» »

nakup knjig original ali ebook

nakup knjig original ali ebook

5tra ::

živjo, iz kje naročate knjige oz. iz kje bi meni svetovali da je najcenejša varianta. So pa specifične knjige, ki jih v slo. nisem nikjer zasledila, na amazon in ebay.com sem jih pa našla..

ali ebay.com
ebay.co.uk
alibaba.com
alibabaexpress.com
amazon.com

te slovenske verzije ne obstajajajo? vprašam ker ne poznam..mogoče neumno vprašanje..
amazon.si?
ebay.si?

sem gledala če obstajajo pdf verzije in jih ni nikjer na netu. Tako da bi skoraj raje original hardcover knjigo naročila, a ne vem iz kje je najceneje, anglija,nemčcija, usa..? ..ne vem kakšne vse stroške bom imela, davek, carina ipd...pojma nimam prvič naročam knjige...hvala za nasvete

5tra ::

wau hvala ti, bom pregledala tudi to, čeprav dvomim da jih bom tu našla :)

5tra ::

ni te knjige ki jo iscem... :( mislim da je najbolje da preko amazon.si narocim?

tlozej ::

5tra ::

wau ta bookdepository ima veliko knjig in dostavo v 7dneh...ebay ima pa dostavo več kot mesec dni.

žal pa željene knjige ni tu. Ampak hvala za druge knjige je pa odličen vir.

Še kak nasvet?

Iatromantis ::

Včasih se splača kupit tudi rabljeno. Najdeš na https://www.abebooks.com/books/used-boo...

Katero knjigo točno pa iščeš?

5tra ::

par knjig je, katerih na teh linkih nisem našla. razen na amazon.com in ebay.com/ebay.co.uk?..tako da bom morala kar tam naročiti, bi rada da je hard copy.
več pa ni teh spletnih knjigarn s tako obširno knjižnico kot je ebay in mogoče ta bookdepository...

Ne vem ali moram biti na kaj pozorna pri naročilu? stroški, carina,itd...tudi mesec dni mi je dolga za čakati..ampak če druge opcije ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Kaj kupiti
1303323604 (1193) Furbo
»

Nakup na amazon.com

Oddelek: Kaj kupiti
307744 (664) Steinkauz

PayPal in primarna valuta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615254 (14088) Tilen
»

problem na amazon.com

Oddelek: Kaj kupiti
231562 (1282) tjaz051

Več podobnih tem