» »

Star Wars: Episode VII

Star Wars: Episode VII

««
12 / 14
»»

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:


Bilo kaj samo naj se spomnijo kaj novega:)


Glede KOTOR lahko obdržijo samo ključne točke, t.j. protagonist je bil do pred kratkim glavni atagonist. Pa naj dajo, da se obrne nazaj, ubije pripravnika in nadaljuje z delom. V KOTOR 2 ga potem pospravijo in imamo zelo zanimivo duologijo. Zadevo se da narediti fenomenalno :)

že Force awekens je deloval, kot bi ga že enkrat gledal.


Meh, ja. Upam, da je bil namen zgolj distancirati tretjo trilogijo od ne tako opevane druge trilogije. Po finančnih uspehih sodeč jim je to več kot uspelo, zdaj je pa čas za nove stvari. Upam na najboljše, potenciala je vsekakor več kot dovolj :)

oo7 ::

Jaz bi pa rad, da naredijo film Star Wars z Starkillerjem v glavni vlogi se mi zdi največji badass v Star Wars univerzi >:D



ahac ::

Meni tudi ni všeč mladi Halo Solo, ampak Rogue One se mi zdi pa super ideja.
Podobno bi potem lahko naredil tudi z Old Republic. Če ima v SWToR celo vsak class nek svoj story, verjento ne bi bil problem naredit nekaj kar se sicer navezuje na igre (Revan, itd..) ampak je pa vseeno nova zgodba z novimi glavnimi liki.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

krneki0001 ::

V ZDA je star wars 7 že povozil avatarja.
Sila se prebuja, sedmi film iz sage Vojna zvezd je presegel 707,9 milijona evrov kot je zaslužil Avatar v celotnem času predvajanja, je sporočil filmski studio Disney. Film, v katerem se spet pojavi stara garda igralcev kot so Harrison Ford, Mark Hamill in Carrie Fisher, je toliko zaslužil zgolj v treh tednih predvajanja.

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

krneki0001 je izjavil:

V ZDA je star wars 7 že povozil avatarja.
Sila se prebuja, sedmi film iz sage Vojna zvezd je presegel 707,9 milijona evrov kot je zaslužil Avatar v celotnem času predvajanja, je sporočil filmski studio Disney. Film, v katerem se spet pojavi stara garda igralcev kot so Harrison Ford, Mark Hamill in Carrie Fisher, je toliko zaslužil zgolj v treh tednih predvajanja.


No, od leta 2009 do danes so ameri nabrali ~10% inflacije. Po preračunanih cenah Avatar še vedno malenkostno vodi. V roku kakega tedna ga bo SW7 seveda povozil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

krneki0001 ::

Bomo videli v kolikšnem času ga bo povozil v svetovnem merilu.

D3m ::

Si ne morem pomagati.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

Preberi si prejsne poste. Smo ze zargumentirali, zakaj. :)

m0LN4r ::

@d3m
Are you, are you - Coming to the tree?
Preberi si prejsnje posteizgovore zakaj je to tak... d0h.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

broken/link ::

to so strokovno podprta dognanja na podlagi strokovnih raziskav in temeljitega poznavanja (zgodovine) likov ... oh, wait. Rey in Ren se itak prvič pojavita v sw7 ...

SmeskoSnezak ::

broken/link je izjavil:

to so strokovno podprta dognanja na podlagi strokovnih raziskav in temeljitega poznavanja (zgodovine) likov ... oh, wait. Rey in Ren se itak prvič pojavita v sw7 ...

:D :D :D true... sami strokovnjaki tukaj :) na moje poste tudi noben ni znal odgovoriti... ali pa nocejo :P
@ Pusti soncu v srce... @

m0LN4r ::

Damn bo treba zgleda začet hodit na predavanja in opravt izpit iz likov in zgodbe, preden lahko pogledaš nek film in se odločiš al ti je všeč al ne.

Because watching only is too mainstream.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

oo7 ::

Ah to je bilo kar nekaj, ko je Rey iz niče v 5 minutah postala en hud jedi mojster;((

Bolje bi bilo, da bi Kylo Ren porazil Rey in potem bi šel tisti gozd na pol potem v drugem delu bi jo Luke izučil v jedi majstra v tretjem delu bi pa sesula Kylo Ren-a>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m ::

Potlje bi moral biti naslov filma The Feminist Awakens.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

karafeka ::

oo7 je izjavil:


Bolje bi bilo, da bi Kylo Ren porazil Rey in potem bi šel tisti gozd na pol potem v drugem delu bi jo Luke izučil v jedi majstra v tretjem delu bi pa sesula Kylo Ren-a>:D


Ne, ne, tako kot je sedaj, je bolj prav. V naslednjem delu bo Kyle strickes back, v zadnjem pa Return of Reya.

