» »

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

1
2
3

Berserker ::

Kje je najceneje spil za dobit? Vseposod hocejo nad 60€ kar je malo prevec.

Argica ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argica ()

gddr85 ::

jp, izgleda res proper špil, bogi pcjaši in njihov Sekiro :P

Vazelin ::

Damn to še mene matra:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Alien123 ::

Jutri se bo nažigalo

Gogyto ::

Po nekih dveh urah igranja prvi vtis ok.
Malo me moti gibanje, po občutku Sekiro malce boljši. Vizuelno lep. Glede na mapo, obsežen in zaenkrat sem še malo zgubljen.. Kam it, kje začet... ZAenkrat pa vleče zadeva. Fino nastavljen parry, kjer za vsak tip nasprotnika rabiš drugačen parry, kar malo spremeni zadevo napram Sekiru. To mi je všeč.
Moti pa, da ni lock on opcije. Po drugi strani malo bolj realno prikaže situacijo, ko se boriš proti več nasprotnikom hkrati...Mimogrede ta kresne nekdo izven polja vidnosti.

Obeta.

Alien123 ::

Meni pa je super, da ni lock opcije, ker potem si skoz na preži.

m0f0x ::

Kje sta kupila?

Gogyto ::

Jaz po prednaročilu v Konzolku.

PALOMINO ::

Berserker je izjavil:

Kje je najceneje spil za dobit? Vseposod hocejo nad 60€ kar je malo prevec.


https://jazbina.si/products/ghost-of-ts...

Alien123 ::

m0f0x je izjavil:

Kje sta kupila?


Na usa ps store-u..
Mislim da bo tale igra gladko goty, od witchera ni blo tako zasvojljive igre kot je ta. Danes preigral cel dan in naredil komaj 8%. Je pa res, da delam samo side queste in exploram otok.
Je pa en velik minus, da je igra samo na psju. 30 fpsjev in motion blur je rak za moje oči.

m0f0x ::

Ja, je dober game. Igram na medium, pa se mi zdi, da te na začetku (še nisem daleč) kar hitro potamanijo, če nisi previden, kar mi je celo všeč. Nimaš občutka, da je (pre)lahko in bi potem postalo monotono bojevanje.

Gogyto ::

No ja, dokaj hitro imaš, vsaj na prvem otoku, nagruntane vse sovrage in jih pospraviš razmeroma hitro. Sploh, ko si še kak perk primeren odkleneš. Problem rata samo kaka masovna akcija, kjer se loviš s pozo, ki ustreza napadalcu, od zadaj te pa šopajo lokostrelci...:)

Ericssony ::

Že ob zaključevanju prvega akta, če seveda pametno uporabiš točke, dobiš v boju občutek, da si "overpowered". In nisem kaj veliko dodatnih stranskih zgodb reševal. Najboljše je slediti glavni zgodbi, ker tako dobiš tiste ta glavne možnosti za boj in raziskovanje (kavelj) ter seveda "mystic tales", kjer dobiš "longbow".

Alien123 ::

Ne razumem vas, kako lahko pri open world igrah, igrate samo main quest?
Imam že nekje 13 ur, pa sn komaj na 14%.. ni ga lepšiga ko exploraš, pa bildaš skille..

Gogyto ::

Meni tudi ni jasno to. Jaz sem sucker na explore in hočem celo mapo odkrit, pa se ubadam s side questi. Pol mi pa enkrat po 20 urah dopizdi, grem pa na brzino skozi zgodbo. :))

dolenc ::

Ker mi dol visi za open world sandbox, ampak je to sam slučajno tam, čem bit mal za rokco držan :P

Alien123 ::

Upam, da pol nisi igral witcher 3ke. Al pa, bognedaj, da si kupiš cyberpunk..

dolenc ::

Upanje umre zadnje!

(Obrnu 3x)

Alien123 ::

Ja.. s tem da nisi delal side questov lol

dolenc ::

Pa kolk maš ti, 12 let.

Witcherjivi side questi so zanimivi, od večine špilov pač niso in ko jih preigraš n-koliko, se ti seveda ne da zmeraj nabirat rožice za neko virtualno staro mamo, samo zato ker so razvijalci hoteli umetno napihnit dolžino špila. Med tem ko glavna zgodba je povečini zanimiva. (khm skyrim jajca khm)

Tudi iskanje močnejše opreme je en tak filler, namreč vse kar delaš s tem je da pretakneš težavnost iz medium na easy. Izjema so nove sposobnosti.

Zmajc ::

Bomo kupili ko bo v Playstation hits za 19€ ;)

m0f0x ::

Če si potrpežljiv, go ahead.

Alien123 ::

dolenc je izjavil:

Pa kolk maš ti, 12 let.

Witcherjivi side questi so zanimivi, od večine špilov pač niso in ko jih preigraš n-koliko, se ti seveda ne da zmeraj nabirat rožice za neko virtualno staro mamo, samo zato ker so razvijalci hoteli umetno napihnit dolžino špila. Med tem ko glavna zgodba je povečini zanimiva. (khm skyrim jajca khm)

Tudi iskanje močnejše opreme je en tak filler, namreč vse kar delaš s tem je da pretakneš težavnost iz medium na easy. Izjema so nove sposobnosti.


Kako bi napihnili dolžino igre z side questi?

Bantani ::

Ocene za pričakovat:)

yayo ::

če bo kdo kmalu končal in bi menjal za TLOU2 kar na PM...

PALOMINO ::

Še opis, kot smo jih brali nekoč vsakega 15-ga v mesecu.

https://jazbina.si/blogs/zgodbe-iz-jazb...

Prijetno branje.

