» »

Star Wars: The Rise of Skywalker [Episode IX] (2019)

Star Wars: The Rise of Skywalker [Episode IX] (2019)

Temo vidijo: vsi

Vazelin ::

Hm kaj pa vem. Meni je bil zares dober samo Return of the King. Oba ostala LOTRa sta mi precenjena.

Fora je v tem, da npr. Vzpon Skywalkerja deluje posiljen in nekaj prisiljeno posnet, da so pač zaključiti trilogijo oz. devetologijo. Medtem ko Empire strikes back eden od tistih, moviejev, ki so jih naredili z ljubeznijo, zanosom
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Hm kaj pa vem. Meni je bil zares dober samo Return of the King. Oba ostala LOTRa sta mi precenjena.


Še vedno 100x boljša zgodba in nareti filmi kot Star Wars! Že napad na Helmovo sotesko preseže kvaliteto Empire Strikes back!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

opeter ::

Mato989 je izjavil:

Kot sem dejal, Star Wars originalno trilogijo rešuje samo letnica izdaje... če bi letos izdali Star Wars a new hope, ne bi bil nič posebnega in noben presežek... enako velja z vsakim delom Star Wars do zdaj...

Pa sem fan Star Warsa, ampak dajmo bit malo objektivni!


Logično, takrat se jim je (Lucasu) izšla računica. Tudi nekaj sreče je bilo zraven ...

Danes bi film enostavno izginil v morju ponudbe. Kdo se še spomni letošnjih velikih spektaklov tipa Alita: Bojni angel? Kaj pa zadnji Terminator? Morda X-men: Temni feniks? Po mojem le redkokdo. Jaz sem recimo pozabil tudi zadnje Maščevalce. Spomnim se samo, da je bilo vse skupaj precej razvlečeno.

Leta 1977 je bilo malo drugače ...

Ena zanimiv graf, ki primerjava število filmov, predstavljenih v ameriških kinih do leta 2016:
https://stephenfollows.com/how-many-fil...

How many films are released in US theatres?

We’ll start in the US, where the number of films released has increased massively. In 2016, there were 736 films released in US cinemas; twice the number in 2000.


Za leto 2017 sem našel podatek, da so prestopili prag 800 filmov! To je samo v kinih v ZDA!

Takrat je bila seveda posebnost tudi ta, da so efekte prestavili na višji nivo. Prvi film je imel enostavno zgodbo, vendar je vse skupaj bilo tako dobro zapakirano, da je postal bolj ali manj standardni recept za uspeh v prihodnosti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

dronyx je izjavil:

To ni namenjeno njemu in njegovo mnenje je irelevantno.


Ce pustimo ob strani to, da je Angry Joe ze deset let nazaj bil en self-centered douche bag, ki se na vecino stvari spozna bolj bezno, je tvoj post je irrelevanten. Nekdo, ki ve kako dela filmska industrija in ve, da imajo filmi neko primarno obcinstvo, bo znal film oceniti tudi skozi oci taksnega gledalca.

Odrasla oseba lahko poda povsem spodobno kritiko risanke za pet letnike, filma za mladostniki ali pa filma za odraslo populacijo.

bambam20 ::

BigWhale je izjavil:

Nekdo, ki ve kako dela filmska industrija in ve, da imajo filmi neko primarno obcinstvo, bo znal film oceniti tudi skozi oci taksnega gledalca.


Star wars cilja na širše občinstvo in tukaj se pohabi. Od star worz fanatikov bo bolj mal cekinčkov.

opeter je izjavil:



Kaj pa zadnji Terminator? Morda X-men: Temni feniks? Po mojem le redkokdo.

Leta 1977 je bilo malo drugače ...


Ja. Pri obeh flopih je skupno, da imajo glavne vloge feministke.

Leta 1977 so bili pa moški glavni.

