» »

IE 6 SP1 ne pokaže pravilno SLO-TECH foruma!!!

IE 6 SP1 ne pokaže pravilno SLO-TECH foruma!!!

plavko61 ::



Vedno majkajo kake ikonice pred naslovi od tem. Prikaže jih če klikneš desna tipka in pictures show. V nastavitvah imam vse na defoult, tako da bi moralo pokazati slike.....
Dvakrat preberi, nato pa blekni...
  • zavaroval slike: Predator ()

Vikking ::

maš kak program za spam recimo anti-spam, pa pop-up kilerje, včasih zna tak program to nardt

Jackass ::

Men se to tut dogaja, tko... STALNO! Ampak ne sam na ST-ju, ampak na dostih straneh, tko da je težava v IE-ju!
jAcKaSS

undefined ::

Ja, to je znan problem IE6. V drugih browserjih dela normalno. :)

plavko61 ::

Pravkar sem posodobil Popup AD filter, pa zdaj ni več problemov. Prej sem imel 1.1 build413, zdaj pa imam 1.2 build420.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

plavko61 ::

Malo sem bil prehiter s to trditvijo, IE še vedno ne prikaže dobro.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Mr.B ::

Pojdi na tools, internet options, advancet in spodaj desno klikni na restore defaults !
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

V-i-p ::

plavko61, ne vem zakaj se mi zdi, da imaš winxp, IE6 in SP1 :) No, kakorkoli že, to se je včasih tudi meni dogajalo, za kozlat. Pomaga večkratni refresh, samo mene je že roka bolela od nenehnega refreshanja. Pa sem šel na win2k, isto IE6, SP1, dela bp... Nikoli nisem pogruntal, zakaj je v xpjih to delal, je bilo pa hudo moteče, vsaj zame...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Maxtor ::

Imam popolnoma isti problem na w2k ie6 sp1. Zato sedaj uporabljam ie5.5.

Kaj toti glupi microsoft res ničesar ne stestira, preden da v uporabo. Res zanimivo, ko prvič sprobam katerikoli program vedno najdem kako napako in me zelo čudi da tudi oni ne opazijo teh napak.

FastWIND ::

Win XP , SP1 , slo dodatek, tudi meni se to dogaja. A res ne ve kdo kako se to odpravi?

plavko61 ::

Jaz imam win2k ie6 sp1 eng, pa se mi to dogaja. Bedna finta, moram vedno klikat show pictures.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Mr.B ::

Ja pa kaj vam jaz gori trobim, tam notri imate opcijo pod multimaedia show pictures.
Go tools Go advanced Find Multimedia, ali kar reset defoult !!!:(
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Primoz ::

Dajte vsi povedat če uporabljate kakšne [karkoli] killerje?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

FastWIND ::

Šel sem po postopku Mr.B-ja in ne pomaga.

Jebiveter ::

use Mozilla Firebird!:P :P :P
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Maxtor ::

Ja, jaz uporabljam killer in sicer Pop Up Ad filter.

Kaj bi naj to vplivalo?

Primoz ::

Nekateri glupi killerji včasih kaj preveč ubijejo.. Probaj brez ;)) In poročaj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

FastWIND ::

Jaz nimam killerjev.

Maxtor ::

Ista pesem brez killerja. Če imam IE 6 brez SP1, se mi to ni dogajalo, dogaja se samo pri SP1.

Kaka ideja?

V-i-p ::

Kaka ideja?

Poganjanje IE brez SP1?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Primoz ::

Torej WinXP, IE6, SP1 ?
vsi windows updatei? Prosim če lahko poveste, bom probal vzpostavit okolje s to napako.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

PaJo ::

Tudi sam uporabljam winxp in ie6 sp1 pa delajo slikice komot.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Mr.B ::

Mogoče pa kak tweakXP serje, čeprav je kak pop-up bloker ali spyware bloker bolj uprašljiv. Jaz nimam takih težav imam isto konfiguracijo nastavljeno pa dela BP. tudi če varnost nastavim na max ter vključno cookie-je ter privacy vse na max pa dela BP. Edino kar ni pokazalo slik je če sem pri multimediji izklopil prikaz slik. Če te pa upraša ali prikaže slike je pa težava bolj v kakšnep popup stoperju kot IE6
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TribesMan ::

Jest mam pa malo bolj čuden problem.

V Mozilli (verzija 0.7) mi na S-T strani včasih ne ugotovi prave širine okna, zato cela stran precej glupo izpade. Levi menu (tam kjer so povezave in anketa) se raztegne čez celoten ekran, "osrednja stran" in desni menu pa sta nekoliko bolj stisnjena, in dokler ne premakneš sliderja, nevidna. Ful bedno, pa to se zgodi v 1/3 primerov odprtih strani (ampak samo Slo-Techovih). Uglavnm čudno do kraja.

Mam pa WinXP in SP1 z zadnjimi popravki.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Dr_M ::

men se je tut to dogajal da se je cela stran neki razsirila in skrcla (mozilla 1.2-1.5)...ampak to je blo sam takrat k mi je net bl pocas delu :) z firebirdom se mi pa to ne dogaja vec. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ToniT ::

Meni se to občasno dogaja. Imam pa samo Windows XP z vsem popravki in IE, brez kakršnih koli popup killerejev.

Mr.B ::

Ena izmed možnih težav so težave na internetu oz. povezava do računalnika. Če bi bil server zelo zaseden ali pa bedna linija, se lahko zgodi da ne potegne dol slikic. Recimo pri shreactorju se to dostikrat dogaja, probajte zvečer, samo so to dosti popracili z mirorji. Tam vam isto ni slikce dol potegnilo, čeprav drugje dela bp.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Evo, sedaj sem inštaliral Panda Platinum Internet Security, pa mi ne pokaže vseh slik. Pokaže jih večino, ampak ne vse, tudi večkrat po refreshu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Primoz ::

Odlično ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

VuLc4n0 ::

kot je že nekdo zgoraj rekel. uporabljajte mozillo firebird:) men je IE vedno šel na k**** in mi vedno bo... :) em pa mozilla ma že ''vgrajen'' popup blocker+norton internet secutity.. špica :D nikjer nobenih reklam pa ostalega sranja.
http://christinalake.cjb.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne delovanje prijave

Oddelek: Slo-Tech
101305 (1088) Maxtor
»

Kateri Popup filter ????

Oddelek: Omrežja in internet
181556 (1292) Cokolesnik
»

IE ne prikaže vseh slik

Oddelek: Pomoč in nasveti
6946 (862) TESKAn
»

IE6 težave z prikazovanjem slik

Oddelek: Pomoč in nasveti
7908 (792) matter
»

Win2000 SP3 problemček

Oddelek: Operacijski sistemi
211380 (1053) krucymucy

Več podobnih tem