» »

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil?

1
2
3 4 5

gruntfürmich ::

kul. torej se je M$ namesto mene odločil da ne bom več uporabljal WP, ki je zdaj moj 3 zaporedni.

ubija me edino debilen brskalnik.

če ugotovim da na androidu ali iphonu ni nič boljši bom pa ponorel...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

Zlate je izjavil:

Koliko aplikacij pa potrebuješ, prekleto?
Spodobnega SSH odjemalca na WP ni. Še e-mail je težko urediti.

shadeX ::

ubija me edino debilen brskalnik.

če ugotovim da na androidu ali iphonu ni nič boljši bom pa ponorel...



Ja kje pa piše, da moraš uporabljati default brskalnik? Za Android in iOS jih imaš malo morje. Svoje čase je bil popularen dolphin browser, ki ima celo Adblock vgrajen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

harvey ::

Podobna usoda kot Symbian, ki je zaspal, ko so robotki začeli korakati in geeki drkat po telefonih vse mogoče in nemogoče. Dejstvo, da so MS inženirji telefonirali z Appli in Samsungi je bilo že davno javna skrivnost, še pred razkritjem samega šefa, in je tudi pripomoglo, da jim je vse skupaj viselo dol, saj se na dobronamerna sporočila o bugih praktično sploh niso odzivali. Enako je bilo potem tudi na supportu, ko so nasvete delili (npr. kako se odstrani aplikacijo (in ponovno namesti), ki se jo sploh ne da odstraniti :D) Prav testirali so trpežnost uporabnikov, ki so upali in upali, ter na koncu obupali.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

feryz ::

bajker je izjavil:

Še na zaklenjenem zaslonu vidiš glavne zadeve in to že par let (Glance Screen). Tudi bazična uporaba po preprostosti nima konkurence.
Pri androidu nekateri vidimo glavne zadeve dan in noč, ne samo ko je zaklenjen, ampak tudi ko je v mirovanju oz. s kao ugasnjenim zaslonom.

andromedar ::

MxxW5 je res zadel žebljico na glavico. Svaka čast!
Eh?

krneki0001 ::

MxxW5 je izjavil:

Kolikor mi je znano, je WP10 še dandanes na pol končan. Tako pač ne tekmuješ z Googlom in Applom.


nekako nisi na tekočem. Namreč lumie 950 že nekaj časa delujejo brez da bi imele probleme z windows 10. V vsej dobi, kot imam lumio 950, ne vem če sem jo 3x reštartal, pa še to zato ker sem jaz kake nastavitve spreminjal, ne ker bi moral zaradi "bugastega" OS-a, kot mu ti praviš, reštatat.

Imam tudi S8, pa sem ga moral v dveh tednih že vsaj 3x reštartat. Tako da se mi veliko bolj zdi, da je android tisti, ki je narejen na pol in bugasto (in zelo očitno samo za pobiranje/nabiranje podatkov, ker me ko nisem na wifiju, stalno opozarja, da bi rad pretakal podatke.

Ales ::

Ne vem če je Symbian zaspal, njegova zasnova enostavno ni bila več kos nalogi. Nokia je zato razvila odličen MeeGo, ki ga je Elop z Nokio N9 vred namensko potopil, v interesu Microsofta.

Moja bivša Nokia N9 še živi pri sorodnici, dela BP. Najboljši telefon kar sem ga kdajkoli imel, glede na konkurenco v danem času.

Markoff ::

MxxW5 je izjavil:

Windows Phone je Microsoft pokopal že leto nazaj, ko ...
...
Res je sicer WP mrtev, ampak njega posledice bomo čutili na desktopu še dolgo časa.

Lahko tale zapis po defaultu vključite kot sticky note na začetku vsake novice na temo Microsoft Windows? Odlično bo odganjal MS trolle. Hvala.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

MxxW5 ::

bajker, nebivedu: Se popravljam. Če so 950-ko vmes zrihtali, je to super za uporabnike (ki jih verjetno ni prav dosti). Vseeno je to premalo in prepozno.

krneki0001 ::

gruntfürmich je izjavil:

kul. torej se je M$ namesto mene odločil da ne bom več uporabljal WP, ki je zdaj moj 3 zaporedni.

ubija me edino debilen brskalnik.

