» »

Reklamacija sklopke

Reklamacija sklopke

1
2
»

Scorpia ::

RED_line je izjavil:

berem to debato in v njej je napisanih en kup bedarij. Če v zakonskem roku prodajalec ne popravi izdelka, lahko kupec zahteva novega ali pa dobi kupnino nazaj. Uni bedak ki pravi da "zakonsko" ne moreš zahtevat denarja nazaj je ena ogromna bedarija. Ko ti zavrnejo reklamacijo in obrazložijo v čem je problem na sklopki, lahko potem od mehanika zahtevaš da ti vrne denar za delo, če je on bil kriv z slabo montažo. Ni to delo za vsakega.

Če prineseš svoje dele na servis ni nič napačnega.


Ni nič napačnega, dokler ne pride do problema. Če noben noče prevzet odgovornost, ker si sam naročil sklopko, kaj bos naredil? Ne preostane drugega kot dokazovati, oni pa so itak pripravljeni na to...
////

RED_line ::

Saj to ni sploh ni problem če si sam naročil sklopko. Od Sachsa dobiš da je bila napačna montaža, to jim daš pod nos in se lahko izgovarjajo kolikor hočejo pa ne bo pomagalo. Sklopko ali kupijo oni ali te je isto. samo kdo ima račun je razlika. No, jaz pa imam zdaj situacijo ko nimam ne računa za delo ne za sklopko, pa se bom moral malo borit da bo vse na papirju.

Scorpia ::

Eno je ce so posteni, drugo pa ce niso. Sploh pa v nasi drzavi vemo kako je to.
////

Utk ::

RED_line je izjavil:

Saj to ni sploh ni problem če si sam naročil sklopko. Od Sachsa dobiš da je bila napačna montaža, to jim daš pod nos in se lahko izgovarjajo kolikor hočejo pa ne bo pomagalo. Sklopko ali kupijo oni ali te je isto. samo kdo ima račun je razlika. No, jaz pa imam zdaj situacijo ko nimam ne računa za delo ne za sklopko, pa se bom moral malo borit da bo vse na papirju.

Kaj, a ti pričakuješ, da se bosta avtomehanik in sachs sama dogovorila kdo je kriv? Pa ja de. Avtomehanik je svoje že povedal, proizvajalec tudi, lahko se samo še j***š. Ali tožiš, kar je isto.

RED_line ::

Utk, ne in me niti ne briga. to se lahko kasneje oni znajdejo. jaz samo vem od koga dobim €. pa ne rabiš sploh tožit. so naši organi zadosti

AndrejS ::

Tipično slovensko. Noben se še ni naučil da je poceni stvar ponavadi dražja !

RED_line ::

ne, problem je v slovencih ki so tipično ene velike pi*** od ljudi!!

Utk ::

RED_line je izjavil:

Utk, ne in me niti ne briga. to se lahko kasneje oni znajdejo. jaz samo vem od koga dobim €. pa ne rabiš sploh tožit. so naši organi zadosti

Ja v tem primeru se lahko sklicuje na 45 dni in bo dobil denar nazaj. Če bi pa oni to zavrnili v 30 dneh, bi se pa pod nosom obrisal. Kako bo TIRS odločil ali je kriv avtomehanik ali proizvajalec? Nemogoče. To lahko odloči samo sodišče oz. sodni izvedenec.

AndrejS je izjavil:

Tipično slovensko. Noben se še ni naučil da je poceni stvar ponavadi dražja !

Jaz praktično vse kupim sam (80% preko interneta) in vgradim sam ali nesem avtomehaniku. Nikoli nobenega problema. Razen enkrat ko sem vrnil stvar v fizično trgovino in dobil takoj drugo. Preko interneta imaš večjo izbiro, ne samo da je cenejše, in za isti denar lahko kupiš top šit firmo, ne pa tisto kar se jim v fizični trgovini slučajno 2 leti valja po polici in se je treba rešit. O cenah pri avtomehanikih pa itak škoda govorit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

RED_line ::

Če lahko vse sam pol ni problema. Jaz pač te možnosti nimam in se moraš zaupat nekomu drugemu. Do zdaj razen kakšen krat malo višje cene nisem imel problemov. bomo videli v soboto če bo tako tudi ostalo :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdržljivost sklopk izven mesta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
597409 (5638) IL_DIAVOLO
»

Sklopka ob prestavljanju

Oddelek: Na cesti
172870 (2092) zk_eu
»

Problem s sklopko - nateg?

Oddelek: Na cesti
209889 (9014) 69charger
»

Kakšne so moje pravice pri popravilu?

Oddelek: Na cesti
233044 (1996) garamond
»

"Šparanje" sklopke na avtu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15145247 (33470) INSIDE

Več podobnih tem