» »

Star wars: Han Solo

Star wars: Han Solo

1 2 3
4
5

oo7 ::

Če primerjamo Star Wars filme pred Last jedijem in po Last jediju.

Triologija
Force awekens (2015) Box office $2,068,223,624
Last jedi (2017) Box office $1,332,539,889 (več kot 700 miljonov manj kot epizoda 7)

Samostojni filmi
Rogue one (2016) Box office $1,056,057,273
SOLO (2018) Box office trenutno pri $273,883,405 (tudi tukaj bo na koncu več kot pol miljarde minusa glede na predhodnik)



Se pa govori, da se bo tudi bojkotiralo epizodo IX. Če je Disney pameten naj vzame Rian Johnsonu triologijo in seveda odpusti Kathleen Kennedy. In za predsednika Lucas filma postavi človeka, ki mu je dejansko do Star Wars franšize in bo spoštoval njeno zapuščino.

Nikec3 ::

1. point taken.
2. point taken.
3. dont give a damn...
4. subjective..
5. subjective..
6. subjective..

3: sej ni važno če ti je pomembno, to je dejstvo, ki finančnemu (ne)uspehu filma ni naredilo usluge.
5: kritike so kritike. In so medle.

Imaš od mene na prejšnji strani "recenzijo", kaj mi je bilo všeč in kaj ne.

In da, na koncu je Darth Maul.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

mojsterleo ::

Ravno pogledal film. Me ne preseneča da nisem mogel najti niti enega kolega ki bi šel na ogled z mano.
Pač se hitro razve. Sam sem bil vseeno malo Večji optimist pa sem vztrajal. Že the last jedi je nakazal da ta franšiza ne gre v pravo smer, solo pa je katastrofičen. Prva moteča stvar je že to da je film posnet v nekih temnih barvah oz. Se dogaja na temnih scenah, in očem ni precej prijeten. Zgodba ni nič drugega kot zlepljenka enih zgodbovnih dogodkov povezanih z akcijskimi sekvencami. Pač vsi vemo da je Han srečal Chewbacco, Calrissiana, da je falcona priigral v igri sabacca itd. Sedaj to vidimo tudi v filmu to pa je tudi vse. Liki so preveč enodimenzionalni, izjema je mogoče Beckett ki nakaže v filmu nekaj več karakterja.
Ob vsem tem manjka tudi kakšen lightsaber več. Darth Maulova 10 sekundna sekvenca to pač ni
Nadaljevanja si besno ne želim, se je pa tale film vsaj otresel večine ključnih klišejev in bi bil lahko naslednji del dosti bolj zanimiv, ker bi produkciji pustil več odprtih rok.

bambam20 ::

Mislim, da preveč posiljujejo s tem. Po moje bi bilo bolje, če bi lastna filma dobial Darth Wader in Luke Skywalker in kaj se je kasneje dogajalo z enim in drugim.

Vazelin ::

Darth Wader mora biti R rated

mojsterleo ::

bambam20 je izjavil:

Mislim, da preveč posiljujejo s tem. Po moje bi bilo bolje, če bi lastna filma dobial Darth Wader in Luke Skywalker in kaj se je kasneje dogajalo z enim in drugim.

Za to ni nobene potrebe. Prva trilogija se čisto zadost ukvarja z Vaderjem, medtem ko se druga s Skywalkerjem. Mene bi recimo bolj zanimal Snoke.

Pa še o Solu: ravnokar berem, da je to eden od najdražjih filmov kar so jih naredili. Resno? Le kam je šel ves denar? Vesoljskih bitk ni, kopenskih je manj kot npr. V Rogue one. Scenerije se mi niso zdele blazno razkošne ali kakovostne.

Nikec3 ::

Pa še o Solu: ravnokar berem, da je to eden od najdražjih filmov kar so jih naredili. Resno? Le kam je šel ves denar? Vesoljskih bitk ni, kopenskih je manj kot npr. V Rogue one. Scenerije se mi niso zdele blazno razkošne ali kakovostne.

Denar je šel v to, da so najprej posneli cel film, potem so odpustili prvotna režiserja in najeli novega, ter praktično cel film posneli na novo. To, da izredno najameš igralce za snemanje dodatnih scen pa stane.