če ugotovim da na androidu ali iphonu ni nič boljši bom pa ponorel...


Ko boš šel na android boš norel stalno, ker je čisti polizdelek in z enakim hardwerom in enako baterijo drži skoraj pol manj kot lumia 950, da o fotoaparatu ne govorimo, kjer se vse kar je pod androidom skrije proti 950XL. Brskalniki so pa še slabši od edge-a.

Pa to govorim iz prve roke, ker imam tako androida z 8 jedri kot L950 (žena pa še 950XL), pa jih primerjam in v vseh pogledih je 2 leti stara lumia presežek proti novem androidnem telefonu. (nekak tako kot da bi mercedesa primerjal s kliotom). na 6jedrniku in 3gb (WP10) rama deluje vse hitreje kot na 8 jedrniku in 6gb rama (android 7.0).

MxxW5 je izjavil:

bajker, nebivedu: Se popravljam. Če so 950-ko vmes zrihtali, je to super za uporabnike (ki jih verjetno ni prav dosti). Vseeno je to premalo in prepozno.


Za telefonirat, brskat po netu, navigacijo in maile je super zadeva. hitra, učinkovita, pregledna,...
Meni osebno veliko bolj kot pa na androidu. Čeprav sem si sedaj tudi androida zrihtal, da je na njem več MS aplikacij kot googlovih in sedaj dela tudi ta brez problemov. Samo počasen je.

jype je izjavil:

Zlate je izjavil:

Koliko aplikacij pa potrebuješ, prekleto?
Spodobnega SSH odjemalca na WP ni. Še e-mail je težko urediti.


Če pa ti ne znaš maila na WP10 uredit, te je lahko pa sram. 5 stvari vpišeš pa deluje brez problemov.


aja, pa putty deluje na WP10

Zgodovina sprememb…

borisk ::

lumia 920 je bil čisto spodoben telefon, z fotoaparatom kot se spodobi. problem so bile aplikacije, ki za WP niso obstajale. mail je delal zelo dobro, sploh skupni predal za 3 račune. sedaj na androidu moram zmeraj drsat z leve in klikat vsi nabiralniki, na WP je bilo mail klient boljši, pa tudi integracija onedriva in podobno. omejevanje onedriva nazaj na 5gb pa je bil strel v koleno s strani MS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

krneki0001 ::

katere pa so te aplikacije?

Modri dirkač ::

Za začetek kompleten google ekosistem.
Brez gmaps si v tujini mrzel, sploh če si vezan na javni prevoz, ki je v večini držav tesno integriran v google transit.
Everybody lies!

NikolormousB ::

Appov za banke je na WP zelo malo. Zame osebno je odsotnost N26 dealbreaker. Za WP ni appa za odklepanje vrat, ne vem kako se reče, ampak vem, da lahko na firmo pridem samo z androidom ali iphonom (kartice in ključev leta 2017 res ne mislim nositi). Google maps manjka...

krneki0001 ::

Modri dirkač je izjavil:

Za začetek kompleten google ekosistem.
Brez gmaps si v tujini mrzel, sploh če si vezan na javni prevoz, ki je v večini držav tesno integriran v google transit.


Mene here drive še ni izneveril. Povsod deluje, pa tudi na androidu imam here drive, ker mi je osebno veliko boljši kot katerakoli druga navigacija.

blackbfm ::

Ker mi je zanimivo, kako veliko ljudi pravi, da je šlo na Android, ker je tam več aplikacij. Koliko aplikacij pa potrebuješ, prekleto?


Kar se sw tiče, prvi razlog da greš na android je ta da so googlovi appi in servici najboljši in vse deluje lepo out of the box.

Če želi app zadihati na Apple App Storu je potrebno:

- Letno plačevanje naročnine (94€)
- MacOS za publishanje appa
- Izdelava kvalitetnega produkta: Apple v njihovem guidelines opozarja

If you build an app that you just want to show to family and friends, the App Store isn't the best way to do that.

- Strog review in odobritev appa s strani Appla. Vsaka manjša nepravilnost pomeni, rejectan app.

