "razhajanja" med tvojimi besedami in dejstvi. A ti misliš, da si bo potem olje iz rok umival, ni nor, za to ima lopatko. Prtičkov in krožnikov ne jem, lepinja pa tako ali tako konča na žar plošči, po obeh straneh. Pa zadevo še običajno pridno zalije z vodo, da še ta malo razrahlja kruh in pobije karkoli bi že potencialno prišlo gor.

Resno, probaj enkrat, ne boš več nikoli jedel ničesar pri McDonaldsu, ko boš ugotovil, da nisi umrl, okus pa bo toliko boljši, da boš umrl. Sploh po kepi kajmaka. Če ne drugega pa tvoje žile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sizifu ()

Bellzmet ::

McD ali KFC ne uvažata piščancev iz ZDA.

sizifu ::

Bellzmet je izjavil:

McD ali KFC ne uvažata piščancev iz ZDA.

Seveda, imajo prepoved. Kemikalije ostajajo.

Mislim, dober tek, komurkoli se lušta žreti nekaj kar 25 let ostane nespremenjeno. Jaz bom raje jedel nekaj kar je meso, ne 50% soje 20% kemikalij, za podaljšanje življenske dobe in 30% mesa.

Ampak vsakemu svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sizifu ()

Bellzmet ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

sizifu ::

Bellzmet je izjavil:

https://mcdonalds.si/o-nas/kakovost-2/n...

Eh nakladaš.

Nisem niti pogledal, ko sem videl domeno, ampak saj nisi tako nor, da boš proizvajalcu verjel njihovo samohvalo, saj nismo kot narod postali taki butci, da ne razumemo konflikta interesov? Ker potem je nekaj resno narobe s tvojim dojemanjem sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sizifu ()

Bellzmet ::

Ja res nisem tako nor, da bi verjel, da piščanca in paradajz iz ZDA vozijo v McD po celem svetu.

sizifu ::

Bellzmet je izjavil:

Ja res nisem tako nor, da bi verjel, da piščanca in paradajz iz ZDA vozijo v McD po celem svetu.

Ja, ampak ga. Kjer ga lahko. K sreči nas ščiti EU.

Ampak, "fantastična, nedojemljiva, ekstraspecialturbounicornificantna, awsome" mešanica začimb in konzervansov pa ostaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sizifu ()

Bellzmet ::

Ja hvalabogu.

sizifu ::

Bellzmet je izjavil:

Ja hvalabogu.

Ja, povej mi kaj ješ in povedal ti bom kaj si. Če ti je Mcdonalds višek kulinarike, s tem, da še enkrat, ga lokalni šiptarji prekašajo na vseh ravneh, pač jej Mcdonalds.

Boš dobil zraven igračko, da pozabiš na okus.

Še enkrat, ko se naslednjič pripraviš, da greš v McDonalds, se žrtvuj za znanost in pojdi do šiptarja. Samo za foro, za preizkus. Boš potem povedal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sizifu ()

paradajzos ::

sizifu je izjavil:

paradajzos je izjavil:

sizifu je izjavil:

paradajzos je izjavil:

ker pač slovenceljski moderneži nočejo probati pleskavice v lepinji lokalnega Albanca.

Higienski standardi pri lokalcih so slabši. Tip vzame surovo meso iz hladilnika z rokami in potem to peče in ti postreže, vmes si ne umije rok.
Korporacija ima sistem naštudiran in dodelan, lokalci pa improvizirajo.

Ja, ampak ko vržeš v fritezo je čisto vseeno. Je ni bakterije, ki bi vrelo olje preživela. Pa ne si utvar glede McDonaldsa delat... tudi njihovi higienski standardi so na enakem nivoju. Konec koncev ti hrano pripravljajo enaki rednecki. Samo iz mnogo manj kakovostnih sestavin.

Poglej to prelepo McDonalds hamburgerijo npr.:



Še kar apetitlich mar ne? No, to je 25 let star hamburger oz. zdaj že več. Ki ga niti plesen ne povoha, preveč kemikalij v njem. Pa dober tek, ko te zamika iti spet v McDonalds, namesto k lokalnemu šiptarju.

Mislim, da ti nisi ravno veliko jedel pleskavice pri pravil lokalcih. Prava pleskavica se speče na žar plošči.
Nič ti ne pomaga, če si vse spekel, če potem primeš krožnik/prtiček/lepinjo z neumitmi od krvi kontaminiranimi prsti in to daš gostu. Ane?


O KFC govorim, ampak, mislim, da se moraš oglasiti enkrat pri lokalnem šiptarju, ker so neka "razhajanja" med tvojimi besedami in dejstvi. A ti misliš, da si bo potem olje iz rok umival, ni nor, za to ima lopatko. Prtičkov in krožnikov ne jem, lepinja pa tako ali tako konča na žar plošči, po obeh straneh. Pa zadevo še običajno pridno zalije z vodo, da še ta malo razrahlja kruh in pobije karkoli bi že potencialno prišlo gor.

