» »

Nov telefon za cca 200€

Nov telefon za cca 200€

1
2
3

sass628 ::

Še en glas za Poco X3 NFC. Telefon je top8-)

TheBlueOne ::

Jaz ne bi POCO, ker imam menda vgrajene reklame.

nekoman ::

Zgleda res top zadeva glede na ceno.
Sam me zanima če bo to res prišlo... ker je stran iz linka španska, em malo skeptičen glede tega.

TheBlueOne
kajto misliš da ima vgrajene reklame?

TheBlueOne ::

Ne vem tocno, enkrat sem gledal review. Ce poguglam mi najde kako se jih znebiti, torej si mislim, da so. :)

nekoman ::



vrjetno bi se dalo po tem videu zgoraj..
sam sem se zmeraj skeptičen glede dostave, na mi shopu je tak poco 250€

hojnikb ::

kupiš na aliexpressu z spain skladišča..
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

nekoman je izjavil:


sam sem se zmeraj skeptičen glede dostave, na mi shopu je tak poco 250€


Kar je OK doplacilo za Slo standard garancije in varovanja potrosnikov v primerjavi z Aliexpressom, kjer te vecinoma po tem, ko dispute ni mozen gladko ignorirajo.

facepalm ::

Za 150 bo najboljsi redmi note 9s.
Ce pa lahko dodas 30€, bi morda priporocal redmi note 10, kot alternativo pocotu.
Sploh, ce telefon pogosto uporabljas pod direktno soncno svetlobo.

BOCo. ::

Mogoče pride v poštev tudi kakšen OnePlus. Sedaj imaš različici OnePlus Nord N100 oz OnePlus Nord N10, sicer se cene slednjega vrtijo okoli 220€.

TheBlueOne ::

BOCo. je izjavil:

Mogoče pride v poštev tudi kakšen OnePlus. Sedaj imaš različici OnePlus Nord N100 oz OnePlus Nord N10, sicer se cene slednjega vrtijo okoli 220€.


To bi jaz, ker menda ima 5g.

BOCo. ::

TheBlueOne je izjavil:

BOCo. je izjavil:

Mogoče pride v poštev tudi kakšen OnePlus. Sedaj imaš različici OnePlus Nord N100 oz OnePlus Nord N10, sicer se cene slednjega vrtijo okoli 220€.


To bi jaz, ker menda ima 5g.


5G ima sicer samo OnePlus Nord in OnePlus Nord N10. Različica Nord N100 ima samo 4G.

al1976 ::

Xiaomi Redmi Note 10:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

sem ga našel v preorederju na amazon.de od 179EUR dalje:
https://www.amazon.de/dp/B08Y8M8G4B?tag...

drobovje bo dovolj za navadno uporabo, ima pa amoled screen tako da vsaj zame je to cista zmaga za ta denar :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

facepalm ::

al1976 je izjavil:

Xiaomi Redmi Note 10:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

sem ga našel v preorederju na amazon.de od 179EUR dalje:
https://www.amazon.de/dp/B08Y8M8G4B?tag...

drobovje bo dovolj za navadno uporabo, ima pa amoled screen tako da vsaj zame je to cista zmaga za ta denar :)

Ce je isti amoled kot pri 10pro se splaca.
Nisem fan amoleda ampak vidljivost doticnega na soncu, me ni pustila hladnega;)

nekoman ::

Pri nas vrjetno dobiš max 2 leti garancije če kupiš mobitel v SLO.
Preko allija bi karkoli težko uveljavil.

Kakšne so vaše izkušnje z delovanjem telefona, preživi dobo garancije, prej mrkne?
jaz imam zaenkrat dobre izkušnje.

facepalm ::

nekoman je izjavil:

Pri nas vrjetno dobiš max 2 leti garancije če kupiš mobitel v SLO.
Preko allija bi karkoli težko uveljavil.

Kakšne so vaše izkušnje z delovanjem telefona, preživi dobo garancije, prej mrkne?
jaz imam zaenkrat dobre izkušnje.

