» »

Nadlegovanje ali spogledovanje

Nadlegovanje ali spogledovanje

««
13 / 14
»»

vostok_1 ::

nevone je izjavil:

No means no.


Not always.

Kot rečeno, mnogo tudi uspešnih zvez je nastale tako, da je no postal yes.

Ženske so rinile vame celo, ko sem jim izrecno pokazal da naj mi dajo mir.

A so te teple? A so te posilile? So te izsiljevale? Mislim, da nisi bil tak revež vseeno ne.

Če nekdo ve jasno, da njegov ne pomeni ne, potem ga tudi izpelje. Če pa nasprotna stran ne odneha takoj po prvem ne, pa ne boli tako zelo. Pač ignoriraš ali pa poveš tolikokrat, da je nedvomno jasno. Dokler ne začne izvajati nasilja, meja v bistvu ni prekoračena.

o+ nevone


Not according to the millennial woman.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nevone ::

It's suck when it's the other way around, doesn't it?


Means what? A misliš, da meni to ni jasno?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nevone ::

Not according to the millennial woman.


Se pravi, te stalno nadlegujejo in so jih ne moreš znebiti?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

next3steps ::

Butthurt people of 2018 imate že na začetku leta razširjene anuse glede na to, da daste dovoljenje za širjenje riti vsemu in vsakemu.

Mitja223 ::

nevone je izjavil:

No means no.


Not always.

Kot rečeno, mnogo tudi uspešnih zvez je nastale tako, da je no postal yes.

Ženske so rinile vame celo, ko sem jim izrecno pokazal da naj mi dajo mir.

A so te teple? A so te posilile? So te izsiljevale? Mislim, da nisi bil tak revež vseeno ne.

Če nekdo ve jasno, da njegov ne pomeni ne, potem ga tudi izpelje. Če pa nasprotna stran ne odneha takoj po prvem ne, pa ne boli tako zelo. Pač ignoriraš ali pa poveš tolikokrat, da je nedvomno jasno. Dokler ne začne izvajati nasilja, meja v bistvu ni prekoračena.

o+ nevone


Torej obratno tudi ni meja prekoračena dokler ne začnemo moški izvajati nasilja? Mislim, da se Pika na i in še marsikatera ženska, pa tudi uradni organ, tukaj nebi strinjal s tvojo izjavo. Jaz govorim za primere, ko sem jasno povedal ne oziroma, da me ne zanima.

Z drugimi besedami čisto nič niste boljše kot moški, prej slabše, hipokrizem in to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja223 ()

vostok_1 ::

nevone je izjavil:

Not according to the millennial woman.


Se pravi, te stalno nadlegujejo in so jih ne moreš znebiti?

o+ nevone


Ne. Pravim, da je/bo novodobni ženski supremacizem povsem zjebal sistem, do te mere, ko ne bo več poti nazaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nevone ::

Z drugimi besedami čisto nič niste boljše kot moški, prej slabše, hipokrizem in to...


Nikoli nisem trdila, da smo bistveno boljše. Na obeh straneh so različni profili, tako da ne pristajam niti na pavšalno oceno, da naj bi te ocene veljale kar za vse moške in ženske enako.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nevone ::

Ne. Pravim, da je/bo novodobni ženski supremacizem povsem zjebal sistem, do te mere, ko ne bo več poti nazaj.


Jah, saj v bistvu hočete supermačistke, samo raje bi, da so malo manj mačistične kot vi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

vostok_1 ::

Well...honestly. I'm not exactly for complete equality. 51/49 v našo prid če že.
50/50 je totalen nonsense. Zato sem raje zgoraj kot spodaj, tko kt pri seksu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

poweroff ::

vostok_1 je izjavil:

It's suck when it's the other way around, doesn't it?

Ja, to "feministke" najbolj razkači... :))

Feministke v narekovaju zato, ker to niso. Prave feministke se borijo za enakopravnost, ne za širjenje sovražnosti.

nevone je izjavil:

No means no.


Not always.

Kako not always?

Pikčasta se ne strinja s tabo. Razen, če hočeš reči, da sta ženski in moški ne drugačna. Naj te razsvetlim: nista.

nevone je izjavil:

A so te teple? A so te posilile? So te izsiljevale? Mislim, da nisi bil tak revež vseeno ne.

Dovolj je, če stalno hodi za tabo, te skuša prijemat za roko in se rine dobesedno v tvoje naročje. Ej, knjigo imam v roki, mir mi daj.
sudo poweroff

kuall ::

nevone je izjavil:

Še nekaj na temo.

Nekaj "nadlegovanja" je nujnega, sicer lahko ostaneš sam. Jasno pa je, da neke meje morajo biti.

