» »

Ljubezenski zaplet

Ljubezenski zaplet

1 2
3
4

dexterboy ::

Sploh pa, sej ni tudi bila njegova punca. Kot je napisal, nista imela intimnih razmerij. Punca je nekaj, kar "brusiš", pa četudi v Tivoliju sredi dopoldneva ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

krneki0001 ::

Kako že gre un komad; "Lepa dekleta ljubijo barabe!"



Bejži stran od take babe. Baba nima pospravljenega podstrešja in bo letala za tistim dedcem, ti ji boš pa samo moralna podpora in denarnica (kadar jo bo un nalomil).
Za tako babo velja, da bolj ko jo maltretiraš, bolj za tabo leze.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

dexterboy je izjavil:

Sploh pa, sej ni tudi bila njegova punca. Kot je napisal, nista imela intimnih razmerij. Punca je nekaj, kar "brusiš", pa četudi v Tivoliju sredi dopoldneva ;)


Saj pravim, da je čisti cuck. Še fukat ni dobil.

MGTOW guys. It doesn't matter if you like it or not, agree with it or not, find it funny or not. Just spread it. Men need to mobilize, just like in the past. This conflict might not involve guns, but it will hurt nonetheless.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

ginekk ::

Poseksaj. To lahko z lahkoto brez ljubezni. Daj ji jasno vedet, da je zaenkrat zgolj močna privlačnost.

Če bo začela kazat resne ljubezenske namere ji odkrito povej glede skrbi o njenem bivšem, da ji enostavno ne zaupaš... še. Vsaj dokler je v kontaktu z njim.

Če ti bo servirala stalno zgodbe o bivšem, ji razloži, da nisi z njo da bi poslušal o preteklosti, ampak da si morda z njo ustvariš prihodnost.

Če te ima samo za čustveno tolažbo, morda sta pa izključno prijatelja. Ampak v takem primeru bi si bila že zdaj zelo odkrita in imela vse razjasnjeno. Pravi prijatelji se z lahkoto pošljejo v PM in potem tudi hitro spravijo.

vostok_1 ::

ginekk je izjavil:

Poseksaj. To lahko z lahkoto brez ljubezni. Daj ji jasno vedet, da je zaenkrat zgolj močna privlačnost.

Če bo začela kazat resne ljubezenske namere ji odkrito povej glede skrbi o njenem bivšem, da ji enostavno ne zaupaš... še. Vsaj dokler je v kontaktu z njim.

Če ti bo servirala stalno zgodbe o bivšem, ji razloži, da nisi z njo da bi poslušal o preteklosti, ampak da si morda z njo ustvariš prihodnost.

Če te ima samo za čustveno tolažbo, morda sta pa izključno prijatelja. Ampak v takem primeru bi si bila že zdaj zelo odkrita in imela vse razjasnjeno. Pravi prijatelji se z lahkoto pošljejo v PM in potem tudi hitro spravijo.


Bwahahaha.

Saj pravim. Prej ko poguglate, the less it's gonna hurt you.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Bejži stran od tipov, ki ti pravijo, da moraš poguglat pisanje nasilnežev.

oxyuranus ::

Tole se ne nanasa samo na OPa, ampak na celo milenijsko generacijo moskih. Preberite. Je samo zacetek, googlajte naprej po kategorijah in spoznajte dekleta vase generacije, emancipacija, tipi, ki so sluzileki in serije tipa Buffy in Xena, da ne omenimo helikopterski starsi, so jih naredile take. Niso same krive, boste pa pozrli ves BS, ki ga producirajo. Ce najdete normalno, se jo drzite, ni pomembmno, ce je zraven se X deklet s postavo, za dol past, normalno dekle je danes skoraj nemogoce najti. Vem, da marsikdo, ne razume, ampak to, kar danes videvate na cesti, z debelo podlago pudra in na novo narisanim obrazom, z dvignjenim nosom korakati na visokih petah, je vecinoma poden, s katerim se res NOCES zaplesti. So pa zavredu za podret, s tem, da sem ze imel izkusnjo z dekletom, ki je imela konkretne tezave z sexom. Pa je bila narejena za "dol dat". Pa se s tem je imela tezave.

https://www.mentalhelp.net/articles/dsm...
https://www.mentalhelp.net/articles/dsm...
https://www.mentalhelp.net/articles/dsm...