Je pa smešno, se strinjam. Rogue One ima zadnjo fight sceno na planetu in v vesolju, Solo pa v eni dnevni sobi. :))
In Solo je dražji. :|
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

mojsterleo je izjavil:


Za to ni nobene potrebe. Prva trilogija se čisto zadost ukvarja z Vaderjem, medtem ko se druga s Skywalkerjem. Mene bi recimo bolj zanimal Snoke.



Ukvarjala se je z Anakinom in je bedna popolnoma. Snoke mene sploh ne zanima, ker je dolgočasen ostarel bednik.

Rouge one je najboljši od vseh teh novi SW drekov, ker imamo notri Vaderja.

Men osebno Solo ni bil nikoli všeč. SW sem gledal zaradi Skywalkerja in Vaderja.

oo7 ::

Last jedi je uničil vse. Disney bi moral rečti, da so naredili napako in, da ta film ni canon ampak slaba šala.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Last jedi je uničil vse. Disney bi moral rečti, da so naredili napako in, da ta film ni canon ampak slaba šala.



Ma kakšno napako nekaj. Njim je pomembno, da jim vi nosite denar. Zaradi meni podobnih bi kino studiji propadli.

Nikec3 ::

Ma kakšno napako nekaj. Njim je pomembno, da jim vi nosite denar.

Ravno zaradi denarja bi moralo Disneya skrbet. Solo je posledica TLJ.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

opeter ::

Rad bi videl film o Darth Maulu. Saj navsezadnje zgodbe o tem imajo. Treba samo povezat v celoto.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SmeskoSnezak ::

Mah, potem bi raje videl posebej film o podzemljskih poslih s Crimson Dawn , Pyke Sindicate, itd. torej, o smuglerjih, piratih, itd. "underground scena".

Maul je po vseh serijah in epizodah, od filmov do animiranih.... njemu pa res ni treba imeti filma. Isto bi skorajda rekel za Obi Wana. Raje bi videl film o Ashoki Tano v tem pogledu.
@ Pusti soncu v srce... @

Nikec3 ::

Če Solo, ki je najbolj ikoničen lik, ni prinesel zaslužka, ne vem kako ga misli Disney naredit z nekim xy karakterjem.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

SmeskoSnezak ::

Nikec3 je izjavil:

Če Solo, ki je najbolj ikoničen lik, ni prinesel zaslužka, ne vem kako ga misli Disney naredit z nekim xy karakterjem.

Bi rekel, da ga ni, ker ni bil H. Ford
@ Pusti soncu v srce... @

opeter ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Mah, potem bi raje videl posebej film o podzemljskih poslih s Crimson Dawn , Pyke Sindicate, itd. torej, o smuglerjih, piratih, itd. "underground scena".

Maul je po vseh serijah in epizodah, od filmov do animiranih.... njemu pa res ni treba imeti filma. Isto bi skorajda rekel za Obi Wana. Raje bi videl film o Ashoki Tano v tem pogledu.


No, ja to je vse res. :|
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

V bistvu je skupno samo ime Solo. Lahko bi bil tudi Joe Doe namesto Solo.
Mogoče bo pa Boba Fett najboljši film v seriji:))

Zgleda se bo molžnja denarja za Disney ustavila prej kot so mislili. Te Star Wars story so si verjetno obetali kot kovnice denarja na cenen način s štancanjem enega in istega.

Me pa res čudi kam dajo denar. V igralce sigurno ne :D

Predvsem je problem ker gre za povprečne in nezapomnljive filme. Enostavno ni več kvalitete, da bi čakal kaj bo ratalo ven. Pa dobro, saj razen Empire Strikes Back neke izvenzemeljske kvalitete itak nikoli ni bilo :D Mislim da zvezda Star Wars počasi usiha in potrebujejo nek res 8+ movie. Očitno samo ime ni več dovolj, po Solu sodeč. Gre za dolgočasno in predvidvljivo obrtniške filme.

Jaz bi rad videl kakega Nolana posneti en ali dva SW filma :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:


Jaz bi rad videl kakega Nolana posneti en ali dva SW filma :D


Nolan je malo preveč resen za Disney filme.

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Vazelin je izjavil:


Jaz bi rad videl kakega Nolana posneti en ali dva SW filma :D


Nolan je malo preveč resen za Disney filme.