Resno, probaj enkrat, ne boš več nikoli jedel ničesar pri McDonaldsu, ko boš ugotovil, da nisi umrl, okus pa bo toliko boljši, da boš umrl. Sploh po kepi kajmaka. Če ne drugega pa tvoje žile.

Jaz sem jedel pleskvice in čevape pri lokalnem Šiptarju verjetno predno si se ti rodil. In to velikokrat, ker je dobrega okusa. Ampak dejstvo je, da ne pazijo ravno zelo in zdaj tega ne toleriram več. Kadar imam željo po tem, si pripravim to sam (kupim meso in ga sam zmeljem doma ali pa pri mesarju izberem meso, kjer prvih 100 g dajo stran) ampak pogosto za to nimam časa. Kajmaka pa ne maram preveč.
McDonalds kot rečeno redko. Higienski standard sem prepričan, da je višji kot pri kateremkoli lokalcu.

Bellzmet je izjavil:

Ja res nisem tako nor, da bi verjel, da piščanca in paradajz iz ZDA vozijo v McD po celem svetu.

haha, itak da ga ne.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

sizifu ::

paradajzos je izjavil:


Jaz sem jedel pleskvice in čevape pri lokalnem Šiptarju verjetno predno si se ti rodil.

Mislim, da ne.

paradajzos je izjavil:

In to velikokrat, ker je dobrega okusa. Ampak dejstvo je, da ne pazijo ravno zelo in zdaj tega ne toleriram več.

Seveda, nihče normalen ne tolerira ne Mcdonaldsa ne šiptarja, ampak dejstvo je, kaj je boljše.

Ostalo je nerelevantno, vedno bo doma pripravljeno boljše od svinjarije, ki jo požreš zunaj v fastfoodu.

Steinkauz ::

sizifu, dej ne pretiravaj.

Ja mcdonalds meso je presušen polpet. Dost žalosten, ni pa neke grozne kemije.


Večina jugo burgerjev itak ni 100% govedina, ampak je mešanica. Kdaj s svinjino, če ni glih albanc.
In sorry te mešanice sux balls. Pa edini dodatek, ki ga poznajo je ajvar pa čebula.
Vsi pa kupujejo najcnej, torej povečin verjetno madžarska svinjina in poljska govedina.

Če češ dober burger, greš pač na en (precenjen) 100% goveji burger aka hood, fast5, cube, mangoop, etc

feryz ::

A KFC ima že kaj takega v ponudbi, kar ti ne zažge celega gobca in potem sploh ne veš, kaj ješ?
Bil enkrat in nikoli več. Še dobro da je vsaj pijača v neomejenih količinah, da pogasiš tisto sranje v ustih.
Čeprav ne veš, kaj piješ. Okusa ni par ur.

Steinkauz ::

Zakaj pa jemlješ hot wings, če ti ne paše pekoče?

BigWhale ::

BuDi79 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Primerjat dve verigi s hitro hrano po kvaliteti je mal hecn, no. Oboje je sranje. :D
A ni bolj "hecno", da imamo kup bolj resnih gostiln, ki strežejo precej manj kvalitetno hrano. In več računajo. Ampak če rečeš da je nekaj kamor hodijo someščani že desetletja "sranje" ni kul (tudi če so res smeti na ravni ljubljanske Julči), kul je da to rečeš za kapitalistično verigo, ki ji je uspelo v svetu.


Tud jaz ze hodim desetletja v restavracije s hitro hrano, samo si ne delam utvar, da gre za neko kvaliteto. Nutricionisticno je ta hrana pac sranje. Je pa verjetno higiena na visjem nivoju kot v povprecni domaci gostilni. Slednje tudi niso nek biser kvalitete, da se razumemo. Je pa vec moznosti, da hrana, ki jo strezejo ni tolk procesirana kot v McD in podobnih.

c3p0 ::

sizifu je izjavil:


(Mimogrede, če ste kdaj poizkusili narediti legendarni ameriški višek od kulinarike "peanut butter and jelly", pa je bilo zanič, skrivnost je v tem, da v Sloveniji, na policah niti najbolj zakotnih trgovin, ne boste našli tako zanič marmelade, da bi se lahko kosala z njihovo. Ko v ZDA to enkrat probate, razumete, zakaj dajejo zraven "peanut butter". Ker je ogabno brez njega, z njim pa rahlo boljše)


Kar sem probal teh ameriških "specialitet", ki smo si jih v 80s in 90s želeli probat zaradi omemb v raznih TV serijah in filmih, je bilo razočaranje premo-sorazmerno z vnemo. Npr. twizzlers, twinkies, nerds, root bear floats, pop tarts ipd. Sami cuker, razen twizzlers - tam pa še tega ni.