D3m ::

A to pomeni, da ji bo odbil roko?
|HP EliteBook|R5 6650U|

vaščan ::

Tri reči so zafrknili Kylo Ren in maska so čist zajebal prave trenutke kdaj dat masko dol in kdaj ne. Druga reč kylo ren in fotr solo to bi morala bit skrivnost do trenutka na mostu.
In tretja reč Kylo ren bi moral demolirat rey in ji pokazat da nima za burek reši jo prepad tko kot ste že napisali.

Tko kot so oni nrdil bo pa res izpadlo vse kupaj v tem smislu
Ne, ne, tako kot je sedaj, je bolj prav. V naslednjem delu bo Kyle strickes back, v zadnjem pa Return of Reya.

In vrjetno ji bo odsekal roko luke pa bo postal one with the Force najkasneje v tretjem delu.

gddr85 ::

ah, potem bi bilo isto kot "Luke, I am your father", že videno a?

djabi ::

Dokler čakamo na osmo epizodo, malo nostalgije:

STASI ::

Imo bi namesto Boba Fett filma naredil spinof, kjer bi bil main character Chewbacca al pa Yoda.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

m0LN4r ::

Jap en Yoda story bi bil raztur
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:

Damn bo treba zgleda začet hodit na predavanja in opravt izpit iz likov in zgodbe, preden lahko pogledaš nek film in se odločiš al ti je všeč al ne.


Lahko pa tudi pogledaš film z obemi očesi in slediš zgodbi.

Ne boš verjel, ampak to več kot zadošča, da prideš do zaključka, da njena zmaga ni nič posebej presenetljivega.

vaščan je izjavil:

Tri reči so zafrknili Kylo Ren in maska so čist zajebal prave trenutke kdaj dat masko dol in kdaj ne. Druga reč kylo ren in fotr solo to bi morala bit skrivnost do trenutka na mostu.


Film že tako preveč ponavlja za osnovno trilogijo. Vsaj te stvari so naredili drugačne. Meni je to bolj všeč :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Gregor P ::

Sem si ogledal film in sedaj razumem, kaj je bilo mišljeno z "retro". Očitno so se odločili, da kar štartajo na nove generacije; starih generacij pa niso pustili povsem na cedilu in jim pomudili možnost, da si ogledajo še enkrat vse skupaj od "začetka".
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

boha ::

Kaki šrot od filma. Jebote Abrams.

Han ::

Jar Jar Abrams.

opeter ::

Problem tega filma je, da izgleda kot neke vrste pilot za neko serijo. Medtem ko izvirni film Star Wars (oz. pozneje podnaslovljen z Epizoda IV: Novo upanje/New Hope) deluje popolnoma samostojna in kot zaključena celota.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

gddr85 ::

Mogoče zato, ker se ve, da to ne bo ena in edina epizoda, takrat za prvi film pa še ni bilo jasno, da bodo naredil še shitload drugih za prvim, afaik.

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

T-Majo ::

Še moje mnenje. Ravno film gledam drugič.

Efekti
Kar se tiče efektov, je mislim da najboljši SW film do sedaj. Računalniški efekti so videti dobro, pa tudi dosti efektov je ''old school'' zato dobiš občutek, da gre res za nadaljevanje.
Pri EP1 EP2 in EP3 potem na EP4 je enostavno prevelika razlika. Sploh ker se v zgodbi EP4 dogaja kasneje izgleda dosti bolj ''staro''. Film je kar se tiče tega super.

SPOILERS
Zgodba

Je OK. Ni pa super. Napisana je na ''zihr''; za SW fane da ne bo prevelikih presenečenj v nobeno smer, za tiste, ki pa ne poznajo prejšnjih delov je pa zadeva preverjena od prej.
Moti me enostavno, da ste stvari preveč očitno ponavljajo; kot npr:
- bar na planetu je čisto podoben tistemu iz EP4
- pošast z žensko v baru je čisto podobna tisti iz mislim da EP2 (ženska) ter Jabbi
- glasba je prav tako narejena na isti princip (spet ne rečem - pali, ampak mogoče bi lahko bilo kaj drugače)
- Dead Star ki niser ni dead star ...
- načrtovanje napada na dead star
- ''Father-son'', nov Jedi na vidiku, nov dark vader ...
- Planet, kjer je živela Rey in življenje je podobno tistemu, na katerem je odraščan Anikan v EP1
- Rey poškoduje Kylo Rena na isti način, kot je Luke Anikana v EP3
- Kylo Ren ima z generalom enak odnos kot Vader v prejšnjih delih
- itd