Nolan bi bil za temačen, apokaliptičen svet Rogue One perfekten.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Solo trenutno Worldwide: $341,968,229

Film najbrž ne bo zaslužil niti 400 miljonov bi jih moral pa vsaj 500, da bi bil vsaj na ničli.


Future 'Star Wars Story' Spin-Offs Are On Hold at Lucasfilm

In the wake of the disappointing box office performance of Solo: A Star Wars Story, Lucasfilm has decided to put all of its planned Star Wars spin-off films on pause indefinitely.


Še epizoda IX zasluži slabo pa bo še ruin Johnsonova triologija na hladnem :))

opeter ::

Pravilno.

Naj malo počiva, recimo kakšno desetletje, dva, tri ... itak bodo z licencami in s spremljajočim blagom (od spodnjih gat, vibratorjev in drugih spolnih pripomočkov, LEGO kock do video- in različnih iger ipd.) zaslužili milijarde.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

Škoda, sem se zelo veselil Boba Fett spinoffa:))

mpower: sčasoma bo tudi ta Solo na pozitivni nuli, ko prištejejo še izposoje, video on demand, tv pravice... pomoje:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vostok_1 ::

Awesome. Manj SJW contenta za nekaj časa.
I approve this decision.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Dogaja se :D


STAR WARS RUMOR: Disney Wants Kathleen Kennedy Out Of Lucasfilm, But No One Wants The Job

https://lrmonline.com/news/rumor-disney...

Babnca je dobro uničila star Wars z svojim feminizmom in sjw.


Kathleen Kennedy almost FIRED - Star Wars Fan Backlash UPDATE

Vazelin ::

Valda so vsi pričakovali, da bodo v stilu Marvela cuzali SW franšizo do onemoglosti. Pa se jim je zalomilo že pri četrtem filmu:D. lol Jebat ga, preprosto konkurenca ponuja boljše filme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ahac ::

Babnca je dobro uničila star Wars z svojim feminizmom in sjw.

Valda, zato so pa Star Wars filmi z ženskimi liki v glavnih vlogah ful uspešni, ampak Solo (BEL STRAIGHT TIP) pa nihče ni šel gledat. :)):))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

D3m ::

Not funny at all.
|HP EliteBook|R5 6650U|

opeter ::

Bomo videli, kako uspešna bo IX. epizoda ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Wrop ::

Treba je pogledat trend, ki ni ravno vzpodbuden. SW 7 je bil po dolgih letih čakanja na novo epizodo super uspešen. Rogue One tudi. Nejevolja hardcode fanov je začela počasi vzhajati, ki pa je izbruhnila po SW TLJ. Sicer so dobro zaslužili, je pa viden konkreten padec napram SW 7. Še pol leta po LJ, so se (hardcore) fani marinirali v nejevolji in rezultat je viden prihodkih filma Han Solo. Dosežek bo, če ne bo rdečih številk. Prihodki iz 9. epizode bo pa precej odvisen od tega kdo bo direktor, kaj se bo zgodilo z (fani ji pravijo Darth) Kathleen Kennedy, zgodba in koliko ton opravičil bo poslanih fanom.
Drugače bo težko priti čez milijardo gringo dolarjev.
Vsekakor pa bo cel proces od 7. do 9. epizode + ostali SW filmi šel v knjige z naslovom "Kako fentati SW kure, ki Disneyu nosijo zlata jajca".
Rezultat je viden tudi pri prodaji SW igrač.

vostok_1 ::

ahac je izjavil:

Babnca je dobro uničila star Wars z svojim feminizmom in sjw.

Valda, zato so pa Star Wars filmi z ženskimi liki v glavnih vlogah ful uspešni, ampak Solo (BEL STRAIGHT TIP) pa nihče ni šel gledat. :)):))


Misliš cuck white straight guy?
Tega res nihče ne želi gledat.



A ti si drugače tud v kampu SJWjev?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

Smatram, da ni in je celo sarkastičen pri odgovorih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

ahac je izjavil:

Babnca je dobro uničila star Wars z svojim feminizmom in sjw.

