» »

Katera tipkovnica+miš?

Katera tipkovnica+miš?

abyssus ::

Iščem bolj vstopno varianto kombinacije gaming tipkovnice + miške. Imam nagledano dvoje, ki sem jo bolj izbral za njun vizualni izgled kot dejansko kvaliteto.

Moji izbiri:
- https://www.mimovrste.com/namizni-kompl...
- https://www.mimovrste.com/namizni-kompl...

Razlika v ceni je kar velika, ampak recimo da sem do 100€ še pripravljen iti. Kaj menite? Še kakšni boljši predlogi?

next3steps ::

Mehanska tipkovnica, katerakoli za 60 eur.
Miš Logitech, Zowie, Razer DeathAdder, FinalMouse karkoli novega/rabljenega za 40 eur.
Pri večini iger tistih nekaj dodatnih knofov, tako na miški kot na tipkovnici, ne boš rabil.

TheBlueOne ::

Imam obedve doma, morda malo starejsa modela. Coolermaster s Cherry Brown in Blackwidow s Chrerry blue. Jaz bi na tvojem mestu gledal bolj katere mehanske tipke ti bolj ustrezajo. Meni skoraj bolj Cherry Brown. :) Pri Collermasterju vsake toliko odleti kaksna LEDejka pod tipko. Trenutno imam neosvetljenih kaksnih pet tipk.

In se opozorilo, ce se bo to tvoja mehanska tipkovnica. Dolge tipke imajo pogosto vgrajene mehanske stabilizatorje. So taksni mali mali plasticni cepki, ki se nataknejo na tipko in vzmet in jih je skoraj nemogoce najti, ce jih izgubis. So disproporcinalno dragi...

next3steps ::

Ah, pa pri miški bolj glej, kako ti paše v roko. Tam za omenjeno ceno so skoraj vse bolj ali manj dovolj natančne in precizne.

abyssus ::

Hvala za odgovora! Pri naših trgovcih ne najdem ničesar v tem cenovnem rangu. Miško bi zagotovo rad imel z dvema stranskima tipkama, saj je za ostalo delo mi absolutno must have. V igranju ju res ne uporabljam, ampak za ostalo je pa zelo dobrodošlo. Omenjen Razer komplet sem si v živo ogledal tudi v BB, pa mi je všečen, vendar pa se mi zdi, da bolj kot ne plačaš firmo in se zagotovo najde za boljšo ceno boljši komplet.

Bom vrgel še uč malce na amazon, da vidim, če je kaj pametnega tam. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehanska tipkovnica (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Kaj kupiti
2875641573 (208) kuglvinkl
»

Katero tipkovnico kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13925061 (1265) boolsheat
»

Problem miška - tipkovnica

Oddelek: Pomoč in nasveti
5475 (345) Pinturicchio
»

Nova tipkovnica - kaj in kje kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5212887 (10545) zhigatsey
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114258 (12675) 3man

Več podobnih tem