» »

najcenejši internet

najcenejši internet

hani ::

Rad bi imel neomejen dostop do interneta, pa me zanima, preko koga naj se prijavim. Naj povem še, da do kabelsekga interneta nimam dostopa, ker živim v Prekmurju.

nojus ::

naj te drugi ne prehitijo





ADSL
sovražim Gargamela.

hani ::

Meni ni pomembna hitrost prenosa, ampak neomejen dostop. Ve kdo še .za kako drugo varianto poleg ADSL-a ?

LapD ::

eh tudi če se da še kaj drugega izbrat je adsl vseeno najboljša izbira če imaš dostop d njega

Predator ::

ja še simobilov gprs ti ostane

Spajky ::

Ja hani obstaja še ena mala možnost, ki pa ni glih enostavna to je brezžičen dostop do kakega frenda z ADSL ali kabelskim, košta mal več v začetku, ma je zastonj potem, če ti ta frend tako odstopi del svoje pasovne širine in imaš kakega frenda elektronik-frika, ki mal pogleda po netu za info in ti lahko sestavi setup.Seveda če razdalje niso prevelike in po možnosti vidna razdalja brez ovir.

Jest ravno zdejle tuhtam eno tako povezavo z enim preko serijskega vmesnika! ( ni vidne razdalje-ovire, asinhrono 115kb/s v obe smeri!=speed ala Isdn) preko radijskih valov, ker se mi ne da vlečt po nerodnih poteh 100m kabla za lan in mi je ta brzina čisto zadosti glede da sem zdej na modemu. Če bom kdaj to uspešno sestavil, si pol lahko telefon odpovem in vzamem mobi-trotlja na kartice... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

majk2000 ::

Mislim, da clovek sprasuje za navadni dial up 56k modemski dostop.

Te moram razocarat, noben ponudnik ti ne ponuja neomejene uporabe za fiksno ceno. Vsi narocniski paketi obracunavajo tudi stroske telefonskega omrezja, ki so podani na minuto uporabe.

Uporabljaj Siol urni paket, Voljo ali Butn.net... vsi stanejo enako, osebne preference pa naj dokoncno odlocijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T.Neomej.Klicni vs. T.Isdn vs. M.Inst.Paket

Oddelek: Omrežja in internet
192689 (2346) jerriho
»

Dial-up obupanec

Oddelek: Omrežja in internet
462882 (2006) Pesimist
»

"nateg stoletja" ali "še mene bi bilo sram.." (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10110582 (6122) Tody
»

volja wireless (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
554889 (3330) @ljash
»

Govorice, kaj namerava SIOL v prihodnosti (ADSL) - OMEJITVE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1126911 (4735) MUC

Več podobnih tem