» »

Račun od Lidla za Parkside grinder

Račun od Lidla za Parkside grinder

beta1 ::

Pozdravljeni,

Za moje občasne hobby potrebe, se mi je pokvaril ta Parkside grinder.

Garancijski list imam, računa pa ne. Nikjer ga ne najdem.
Garancija je 3 leta, aparat pa imam nekaj čez 2,5 leti. Torej je še v garanciji.





Če je kdo tako dober in ima ta račun (novejši od 30.9.2014), če bi slikal ali skeniral račun, da grem v trgovino reklamirat.

E-mail: betaraptor8@gmail.com

Že vnaprej se močno zahvaljujem.

LP

OrkAA ::

Ce si zadevo placal s kartico si podatke izvozi iz spletne banke in na podlagi tega zahtevaj, da ti izdajo kopijo racuna, ki jo morajo hraniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

mmcmmc ::

Izven konteksta. Tile lidl masine so bolj tak tak cetudi samo za hobby program. Mislim da so se eno stopnjo pod hobby programom ampak bolj neki toy program.

mzakelj ::

Vprašaj v Lidl ker imajo vse vodeno po serijskih številkah. Mogoče ti izdajo drug račun in preko tistega reklamiraš. Odvisno koliko so fleksibilni.

Ganon ::

Kaj pa vem, jaz sem z brusilko zbrusil kar precej lesa. Dela brez težav. Je pa zanimivo, s kakšno lahkoto menjajo stvari v Hoferju in Lidlu. Brez vprašanj zamenjajo za novo ali pa vrnejo denar.

sajmon ::

Tudi sam sem kupil baterijski vrtalnik, pa zaenkrat z njim zelo zadovoljen. Če bo zdržal 3 leta, bo oddela svoje.

Za račune imam pa sam prakso, da za vse naprave naredim fotko računa s telefonom in si pošljem na mail.

beta1 ::

Težka bo. Povsej sem verjetnosti plačal z gotovino. Gledam v banki, pa ne najdem, preveč je tudi transakcij.

Serijske številke ni, tako da tega zgleda ne preverjajo.

Jaz imam navado, da vse račune in garancijske liste dam po datumi v fascikl. Zraven pa navrh papirja z rdečo kulico napišem kaj je in do kdaj velja.

Zakaj pa tega nisem tu naredil, pa nevem. Se sploh ne morem spomnit. Mogoče sem preprosto pozabil.

Če bi res kdo imel ta račun. Lepo prosim.

kuglvinkl ::

OrkAA je izjavil:

Ce si zadevo placal s kartico si podatke izvozi iz spletne banke in na podlagi tega zahtevaj, da ti izdajo kopijo racuna, ki jo morajo hraniti.


Meni vleče samo 1 leto, Sparkasse.
Your focus determines your reallity

Ales ::

Če imaš potrjen garancijski list računa ne rabiš. Ampak najbrž ni potrjen..?

beta1 ::

Ni potrjen.

Šit aparat. Kaj naj zdaj? To imam, vržem stran in grem po novega za 3x ceno zato, da ga bom 2x na leto rabil.

Gregor5816 ::

sajmon je izjavil:

Za račune imam pa sam prakso, da za vse naprave naredim fotko računa s telefonom in si pošljem na mail.

Tudi jaz za izdelke kjer je garancija, v zadevo vpišem ime izdelka, in potem če kaj rabim, je zelo enostavno poiskat račun.

Cervantes ::

Pokliči jih in vprašaj, meni so par let nazaj zamenjali eno robo brez računa/garancije.
Se zelo potrudijo.

Glugy ::

Lepo jih prosi pa upaj na najboljš. Drgač pa verjamem da ne morš kr enga X računa prnest; verjamem da se mora številka na računu ujemat s številko na izdelku. Lahko da se motim.

Invictus ::

Nič ne preverjajo...

Vzemi račun in prinesi izdelek nazaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

beta1 ::

Nebo šlo.

Res nima noben tega strojčka?

CaqKa ::

Ima kdo izkušnje s temi novimi računi, ki so ne nekem kvazi modrem papirju, to se še fotokopirat ne da normalno... scan je pa tudi zelo neužiten in temen...
A lahko zahtevamo bolj obstojen račun za stvari ki imajo garancijo?

Groot ::

Malo prilagodi svetlost kopije in se vse lepo vidi

Vuli ::

drgač imaš digitalne račune v Lisl plus applikaciji, če si jo skeniral na pultu.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

CaqKa ::

Vuli je izjavil:

drgač imaš digitalne račune v Lisl plus aplikaciji, če si jo skeniral na pultu.

Kako to misliš, če sem jo skeniral na pultu?
nimam appa.
a ne gre tak da bi lahko cifro računa napisal in bi mi jo nekak v pdfu poslali?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FURS Preveri račun (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
813164602 (48852) PINki
»

Plačala sem eno pečico dobila drugo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8312145 (9478) starfotr
»

BigBang - Reklamacija brez računa (Logitech K800)

Oddelek: Pomoč in nasveti
236545 (5378) Compufreek
»

Garancijski list

Oddelek: Loža
101661 (1411) kajpravis
»

Pixma IP4000

Oddelek: Strojna oprema
71002 (934) Smorny

Več podobnih tem