In večinska publika teh filmov smo heteroseksualni moški, ki želimo na filmskem platnu gledat nežne in lepe ženske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Jarno ::

Nekdo bi J.J. Abramsu moral dopovedati, naj si ustvari lasten "univerzum". Kjerkoli se vmeša v 9/10 kvaliteto, ta pade za 2 piki in publika meha.
Face it, tip je povprečnež z Döner-Krüger (pun intended) sindromom.
#65W!

oo7 ::

YesMan je izjavil:


Kratek opis brez spoilerjev: 1. Film ogromno časa porabi, da prav na smešne načine izničuje zgodbene točke iz The Last Jedi, namesto, da bi gradil na njih in vsaj poskušal zadovoljiti tisto polovico gledalcev, ki so marali prejšnji film.



To, da izničuje dogodke iz Last Jedi je edino pravilno, er Last jedi je bil katastrofa.

Vazelin ::

Morda X-men: Temni feniks?

To so težke smeti.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Freya# ::

Hja, sej ne vem kaj naj recem na vse te negativne recenzije. Osebno sem dal filmu in celotni SW sagi oceno TOP.
Ocitno ma folk polno rit vsega. Vskaka stvar jih zmot. A bunch of new age snowflakes.
Alo narod , a ni hudo pogledat en tak vizualen masterpiece. A zgodba ti ni vsec ? To je sci-fi . Anything goes. Pa v sci-fi so dal notr force. Najbolj skrivnostno stvar, v univerzumu. Vpletl notr 3 generacije jedijov.
Osebno je men hud zakljucek zgodbe, vizualno je pa no comment. (od prvega do zadnjega)
my 3 cents

Vazelin ::

Mah meni roko na srce zaključek ni ok. Tko na hitro je nekaj spacano skupaj zadnje minute. Kot da bi na silo nekaj posneli.

Ampak kot sem že rekel je movie spodoben pop corn movie, ki pa ti ne ostane v spominu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Gregor P ::

Edino nad čemer sem bil presenečen, da je tudi princesa Leila bila jedi. To sem zgleda spregledal v prejšnjih filmih.:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Vazelin ::

Sem bral plače glavnih igralcev. Glavna igralka je za awakens prejela od 100-300k usd. Stara posadka vsaj milijon.

Verjetno za ta tretji del sigurno precej več
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Jarno ::

Realno gledano je zadnja trilogija prinesla nekoliko manj legendarne nove ikone.
Začetna trilogija je v tem pogledu nadmočna:
- Darth Vader - legenda
- Obi Wan - legenda
- Han Solo + "Han shot first" - Legenda
- Yoda - legenda
- Luke - legenda
- Lea - legenda
- Robota - legendi
- Palpatine - legenda
- Jango, Jabba - legendi
- Chewbacca - legenda
... same legende. :))

Da se da ustvarjati nove ikone, so pokazali tudi v Star Trek franšizi.
#65W!

Vazelin ::

Pomožen crew je nekarizmatičen v zadnji trilogiji
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

ripmork ::

Meni osebno je bila pa na primer prva epizoda (The Phantom Menace) nekaj posebnega, a mi je povsem jasno zakaj - to je bil prvi SW film, ki sem ga gledal na velikem platnu, Pod-racing scene so mi bile pa kot motošportnemu fenu itak nekaj najboljšega, kar sem kdaj videl :) Darth Maul / Kenobi borba mi je tudi v spominu ostala kot ena boljših - lightsaber dueli v original trilogiji so precej bolj slow-motion :D

dronyx ::

Mene osebno muči vprašanje eno in sicer zakaj se mojster Yoda v 900 letih naučil ni pravilne angleščine? :)

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Mene osebno muči vprašanje eno in sicer zakaj se mojster Yoda v 900 letih naučil ni pravilne angleščine? :)


xČe bi jaz obvladal silo in vihtel lightsaber tako kot on, se tudi ne b učil angleščine ker če bi me kdo zajebaval bi ga pač fental ;)

Ali po domače, KER NE RABI =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Spoiler:


Sam Palpatin Bi pa tut lahko imel še kakšen drug trik kot tiste električne strele lol:))

A se že kaj ve kaj bodo naslednji SW filmi? Se bo dogajalo po devetologiji ali prej?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

xČe bi jaz obvladal silo in vihtel lightsaber tako kot on, se tudi ne b učil angleščine ker če bi me kdo zajebaval bi ga pač fental ;)

Ohhh...patience my friend! I see a strong dark force! You should resist temptetion of dark side!