A niti ni tako pogost, B in C sta pa danes stalnica, s tem, da avoidant personality disorder in narcisizem divje narascata, verjetno smo zaradi zaplankanosti malo za americani, ne pa tako zelo, da ne bi postalo opazno.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

jype ::

oxyuranus je izjavil:

normalno dekle je danes skoraj nemogoce najti.
Veliko lažje kot normalnega fanta.

oxyuranus je izjavil:

A niti ni tako pogost, B in C sta pa danes stalnica.
Življenje v resnici ni tekma, zato velika večina ne potrebuje zdravil za pomoč pri psihičnih težavah - zgolj prijatelja, ki nima ničesar za bregom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

normalno dekle je danes skoraj nemogoce najti.
Veliko lažje kot normalnega fanta.

oxyuranus je izjavil:

A niti ni tako pogost, B in C sta pa danes stalnica.
Življenje v resnici ni tekma, zato velika večina ne potrebuje zdravil za pomoč pri psihičnih težavah - zgolj prijatelja, ki nima ničesar za bregom.


Še dobro, da si ti najboljši.
Your turn to burn!

oxyuranus ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

normalno dekle je danes skoraj nemogoce najti.
Veliko lažje kot normalnega fanta.



Jype, mozno. Pa cisto resno. Ne vem, nisem imel izkusenj s tipi, sem imel pa izkuznje z zenskami, prav fantasticno je, kaksen poden so. Tipi so jim orodje, da jih zabavajo, vedno vec opazam, da hodijo ven s tipi, zato, da jim ni dolgcas, kljub temu, da je jasno, da bi moski spol imel rad nekaj z njimi. Dejansko jih izkoriscajo, da jim ni dolgcas. Me je prav zanimalo, pa sem se spravil malo raziskati, kaj pravi stroka o tem. Rezultati: milenijska generacija se mi smili. Ampak ker so tipi v vlogi, kjer morajo dvoriti in bodo iz tega naslova izkoriscani do konca, se mi dozdeva, da so moski potegnili "ta kratko".

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

A niti ni tako pogost, B in C sta pa danes stalnica.
Življenje v resnici ni tekma, zato velika večina ne potrebuje zdravil za pomoč pri psihičnih težavah - zgolj prijatelja, ki nima ničesar za bregom.


Cluster A, B in C dejansko niso kvalificirani kot psihicne bolezni ampak kot mejna vedenja. Daj preberi si in razmisli. Pa v cisto spravljivem tonu, tej debati se nisem pridruzil, ker bi rad svoje psihoze zdravil na slotechu (imam dekle, ki je normalna, in kilometre stran od vsega kar bodo milenijci videli - vsaj vecina), se mi zdi pa ok, da komu prihranim custveno sranje, ki mu ga bodo naredile s svojim obnasanjem.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

oxyuranus ::

Se en clanek, zavedati se morate, da leti tudi na moske. Ampak, ko ga berete, samo spomnite se na svoje sosolke, na sodelavke (odlicno podrocje, za studiranje, s svojimi manevri poizkusajo nase navleci nadrejene, povleci ven kaksne koristi,... ni treba biti hudo pameten za to ali se vpletati, samo opazujte), nakljucne znanke, a najdete v njih to obnasanje? Malo mi manjka podatkov, sem ze v letih, imam stalno partnerico (se en izraz, ki ga "moderne" zenske tezko razumejo) in mi rahlo dol visi za "general public", ampak vsaj dele takega obnasanja prepoznam v vsaj polovici deklet generacij do 30:

https://www.psychologytoday.com/blog/ev...

Predvsem sem opazil tocko 4. kot izredno pogosto.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

normalno dekle je danes skoraj nemogoce najti.
Veliko lažje kot normalnega fanta.


