» »

Nov telefon za cca 200€

Nov telefon za cca 200€

«
1
2 3

nekoman ::

Kupujem nov pametni telefon, za zgoraj omenjeni rang gor dol od 200€
že kdo ima izkušnje, slišal za XIAOMI REDMI NOTE S in podobni od tega proizvajalca, se da dobit da imam slo meni...
ali pa katerkoli smart phone za ta cenovni okvir, mnenja in predlogi dorodošli...
lep večer

nekoman ::

ali pa telefoni CUBOT, ima kdo izkušnje?

Magic1 ::

Jaz imam Huawei p9 lite. Zaenkrat zelo zadovoljen za ta denar.
Magic

nekoman ::

Magic1 je izjavil:

Jaz imam Huawei p9 lite. Zaenkrat zelo zadovoljen za ta denar.


verjamem, doma p8lite huawei dobro leto, brez problema...

gusto ::

Jaz bi kakega Xiaomija (nisi povedal nobenih želj glede velikosti):

Xiaomi Redmi 4 (4X)
Xiaomi Redmi Note 4
Xiaomi Mi A1 - Android brez navlake, prvi v vrsti za posodobitve

ali pa battery kinga Lenovo P2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

blackbfm ::

nekoman je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Jaz imam Huawei p9 lite. Zaenkrat zelo zadovoljen za ta denar.


verjamem, doma p8lite huawei dobro leto, brez problema...


Teli lite telefoni niso za nikamor. Trenutno ga uporabljam p8l kot rezervo in sem takoj opazu sledeče (v primerjavi z s7, vem da je drug rang to ampak vseeno)

Prvo kot prvo steka:)) sw:
user interface je po obcutku lesen, nekaj ne stima mogoce ima nenatancen slabo odziven touch, barvne ikone v statusni vrstici, premalo nastavitev

ok dalje, hw, notification ledica ima grd light bleed in je moteca.. preveliko ohisje, ogromen rob okoli ekrana brez razloga, pa kljub temu da je na ohisju vec kot dovolj prostora ima virtualne gumbe.. Volume in sleep gumbi postavljeni skupaj, zame je to ux fail

Miha 333 ::

Xiaomi Mi4c (32G/3G RAM verzija) + xiaomi.eu stable ROM

DuleKrtola ::

nekoman je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Jaz imam Huawei p9 lite. Zaenkrat zelo zadovoljen za ta denar.


verjamem, doma p8lite huawei dobro leto, brez problema...



Pffff... Kamera ki zajame sliko 3 sekunde po kliku te ne moti?

Moto g5 je še vedno best buy

Ricky_82 ::

Filip8 ::

kaj pa kakšen predlog za rabljen telefon okoli 200 eur? ket na 5s mi je crknu polnilni konektor pa še ne vem kaj bom naredu.

Ricky_82 ::

Filip8 je izjavil:

kaj pa kakšen predlog za rabljen telefon okoli 200 eur? ket na 5s mi je crknu polnilni konektor pa še ne vem kaj bom naredu.

Kupiš nov polnilni konektor in ga zamenjaš ;)
http://www.ebay.co.uk/itm/Flex-Cable-Ch...>

Filip8 ::

na iphonu 5s mi je crknu, pa to sam ne vem če bi bil sposoben zamenjat ;)

Egidij88 ::

Moto G5 Plus. Se stegneš prek 200 sicer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Filip8 ::

pol to ni okol 200 eur :D

martincek1 ::

Pogrešam obdobje Nexus 5 - ki ga še vedno uporabljam :) Si dobil najboljši telefon za majhen denar, zdaj pa gre vse proti 800e.

al1976 ::

Danes Huawei P10 Lite za 229EUR:
https://www.amazon.fr/Huawei-Lite-Smart...

konspirator ::

xiaomi mi a1 (nekaj nad 200) https://geizhals.eu/xiaomi-mi-a1-black-...


Motorola Moto G5 za 157 na amazon de
https://www.amazon.de/Motorola-Moto-G5-...
--

Zgodovina sprememb…

sarma832 ::

Filip8 je izjavil:

kaj pa kakšen predlog za rabljen telefon okoli 200 eur? ket na 5s mi je crknu polnilni konektor pa še ne vem kaj bom naredu.


Si ga sčistil? Pogosto se reže zaprašijo in ni stika.

Filip8 ::

ja to sem naredu, sam je že fora, ker sem zdej že 2. polnilc uničil, konektor je bil poškodovan in je nato tudi polnilce tko opraskal, ko se je priklapljalo..

msjr ::

50 eur je servis konektorja (sem menjal lani), bolje to kot tel. za 200.