WizzardOfOZ ::

dronyx je izjavil:

Ohhh...patience my friend! I see a strong dark force! You should resist temptetion of dark side!

Ohhh...patience my friend! Strong dark force I see! Resist temptetion of dark side you should! :))

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Sam Palpatin Bi pa tut lahko imel še kakšen drug trik kot tiste električne strele...

Ko začne franšiza enkrat oživljati že davno mrtve like je jasno, da je zadeva v krizi. Disney bi moral po moje v tem rebootu graditi nove in zanimive zgodbe na novih likih, ne pa da se mučijo na vse načine reciklirati staro oziroma pri nekaterih filmih sem imel občutek kot bi šlo za nek remaster starih verzij (Rough One recimo in Death Star).

BigWhale ::

Ne vem no.... A morte res pogledat devet filmov, da ugotovite, da je zadnjih sest samo nek remake prejsnjih?

Zacnemo z enim mulcem, ki zivi v puscavi in je brez starsev, za druzbo ima nekega robota in cist slucajno je zlo povezan z the force. :> Zraven dodamo zlobneza, ki ima gromozansko vesoljsko ladjo s katero lahko unicuje planete. In enga unici, sam tolk, da pokaze kolk zlo je zloben. Vmes damo opcijsko se zlobneza, ki se mal pokori in mal pomaga mulcu. Aja pa not vrzemo se prepovedano ljubezensko zgodbo in kako se razplete je v bistvu vseen.

Star Wars se gleda zaradi tega ker ima dost visok entertainment faktor, ne pa zaradi neke poglobljene zgodbe in globine karakterjev.

Invictus ::

Fak no, razglabljate o tem kot da gre za en resničen dogodek, ne pa ZF pravljico.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gregor P ::

Ta film je brez "duše", kar nekaj posnetkov nametano na kup kot da bi se jim nekam mudilo ... po režiji me pravzaprav spominja na Transformers: The Last Knight, ki je bil prav tako nepovezano zlepljen skupaj, le da je bilo tam to še dosti hujše.

Zanimivo je, da gre tukaj za cele družinske zgodovine Skywalkerjev, Palpatinov itd. jediji pa naj bi uradno prakticirali meniško vzdržnost.:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Vazelin ::

Naj saj to je problem. Npr empire strikes back je film z dušo. Vsaka scena je skebno načrtovana. V tem nebohodcu je pa kar en kup scen levo desno brez neke dobre povezanosti. Sicer tiste bolj temačne scene, ko je Kylo s knighti so ok, imajo dober vibe ampak celokupno je bolj ne kot ja. Pa tisto shillanje Lee, luka in solota v stilu End Gamea je tudi tako tako (ampak meni je bil tisti pogreb na koncu že tam precej off).

Spoiler: sicer pa to, da je flota ne vem koliko zvezdnih ladij odvisna od enega komunikacijskega stolpa je res za lase privlečeno:)) zadnjih 20 min bi bilo res lahko narejeno bolj navdahnjeno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

c3p0 ::

Jarno je izjavil:

...
... same legende. :))

Da se da ustvarjati nove ikone, so pokazali tudi v Star Trek franšizi.


Izpustil pa si največjega karizmatika:

- Jar Jar Binks - legenda++

T-h-o-r je izjavil:

LordPedo je že nazaj iz zapora?