Kar me je zelo motilo:

- Karakter Kylo Ren (čalado sneme prevečkrat, nasplošlo mi je krhek zahrbten karakter, šibek deluje, preveč očitno hoče posnemati starega očeta)
- Han Sola bi obdržal med živimi

Kar mi je bilo res všeč:
- efekti, kako je film posnet
- igralka Daisy Ridley (simpatična, dobro igrala po moje)
- BB8 droid
- Chewie in Solo sta kar lepo nazaj v akciji
- nekaj dobrih komičnih dialogov
- zopet zelo dobra glasba

Grem gledat naprej :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

D3m ::

Saj ta film je EP4.

Samo z večjim "death star".

Edino Rey me moti. Vagi-chlorians so močni v njej.

Bolj se mi zdi, da je film narejen za večjo prodajo igrač za otroke.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Han ::

T-Majo je izjavil:

- Rey poškoduje Kylo Rena na isti način, kot je Luke Anikana v EP3

Lahko tole razložiš, kako lahko pravkar rojeni Lukec poškoduje Anakina, ki:
1. ni bil prisoten pri porodu
2. sina prvih 30 let sploh ni videl

D3m ::

Je verjetno mislil EP6. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Izi ::

Pri Star Wars je cela zmešnjava s poimenovanju posameznih delov. Že poznavalci imajo težave, kaj šele laiki.
Nikoli ni nikomur jasno katera epizoda, kateri del, kateri film po vrsti. Skratka brez točnega naslova in letnice sploh nima smisla omenjati neke epizode.

Malo za osvežitev spomina :

_1. - leto 1977 - Episode 4: A New Hope (Novo upanje) - Ocena: 8,7
_2. - leto 1980 - Episode 5: The Empire Strikes Back (Imperij vrača udarec) - Ocena: 8,8
_3. - leto 1980 - Episode 6: Episode 4:Epizoda 6 - Return of the Jedi (Vrnitev jedija) - Ocena: 8,4
_4. - leto 1999 - Epizoda 1: The Phantom Menace (Grozeča prikazen) - Ocena: 6,5
_5. - leto 2002 - Episode 2: Attack of the Clones (Napad klonov) - Ocena: 6,7
_6. - leto 2005 - Episode 3: Revenge of the Sith (Maščevanje Sitha) - Ocena: 7,6
_7. - leto 2015 - Episode 7: The Force Awakens (Sila se prebuja) - Ocena: 8,3
_8. - leto 2016 - Rogue One: A Star Wars Story (2016) - 16. december 2016
_9. - leto 2017 - Episode 8: Episode VII (točen naslov še ni znan) - 15. december 2017
10. - leto 2018 - Han Solo (točen naslov še ni znan) - 25. maj 2018
11. - leto 2019 - Episode 9: Episode IX (točen naslov še ni znan) - 24. maj 2019
12. - leto 2020 - ...

Trenutno za najslabši del velja 4. film oziroma Epizoda 1, za najboljši del pa 2. film oziroma Epizoda 5

Od leta 2015 naprej bomo kot kaže prav vsako leto deležni en Star Wars film 8-)

Han ::

Izi je izjavil:

_3. - leto 1980 - Episode 6: Episode 4:Epizoda 6 - Return of the Jedi (Vrnitev jedija) - Ocena: 8,4
;((

D3m ::

_7. - leto 2015 - Episode 7: The Force Awakens (Sila se prebuja) - Ocena: 8,3


Bruhhhhhhh.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TESKAn ::

Dokler glavni negativec ne da dol maske je bilo še "u kul, Bane-like fora, tak umirjen, malo srhljiv glas", potem pa sname masko in od takrat naprej samo WTF is this...
Kolikor sem se smejal ob 200ti epizodi Stargate SG1 in fori "replace cast with younger, edgier versions" so jo zgleda v HWoodu vzeli kot edino varianto za naprej...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

D3m ::

TESKAn je izjavil:

Dokler glavni negativec ne da dol maske je bilo še "u kul, Bane-like fora, tak umirjen, malo srhljiv glas", potem pa sname masko in od takrat naprej samo WTF is this...
Kolikor sem se smejal ob 200ti epizodi Stargate SG1 in fori "replace cast with younger, edgier versions" so jo zgleda v HWoodu vzeli kot edino varianto za naprej...