Jaz menjujem tel na eno leto. Se ne spomnem kdaj sem na zadnje imel HW probleme:)
Jaz raje kupim vsako leto novega v rangu 200€ ter starega prodam za cca 100€. Efektivno me stane 100€/l in imam vedno nov telefon. Se baterija se ne utegne degradirati.

mailer ::

Danes sem dobil obvestilo, da je dala Motorola ven novo serijo telefonov. G10, G30 cene do 200€, G50 250€ in G100 500€.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

facepalm ::

Ne delujejo konkurencni.
Sd662 za 200€ in sd480 5g za 250€ je dokaj drago. Xiaomi redmi note 10 serija ponuja vec za under 200€.

Egidij88 ::

Ni konkurenčno ne. Xiaomi pa tudi Realme sta p/p.

mailer ::

Mogoče komu odtehtajo drug malenkosti, ki jih ostali ne ponujajo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

jnovak ::

BOCo. je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

BOCo. je izjavil:

Mogoče pride v poštev tudi kakšen OnePlus. Sedaj imaš različici OnePlus Nord N100 oz OnePlus Nord N10, sicer se cene slednjega vrtijo okoli 220€.


To bi jaz, ker menda ima 5g.


5G ima sicer samo OnePlus Nord in OnePlus Nord N10. Različica Nord N100 ima samo 4G.

Moje mnenje je, da se v tem trenutku ne splača kupovati 5G GSM-ov, saj so:
- dražji
- bolj kurijo baterijo
- 5G pokritost je slaba
- obstoječe 4G hitrosti zadostujejo (so višje, kot jih ima večina na kablu/optiki :))

Zaradi zgoraj omenjenega, nisem najbolj na tekočem, ampak še nekaj mesecev nazaj je bil v SLO edini ponudnik 5G Telekom, ampak seveda z zelo slabo pokritostjo in hkrati višjimi cenima kot pri "klasičnih" 4G paketih.

OnePlus Nord - samo original je ok.
N10 je predrag za kar nudi.
N100 je prešvoh, če misliš koristiti za kaj drugega kot samo klice.

Vetrpiha ::

5G bo morda že letos.
Kar se pa tiče 5G in porabe, si pozabil vse lanske flagshipe s Snapdragonom 865.
Ti čipi imajo po defaultu vgrajene kombinirane 4G/5G modeme in imajo višjo porabo baterije, ne glede na to, ali je 5G dejansko omogočen ali ne.

Hatchback678 ::

Sam sem si nabavil UMIDIGI Bison in bom zaenkrat imel mir s telefoni.

nekoman ::

Hatchback678 je izjavil:

Sam sem si nabavil UMIDIGI Bison in bom zaenkrat imel mir s telefoni.

Iz kje si ga pa naročil?

Mislim da bo najbolje, da vzamem nekaj ki ima:
6GB spomina
64gb ROM (mi zadostuje)
6000 mAh baterija

S temi parametri lahko preživim nadalnja 3 leta(seveda če bo delalo)glede na to da so aplikacije in vse skupaj čedalje bolj obsežne in požrešne za vse skupaj:)


https://www.kimovil.com/en/where-to-buy...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nekoman ()

Hatchback678 ::

Aliexpress.

Nabavil ga je tudi sodelavec in mi ga je on priporočil, dober telefon za tiste malo bolj narodne in delavne :D.

Mislim da bi zase težko kaj boljšega našel sploh za ta denar.

Če ne ga lahko nabaviš preko Ebaya prek njihove uradnje italjanske strani za podoben denar mogoče celo par evrov ceneje, mislim da 150.

memnon ::

Na Amazonu imajo Huawei p40 lite 5g pod 200Eur. Jaz sem si ga kupil in zaenkrat bp. Nima sicer google service-ov, ampak, če si vzameš malo časa in pobrskaš za stvarmi, si lahko praktično vse urediš tako kot na običajnem androidu.

hojnikb ::

torej kupis telefon in mors ze iz skatle urejat golo osnovo kot so google servisi. no thank you
#brezpodpisa

ameba ::

Huawei Nova 5T rablje 1 leto so med 150 in 200€. Petarde od telefona.

nekoman ::

zaenkrat ne vidim potrebe po 5G (mislim zase).
LTE mi zadostuje

esel ::

ameba je izjavil:

Huawei Nova 5T rablje 1 leto so med 150 in 200€. Petarde od telefona.