Prfffff easy. Pupa ki če met dobrga deca ob seb naj ga išče na strojni ali štromarski.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

oxyuranus je izjavil:

Cluster A, B in C dejansko niso kvalificirani kot psihicne bolezni ampak kot mejna vedenja.
Drži, ampak več kot 25% celotne populacije redno uživa zdravila, namenjena lajšanju simptomov psihičnih težav.

Unknown_001 je izjavil:

Prfffff easy. Pupa ki če met dobrga deca ob seb naj ga išče na strojni ali štromarski.
Tam so praktično vsi MGTOW, ki sovražijo ženske.

oxyuranus je izjavil:

ko ga berete, samo spomnite se na svoje sosolke, na sodelavke
Temu se strokovno reče Confirmation bias @ Wikipedia

Ne smeš sklepati na podlagi osebnih izkušenj.

oxyuranus je izjavil:

sem ze v letih, imam stalno partnerico (se en izraz, ki ga "moderne" zenske tezko razumejo) in mi rahlo dol visi za "general public", ampak vsaj dele takega obnasanja prepoznam v vsaj polovici deklet generacij do 30:
Verjetno zato, ker se giblješ v taki družbi. Večina žensk v dvajsetih letih, ki jih jaz spoznam, so popolno nasprotje tega, kar opisujejo članki, drži pa, da jih večina ne uporablja socialnih omrežij.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Tam so praktično vsi MGTOW, ki sovražijo ženske.



Ni res. Mi častimo ženske. Vsako spodobno delavnico krasi prekrasna ženska podoba. Brez občasne misli na ženske, bi na šihtu lahko postalo depresivno. Kaj bi mi brez žensk. Živele ženske, najlepša napaka narave ! :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

oxyuranus ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

Cluster A, B in C dejansko niso kvalificirani kot psihicne bolezni ampak kot mejna vedenja.
Drži, ampak več kot 25% celotne populacije redno uživa zdravila, namenjena lajšanju simptomov psihičnih težav.

Unknown_001 je izjavil:

Prfffff easy. Pupa ki če met dobrga deca ob seb naj ga išče na strojni ali štromarski.
Tam so praktično vsi MGTOW, ki sovražijo ženske.

oxyuranus je izjavil:

ko ga berete, samo spomnite se na svoje sosolke, na sodelavke
Temu se strokovno reče Confirmation bias @ Wikipedia

Ne smeš sklepati na podlagi osebnih izkušenj.

oxyuranus je izjavil:

sem ze v letih, imam stalno partnerico (se en izraz, ki ga "moderne" zenske tezko razumejo) in mi rahlo dol visi za "general public", ampak vsaj dele takega obnasanja prepoznam v vsaj polovici deklet generacij do 30:
Verjetno zato, ker se giblješ v taki družbi. Večina žensk v dvajsetih letih, ki jih jaz spoznam, so popolno nasprotje tega, kar opisujejo članki, drži pa, da jih večina ne uporablja socialnih omrežij.


No ta zadnji del, socialna omrezja, je vitalnega pomena. Ampak se ne gre samo za to, verjetno so ta dekleta samo premalo testirana s tvoje strani (probaj se specati z eno), dejansko so s strani interneta in druzbe naucena, kako se morajo obnasati in bodo fantasticno funkcionirale v druzbi, dokler se ne bo zacela kakrsnakoli intima, potem se bo pa zacelo pravo sranje. Poznam dve, navzven material za ozenit, identicno obnasanje, prijetne, ustrezljive (sem nad njuno druzbeno pozicijo, tega, da zenske vedno strmijo k tipom, ki so "visje" od njih, verjetno ni treba omenjati), lahko povem same superlative o njima. Dokler se nisem z eno zapletel, z drugo pa se je kolega (in to "the" kolega, kjer ne dvomis, da ne naklada). 1 mesec je bilo super, ker se mi je njeno wacky obnasanje zdelo zabavno, potem sem pa ugotovil, da je to modus operandi, da je vse, kar sem o njej vedel prej zaigrano. Potem sem za povrh srecal se njenega bivsega in imel zanimivo debato, ki je samo potrdila, kar sem sumil. Jype, verjetno si moje generacije, verjami, da danes ni zadeva vec tako preprosta, kot sva jo imela midva. Zaradi medijskega bsja imajo dekleta cele viteske oklepe skovane skozi leta ucenja iz medijev.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Jst ::