Žal prekoračitve teh meja potem plačajo predvsem šibkejši, ki te meje sploh ne prekoračijo. Na njih potem nadlegovani (ženske ali moški) zdravijo svoje frustracije. Tisti najbolj vsiljivi pa igrajo svojo igro nemoteno naprej, ker prav tako izbirajo za svoje žrtve šibkejše, ki se jim ne znajo postaviti po robu.

Drugače pa "nadlegovanje" v resnici godi vsakemu, če ni pretirano. V bistvu je precej bolje, da si nadlegovan, kot da nisi čisto nič. No ja, vsaj za take, ki si želijo družbe.

o+ nevone


Fajn si tole napisala.

Nadlegovanje oziroma prepričevanje je kar prijetno. Se čutiš zaželjenega. Samo moraš imeti občutek seveda. Če nekoga premalo "nadleguješ" bo užaljen, kako ne kažeš nobenega zanimanja za njega.
Jaz še zdaj ne vem ali preveč ali premalo nadlegujem. Najbrž preveč, ko ne bi smel in premalo, ko bi moral. Ni pa to samo moj problem. Torej vedet moraš, kdaj je pravi čas.

Sem vesel, da danes ni jypeta na forumu. Upam, da se ne bo spet prikazal. Komur je on všeč je pa res mimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

next3steps ::

Inteligentnim, kamor tebe pač ne damo. Etiga. Smo pač mimo, ker nismo navadni kot vi.

nevone ::

Feministke v narekovaju zato, ker to niso. Prave feministke se borijo za enakopravnost, ne za širjenje sovražnosti.

Točno tako.

Pikčasta se ne strinja s tabo.

A bi se mar morala?

Razen, če hočeš reči, da sta ženski in moški ne drugačna. Naj te razsvetlim: nista.

Glede na to, da praviš, da tisto, kar je resnično v ozadju in kaj čutijo ženske oz. moški ni doumljivo nikomur, ki on to sam ni, potem težko tako vehementno trdiš, da vsak ženski ne ali moški ne, res pomeni ne. Ženske pogosto rečejo tudi zato ne, ker želijo več pozornosti in njihov ne v resnici pomeni, ne takoj zdaj, ni pa to nujno ne v absolutnem smislu. Če moški reče ne, je to bolj zagotovo, da res nič noče.

Dovolj je, če stalno hodi za tabo, te skuša prijemat za roko in se rine dobesedno v tvoje naročje. Ej, knjigo imam v roki, mir mi daj.

To je nadležno, se strinjam. In zavedam se, da nekateri ljudje ne poznajo meja. Ampak delitev na moške in ženske je odveč.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

codeMonkey ::

poweroff je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

It's suck when it's the other way around, doesn't it?

Ja, to "feministke" najbolj razkači... :))

Feministke v narekovaju zato, ker to niso. Prave feministke se borijo za enakopravnost, ne za širjenje sovražnosti.

nevone je izjavil:

No means no.


Not always.

Kako not always?

Pikčasta se ne strinja s tabo. Razen, če hočeš reči, da sta ženski in moški ne drugačna. Naj te razsvetlim: nista.

nevone je izjavil:

A so te teple? A so te posilile? So te izsiljevale? Mislim, da nisi bil tak revež vseeno ne.

Dovolj je, če stalno hodi za tabo, te skuša prijemat za roko in se rine dobesedno v tvoje naročje. Ej, knjigo imam v roki, mir mi daj.


A to se vedno govoriš o neki random zenski? Dvomim... In ce ja, kolikokrat se ti pa je se kaj podobnega zgodilo? Mislim, mene je tud ze za rit kaka zagrabila, pa ne travmiram tukaj...

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Se je večkrat, v različnih oblikah (npr. vabila na kavo, itd.) ampak to nima veze.

Iz tega sploh ne delam travme. Hočem samo povedati, da znajo tudi ženske nadlegovat in biti nadležne. In da tudi moški če rečemo ne, to pomeni ne.

Ker nekatere hočejo predstavit, kot da so ženske vedno uboge žrtve, moški pa predatorji.
sudo poweroff

slotechar ::

vostok_1 je izjavil:

Well...honestly. I'm not exactly for complete equality. 51/49 v našo prid če že.
50/50 je totalen nonsense. Zato sem raje zgoraj kot spodaj, tko kt pri seksu.

A si ze kdaj razmisljal za stand up komik. Smesne in kontroverzne izjave mas. Na stand up-u pa bos lahko resen brez da bi te obtozevali, saj bo misljeno kot komedija

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Ker nekatere hočejo predstavit, kot da so ženske vedno uboge žrtve, moški pa predatorji.