VelkBla ::

Meni je bilo škoda (takrat seveda), da se je umaknil Dairy Queen, MC je naredil svoje.

Enkrat bil v KFC v tujini. Žal ni šlo, prežgano za znoret, smrdelo po zažganem olju.

paradajzos ::

Dairy queen je imel dobre pizze.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

mtosev ::

Kdaj je ta dairy queen bil v Sloveniji? Se jih ne spomnim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

c3p0 ::

Tebe še ni bilo, jaz sem bil 1x tam v zgodnjih 90s, če se prav spomnim, sem jedel burger.

VelkBla ::

mtosev je izjavil:

Kdaj je ta dairy queen bil v Sloveniji? Se jih ne spomnim.


Od 1992 do 2000. Eden na Cankarjevi, drugi (odprl leta 1994, tam nekje) pa v Dravljah.

paradajzos ::

Dairy queen je bil prvi zahodni fast food joint v Sloveniji - nasproti Hotela Slon.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Apofis ::

Aleluja, končno, na naum na vsakem koraku gledu mccrapa. Sicer mi je bil najbolj kul KFC v benetkah, v Zagrebu malo manj (hrvati ga kr radi močno začinijo, sicer mi je to do neke mere dobr, sam ni za pretiravat), v Mariboru pa tak tak. Ma, da ljubljančani razturamo :) D3M, zdej maš super možnost, da se mal odcepiš od hudburgerja :D

link_up ::

Utk je izjavil:

Subway je vsaj v vzhodni Evropi samo za turiste. Kater lokalc na balkanu ali pa kje drugje v vzhodni Evropi bi šel tam po sendvič za 10 evrov?


najboljsi sendvici. :) Ce imas rad seveda ...
IT paninijev ne stejem zraven, ker so ene 10 nivojev visje.

paradajzos je izjavil:

Dairy queen je bil prvi zahodni fast food joint v Sloveniji - nasproti Hotela Slon.


ampak burgerji tam so bili pa za zjokat...mladina ni hodila...restavracija je bila tudi za ene dva razreda prevelika, ker je bila vedno videti prazna. :)

Apofis je izjavil:

Aleluja, končno, na naum na vsakem koraku gledu mccrapa. Sicer mi je bil najbolj kul KFC v benetkah, v Zagrebu malo manj (hrvati ga kr radi močno začinijo, sicer mi je to do neke mere dobr, sam ni za pretiravat), v Mariboru pa tak tak. Ma, da ljubljančani razturamo :) D3M, zdej maš super možnost, da se mal odcepiš od hudburgerja :D


vse lepo in prav, ampak ne rabijo pohat na zazgano, da si zobe polomis...to mi je res zanimivo pri KFC...pa se panada je nikakva...
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

Invictus ::

Meni je od teh fast foodov še najboljši Burger King.

Edino tam sem dobil feeling, da jem pravo meso...

Sproban v Nemčiji in v Veliki Britaniji...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

paradajzos ::

Sam sem bil nad Burger Kingom razočaran. Veliko slabši od McDonaldsa.

KFC in McDonalds sta v Areni Zagreb eden nasproti drugega, vmes cca 20 m. Blizu KFC smrdi po zgonjenem olju in verjetno zato večina folka gre v McDonalds.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

BK > McD > KFC

Steinkauz ::

paradajzos je izjavil:

Sam sem bil nad Burger Kingom razočaran. Veliko slabši od McDonaldsa


Če si probal v SLO dokler je še bil, to ni reprezentativen.
Ni čudno, da je propadel, ker je bil dost zanič.

V tujini, kar sm probal, je bil bk > mekič

paradajzos ::

Steinkauz je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Sam sem bil nad Burger Kingom razočaran. Veliko slabši od McDonaldsa


Če si probal v SLO dokler je še bil, to ni reprezentativen.
Ni čudno, da je propadel, ker je bil dost zanič.

V tujini, kar sm probal, je bil bk > mekič

V tujini.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Ganon ::

Nekdo s skyscrapercity foruma je slikal. Očitno danes še ne bo odprto, je pa blizu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

mtosev ::

Kje pa je to? Katero mesto?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bluefish ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mtosev ::

Vidim, da imate Ljubljančani prvi KFC. Upam, da pridejo prav v Maribor.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mojsterleo ::

mtosev je izjavil:

Vidim, da imate Ljubljančani prvi KFC. Upam, da pridejo prav v Maribor.

V Mariborskem koncu (ob AC) je že nekaj let.

monitor999 ::

Je že odprt KFC?
Kake so kaj cene.

Lp

BuDi79 ::

monitor999 je izjavil:

Je že odprt KFC?
Kake so kaj cene.

Lp
https://www.kfc.si/menu/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244177639 (2206) Horas
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
968196533 (9125) c3p0
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41453716 (36420) D3m
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30143745 (30191) Mare2
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6419123 (14483) Gremio

Več podobnih tem