Kako bi bilo smešno, če bi ta dečva o kateri se tu debatira, pa na nekem drugem forumu spraševala:

Naslov teme: Kaj je narobe z moškimi?

"Sem prijateljica z dvema potencialnima partnerja; vsak ima svoje pluse in svoje minuse, a oba sta mi enako všeč. Izbrala bi si tistega, ki bolje seksa. A ne vem kako ju pripraviti do "naslednjega koraka", saj tudi ko gremo IRL na pijačo, ni nič od njih razen flirtanja. Kaj mi je storiti?"

In cela tema "strokovnjakinj" se dere: "bejži stran, lahko si najdeš boljšega, si še mlada,..."

:D:D:D
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Unknown_001 ::

Oxy pa si prepričan, da je tako hudo? Domišljave frajle niso nastale iz včeraj na danes. Vedno so bile in vedno bodo. Pač nekateri odrasejo prej nekateri kasneje. Pa mimgrede se je prag samostojnosti pomaknil in s tem tudi obdobje ko naj bi človek odrasel in se zavedal vseh odgovornosti. Včasih je bilo normalno, da so se poročali v svojih 20ih ... danes so 30 a nova 20a. Vsaj tako pravijo. Je pa škoda ker gredo najbolj produktivna leta mimo zaradi zamujenega odraščanja. Jeba je edino, ker pri ženskah se po 30 em pojavi pritisk po materinski želji kar lahko vodi do katastrofalne zveze na vrat na nos. Posledica so ločene familije.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

oxyuranus ::

Jst je izjavil:

Kako bi bilo smešno, če bi ta dečva o kateri se tu debatira, pa na nekem drugem forumu spraševala:

Naslov teme: Kaj je narobe z moškimi?

"Sem prijateljica z dvema potencialnima partnerja; vsak ima svoje pluse in svoje minuse, a oba sta mi enako všeč. Izbrala bi si tistega, ki bolje seksa. A ne vem kako ju pripraviti do "naslednjega koraka", saj tudi ko gremo IRL na pijačo, ni nič od njih razen flirtanja. Kaj mi je storiti?"

In cela tema "strokovnjakinj" se dere: "bejži stran, lahko si najdeš boljšega, si še mlada,..."

:D:D:D


Mhm, verjetno res, samo obstaja majhna razlika, tipi so ze od pamtiveka zadolzeni, da storijo prvi korak. To postavi zadevo v hudo neprimerljiv polozaj :)
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

oxyuranus ::

Unknown_001 je izjavil:

Oxy pa si prepričan, da je tako hudo? Domišljave frajle niso nastale iz včeraj na danes. Vedno so bile in vedno bodo. Pač nekateri odrasejo prej nekateri kasneje. Pa mimgrede se je prag samostojnosti pomaknil in s tem tudi obdobje ko naj bi človek odrasel in se zavedal vseh odgovornosti. Včasih je bilo normalno, da so se poročali v svojih 20ih ... danes so 30 a nova 20a. Vsaj tako pravijo. Je pa škoda ker gredo najbolj produktivna leta mimo zaradi zamujenega odraščanja pri ženskah se pa po 30 em pojavi pritisk ker se telo "zapira" .