Filip8 ::

sem našel nekje od 35 do 45 za 5s kokr sm nahitr pogledu.. ja to je res, sam sm pa vseeno imel namen zamenjat v roku pol leta pa bi to pospešilo zadeve.

brez-imenko ::

martincek1 je izjavil:

Pogrešam obdobje Nexus 5 - ki ga še vedno uporabljam :) Si dobil najboljši telefon za majhen denar, zdaj pa gre vse proti 800e.

Če ti dela. Sestri je teden po servisu zaradi okvarjenega gumba za vklop in USBja prenehal z sprejemom signala ali iz bazne postaje ali dostopne točke WLAN. Tako je potem hitro rešila problem z P9lite.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

kody ::

počakajte na 11.11.
bo na mi global store Xiaomi A1 za 160€

Filip8 ::

torej ali xiaomu a1 ali pa moto g5? še kdo kaj priporoča? zanimajo me tudi rabljeni predlogi

VrtniPalcek ::

Razlikuj med moto g5 in moto g5 plus. Ni razlika samo v velikosti, moto g5 bi rekel, da je slaba izbira. Na trgu je tudi moto g5s plus.

Med moto g5 plus in xiaomi a1 bi vzel xiaomija.

Filip8 ::

okej me vleče ta xiamo kr, sploh za 160 eur, mi lahko kdo prpopa link kak to najdem akcijo 11.11?

mailer ::

Poglej na grossoshop.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Filip8 ::

najcenejši 230 eur

daki1 ::

Ste še mene premamili za nakup xiaomi mi A1. Kaj pa na tej strani https://www.geekbuying.com/item/Global-...
Ali je že kdo kupoval in koliko znaša poštnina?
A si kdo med vami lasti ta telefon in lahko poda konkretno oceno kako se obnese telefon. Trenutno imam Samsung galaxy j5 2016 ali je ta telefon boljši? Predvsem baterija.

Predvidevam da pri naročilu z Aliexpress pridejo še stroški carine, davka oz. kar pač zaračunajo in je potem približno takšna cena kot tu.
Na enaa je pa čez 300€
na mimovrste pa 289€

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: daki1 ()

starboi ::

Pokukaj v temo xiaomi , kjer je vse razloženo , kako in kje ga kupiti. Lp

daki1 ::

Hmm. Sem šele sedaj videl da nima NFC, koliko boljši-slabši je MI5, ki a ima NFC.
Oziroma kaj je od xiaomi primerljiv z MI A1 ter da ima NFC-rabim za prenos podatkov iz kolesarskega števca.

kody ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kody ()

daki1 ::

starboi je izjavil:

Pokukaj v temo xiaomi , kjer je vse razloženo , kako in kje ga kupiti. Lp


Sem prelistal temo zadnjih nekaj strani.
Kaj pa nakup na geekbuying in kodo in je cena 204€.
Ponudbe je pa tudi toliko, da ne veš več kje kaj kupiti.

Kako je z garancijo v primeru okvare, ali moram v primeru nakupa tu https://www.geekbuying.com/item/Global-... potem telefon poslati v nemčijo ali na kitajsko?

Egidij88 ::

Moto bo updejtan na Oreo...

nekoman ::

bom naročil vrjetno kar tukaj
https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-4x-1...

nekoman ::

nekoman je izjavil:

bom naročil vrjetno kar tukaj
https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-4x-1...

rzlika v ceni prek kitajcev pride cca35€cenejša...

Tomson ::

Odvisno kje vzameš. TUKAJ lahko npr. izkoristiš promo kodo in te pride Xiaomi Redmi 4X 3/32 namesto 170EUR le 94EUR s kodo: GBNL015. Izbereš pa PriorityLineEU, kjer gre skoraj vedno skozi brez dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

nekoman ::

ja recimo da ga naročim in dobim domov... bo lovilo signale pri nas/izimobil, kaj pa garancija in slo menu pa to??
je res ceneje tu ja, dosti

Tomson ::

Jup, tale Redmi X4 model pokriva vse LTE Bande, ki se uporabljajo v Slo, ROM je Global, se pravi vse v slovenščini, nadgradnje so OTA, kar pomeni avtomatsko preko omrežja, garancija pa jasno preko trgovine, ima pa Xiaomi zadnje čase precej visok "quality control" tako da so kakšne težave res bolj izjema kot pravilo...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nekoman ::

aha, xiaomi kar raste dost očitno
pol zberem PriorityLineEU, dodatnih 6€ in je to pol mb za 100€ doma.
sem naročal prek ebaya alliexpressa različne menjše stvari po obiliki in ceni...
100€ nakazat sem pa kar mal skeptičen,., res nimam skrbet kaj glede dodatnih stroškov ali pa česa drugega?