Berserker ::

Imam ene 7h za seboj.Špil bi najlazje primerjal z Horizon zero dawn. Zgodba kar vleče, side questi so zanimivi, raziskovanje ni tečno in nadgrajuje. Boj je še kar soliden in ne tečnari z auto lock. Grafika in obrazne animacije so sicer bolj švoh, v primerjavi z hzd, ampak se postopoma navadis, plapujoča polja visoke trave in veter v zlatem gozdu, popravijo vtis. Vsec mi je uporaba vetra in ptice za smerokaz. Zanimiva je filozofija razdvojenost glavnega karakterja na pristop k boju, namrec spil ti daje častni direktni in težji pristop s standoffi ali pa zahrbto lažje štihanje kot nečastni stil bojevanja za samuraja. Trenutno razočara mogoče zanic in butasta AI. Pa dokaj enostavno plezanje. Lips sync mal pokvari animacije, ce igrate na japonski govor.

Gogyto ::

Se kar strinjam. Tudi z opisom iz jazbine, ne bi mu pa dal ocene 9. Nekje med 8 in 8,5..

Bantani ::

Igra je vrhunska samo kar me včasih zmoti kamera,ko se z večimi sovražniki boriš in ti pogled zakrivajo razni šotori,hiške itd.in potem tolčeš bolj na pamet:Dtako,da moraš potem nujno zavrteti kamero v drugo stran ali pa kakšen smoke vržt,da greš na odprto:)

Bantani ::

Zna biti zanimivo:)

Alien123 ::

kaj pr pi*di delajo takšne igre za konzole, ko je performens čist v kur..
Eno uro se je rablo, da se je premagalo kojirota pri omi Omi Monastery, ker meče špil na 10 fpsjev.. za popizdit
Če bi bilo tako pri Sekirotu, bi se vse zlamalo kaj je na mizi..

oo7 ::

Ghost of Tsushima - Version 1.1 Update Trailer | PS4

Bantani ::

Vidm,da bo treba spet zalaufat špil pa odigrat enter legends mode:)

yayo ::

samo kakšna bala, če izbereš japonščino kot jezik ni podnapisov pri pogovorih med npc-ji.. Drugače je igra tipičen peskovnik v stilu RDR2, Days Gone, HZD.

oo7 ::

5 miljonov kopij igre Ghost of Tushima je bilo prodanih.

mile ::

Odličen gejm, meni sta bila že HDZ in Days Gone top, tako da maksimalno uzivam. Na PS5 deluje buttery smooth :)

yayo ::

si končal? Jaz igram in igram pa ni konca, kakih 80 ur imam v igri pa sem še v drugem poglavju (od treh). Na trenutke se igra zdi rhunska, potem mi navdušenje pade, ko se naveličam osvajati postojanke in slediti lisicam, nakar se vrnem zgodbi in sem spet navdušen in tako naprej. Igram na hard, ker je zelo lahka igra, za memoriziranje kombinacij gumbov pri kombotih sem antitalent, tako, da v glavnem samo maham in menjam "držo" odvsino od tipa nasprotnika, pa komaj kje umrem. So pa dvoboji z miniboss samuraji dosti bolj zahtevni.

mile ::

Ne, dobro zacel..cca 10h, vendar kolikor vidim ne bo problem zapravit enko ur kot za Days gone in HDZ (cca 80) :D

yayo ::

 Ghost of Tsushima Wins 2020 Player's Voice Award

Ghost of Tsushima Wins 2020 Player's Voice Award


in baje je zmagala Tsushima, ker je Neil Druckmann tako razpizdil nekatere gamerje s trolanjem na Twitterju, da so šli v akcijo in prepričali množico, da je preglasovala The Last Of Us 2 iz čistega inata.

...there are suspicions that The Game Awards' website was hacked, placing Tsushima in first place.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Govorice, da bi lahko igra Ghost of tushima prišla za PC. Najava menda enkrat po tem, ko izide Days Gone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Ja itak pa GOW bo takrat pa vse bo prišlo. Mokre sanje bo kar treba za te izvrstne igre PS kupit.

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Ja itak pa GOW bo takrat pa vse bo prišlo. Mokre sanje bo kar treba za te izvrstne igre PS kupit.

A še nisi opazil sedaj že preizkušene Sonyeve strategije, ki jim zadnja leta prinaša tone denarja? Ko se igra neha prodajati na PS jo portajo na PC in spet podirajo prodajne rekorde.
Tako "God of War" kot "Ghost of Tsushima" sta obe že v delu za PC. Potrjeno iz zanesljivih virov, ni pa še uradno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

kitl76 ::

No denar je res to ne rečem.

acookook ::

Sam še svoj launcher rabijo na pcju.
.

opeter ::

acookook je izjavil:

Sam še svoj launcher rabijo na pcju.


Mogoče pa niti ne rabijo, če se bo uveljavil Playstation Now!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

kitl76 ::

Ravno ta špil igram na ps5 pa je nor.

acookook ::

opeter je izjavil:

acookook je izjavil:

Sam še svoj launcher rabijo na pcju.


Mogoče pa niti ne rabijo, če se bo uveljavil Playstation Now!

PS Now je preveč barebones. Bi morali združiti to s ps remote al pa združiti moči z nekom drugim. Recimo z Epicom
.

Alien123 ::

kitl76 je izjavil:

Ravno ta špil igram na ps5 pa je nor.


Jap, eden redkih špilov pri katerem dejansko noter padeš. Jaz sem igral tako, da sem prvo delal side queste, potem pa main.

yayo ::

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3030479242 (488) D3m
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768145346 (10529) dolenc
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864027 (9868) Pithlit
»

Disco Elysium

Oddelek: Igre
383363 (646) yayo

Več podobnih tem