» »

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

SmeskoSnezak ::

Nisem nikjer našel , zato odpiram tole temo, kjer bi si delili nasvete za aplikacije, ki zahtevajo malo Mb in so super uporabne.

Jaz priporočam:
(uporabite naslednji format)

prikazatelj baterije: Battery Bot : com.darshancomputing.Batteryindicator
preverjanje brezžičnih omrežij: Wifi Analyzer: com.farproc.wifi.analyzer
brskalnik: Opera Mini: com.opera.mini.native
bralnik e-knjig: Cool Reader: org.coolreader ali pa Moon Reader: com.flyersoft.moonreader
lučka : Flashlight: com.devuni.flashlight
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Sam pa raziskujem, katera aplikacija za vremensko sliko oz. napoved, bi bila dobra. Preizkusil sem ze Meteogram (grafični način, ogromno podatkov) , pod 10Mb, 1Weather (več zavitkov in lep vmesnik), pod 40Mb. Ima kdo kaj boljšega oz. med tema dvema?
@ Pusti soncu v srce... @

Yossarian ::

Uporabljam Opera Mini. Še posebej pride prav, če je tablica hardversko bolj šibka ali pa tam, kjer je slabši wi-fi.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

SmeskoSnezak ::

Opera ima tudi možnost, kako veliko podatkov "skompresira"/data saving... in je super funkcija.

Predvajalnik video: Mx Player (podpora veliko formatom) : com.mxtech.videoplayer.ad

Mala aplikacija je tudi Facebook Messenger Lite: com.facebook.mlite
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

xardas ::

Heavy ::

MeBoy - Game boy emulator, boljše igre poganja, kot je 90% crAPPov na storu.

(nasvet) Facebook zaznamek na home screenu. Dejansko ne porabi nič prostora, razen od nameščenega brskalnika.
#TeamFelix

SmeskoSnezak ::

Misliš widget? Jaz iščem widget, za vreme. Aplikacija da bi bila dovolj majhna in natančna... ze zgoraj napisal.
@ Pusti soncu v srce... @

šernk ::

zakaj bi za preverjanje wifi, flashlight in pa prikazovalnik baterije uporabljal kakršnokoli aplikacijo, če je zadeva lahko vgrajena v romu samem?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

...:TOMI:... ::

Super tema :)

Vreme (ni app): www.meteo.si/beta
Lučka: flashlight widget (David Medenjak)
Blue light filter: blue light filter (pangola)
Podcasti: antennapod
Speedtest: akos test
Zmanjšanje fotk: photo zip
Private browser: firefox focus
Pass manager: last pass

Trgovina: F druid
Iz te trgovine pa:

Call recorder for android
Satstat (test senzorjev, zaznanva satelitov...)
Wifi analizer


Iščem pa app, za pregled IP kamer, ki ne bi zahteval cel kup nepotrebnih dovoljenj.
Tomi

konspirator ::

--

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

konspirator je izjavil:

SmeskoSnezak
Vreme widget:
https://play.google.com/store/apps/deta...

https://play.google.com/store/apps/deta...


Zakon, hvala. Tale slednji je boljši, ima ravno pravšnje podatke in je dovolj majhen. Pa tudi widget je zakon.

šernk je izjavil:

zakaj bi za preverjanje wifi, flashlight in pa prikazovalnik baterije uporabljal kakršnokoli aplikacijo, če je zadeva lahko vgrajena v romu samem?


Nimajo vsi custom rome, stock pa tudi nima vsega. Nekateri telefoni imajo tudi manj prostora. Te aplikacije pa so se izkazale superiorne in bolj kvalitetne od tistih, ki so vključene v telefon Rom.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Ampere - kaze tok polnjenja
DiskUsage - graficni prikaz zasedenosti diska

Total commander - must have file manager

...:TOMI:... ::

Lahek QR code reader? Kakšna ideja?
Tomi

BlaY0 ::

marS ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Sam pa raziskujem, katera aplikacija za vremensko sliko oz. napoved, bi bila dobra. Preizkusil sem ze Meteogram (grafični način, ogromno podatkov) , pod 10Mb, 1Weather (več zavitkov in lep vmesnik), pod 40Mb. Ima kdo kaj boljšega oz. med tema dvema?