Google na žalost zgoraj naštetih filtrov nima in to je posledica, da lahko vsak ki ima 5 minut časa vrže app na Play Store.


hint: ne rabiš nalagat vsega sranja na telefon
hint2: tut na appstoru je dosti zbloatanga šrota

da google odobrava appe kar vsepovprek je pa tut iz trte izvito

shadeX ::

Če pa ti ne znaš maila na WP10 uredit, te je lahko pa sram. 5 stvari vpišeš pa deluje brez problemov.


Saj ni napisal, da ga ne zna. Odgovoril je s perspektive povprečnega uporabnika (ki ni registriran na tehnološkem forumu).

5 stvari vpišeš


Na iOSu samo dve (email, geslo) in voila. Govorim za default E-mail odjemalec.

krneki0001 ::

NikolormousB je izjavil:

Appov za banke je na WP zelo malo. Zame osebno je odsotnost N26 dealbreaker. Za WP ni appa za odklepanje vrat, ne vem kako se reče, ampak vem, da lahko na firmo pridem samo z androidom ali iphonom (kartice in ključev leta 2017 res ne mislim nositi). Google maps manjka...


Ja appov je za banke res malo. Ampak to ni kriv Ms, ampak tisti, ki jih niso napisali za svoje stranke.

NFC pa deluje in z lumio brez problemov odklepam vrata. Tudi wallet v povezavi z nfc deluje (na žalost samo v zda), da lahko plačuješ s telefonom, tako da tam ne rabiš ne ključev in ne plačilnih kartic. (samo telefona ti ne smejo ukrast ali pa ga ne smeš izgubiti)

shadeX je izjavil:

Če pa ti ne znaš maila na WP10 uredit, te je lahko pa sram. 5 stvari vpišeš pa deluje brez problemov.


Saj ni napisal, da ga ne zna. Odgovoril je s perspektive povprečnega uporabnika (ki ni registriran na tehnološkem forumu).

5 stvari vpišeš


Na iOSu samo dve (email, geslo) in voila. Govorim za default E-mail odjemalec.


Na wp10 je tako da za default e-mail odjemalec ne rabiš nič vpisat, ker ti že live račun privzame in samo štartaš aplikacijo.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

hint2: tut na appstoru je dosti zbloatanga šrota


Seveda je. Ampak z Playem ni primerjave.

da google odobrava appe kar vsepovprek je pa tut iz trte izvito


Vem koliko Google odobri, namreč nalagam appe tudi tja. Dokler ne krši njihovih pravil, lahko gre gor. Njihova pravila pa o sami kvaliteti appa ne povejo ravno veliko.


Na wp10 je tako da za default e-mail odjemalec ne rabiš nič vpisat, ker ti že live račun privzame in samo štartaš aplikacijo.


Kaj pa če imam Gmail?

krneki0001 ::

Potem vpišeš mail in geslo.

shadeX ::

In kje so preostali trije koraki?

krneki0001 ::

gmail je pač standard in so ostale nastavitve že nastavljene.

Govoril sem za nek XY pop3 mail, ki mu moraš še server pa porte vpisat.

Zgodovina sprememb…

Modri dirkač ::

WIN 10 mail app (desktop in mobile) še zmeraj nima možnosti nastavitev root mape za običen IMAP server, tako da je nemogoče pravilno nastavit takšen predal brez outlooka iz office zbirke.

krneki0001 je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

Za začetek kompleten google ekosistem.
Brez gmaps si v tujini mrzel, sploh če si vezan na javni prevoz, ki je v večini držav tesno integriran v google transit.


Mene here drive še ni izneveril. Povsod deluje, pa tudi na androidu imam here drive, ker mi je osebno veliko boljši kot katerakoli druga navigacija.

Pojdi s here drive v tujino, brez avta seveda, veliko sreče in čimmanj izgube časa želim ...
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Ja appov je za banke res malo. Ampak to ni kriv Ms, ampak tisti, ki jih niso napisali za svoje stranke.


vsi norijo s temi native appi, potem pa zadev na določenih platformah sploh ni, na drugih pa je slabsa kvaliteta/ux

namesto da bi naredil en dober web app ki dela lepo čez večino naprav, neodvisno od os..

vostok_1 ::

Glede symbiana

Da, je bil konkretno zastarel in clunky včasih.

Ampak imel si enostavnejše shortcute, več opcij. Saj ne rečem, propadel je z razlogom, ampak če bi se ga resno nova ekipa lotila, bi bil kar kul pomojem.

Point being, ne android ne WP me ne navdušujeta. Je pa res, da nisem androida neki blazno modificiral.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

krneki0001 ::

Modri dirkač je izjavil:

WIN 10 mail app (desktop in mobile) še zmeraj nima možnosti nastavitev root mape za običen IMAP server, tako da je nemogoče pravilno nastavit takšen predal brez outlooka iz office zbirke.

krneki0001 je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

Za začetek kompleten google ekosistem.
Brez gmaps si v tujini mrzel, sploh če si vezan na javni prevoz, ki je v večini držav tesno integriran v google transit.


Mene here drive še ni izneveril. Povsod deluje, pa tudi na androidu imam here drive, ker mi je osebno veliko boljši kot katerakoli druga navigacija.

Pojdi s here drive v tujino, brez avta seveda, veliko sreče in čimmanj izgube časa želim ...

Z imapom nisem imel nobenih roblemov.

Here drive uporabljam v avtu in tam nimam problemov. Nobenih.

bajker ::

feryz je izjavil:

bajker je izjavil:

Še na zaklenjenem zaslonu vidiš glavne zadeve in to že par let (Glance Screen). Tudi bazična uporaba po preprostosti nima konkurence.
Pri androidu nekateri vidimo glavne zadeve dan in noč, ne samo ko je zaklenjen, ampak tudi ko je v mirovanju oz. s kao ugasnjenim zaslonom.

Ja, zdej že, ampak od koga so to pobral. :D

krneki0001 ::

feryz je izjavil:

Pri androidu nekateri vidimo glavne zadeve dan in noč, ne samo ko je zaklenjen, ampak tudi ko je v mirovanju oz. s kao ugasnjenim zaslonom.


Izredno veliko vidiš na ugasnjenem zaslonu, ja. :))

nejcek74 ::

Modri dirkač je izjavil:

Pojdi s here drive v tujino, brez avta seveda, veliko sreče in čimmanj izgube časa želim ...

Na Here si imel prej svojo aplikacijo za javni prevoz, zdaj je to na WP itak samo "Maps" in javni prevoz je integriran. Saj verjetno govoriš o tem a ne?
btw. jaz recimo google maps skoraj nikoli ne uporabljam za navigacijo. Biti odvisen od podatkovne povezave, da lahko pridem na cilj se mi zdi neuporabno.

blackbfm ::

krneki0001 je izjavil:

feryz je izjavil:

Pri androidu nekateri vidimo glavne zadeve dan in noč, ne samo ko je zaklenjen, ampak tudi ko je v mirovanju oz. s kao ugasnjenim zaslonom.


Izredno veliko vidiš na ugasnjenem zaslonu, ja. :))


ja del zaslona je prižgan

a kdo ve, a iphone x to zmore glede na to da ima amoled al šparajo ta feature za naslednje leto?:))

NikolormousB ::

Ja appov je za banke res malo. Ampak to ni kriv Ms, ampak tisti, ki jih niso napisali za svoje stranke.

NFC pa deluje in z lumio brez problemov odklepam vrata. Tudi wallet v povezavi z nfc deluje (na žalost samo v zda), da lahko plačuješ s telefonom, tako da tam ne rabiš ne ključev in ne plačilnih kartic. (samo telefona ti ne smejo ukrast ali pa ga ne smeš izgubiti)


Kdo je kriv ni pomembno. Point je, da na WP manjka aplikacij.

Kar se tiče odklepanja. NFC mogoče dela, app za vrata, ki so jih nam zmontirali pa ne.

erunno ::

Furbo je izjavil:

Klasika, MS se vedno zažene papagajati druge in ponavadi propade. Karkoli vidijo in se jim zdi, da bi lahko prinašalo denar, grejo skopirat.

Pač okorela in birokratska firma, izpade, kot bi udeleženec the biggest looserja tekmoval v teku z maratoncem.


V bistvu so bili pionirji razvoja pametnih telefonov - to se je že dogajalo v že leta 2003. Niso bili pretirano uspešni. Vsi umesniki pred Windows Mobile 7, so bili zanič - bili so osnovani za Featurephone.

Master_Yoda ::

borisk je izjavil:

lumia 920 je bil čisto spodoben telefon, z fotoaparatom kot se spodobi. problem so bile aplikacije, ki za WP niso obstajale. mail je delal zelo dobro, sploh skupni predal za 3 račune. sedaj na androidu moram zmeraj drsat z leve in klikat vsi nabiralniki, na WP je bilo mail klient boljši, pa tudi integracija onedriva in podobno. omejevanje onedriva nazaj na 5gb pa je bil strel v koleno s strani MS



Si probal k-9 mail ? Je na f-droid in google play. Povem zato ker ga uporabljam sam in ima Unified Inbox.

krneki0001 ::

NikolormousB je izjavil:

Kar se tiče odklepanja. NFC mogoče dela, app za vrata, ki so jih nam zmontirali pa ne.


Ker firma ki vam je proizvedla vrata ni naredila appa za wp. Spet ni kriv MS.

NikolormousB ::

Your point? Za WP pač ni appov. Meni kot uporabniku je vseeno kdo je kriv, dejstvo je, da je WP zame žal neuporaben.

andromedar ::

krneki0001 je izjavil:

NikolormousB je izjavil:

Kar se tiče odklepanja. NFC mogoče dela, app za vrata, ki so jih nam zmontirali pa ne.


Ker firma ki vam je proizvedla vrata ni naredila appa za wp. Spet ni kriv MS.


Belfiore je v svojem slavnem twittu zapisal da je Microsoft plačal developerjem, da so naredili appe za WM10 oz. jih je tudi sam MS pisal za njih.
Torej - MS je (tudi) kriv, da za njegovo omiljeno storitev ni appa.
Eh?

dexterboy ::

Mikro nasvet;
Uporabljam 950XL. TOP scena od telefona!
Kaj je podobno v Android svetu?
In da, še vedno uporabljam FM radio 8-)
Seveda naj bo tudi prostor za razširitveno kartico.
Drugače je pa škoda, ker se mi med uporabo ni nikjer nič zatikalo ampak sveta ne bo konec...

bajker je izjavil:

Škoda je sistema, ki ima, seveda subjektivno, najlepši in tudi najbolj uporaben začetni zaslon. Z smiselno razporeditvijo kvadratkov lahko v enem pogledu vidiš vse, kar rabiš, brez drkanja po zaslonu ali slajdanja, nekaj, kar je npr. za ios čisti ZF, z Robotkom pa se moraš precej boriti.
Še na zaklenjenem zaslonu vidiš glavne zadeve in to že par let (Glance Screen). Tudi bazična uporaba po preprostosti nima konkurence.
In zadnja verzija Win10M 1703 gladko deluje na skoraj tri leta starem telefonu, ki je bil že v osnovi low costelli.
Tako, kot je rekel že MxxW5 , kardinalno so zaj.., ko s z Lumio 950(XL), ki je BTW odličen telefon, izdali slabo beta verzijo Win10M. To je po mojem mnenju zadevo pokopalo. 950-tko imam od takrat, ko je prišla ven, in šele po kakem letu od izida so se zadeve stabilizirale, da so postale uporabne. Žal precej prepozno. Sedaj dela super in bo ostala pri meni do bridkega konca. Do takrat pa upam, da bo na voljo kaj drugega kot guglov spyware ali eplov sistem za tablice.
In veliko komentatorjev naklada na pamet, več kot na slikah (ali pa še to ne) zadeve niso videli, kaj šele uporabljali. Pri nas v bajti pa so prisotne vse zadeve, tako da vem iz prve roke.