Ves, ko sem baseline postavil glede nje, sem jo uporabil za studijski material. Psihologija me je tako ali tako ze od nekdaj zanimala, pa sem si rekel, da vidimo. In sem zacel iskati skupne lastnosti (tudi po tem, ko je dobila "nogo") kjerkoli sem imel priloznost. In nasel veliko zelo podobnega obnasanja. Potem sem pa naletel na clanek (znanstveni, ga se iscem, bom objavil, ko ga najdem) o razmahu narcisoidnosti in avpdja med mladimi generacijami v ameriki, dejansko imamo idealno situacijo, saj smo malo za casom in desetletij pumpanja z mediji, kot ga imajo v ZDA se nismo dosegli, tako, da se da preko njihovih psiholoskih raziskav gledati v prihodnost. Ko en clanek zadane, ok, nakljucje, ko pa vidis, da cela zadeva tolce v sredino tarce in to vec ali manj ves cas, postane pa skrajno zanimivo. Saj ne pravim, da mi morate verjeti, dajte si prebrati vse tri clustre, preberite osnovne znacilnosti in jih imeti ob pogovorih z dekleti in vezami z njimi v glavi, nato pa sami povlecite zakljucke.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

Unknown_001 ::

Vsaj enkrat se je konservatizem izkazal za dobrega :D

To me spominja na vic. Kam it ko se bo bližal datum konca sveta? V Albanijo ker so tak al tak 30 let za svetom :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oxyuranus ::

Unknown_001 je izjavil:

Vsaj enkrat se je konservatizem izkazal za dobrega :D


Jah se ni, problem je, da je tudi vecina moskih malo za casom in tocno to bi rad popravil. Naj vedo kaj jih caka, jaz sicer s tako osebo niti pod razno nocem preziveti zivljenja, ampak mlajse generacije bodo pa tako ali drugace morale.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Jst ::

Narcissistic personality disorder ima 1% ljudi, torej eden izmed stotih. S tem da je večja pojavnost (ene 70:30 če se prav spomnim) pri moških. Da je kdo naletel na žensko z NPD je tako malo verjetno, da si tudi sam mislim, da gre za "confirmation bias".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Unknown_001 ::

oxyuranus je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Vsaj enkrat se je konservatizem izkazal za dobrega :D


Jah se ni, problem je, da je tudi vecina moskih malo za casom in tocno to bi rad popravil. Naj vedo kaj jih caka, jaz sicer s tako osebo niti pod razno nocem preziveti zivljenja, ampak mlajse generacije bodo pa tako ali drugace morale.


In ženske jamrajo da moški niso več to kar so bili?

How can you explain that? Poslušam.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Jst je izjavil:

je tako malo verjetno, da si tudi sam mislim, da gre za "confirmation bias".
Še toliko bolj, ker je _vsaka_, ki to ima, izdatno oglaševana - tudi (ali pa še posebej) s strani ravno tistih moških, ki se nad "takimi" ženskami zelo glasno in obilno zgražajo.

oxyuranus ::

Jst je izjavil:

Narcissistic personality disorder ima 1% ljudi, torej eden izmed stotih. S tem da je večja pojavnost (ene 70:30 če se prav spomnim) pri moških. Da je kdo naletel na žensko z NPD je tako malo verjetno, da si tudi sam mislim, da gre za "confirmation bias".


Se bojim, da imas zastarele podatke, bom tisto raziskavo nasel, vrag se mi skriva ;((

http://www.independent.co.uk/news/scien...

Ampak vzami samo cisto preprosto logiko, postavi se v zensko vlogo, mediji jih bombandirajo z izgledom, ki ga morajo imeti, takoj, ko pristopijo korak blizje k temu, dobijo pozitiven feedback s strani moskega spola (ki je ravno tako bombandiran s strani medijev), kar, vsaj v njihovi glavi, pomeni, da je njihova pot pravilna. Dejansko ne more biti drugace, je popolnoma logicno obnasanje. Sicer ne vem, do kam seze tvoj spomin ampak, samo sprehodi se po kaksnem mestu, pa si poglej attitude s katerim se dekleta podajo na cesto. Ne bom rekel nicesar vec, vrni se jutri s svojimi zakljucki.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

How can you explain that? Poslušam.
Komot: Ženske _ne_ jamrajo, da moški niso več to, kar so bili. O tem tarnajo predvsem moški.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

How can you explain that? Poslušam.
Komot: Ženske _ne_ jamrajo, da moški niso več to, kar so bili. O tem tarnajo predvsem moški.