Windy?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

SmeskoSnezak ::

blackbfm je izjavil:

Ampere - kaze tok polnjenja
DiskUsage - graficni prikaz zasedenosti diska

Total commander - must have file manager

BatteryBot, katerega sn napisal med prvimi pocne ravno to in hkrati tudi kaze temperature.

Za graficni prikaz zasedenosti diska in file manager pa se mi zdi, da je ES FIle Explorer (kaksna starejsa verzija brez reklam, ES3 recimo) boljsi.
@ Pusti soncu v srce... @

Karen ::

Jaz sem iz ES file explorerja, ko so ga prodali in potem zaspamali, preklopil na X-plore. Relativno majhen, podpira ftp, cloude... to sem iskal. Mogoče komu prav pride.

r3dkv1c4 ::

ampere.....kaj ti pomaga razen brezveznega prikaza?
useless app

Ce ze navajas crap app-je, navedi na katerem romu jih uporabljas in na kaksnem telefonu.....ce ne je to nesmisel, ker nekateri romi imajo veliko tega ze implementiranega
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

blackbfm ::

ampere.....kaj ti pomaga razen brezveznega prikaza?
useless app


Ta prikaz je za to da lahko na hitro zdiagnosticiras crap/poskodovan polnilni kabel ali pa vcasih zgolj slab stik..

Sicer ne gledas skos v tisti widget ampak ce opazis da fila pod 500ma potem je pac nekaj narobe

r3dkv1c4 ::

a ti to resno?

Ce ti 1x ne nafila ok in ves , da imas crap kabel potem si navadna mona, da ga naslednjic se uporabis....da pa imas ampere s tem namenom je pa to navaden bullshit
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

blackbfm je izjavil:

ampere.....kaj ti pomaga razen brezveznega prikaza?
useless app


Ta prikaz je za to da lahko na hitro zdiagnosticiras crap/poskodovan polnilni kabel ali pa vcasih zgolj slab stik..

Sicer ne gledas skos v tisti widget ampak ce opazis da fila pod 500ma potem je pac nekaj narobe

Ja, se strinjam. To je sele v zadnjih verzijah prislo do izraza. Prejsnji ROMI, kaj sele stock, tega niso imeli. Zato je meni zakon imeti BatteryBot.
@ Pusti soncu v srce... @

blackbfm ::

r3dkv1c4 je izjavil:

a ti to resno?

Ce ti 1x ne nafila ok in ves , da imas crap kabel potem si navadna mona, da ga naslednjic se uporabis....da pa imas ampere s tem namenom je pa to navaden bullshit


Ampere sem celo kupil :))

r3dkv1c4 ::

priden, take imaho razvijalci radi.....easy money
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Karen je izjavil:

Jaz sem iz ES file explorerja, ko so ga prodali in potem zaspamali, preklopil na X-plore. Relativno majhen, podpira ftp, cloude... to sem iskal. Mogoče komu prav pride.

Hah, zanimiva najdba... tale tema... or original SmeskoSnezaka... Kaksen file explorer (po moznosti ima tud glasbeni predvajalnik znotraj, ki bi imel win-folder look? Torej, da lahk isces po datotekah in ko odpres, zacne predvajat)? Kateri file explorer je podoben temu ES file Explorerju? Nasla sem/nasli smo Amaze, sam nima vsega oz. mal je hroscat, lp, smeska

https://play.google.com/store/apps/deta...
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

WhiteAngel ::

Semitone - uglaševalec inštrumenta (podpira tudi +-440hz intonacijo), metronom in klaviatura. Super, lightweight, licenciran pod GPL. Na voljo v Play in FDroid.

Edino za uglaševanje rabiš dober mikrofon. Pixlov je bolj jajc, ker očitno nekaj reže frekvence izven govornega razpona. Stara Motorola G serija je delovala bp.

marS ::

Meni dobro služi CX File Explorer za fajle lokalno in na omrežju...
...no more heroes...
https://ilbis.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2464832090 (980) PARTyZAN
»

App, ki bi avtomatsko vklopil/izklopil bluetooth in podatke ko greš od doma

Oddelek: Mobilne tehnologije
293578 (2841) Ales
»

Google services - poraba mobilnih podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
51186 (1048) 111111111111
»

Iz fotoaparata na tablico

Oddelek: Strojna oprema
172749 (2337) Lonsarg
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem