» »

Kateri Popup filter ????

Kateri Popup filter ????

plavko61 ::

Dalj časa sem uporabljal Popupcop, pa smo ugortovili da povzroča IEXPLORE.EXE ERROR-e zato sem ga zamanjal z Popup AD Filter. Kakšne so vaše izkušnje? Ali poznate še kakšen boljši filter?

Predator ::

v mozilli imamo enega super vgrajenega :D

Fury ::

sem lih hotu to napisat :)

sash ::

ADS gone
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Loki ::

Privoxy.
ti filtrira se bannerje, razne bedne javascripte (spreminjanje status bara, kracanje po status.... ) in se 100000 drugih stvari.

je pa mal problematicen za nastavljanje, ampak po defaultu deluje dobro.

KTr1sk ::

Jz uporabljam AVANT BROWSER je podoben Internet Expolerer, ki ima že vgrajen popup filter, ki deluje lepo!

BigWhale ::

Opera je tudi kar v redu ;>

Maxtor ::

plavko61: SMO UGOTOVILI ??!!???!!??? Kolikor vem, sem to jaz ugotovil in ne da smo ugotovili:D

Aja za tiste, ki ne veste o kateri napaki govorimo. Torej ugotovil sem da napake tipa:

Application popup: IEXPLORE.EXE - Application Error : The instruction at "0x051fa35e" referenced memory at "0x051fa35e". The memory could not be "read".

povzročajo zelo pogosto različni popup blokerji oz. killerji. Sam sem sprobal različne IE, menjaval in testiral ram, po vsem tem pa ugotovil, da je kriv nič drugega kot popup bloker. Ko sem ga odstranil, teh napak ni več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxtor ()

iration ::

Plavko, ker vidim, da te tukaj vsi nekaj posiljujejo in ti na vsak način vsiliti neke browserje, za katere vsak pravi, da je njihov itak najboljši in oh in sploh, ti bom jaz povedal enega za IE, ki mi odlično deluje, pa še nikoli mi ni sesul ničesar: PopUpCop.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

hruske ::

Morda se zdi, da IE deluje super.

Če je odgovor da, očitno še nikoli nisi poskusil narediti kakšne spletne strani, ki bi se v IE prikazala pravilno, ker namreč ne podpira niti tistih standardov, za katere mikrosoft zatrjuje, da jih. Potem pa morajo razvijalci zaradi neupoštevanja standardov sami razvijat dodatne algoritme, ki te "hrošče" obidejo, namesto da bi že ob pregledu kode vedeli, kako se bo ta prikazala v brskalniku.

Vi kar uporabljajte IE, ne vsiljujem vam nobenega brskalnika, razvijalci strani se bodo vedno potrudili, da bodo dobili obiskovalce.

Ne gre za browser, ampak za standarde. Bit v skladu s standardi je pač vedno bolj nuja.
Rad imam tole državico. <3

BigWhale ::

> Plavko, ker vidim, da te tukaj vsi nekaj posiljujejo in
> ti na vsak način vsiliti neke browserje,

Ti ne razlikujes posiljevanja in navadne trditve.

iration ::

Vprašanje je bilo "Kateri Popup filter?" in ne "Naštejte vse browserje, za katere se vam zdi, da so boljši od IE"

;)
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

hruske ::

Če biti boljši pomeni bolj podpirati standarde, potem je mozilla vsekakor boljša.
Dokazi!
Sploh zanimiva je prva povezava na zgornji strani.

Lahko poskusis z IE in mozillo firebird, ki ne potrebuje namestitve, da ne boš kvaril instalacije windows, če se slučajno odločiš za ie.

Ampak -- na eni strani imaš en dober in delujoč brskalnik, na drugi pa en nezanesljiv brskalnik, ki nima možnosti zavračanja pop-up oken, kar pomeni, da moraš namestiti še en program.

Kaj je sedaj bolj zanesljivo -- 1x opensource ali 2x ne-opensource?
Rad imam tole državico. <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

plavko61 ::

Res je, da je vzrok napake odkril Maxtor.

Prav presenečen sem, da toliko ljudi uporablja Mozillo, jaz sem z IE6 kar zadovoljen.

ahac ::

jaz sem bil pred leti zadovoljen z 386ko.. zdaj pa ne bi bil več..

ne razumem kaj se vsi tolk upirate probat Firebirda, ki ne potrebuje inštalacije.. pol se mate pa za neke računalničarje.. drugač ne bi bli na ST..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ahac ::

ps.. če si zadovoljen z IE..
zakaj potem rabiš dodatne programe za popup blokiranje?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

iration ::

zeh.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Maxtor ::

Tudi jaz sem uporabljal Mozillo. Saj je kar dobra, vendar ima toliko raznoraznih nastavitev, da moraš ko jo namestiš pol ure nastavitve nastavljat, preden si jo prilagodiš svojim potrebam. Pa tudi nekatere strani odpre čudno. Tudi mapa z začasnimi datotekami je organizirana tako, da po njej ne moreš brovzat. zgodovina je tudi bolj tak....

skratka prešel sem nazaj na IE, ker je (za mene) še vedno boljši od kateregakoli drugega brskljalnika.

Cokolesnik ::

Uporabljam IE 6 in Pop-Up Stopper PRO 2.22. Nikoli nobenih problemov. http://www.panicware.com
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209247 (9247) moj_nick
»

IE 6 SP1 ne pokaže pravilno SLO-TECH foruma!!!

Oddelek: Slo-Tech
291790 (1183) VuLc4n0
»

Kako namestiti več Internet Explorerjev?

Oddelek: Novice / Brskalniki
332456 (2456) ender
»

Mozilla Firebird v slovenskem jeziku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
735926 (5926) CaqKa
»

Internet Explorer - dobil bom živčni zlom!!!

Oddelek: Programska oprema
121295 (1023) Maxtor

Več podobnih tem