... tega nisem nikoli slišal od kolegov , znancev ipd...hmmm očitno imava drugačno družbo.

Sem pa že od kakih sošolk ali znank slišal da bi nas bilo treba sterat v vojsko, da bi dost deci ratal ko včasih... well shit then.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::



jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

How can you explain that? Poslušam.
Komot: Ženske _ne_ jamrajo, da moški niso več to, kar so bili. O tem tarnajo predvsem moški.


Ti vrjetno to poznaš iz prve roke ane...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Aha, zdaj vidim, kaj je narobe z moškimi: Tistim, ki imajo negativen IQ dovolijo, da objavljajo youtube posnetke.

vostok_1 je izjavil:

Ti vrjetno to poznaš iz prve roke ane...
Ja, samo tebe preberem: Vsak dan nam poveš, da so moški po novem pussyji. Resnica je sicer drugačna: Če si ti pussy, to ne pomeni, da so kar vsi moški takšni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ginekk ::

vostok_1 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Poseksaj. To lahko z lahkoto brez ljubezni. Daj ji jasno vedet, da je zaenkrat zgolj močna privlačnost.

Če bo začela kazat resne ljubezenske namere ji odkrito povej glede skrbi o njenem bivšem, da ji enostavno ne zaupaš... še. Vsaj dokler je v kontaktu z njim.

Če ti bo servirala stalno zgodbe o bivšem, ji razloži, da nisi z njo da bi poslušal o preteklosti, ampak da si morda z njo ustvariš prihodnost.

Če te ima samo za čustveno tolažbo, morda sta pa izključno prijatelja. Ampak v takem primeru bi si bila že zdaj zelo odkrita in imela vse razjasnjeno. Pravi prijatelji se z lahkoto pošljejo v PM in potem tudi hitro spravijo.


Bwahahaha.

Saj pravim. Prej ko poguglate, the less it's gonna hurt you.


Daj no pametovat. Če nimaš (tudi) ali ne znaš imet ženskih prijateljic, si kvečjemu nezrel.

r3dkv1c4 ::

Invictus je izjavil:

Seksaj z njo dokler lahko. Vmes najdeš še eno, recimo bolj resno.

In malo kolobariš...

najboljše njeno najboljšo prijateljico.....bo vsaj tiho, ker ne bo upala povedat in zakomplicirat stvari, ko pa bo, pa pač skineš obe in greš na nov lov

Pa kaj ti sploh razlagamo in podajamo nasvete, če si pa ja "izkušen".

:))

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

How can you explain that? Poslušam.
Komot: Ženske _ne_ jamrajo, da moški niso več to, kar so bili. O tem tarnajo predvsem moški.

A to so ti povedali tvoji prijatelji, no potem pa vprašaj še prijateljice.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

oxyuranus ::

Unknown_001 je izjavil:

Sem pa že od kakih sošolk ali znank slišal da bi nas bilo treba sterat v vojsko, da bi dost deci ratal ko včasih... well shit then.


No to je pa tudi zanimiv topic. Dejansko so nas mame, mediji,... pumpali s tem, da mora biti moski nezen, storiti vse za princesko svojih sanj itd., pa se je izkazalo, da je to ravno najbolj odbijajoce za zenske. Tip, ki nima neke svoje poti, ki se podreja druzici itd. Tudi to je del cele zgodbe, tipi so postali "mevze", nekdo, ki ni sposoben pokazati avtoritete in se svojo poslovno pot ne utemelji na njegovih sposobnostih ampak raje spletkah, prilizovanju... tako, da vsaj deloma imajo prav.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

TheKekec ::

MGTOW FTW!!

jype ::

oxyuranus je izjavil:

Dejansko so nas mame, mediji,... pumpali s tem, da mora biti moski nezen, storiti vse za princesko svojih sanj itd., pa se je izkazalo, da je to ravno najbolj odbijajoce za zenske.
Zanimiva zabloda.