Tu še manjka odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Vazelin ::

Pomoje še najbolj zapomnljiv nov like je un mali fellow, ki popravlja C-3PO-ja:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

DarkSite ::

Part 1

Part 2

T-h-o-r ::

incels RISE UP
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dronyx ::

Gregor P je izjavil:

Zanimivo je, da gre tukaj za cele družinske zgodovine Skywalkerjev, Palpatinov itd. jediji pa naj bi uradno prakticirali meniško vzdržnost.:P

Ja, saj zato pa je Anakina Skywalkerja potegnilo na temno stran, ker se ni držal celibata. Verjetno se bo pa v naslednjem rebootu izkazalo, da sploh ni on oče od Luka in princeske, ampak da je bil pravi oče Obi Wan. Dalas in Dinastija so bili amaterji proti Lucasu, kar se tiče soap oper.

Vazelin ::

Jaz samo čakam, da oživijo Darth Waderja v 10 delu:)) Morda ga klonirajo iz maske
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Jaz samo čakam, da oživijo Darth Waderja v 10 delu:)) Morda ga klonirajo iz maske

No ja, če že delaš narediš vsaj clone army of darth Vader's na nekem zakotnem planetu v zunanjem obroču galaxye. :)

Sicer sem jaz šel par zadnjih delov pogledat v kino, samo izključno zaradi spektakla in CGI. Ko pridem iz kina ne znam povedat par besed, kaj sem sploh gledal oziroma kaj je vsebina, ker to mi je drugotnega pomena. Me pa recimo ne pritegnejo Avengers, da bi šel to gledat v kino, ker to je pa zame čisti sci fi kič, ko imaš skup zmetane vse super heroje. Ampak spoštujem tiste, ki jim je to všeč.

zmaugy ::

Gledal. Boljše kot sem pričakoval. Ciljni publiki - otrokom - je bilo všeč.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Vazelin ::

Smem vprašati koliko stare otroke vlačite gledat SW?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Nikec3 ::

Neverjetno je, kako hladnega te na koncu pusti tale film. V osnovi ni z njim nič narobe, ampak ti je dejansko povsem vseeno za vse karakterje. Na koncu ima še največ duše C-3PO. Kot so nekateri komentirali že pred mano, kot da bi nekdo nametal skupaj naključne posnetke, brez neke jasne povezave.

Ne vem kako ustvarjalcem ni jasno, da je včasih manj = več. V tem zadnjem filmu so not nametali preveč karakterjev, pa kar 4 robote, pa še kar so nove karakterje vpeljevali, hkrati pa seveda moramo imeti novo največjo vojsko, in največjo bitko,... Časa za normalen razvoj karakterjev preprosto zmanjka in na koncu kino zapustiš hladen.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

Ja, kar nimaš občutka da so dejansko končali več desetletih dolgo vesoljsko sago.:D Konec bi moral biti res epski, tak da se ga spomniš. Na nivoju T2, ne pa ta piece of shit nekaj na silo posneto. Nisem nek hardcore fan (pravzaprav mi je res kul samo Empire strikes back) sam konec je res tko hladno brezvezen.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

c3p0 ::

To niso filmi za dušo ustvarjalcev, ampak pure money machine. Novi liki, zakaj? Da lahko prodajajo robo.

GRT ::

Jaz sem pa skos mislil da sta Ben in Ray brat in sestra.
Na koncu pa ona kr Skywalker. Kr neki. ;)
Drugače pa ja. Bolje da bi nehali po prvih treh delih al pa po šestih pa potem začeli čist od novega brez kakšnih Skywalkerjev, Solov itd

sivistol ::

GRT je izjavil:

Jaz sem pa skos mislil da sta Ben in Ray brat in sestra.
Na koncu pa ona kr Skywalker. Kr neki. ;)
Drugače pa ja. Bolje da bi nehali po prvih treh delih al pa po šestih pa potem začeli čist od novega brez kakšnih Skywalkerjev, Solov itd

spoiler alert











rey je palpatine

Mato989 ::