Ja nekatere res, ampak iz osebne perspektive posameznika to res lahko tako izgleda.

On/ona ne nadleguje, njega/njo pa stalno nadlegujejo.

Tako, da za posameznike je to lahko povsem resnična trditev.

Itak, da če hočeš zaobjeti malo širšo sliko, dobiš nasprotnike na obeh polih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Vazelin ::

nevone: kako se ti zdi blog od Snežinkice na rtv?

next3steps ::

Mitja223 je izjavil:


Z drugimi besedami čisto nič niste boljše kot moški, prej slabše, hipokrizem in to...


Vau. Kar posploševali bomo. Seksist v najboljšem primeru, z mojega stališča pa kar golazen.

vostok_1 ::

Vazelin je izjavil:

nevone: kako se ti zdi blog od Snežinkice na rtv?


nevone je brihtna punca. Ne bo nasedla na take neumnosti.
Ma pa mal supremacistične težnje. Ampak nič hudega.

slotechar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Well...honestly. I'm not exactly for complete equality. 51/49 v našo prid če že.
50/50 je totalen nonsense. Zato sem raje zgoraj kot spodaj, tko kt pri seksu.

A si ze kdaj razmisljal za stand up komik. Smesne in kontroverzne izjave mas. Na stand up-u pa bos lahko resen brez da bi te obtozevali, saj bo misljeno kot komedija


I did think about it.
But i haven't done enough sexually inappropriate misconducts to be hired.

next3steps je izjavil:

Mitja223 je izjavil:


Z drugimi besedami čisto nič niste boljše kot moški, prej slabše, hipokrizem in to...


Vau. Kar posploševali bomo. Seksist v najboljšem primeru, z mojega stališča pa kar golazen.


I take it you're a feminist?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

next3steps ::

Ni mi mar za ženščeta in njihovo premoč. Me pa skrbi, ko se najdejo fašisti in zlezejo iz nevtralne pozicije na alt-right. Takšni se bodo kmalu obrnili tudi naproti meni.

vostok_1 ::

Alt-right dosti daleč od youtuba ni prišel. Malo sicer plaši po volitvah, ampak totally containable.

Levi totalitaristi pa so že kar vsidrani v sistem. The threat is apparent.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

next3steps ::

krneki0001 ::

vostok, kje so pa danes kake slikce lepih deklet?

vostok_1 ::

Uh oh.

Pozabu!!!

Kake posebne želje?

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Vazelin ::

Alien123 ::

Daj od naomi woods pa uma jolie

Cervantes ::

Tl/dr.
Punca se zrihta v nulo, superseksi bojne barve & oprava, mrežasti štumfi recimo included, vse za narest vtis na NJEGA.
Da bi jo končno ON morda malo zgrabil za ritko ali vsaj kaj pokomentiral kako ful dobr zgleda, zapeljevanje skratka.
Ampak JOJ.
ON morda celo pade.
Pade pa še pet DRUGIH. Še jaz bi.
In mi bi jo vsi grabili za ritko. Komentirali. Flirtali. Še kaj več.
Nadlegovanje ali spogledovanje??
Morda pa zgolj provokacija?

SimplyMiha ::

Če toliko tipov pade, potem so spolzka tla. Snažilka bi morala dat uno "SPOLZKA TLA" tablico!

napsy ::

Po tvoji logiki hoce vsaka zrihtana zenska en slap on the ass? Ti se zrihtas zarad tega, ker hoces bit nadlegovan? I don't think so. Vcasih pa se zenske zrihtajo sam zato, ker se lahko, ker se pocuti dobro v svoji kozi.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

napsy ::

Si predstavlam da si eden tistih tipov ki ful rine v zenske na plesiscu, ker misli da so tam zaradi njega.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: napsy ()

SimplyMiha ::

Ne. Ko vidim tako žensko, v gnusu poiščem najkrajšo pot ven iz objekta.

tikitoki ::

Ce si tolk pameten, da mislis, da dajanje slik na net, da dobivas lajke in ocene, ni iskanje potrditve, potem pa lahko razlozis kaj je?

Verjetno je ravno polna energije, tako noro dobro se pocuti, cuti izredno zadovoljstvo s svojim zivljenjem, da mora s celim svetom deliti sliko svojga dekolteja. To naredi samo zase, ker jo tuje mnenje niti najmanj ne zanima.

napsy ::

tikitoki je izjavil:

Ce si tolk pameten, da mislis, da dajanje slik na net, da dobivas lajke in ocene, ni iskanje potrditve, potem pa lahko razlozis kaj je?


hocem rect, da it v diskac zrihtran ni nujno enako, kot iskanje samoptrditve z uploadanjem slik na net.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

otago ::

Mi je prav zabavno brati tele komentarje.