Nobene ženske ne moti, če je moški pozoren, nežen in ustrežljiv, moti jih, če se "zmišluje k kšna baba, pa bi to, pa ne bi to, pa levo, pa desno".

TheKekec je izjavil:

MGTOW FTW!!
No, evo, komot se poročita z vostokom in ostaneta srečna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

oxyuranus je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Sem pa že od kakih sošolk ali znank slišal da bi nas bilo treba sterat v vojsko, da bi dost deci ratal ko včasih... well shit then.


No to je pa tudi zanimiv topic. Dejansko so nas mame, mediji,... pumpali s tem, da mora biti moski nezen, storiti vse za princesko svojih sanj itd., pa se je izkazalo, da je to ravno najbolj odbijajoce za zenske. Tip, ki nima neke svoje poti, ki se podreja druzici itd. Tudi to je del cele zgodbe, tipi so postali "mevze", nekdo, ki ni sposoben pokazati avtoritete in se svojo poslovno pot ne utemelji na njegovih sposobnostih ampak raje spletkah, prilizovanju... tako, da vsaj deloma imajo prav.


That proud moment, ko uvidiš, da je dobro biti malo ratoboren po karakterju :) + zmožnost nekomu v živo rečt NE ali ga poslat v PM ko gr3 zadeva čez rob.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

ginekk je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Poseksaj. To lahko z lahkoto brez ljubezni. Daj ji jasno vedet, da je zaenkrat zgolj močna privlačnost.

Če bo začela kazat resne ljubezenske namere ji odkrito povej glede skrbi o njenem bivšem, da ji enostavno ne zaupaš... še. Vsaj dokler je v kontaktu z njim.

Če ti bo servirala stalno zgodbe o bivšem, ji razloži, da nisi z njo da bi poslušal o preteklosti, ampak da si morda z njo ustvariš prihodnost.

Če te ima samo za čustveno tolažbo, morda sta pa izključno prijatelja. Ampak v takem primeru bi si bila že zdaj zelo odkrita in imela vse razjasnjeno. Pravi prijatelji se z lahkoto pošljejo v PM in potem tudi hitro spravijo.


Bwahahaha.

Saj pravim. Prej ko poguglate, the less it's gonna hurt you.


Daj no pametovat. Če nimaš (tudi) ali ne znaš imet ženskih prijateljic, si kvečjemu nezrel.


Mislim...prijateljice že. But i'd still have sex with most of them if it'd come to it.

jype je izjavil:


Nobene ženske ne moti, če je moški pozoren, nežen in ustrežljiv, moti jih, če se "zmišluje k kšna baba, pa bi to, pa ne bi to, pa levo, pa desno".


Oh dear...

jype je izjavil:

No, evo, komot se poročita z vostokom in ostaneta srečna.


Sm že zaseden, žal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oxyuranus ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

Dejansko so nas mame, mediji,... pumpali s tem, da mora biti moski nezen, storiti vse za princesko svojih sanj itd., pa se je izkazalo, da je to ravno najbolj odbijajoce za zenske.
Zanimiva zabloda.

Nobene ženske ne moti, če je moški pozoren, nežen in ustrežljiv, moti jih, če se "zmišluje k kšna baba, pa bi to, pa ne bi to, pa levo, pa desno".

TheKekec je izjavil:

MGTOW FTW!!
No, evo, komot se poročita z vostokom in ostaneta srečna.


Lej, pojdi malo brati, nisem govoril o hotentotih, ceprav se ti je morda zazdelo tako :)

Unknown_001 je izjavil:

That proud moment, ko uvidiš, da je dobro biti malo ratoboren po karakterju :) + zmožnost nekomu v živo rečt NE ali ga poslat v PM ko gr3 zadeva čez rob.