GRT je izjavil:

Jaz sem pa skos mislil da sta Ben in Ray brat in sestra.
Na koncu pa ona kr Skywalker. Kr neki. ;)
Drugače pa ja. Bolje da bi nehali po prvih treh delih al pa po šestih pa potem začeli čist od novega brez kakšnih Skywalkerjev, Solov itd


Seveda bi bilo bolje... Star Wars je tako svetovno ime, kjer bi lahko uporabili celo vesolje zgodb, ampak ne, mi drkamo 1 jedija in 1 sitha v nedogled! Zakaj ne zmorejo nardit dobrih zgodb, in jedijev iz starih časov, z raznobarvnimi meči, da bo bolj zanimivo, pa Mandalorijske vojne, pa vse to...

Skratka velika žalost.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dronyx ::

Pri nekaterih računalniških igrah se sprašujem, kako lahko vložijo toliko truda v sam tehnični razvoj igre, "motion capture" in podobno, potem pa ne deluje nekaj povsem banalnega, kot so recimo meniji ali pa je zgodba povsem brez veze in je videti, kot bi si jo nekdo izmislil v enem popoldnevu (igro pa so razvijali leta).

Podobne občutek imam po tem filmu.

Zadeva je zašla povsem v neke čudne fantazijske vode. Še sami se v filmu norčujejo v enem prizoru, ko reče tip "Ali sedaj že letijo?" ko zagleda letečega stormtrooperja. Ja, pa poleg tega se lahko kamorkoli teleportirajo, zdravijo z rokami, vstajajo od mrtvih, se oglašajo iz onostranstva in slišijo glasove v glavah (kar je ponavadi simptom duševne bolezni).

Ne hodim pa Star Wars gledat zaradi zgodbe, tako da nisem razočaran, ker zgodba pri tem filmu je kot bi šlo za kakšno zelo povprečno računalniško igro (Jedi Fallen Order je vsaj zame kar se tiče zgodbe precej boljši).

Najbolj WTF moment je vsaj zame Palpatin, ko v nekaterih prizorih izgleda kot zadnji boss iz igre Bioshock! Najbolj posrečeni prizor pa pride na koncu, ko se v nekem kadru znajde robotek BB-8 in dva Sonca na Tatooinu, posneto pa iz takega kota, da je silhueta BB-8 enaka soncema.

Kot kaže se je meja ciljne populacije teh filmov pomaknila še nižje. Tja med 10 in 15 let. To pa je verjetno populacija za katero Dinsey misli, da še vedno kupi kakšno igračko BB-8 ali laserski meč, ali pa hodijo v zabaviščne parke s Star Wars tematiko. Tak je ta biznis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Vazelin ::

Grem stavit da so hoteli oživeti darth vaderja sam bi bilo preveč shitstorma:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Grem stavit da so hoteli oživeti darth vaderja sam bi bilo preveč shitstorma:))

V tem filmu je toliko stvari zmetanih skupaj, tako da bi lahko bil Darth Vader ne samo oživljen, ampak prikazan kot izdajalec temne strani in bi se izkazalo, da je bil dejansko ves čas jedi pod krinko. :(

Phantomeye ::

Pač štekam cel film nek piw piw piw. Ampak konec ... čisto neumesen

Aja, pa sovražim kliše "če naredimo to, boš izgubil spomin". SPLOH, če gre za fake dilemo.

dronyx ::

Meni precej ćudaška je tudi ideja, da Palpatine v strogi tajnosti izdela ogromno floto vesoljskih ladij, ki ima vsaka vgrajen top za uničevanje planetov in potrebujejo praktično celotno populacijo planeta za posadko ter so skrite pod vodo, imajo pa eno šibko točko. Navaden antenski stolp! Če bi kdo prišel do mene s tako idejo ga zabrišem skozi vrata in dam testirat na droge. Če pa je vse skupaj mišljeno kot parodija na "death star" in njeno šibko točko v enem izmed prvih delov pa ne vidim smisla da se norčuješ iz lastne IP.