Uporabljam ga že dobro leto in lahko tvojo trditev potrdim.
Drugače je nov iz amazon.de 250€

nekoman ::

a to k si naročil iz amazon.de - tukaj ne plačuješ carine, ker je nakup znotraj Eu??

Samael ::

nekoman je izjavil:

a to k si naročil iz amazon.de - tukaj ne plačuješ carine, ker je nakup znotraj Eu??

Ne, tudi nakup preko amazon.de ni prav vedno znotraj eu.
Pred nedavnim sem naročil artikel (Platinum converter), ki je prišel z Japonske. Vendar je prodajalec jasno naveden v skrajno desnem stolpcu pod ceno, tako da sem vedel, da ne bo dispatched by Amazon oz. iz Nemčije.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

d4vid ::

Za mati iščem en soliden telefon za 200EUR... želje nekako take: OK baterija, dokaj soliden fotoaparat in google servisi.
Pa da bo zdržal več kot 2 leti.

Po možnosti SLO/EU stock.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

hojnikb ::

x3 pro
#brezpodpisa

nekoman ::

Do sedaj mi še ni uspelo naročiti:)
Kako je to res z dobavo iz tujine?

Kaj bi kupili vi za rang okoli 200€, brez 5G seveda,,,
Prosim za kakšen link:)

Invictus ::

ulefone...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

d4vid ::

hojnikb je izjavil:

x3 pro



Nekako ne paše v rang 200€.
Sem vzel redmi 9T in zgleda zaenkrat soliden.

hojnikb ::

zakaj ne? sj se dobi za tak budget

precej bolsa zadeva
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

cvalsr ::

Ne razumem, zakaj mora biti telefon "nov"?
Do zdaj sem kupil Samsunge Xcover, S5 in S9, vsakega starega približno 2 leti in vsakega za okrog 200 evrov. Pri s.p.ju, ki jih servisira in preprodaja. Polno zmogljivi telefoni, nobenih problemov, niti z baterijami ne. Res pa je bil to vsakokrat "prejšnji model" ali celo predprejšnji.
Ne razumem ljudi, ki gredo kampirat pred vhod štacune, da drugo jutro prvi kupijo najnovejši "ajfuj" ...

kanarin ::

Jaz pa ne razumem kaj ima veze nakup novega iPhone-a v temi "nov telefonon za 200 €" ;)

V glavnem, jaz se svoji materi (je blizi 70-tih) pred kratkim nabavil Redmi Note 10 (za 150€). Vrh glave telefon za take nezahtevne uporabnike. Komot pa bi lahko vzel tudi telefon za cca 100€ (npr. Redmi Note 9) in bi bilo prav tako čisto OK.

Se pa strinjam s predhodnikom, da tudi kakšno leto stari flagshipi so dostikrat (še vedno) odlična opcija. Recimo samo sem nedavno prek Amazon nabavil rabljen iPad Air 3 (v brezhibnem stanju, kot nov). Btw. to je bil moj daleč najdražji telefon/tablica, kar sem jih dosedaj nabavil. Nikakor mi ni žal in sem super zadovovoljen. Moja poanta je v tem, da ni nujno da te "osreči" oz "zadovolji" samo najnovejši/najdražji kos elektronike.

blackbfm ::