Tomson ::

Xiaomi je letos prehitel Apple (prodal večje število naprav) na področju prodaje mobilnih telefonov letos ...

Jup, PriorityLineEU, zagotovila jasno ni, lahko imaš smolo pa te doleti še 22% davek in 6€ carinskega postopka, pa si še vedno čez 50€ na boljšem, a glede na izkušnje kar nekaj soforumašev preko PriorityLine praktično vsi pridejo skozi brez dodatnih stroškov. Tudi mojih 6/6 pošiljk letos (PriorityLineEU) je bilo brez dodatnih stroškov. Če nakažeš preko PayPal si še dodatno zaščiten tako da nimaš kaj skrbet, sicer pa je Gearbest ena največjih trgovin za tehniko v Aziji, kolikor je zasledit tudi tukaj po forumu so izkušnje tudi z uveljavljanjem garancije, če je to potrebno, pozitivne ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nekoman ::

plačilo bi bilo prek mastercarda, je lahko kaj več možnosti za problem?

kaj pa če dam še to:
Add Shipping Insurance to your order za 3€...?

Tomson ::

Ne, ni nobenih možnosti za zaplet, le prek PayPala si pač še dodatno, dvojno zaščiten če je karkoli. Sam sem prek njih v zadnjem letu nakupil za preko 2000EUR naprav, do sedaj vse bp, tudi pri eni reklamaciji so mi na podlagi videoposnetka nedelujoče naprave povrnili znesek v okviru dobropisa.

Pri teh različnih trakingih in Insurance, ki se dodajajo, pa je potem tako, da na carini hitro pogledajo za kaj gre in je večja verjetnost da bodo dodatni stroški ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

nekoman ::

aha, to glede carine je logično, če bo neki označeno/zaščiteno bodo bol uč gor vrgl kaj je to:)
nč, odločitev je padla,naročim prek te strani s to kodo, pa upam na najboljše:)
hvala za nasvete in se še priporočam:)

nekoman ::

edin zanima me kako se obnese zaščitno steklo, screen protector, ker je Xiaomi Redmi 4X 3GB RAM 4G Smartphone telefon ki ima ekran zaobljen "čez rob"?? ima kdo tak telefon s takim ekranom in kakšne izkušnje?
https://www.ebay.com/itm/1pcs-9H-Premiu...
ker na ebay strani piše da steklo ne pride čez cel ekran...koliko je po domače rečeno lufta ob robu??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nekoman ()

andrej37 ::

nekoman je izjavil:

ali pa telefoni CUBOT, ima kdo izkušnje?

Imel sem 3 Cubote. Z vsemi zadovoljen. Za povprečnega uporabnika zelo racionalen nakup.

klinker ::

nekoman je izjavil:

edin zanima me kako se obnese zaščitno steklo, screen protector, ker je Xiaomi Redmi 4X 3GB RAM 4G Smartphone telefon ki ima ekran zaobljen "čez rob"?? ima kdo tak telefon s takim ekranom in kakšne izkušnje?
https://www.ebay.com/itm/1pcs-9H-Premiu...
ker na ebay strani piše da steklo ne pride čez cel ekran...koliko je po domače rečeno lufta ob robu??


Malo se sprsi, pa poglej za Nillkin H+ pro. Ker ta cheap stekla so vredna se manj kot stanejo.

nekoman ::

če bi vedu kaj je to haha:)
do sedaj sem imel nokio 300:(

nekoman ::

Zdravo. :)
Temo odpiram ponovno, ker ste mi VSI, ki ste sodelovali v debati zelo pomagali.
Takrat sem izbral telefon Xiaomi Redmi 4x.
Sedaj iščem nekaj novega, boljšega.
Za moje potrebe bi zadostovalo:
Ram 4 gb ali več
Baterija 5000 mAh
Velikost 5.0 (samo verjetno ni takih dimenzij (take mere 5.0 ima redmi 4x))
Dal bi max 150 €.
.....
So se v tem času (2017....) zadeve glede pošiljanja kaj spremenile? davki ipd? ker je bilo nekaj govora da bo sprememba, samo nisem čisto na tekočem kako je sedaj če naročiš mobitel iz tujine...
Imate kakšne nasvete/izkušnje glede naročanja?
Prosim za kak link kaj izbrati...
Imel bi Xiaomi, saj imam z njim zelo dobre izkušnje.

Hvala

msms ::

Dej še par eurov več in imaš Poco X3 za 180€ ne bo ti žal...

https://www.aliexpress.com/item/1005001...
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon do 400 € z dobro kamero

Oddelek: Pomoč in nasveti
293444 (2032) bambam20
»

Telefon do 250eur

Oddelek: Mobilne tehnologije
111590 (1036) msms
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31797895 (55774) vonmimek

Več podobnih tem