Valda, zato so pa Star Wars filmi z ženskimi liki v glavnih vlogah ful uspešni, ampak Solo (BEL STRAIGHT TIP) pa nihče ni šel gledat. :)):))



Epizoda VII je bil takrat nov Star wars film po dolgih letih čeprav je bil kopija enega starejšega SW filma.
Rogue One je bil tudi nekaj novega.
Epizoda VIII Last jedi je pokopal Star Wars na filmskem področju kot tudi pri prodaji igrač. Tudi DVD-ji se prodajajo nenormalno slabo. Film je zaslužil veliko ampak še vedno 700 miljonov manj kot epizoda 7 + nakopal si je ogromno sovraštva.
Solo film se na veliko bojkotira ogromen razlog za to je Last Jedi in sith lord Kathleen Kennedy ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

rdecaluc ::

But, but... But guys... You don't understand. The Force is female!

Jst si res želim še kakšnega SW filma kot je Empire strikes back. Pri Solotu pa mi glavni igralec res ne paše. Mogoče preveč Forda pogledal.
Est modus in rebus. ,typos

vostok_1 ::

For je bil v pravem pomenu alpha male tam.
Ta no name cuck, pa mu ne pride niti do kolen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

rdecaluc je izjavil:

But, but... But guys... You don't understand. The Force is female!

Jst si res želim še kakšnega SW filma kot je Empire strikes back. Pri Solotu pa mi glavni igralec res ne paše. Mogoče preveč Forda pogledal.

Empire strikes back je top10 filmov ever, kulten film na nivoju T2.:D Dvomim, da boš v svetu SW še kdaj dobil kaj podobnega. Ne vem kako se je Lucasu usralo posneti takšno umetnino!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Han ::

ESB ni posnel Lucas, temveč Irvin Kershner.

SmeskoSnezak ::

Torej, Maulov "gangsta/piratski imperij" se je zacel v peti sezoni Clone Wars serije, ko je Obi Wan mu noge "odsekal/odstrelil" "spet"... :D Upam, da nekje najdem celoten timeline teh prepletenih filmov/epizod/serij/itd. ...
@ Pusti soncu v srce... @

Han ::

SOLO je eden boljših SW filmov! Manjka mu pravzaprav le dobra glasba, pa Emilio Clark bi zamenjal z bolj seksi in prepričljivo osebo.

D3m ::

Hvala za info. Ampak ga ne bom pogledal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Egidij88 ::

Sem končno pogledal, ker se je pojavil na Pokovka-Čas. Dejansko sta mi Rogue One in Solo bolj všeč kot SW7 in SW8.

oo7 ::

DVD izide šele 25 septembra pa že raste na travnikih ali ste gledali še v kinu ?

c3p0 ::

Zunaj na travnikih je že en čas BluRay.

oo7 ::

Sploh ne vem kako sem to spregledal. Bo treba pogledat.


Drugače pa je bil film flop leta.

Budget $300 million
Box office $392.9 million

Vazelin ::

Do pol milijardice bo prišlo z DVD, televizijo ipd.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Do pol milijardice bo prišlo z DVD, televizijo ipd.



Ah kje nikoli :)

D3m ::

oo7 je izjavil:

Sploh ne vem kako sem to spregledal. Bo treba pogledat.


Drugače pa je bil film flop leta.

Budget $300 million
Box office $392.9 million


Megalodon z Stathamom ga je prehitel :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Izi ::

Kakorkoli že, Solo je čisto spodoben film za večerni ogled na kavču v domačem kinu 8-)

Han ::

Če bi ga dali v kino decembra letos, bi bil izkupiček najmanj 2× večji.

gusto ::

Pravkar pogledal Sola, meni je bil precej ok. Dejansko sta Rogue One in Solo boljša od Episode 7 in 8. Saj je po svoje predvidljiv, pa ima kakšno luknjo, vendar to imajo tako vsi. Edino mi ni jasno to s Chewbacco na koncu. Zakaj gre prostovoljno z Beckettom v dvigalo na koncu, potem ko ta ukrade coaxium. Potem, ko Han Becketta ustreli tudi hladen kot špricer. Na čigavi strani je sploh bil Chewbacca, zgleda, kot da mu je popolnoma vseeno.:))

oo7 ::

Han je izjavil:

Če bi ga dali v kino decembra letos, bi bil izkupiček najmanj 2× večji.



Ja temu filmu je naredil največjo škodo zmazek od Last Jedija.


Grem zdaj pogledat SOLO-ta.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19440527 (1148) oo7
»

Star Wars : Boba Fett (2020) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7412171 (4574) oo7
»

Rogue One (Star Wars) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14333520 (16323) jype

Več podobnih tem