Sc0ut ::

dronyx je izjavil:

Meni precej ćudaška je tudi ideja, da Palpatine v strogi tajnosti izdela ogromno floto vesoljskih ladij, ki ima vsaka vgrajen top za uničevanje planetov in potrebujejo praktično celotno populacijo planeta za posadko ter so skrite pod vodo, imajo pa eno šibko točko. Navaden antenski stolp! Če bi kdo prišel do mene s tako idejo ga zabrišem skozi vrata in dam testirat na droge. Če pa je vse skupaj mišljeno kot parodija na "death star" in njeno šibko točko v enem izmed prvih delov pa ne vidim smisla da se norčuješ iz lastne IP.

Pazi, tista sibka tocka death starja je bila vsaj razlozena v rogue one!
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Nikec3 ::

Sc0ut je izjavil:

dronyx je izjavil:

Meni precej ćudaška je tudi ideja, da Palpatine v strogi tajnosti izdela ogromno floto vesoljskih ladij, ki ima vsaka vgrajen top za uničevanje planetov in potrebujejo praktično celotno populacijo planeta za posadko ter so skrite pod vodo, imajo pa eno šibko točko. Navaden antenski stolp! Če bi kdo prišel do mene s tako idejo ga zabrišem skozi vrata in dam testirat na droge. Če pa je vse skupaj mišljeno kot parodija na "death star" in njeno šibko točko v enem izmed prvih delov pa ne vidim smisla da se norčuješ iz lastne IP.

Pazi, tista sibka tocka death starja je bila vsaj razlozena v rogue one!

In to na precej dober način.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FiReFTW ::

Meni je prvi film v novi trilogiji bil OK.
Drugi film mi je bil popolna polomija in katastrofa.

Tako da sem za tretjega imel zlo nizka pričakovanja...

Ampak na koncu sem kar zadovoljen, glede na to kako grozn je bil drugi film sem se skrbel da bo totalna polomija ampak na koncu je bilo bolje kot sem mislil da bo.

Tako da bi rekel da je tretji film najboljši od teh, čeprav ima vseeno kar dosti wtf stvari, bi lahko določene stvari bolje izpeljali.

En primer: Na koncu ko Rey premaga Palpatina bi lahko vidli duhe jedijev kako skupaj premagajo Palpatina, tako bi lahko rekli da so z skupnimi močmi ga premagali in malo utišali tiste kritike ki so na glas kritizirali kako je Rey nenormalno močna z skoraj nič treninga in močnejša od vseh jedijev prej itd itd...

Takšne malenkosti določene bi lahko bolje izpeljali...

Pa še kakšne smešne stvari kot kolk ladij je bilo z uničevalnim orožjem... kako ko je palpatine jih "zamrznil" z strelami so nehale strelat na resistance ladje in jih pustili pri miru čeprav je bil popoln trenutek da jih uničijo ker so "zamrznjeni"... pa tak

Ampak bil je najboljši od teh treh novih filmov, tako da so vsaj zaključli bolje kot sem pričakoval po drugem filmu ki je bil polomija.

Han ::

RT je uvrstil VIII. epizodo na drugo mesto najboljših ZF filmov zadnjega desetletja. >:D

https://editorial.rottentomatoes.com/gu...

Vazelin ::

No, vsaj Mad Max je prvi:)

Sicer ima Last Jedi hud auidence score.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219246588 (4574) oo7
»

Star Wars 2021-??? (nova trilogija)

Oddelek: Sedem umetnosti
426919 (612) opeter
»

Star wars: Han Solo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
24846917 (31090) zk_eu
»

Star Wars: Episode VII (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
664149935 (106668) D3m

Več podobnih tem