Da dodam osebno izkusnjo z studentskih dni. Nekdo ti je vsec, povabis na kavo, skupni znanci, rojstni dnevi, zabave ali karkoli ze. Se nic ne razvije... Pristanem v friendzone. Eno leto kasneje tej zenski tezi en tip... ne ve kako se ga losa, jamra u 3 krane. Danes sta ze 5+ let skupaj, zivita v mansardi pri njenih..happy happy.

Kot druzba smo cisto prevec politicno korektni in drvimo v sterilnost. Das kompliment simpaticni zenski...vidis samo zunanjost. Ce je ne poznas, ne mores pohvaliti njenih drugih lastnosti. Oz. kaj bi pripadnice zenskega spola smatrale za primeren icebreaker?

Najbolj seksi atribut zenske in preprost pristop je, ce ima v rokah knjigo. Redek prizor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Cervantes ::

Meni so punce sexy, če so intteligentne, duhovite.
Če je našemljen supersexy kot za v disko, mi je prej odbijajoče.
Mogoče sem čuden.
Bi jo pa zagrabil za ritko, ja.
Moj testosteron pač?
I cant help that.

next3steps ::

Cervantes je izjavil:

Tl/dr.
Punca se zrihta v nulo, superseksi bojne barve & oprava, mrežasti štumfi recimo included, vse za narest vtis na NJEGA.
Da bi jo končno ON morda malo zgrabil za ritko ali vsaj kaj pokomentiral kako ful dobr zgleda, zapeljevanje skratka.
Ampak JOJ.
ON morda celo pade.
Pade pa še pet DRUGIH. Še jaz bi.
In mi bi jo vsi grabili za ritko. Komentirali. Flirtali. Še kaj več.
Nadlegovanje ali spogledovanje??
Morda pa zgolj provokacija?

Ona se ni oblekla zate, ampak zase.

Mitja223 ::

Potem tudi doma hodi tako oblečena zase? :))

next3steps ::

Te verjetno niti ne briga. Takšno mnenje se obdrži zase oziroma v zaprti družbi. Nekateri bi ji rekli cipa. Če to ženšče na tak način najde svojega perfektnega partnerja, sam osebno grem do nje in ji čestitam.

SimplyMiha ::

Hja, se že z razlogom oblači kot cipa in mi se ustrezno odzivamo na to. Eni s šlatanjem, drugi z zgražanjem in izolacijo. Ne glede na nebroj belih vitezov, ki stojijo okrog nje.

FireSnake ::

Cervantes je izjavil:

Meni so punce sexy, če so intteligentne, duhovite.
Če je našemljen supersexy kot za v disko, mi je prej odbijajoče.
Mogoče sem čuden.
Bi jo pa zagrabil za ritko, ja.
Moj testosteron pač?
I cant help that.


Če to storiš, te z vso pravico vsiplje za bučo in osramoti pred prijatelji.
Eno je testosteron, drugo pa (civilizirano) obnašanje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

SimplyMiha ::

Ne vem, no... lahko celo postane predsednik.

Cervantes ::

SimplyMiha je izjavil:

Ne vem, no... lahko celo postane predsednik.

Ha!!
I'll buy that!
:))

vostok_1 ::

She might not be a slut. But she's wearing the uniform of sluts.

Saj tud kdo drug se lahko obleče podobno kot policaj/varnostnik in s tem pritegne določeno pozornost.
Nesmiselno je pričakovat od nas, da ne bomo generalizirali.
Dan ima samo toliko ur.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

next3steps ::

Nesmiselno je od vas pričakovati višji IQ. In tako imajo vaša dejanja smisel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

Cervantes ::

Resno, no.
Če se punca odene v bojne barve in se odpravi na lov, se pač lahko zgodi, da ujame kaj nepričakovanega.
Shit happens, mr.Murphy says.

Egidij88 ::

Mitja223 je izjavil:

Potem tudi doma hodi tako oblečena zase? :))



Tudi jaz sem doma v trenirki, če grem med ljudi pa se malo bolj zrihtam...

SimplyMiha ::

Egidij88 je izjavil:

Mitja223 je izjavil:

Potem tudi doma hodi tako oblečena zase? :))



Tudi jaz sem doma v trenirki, če grem med ljudi pa se malo bolj zrihtam...

A takole?

next3steps ::

Da. Poglej kako fit sem. Verjamem, da bi me dedci najraje posilili, ker sem preveč izivalno oblečen
.

m0LN4r ::

Jst mam takega sodelavca, ki bi te sigurno po taken showu

Pac pada na moski dekolte, sam ne na hoffovega
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64071664 (62653) vostok_1

Več podobnih tem