» »

Donacije od angležev

Donacije od angležev

shintaro ::

dobil več kot 250€ donacij v 1letu, po 10€, 20€ in tud 50˘€... v bistvu prvi dan ko sm naredu paypal za ga krstit so mi že nakazali donacije
to se družmo v enem undeground forumu o eni glasbeni podzvrsti že like 10 let, spoznali tud IRL (dj-ali v slo) ...

Pa tko recimo naredim neko parodijo brezveze za se smejat o kakšemu forumašu iz tam, in če jim je smešno , samo padajo donacije...

In zadnjič smo s prijateljem neko kitaro in jaz synth igrali, peli o enemu forumašu , postali... in spet 20 funtov.


A so to izjeme al je folk iz tam res tko radodaren?
Sej razumem da jih zabavam ampak meni se zdi skoraj pretirano včasih..

Magic1 ::

In? Eni gredo v gostilno in pustijo tolk tringlta kelnerju, ki je plačan za to da te postreže. Zakaj bi bilo pretirano radodarno, če da nek znesek (ki je zanj verjetno drobiž) nekomu, ki te je razveselil za trenutek?
Magic

shintaro ::

ja, maš prav no

</head> ::

Angležu je 20 funtov nekako tako kot tebi 5 EUR.

nejcek74 ::

Predvsem se ljudem izven Balkana zdi popolnoma naravno financno podpirat umetnost, oziroma, ce v necem uzivajo, za to tudi dajo nekaj denarja.

borisk ::

ja, donacije so v tujini precej razširjene, ali pa pa https://www.patreon.com/ tega je vedno več, sploh ker ima ima youtube brainfart v zvezi z adpokalipso in demonetizacijo video posnetkov, pa se veliko kanalov financira z mesečnimi donacijami, namesto direktno z youtube, in zneski niso mali, kar priznavajo youtuberji, ki jih je presentil odziv občinstva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Človeška neumnost

Oddelek: Problemi človeštva
203281 (946) Horas
»

Naprodaj tretji Humble Indie Bundle (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5118568 (17060) rdecaluc
»

Prispevki za UNICEF

Oddelek: Loža
192033 (1567) harvey
»

Uporabniki Linuxa radodarni, uporabniki Windows skopi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6218150 (15357) Mipe
»

"Anketa" o tem, ali ste... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684464 (3670) Brane2

Več podobnih tem