Ne razumem, zakaj mora biti telefon "nov"?
Do zdaj sem kupil Samsunge Xcover, S5 in S9, vsakega starega približno 2 leti in vsakega za okrog 200 evrov


zato ker hodijo ljudje srat z njimi

jz sem dobil nov zapakiran s10e za 400 eur mislm da je bil odlicen deal.. zdaj če primerjam s tvojim nakupom če greš lah čez to da je 2 leti rabljen telefon iz wc školjke in da je že napol iztrošen, super zate, prišparal si 200 eur:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

cvalsr ::

Tega pa nisem vedel, da vsi rabljene telefone pred prodajo vržejo v školjko. Ti pa si prepričan, da si je Kitajka umila roke, ko je tik po sranju zapakirala tvojega 'novega'?
Tudi tega nisem vedel, da se telefoni "iztrošijo". Baterija seveda se, a še vsaka je vzdržala nekaj let, do nakupa naslednjega. Kupiš takega, ki ni spraskan, obtolčen ali polomljen in lahko nekoliko verjameš, da je prejšnji lastnik skrbno ravnal z njim. (In ga tudi s stranišče ni metal.)

blackbfm ::

Tega pa nisem vedel, da vsi rabljene telefone pred prodajo vržejo v školjko. Ti pa si prepričan, da si je Kitajka umila roke, ko je tik po sranju zapakirala tvojega 'novega'?


nisem, ampak sigurno ni hodila z njim eno leto vsak dan na wc:))

Tudi tega nisem vedel, da se telefoni "iztrošijo".


- baterija
- amoled zaslon se troši ce pretiravas s svetilnostjo, nevem ampak nekaterim uspe ustvarit burn in
- charging port
- tesnila / vdor vlage

sinalko ::

blackbfm je izjavil:

Tega pa nisem vedel, da vsi rabljene telefone pred prodajo vržejo v školjko. Ti pa si prepričan, da si je Kitajka umila roke, ko je tik po sranju zapakirala tvojega 'novega'?


nisem, ampak sigurno ni hodila z njim eno leto vsak dan na wc:))

Tudi tega nisem vedel, da se telefoni "iztrošijo".


- baterija
- amoled zaslon se troši ce pretiravas s svetilnostjo, nevem ampak nekaterim uspe ustvarit burn in
- charging port
- tesnila / vdor vlage


Moja draga že ima čist zjeban amoled na S20. "Zapekla" se je tipkovnica. Nič ne pomaga če daš na temni način. Se vseeno vidi obris tipkovnice.

nekoman ::

I am back.

Sem ravno eno leto nazaj kupil potem tega:
https://www.mimovrste.com/telefoni-na-d...

Sem zelo zadovoljen z njim.

Sedaj moram ponovno kupiti nekaj podobnega za mojo...
trenutno ima Xiaomi mi A2 lite pa ji šteka na polno...

Namen ji imam kupiti tole, se mi zdi dobra ponudba:
https://www.mimovrste.com/telefoni-na-d...

Kaj menite?

zobnik ::

Imam Huawei novo 5t, še mam vse aplikacije potem si moral pri novejših sam naložit google aplikacije, 128gb, 6gb, kupljen 150 evrov /1.5 let str, sedaj je 2.5 leta str, men je vredu in škoda neki menjavat
Sploh pa k crkne grem po druzga

Horas ::

jaz mam huawei mate 10 lite 3lete in je odličen. ne menjam dokler ne crkne. ja do p30 so še google aplikacije, od 40naprej pa morš naložit gspace ali googlefier
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Pep3Laugh ::

Sem videl pixel 6a za 280€ na amazonu, sam prej ko sem dal v košarico je blo še nazaj na 350€ :'(

SmeskoSnezak ::

Kateri najnovejsi telefon, vodoodporen, s NFC in wifi polnjenjem, je mozno kupiti pod 200 euro?
LP,
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

gruntfürmich ::

 poceni telefoni 2023

poceni telefoni 2023

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kajtimara ::

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon do 400 € z dobro kamero

Oddelek: Pomoč in nasveti
293444 (2032) bambam20
»

Telefon do 250eur

Oddelek: Mobilne tehnologije
111590 (1036) msms
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31797897 (55776) vonmimek

Več podobnih tem