Zamerim, kar so naredili SG1.

Bog jih nima rad.
|HP EliteBook|R5 6650U|

T-Majo ::

Han je izjavil:

T-Majo je izjavil:

- Rey poškoduje Kylo Rena na isti način, kot je Luke Anikana v EP3

Lahko tole razložiš, kako lahko pravkar rojeni Lukec poškoduje Anakina, ki:
1. ni bil prisoten pri porodu
2. sina prvih 30 let sploh ni videl


Napaka, Obi-Van?

_dice7 ::

Glede na to, da bo v novi seriji sedaj glavni junak gej, ali potem ne bo več potomcev najmočnejše jedi rodbine?

Izi ::

_dice7 je izjavil:

Glede na to, da bo v novi seriji sedaj glavni junak gej, ali potem ne bo več potomcev najmočnejše jedi rodbine?

Ne skrbi. Kako pa misliš, da je "nastal" Anakin Skywalker? Njegova mama Shmi je povedala, da ni bilo očeta. Naredila ga je Sila.
Torej če ne bodo seksali ali bodo preveč umirali bo pa Sila poskrbela, da Jediji ne bodo izginili.
Očitno je bil Jezus iz Nazareta tudi Jedi, ki ga je naredila Sila, ampak ker ni imel učitelja kot Qui Gon ali Obi Wan, ki bi ga naučila uporabljati silo, je potem žalostno končal pribit na križ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

_dice7 ::

Aja, torej bo sedaj Luka zanosil? OK kul. Pa a bo njegov obojespolnik feministični črnac z brado?

Izi ::

_dice7 je izjavil:

Aja, torej bo sedaj Luka zanosil?

Luka je svoje že opravil, je že precej v letih kot smo videli na koncu te epizode. Edino kar ga še čaka je da svoje znanje o Sili prenese na Ray, potem pa gre v penzijo.
Ray bo tista, ki bo naprej peljala to najmočnejšo Jedi linijo. Kdo bo prispeval seme se pa še ne ve. Morda Finn in bomo v Star Wars epizodi 10 do 12 gledali črne Jedije :D

STASI ::

Edino kar manjka v ep7 je Joda. Malce ga pogrešam.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Han ::

T-Majo je izjavil:

Han je izjavil:

T-Majo je izjavil:

- Rey poškoduje Kylo Rena na isti način, kot je Luke Anikana v EP3

Lahko tole razložiš, kako lahko pravkar rojeni Lukec poškoduje Anakina, ki:
1. ni bil prisoten pri porodu
2. sina prvih 30 let sploh ni videl


Napaka, Obi-Van?

Obi-Wan je Anakinu na koncu 3. epizode porezal vse štiri okončine.

@STASI: namesto Yode je Maz Kanata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Izi ::

Han je izjavil:

namesto Yode je Maz Kanata.
Ha, šele ko sem kliknil na tale link sem opazil, da je Maz Kanata ženska. Jaz sem bil pa prepričan da je moški :D
Hmm, živijo preko 1000 let, ja, res bi znala biti zamenjava za Yodo.

oo7 ::

STASI je izjavil:

Edino kar manjka v ep7 je Joda. Malce ga pogrešam.



A ni Joda že pokojni?

Izi ::

oo7 je izjavil:

A ni Joda že pokojni?

Jediji nikoli ne umrejo.
Gredo v neko tranziciji, telo izgine, zavest pa se nekam prenese.
Yoda je zapustil ta svet v epizodi 6 iz 1980 leta, ko je Luku dajal finalne inštrukcije iz Sile.

Han ::

Izi, 6. epizoda je bila prvič predvajana leta 1983. Luku je dajal po smrti 'silne inštrukcije' le Obi-Wan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Izi ::

Ja imaš prav. Episode VI: Return of the Jedi (1983)
Yoda, star 900 let, hudo bolan, na planetu Dagobah, pove Luku, da je zaključil trening, ampak ne bo postal Jedi dokler ne premaga Darth Vaderja. Potem Yoda "umre", njegovo telo izgine in se združi z Silo.

scipascapa ::

laično vprašanje

Kylo Ren je sin od Leie in Hana Solota? Kdaj jima pa pobegne na temno stran?
««
12 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219246606 (4592) oo7
»

Rogue One (Star Wars) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14333520 (16323) jype
»

Star wars: Han Solo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
24846922 (31095) zk_eu

Več podobnih tem