Tocno tako. Pa se ne gre za nobeno grdo obnasanje s strani tipov do zensk, ampak za cisto "vsega ti pa ne bom dovolil, sla si preko vseh meja, sicer te imam rad ampak takega obnasanja ne bom trpel". A vendarle, to obnasanje izvira iz vsega prej opisanega. To kar opisuje jype (tipi bi morali iti v vojsko) si malo narobe razlaga, tipicna situacija, ko zenska "serje", pri danasnjih tipih je: "da draga, takoj draga". In potem postane se huje.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

Unknown_001 ::

oxyuranus je izjavil:

ko zenska "serje", pri danasnjih tipih je: "da draga, takoj draga". In potem postane se huje.


Jaz sem dosedaj vsako punco, ki me je malo skušala, elegantno utišal z preosladnim nagovarjanjem "Da draga, seveda najdražja, zlato moje drago...". In navadno kaj hitro skapirajo v čem je keč. Jaz se pa samo smejim :) ne more ti nič. Samo kislo se lahko nasmeji nazaj hihi

Sarkazem je najboljša samoobramba pred neumnostjo :) prijaznost pa pred negativo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mesar ::

Neumnih ne moremo preprečiti, zato jih moramo kaznovati.
Your turn to burn!

Jst ::

oxyuranus: Nekaj so "možganske lastnosti", nekaj čisto drugega je pa pritisk in pričakovanje družbe. Ti opisuješ drugo.

Saj veš tisto: Če greš brati po spisku "Mental Disorders" se najdeš v polovici.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zvezdica27 ::

mislim, da v času, ko je bejbo dobit šala mala - če nisi lih debil - tole spraševat?

Odloči se - in sprejmi posledice. Drugač pa v vsaki vasi najdeš eno, v vsakem kraju 3, mestu pa 1000.

Preteklost se pač ne neha. Se kar vleče. Odloč se, če je vredna tega, če si ti vreden tega in to je to. Pol nimaš kaj jokat, posle karanja nema kajanja.

zz

vostok_1 ::

Kaj pomeni bejbo dobit šala mala?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

krneki0001 ::

Da jo ujameš "za tren oka"!!! :))

nevone ::

vostok_1 je izjavil:

Kaj pomeni bejbo dobit šala mala?


To, da nehaš preveč komplicirat in vlečt ne vem kakšne zaključke, kako bo vsak čas konec seksa. Pa tako, da nisi ravno preveč izbirčen. Da so ti pač ženske všeč, tudi če imajo kakšno napako.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Alien123 ::

Bejbo je itq komot dobit ..
Sam 10ke, muce raketaste pa bolj težko..
Tiste povprečne 5ke, 6ke lahko mate vi

[D]emon ::

Z 10ko nimas kej delat, razen ce mas zensko za okras. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Pika na i ::

Smejem se. Ocenjevanje.
Ste še daleč od zvez, ki bi vas osrečevale.
Ok, mogoče si jih pa sploh ne želite.

Moški za okras? Me kar strese.

slotechar ::

Ne, moski so bolj ti, ki pazijo in cuvajo okras. Okras je lahko tudi v necem drugem, ne samo v fizicnem izgledu. Zakaj zenske ljubijo barabe? Ce jih znajo pazit in cuvat je zazeljen. Je potencialen baraba do drugih, do zensk je pa protector
Zenske iscejo varnost. Tako fizicno kot financno. Veckrat jih niti ne zanima odkod denar pride.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

slotechar je izjavil:

Ne, moski so bolj ti, ki pazijo in cuvajo okras.


Današnji? To so pussy-ji, ne pa moški.

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:

slotechar je izjavil:

Ne, moski so bolj ti, ki pazijo in cuvajo okras.


Današnji? To so pussy-ji, ne pa moški.

Tako je. Taprav dec pošlje vseskup v 3 pm ko mu dopizdi, se za kratek čas umakne: ali zbeži v delavnico ali pa gre v gostilno na pir, glasno rigne in pride pomirjen nazaj domov kot da ni bilo nič.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

[Q:] Kaj gledate pri izbiri partnerja ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17521968 (18743) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030436 (26854) bluefish

Nadlegovanje ali spogledovanje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671106685 (90657) Mavrik
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38172662 (64663) jype

Več podobnih tem