+1
Vse zgoraj napisano je žal, ali pa na srečo, RES.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Arctander ::

Hm, kaj bo zdaj Pošta Slovenije, ki je poštarje opremila z Win telefončki in Win mobile aplikacijo? Nazaj na kulije in listke? :)

noraguta ::

saj bo še supportano do nadaljnega
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Arctander ::

Support ja, samo novih telefonov z Win ne bo več. Ko bodo pošle zaloge zdajšnjih modelov, bo konec veselja.

noraguta ::

nodo pač menjal platformo itak je večji del html ali xaml koda. kar se ui tiče.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

-valvoline- ::

se skypa so totalno zjebal. klap klap

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: blackbfm ()

Bezukhoff ::

Kje je windows mail na fončiju? :))

Kar naenkrat ga več ni. :))

oxyuranus ::

Totalno mi je hecno (nimam windows phona, da ne bo napacnih misli), da se nekateri kratkomisleci tako navijasko veselijo zmanjsanja izbire in se vecjega "monopola" dveh podjetij, ki si bosta zaradi tega privoscila se vec packarij, dvigi cene so ena izmed packarij, ki mi padejo na pamet. Z enim igralcem manj na trgu mobilne telefonije izgubimo vsi.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

xmetallic ::

bambam20 je izjavil:

xmetallic je izjavil:


Zamenjal jih bo pa... Android? :)) Če so igrice/aplikacije odločitveni faktor ko gre za izbiro med Android/WP potem noben OS nima šans proti Windows-u na desktopih.

Ne, da jih bo. Jih je.


Vidim ja. https://www.netmarketshare.com/operatin.... Android market share na desktopih je neverjeten.

Zdej pa še enkrat preberi kakšne neumnosti pišeš. Tako kot WP ni uspel na mobilem segmentu, Android ne bo uspel na desktop segmentu. Če dosedanjim desktop različicam linuxa po dveh desetletjih ni uspelo osvojiti omembe vreden delež ga bo ostalim še težje.

bambam20 je izjavil:


To je bilo že v štartu obsojeno na propad. pa tudi sami winsi na računalnikih bodo v prihodnosti zamenjani. Ne govorim za serverje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

xmetallic ::

Android share se bo v prihodnosti začel zmanjševat njegov delež pa bo prevzel iOS. Zdej ko so Android flagshipi v istem cenovnem rangu kot iPhone bo marsikdo premislil če za ta denar ni bolje vzeti kar iPhone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

andromedar ::

xmetallic je izjavil:

Android share se bo v prihodnosti začel zmanjševat njegov delež pa bo prevzel iOS. Zdej ko so Android flagshipi v istem cenovnem rangu kot iPhone bo marsikdo premislil če za ta denar ni bolje vzeti kar iPhone.


Zakaj predvidevaš, da bodo jutri kar naenkrat vsi android userji hoteli še samo flagshipe? To je neka nova finta?
200-300 eur telefoni danes nudijo večino tega, kar nudijo flagshipi.
Jaz trdim ravno nasprotno - da se povprečna cena android telefona počasi zmanjšuje.
Eh?

xmetallic ::

andromedar je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Android share se bo v prihodnosti začel zmanjševat njegov delež pa bo prevzel iOS. Zdej ko so Android flagshipi v istem cenovnem rangu kot iPhone bo marsikdo premislil če za ta denar ni bolje vzeti kar iPhone.


Zakaj predvidevaš, da bodo jutri kar naenkrat vsi android userji hoteli še samo flagshipe? To je neka nova finta?
200-300 eur telefoni danes nudijo večino tega, kar nudijo flagshipi.
Jaz trdim ravno nasprotno - da se povprečna cena android telefona počasi zmanjšuje.

Zato ker millenium generacija večinoma posega samo po flagshipih. Ko si enkrat na konju ne greš nazaj na osla. Mladina, ki ima danes flagshipe ne bo tako zlahka presedlala na nek mid range telefon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

andromedar ::

To imajo mulci samo, dokler nimajo v življenju resnih stroškov in živijo samo za telefon (in prvi avto). Ko odrastejo se to spremeni.
Eh?
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272602248 (193733) karafeka
»

Podpore za Windows 10 Mobile bo konec, Microsoft priporoča Android ali iOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10319165 (13718) cekr
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546069 (24774) RC37
»

Bo Windows za ARM dobil emulator x86? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7317231 (13889) hojnikb
»

Windows RT bo dobil nadgradnjo, ki ne bo Windows 10

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
118364 (6659) hojnikb

Več podobnih tem