» »

fasu sm gips ... [:(]

fasu sm gips ... [:(]

iskra ::

in zdej me zanima kolkokrat ste bli drugi polomljeni (u gipsu), zakaj in za kolko cajta :D

meni se je zlomila kost na zunanjem delu stopala pr basketu in zdej mam nehodilnega dokolenskega za 14 dni (pol po kontroli pa še najmanj 1x tolko) ;((

Tomi ::

Na mojo veliko srečo se še nisem potoklel toliko, da bi moral imeti mavec.:D
metrodusa.blogspot.com

Jackal ::

Jaz na srečo tut še nisem bil v gipsu... čeprav so mi drugi večkrat govorlili da je pravi čudež glede na mojo velikost (200cm), da se ne kje polomim.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

zlabo ::

Mel gips dvakrat, nzadnje pred enim mesecem. Sm si zviu gleženj pr basketu, pa pol nism mogu it na končnga:O Na valeti sm biu tud iz gipsom, sam sem pol drug dan porajtu da manjka hodilna peta, pa ves moker je biu, tko da sva ga s fotram sama uzela dol 5 dni prekmal in je blo čist ok

Klemenn ::

tok,tok,tok

gipsa še nisem mel..;)

sem pravo nasprotje od bratca, ki je padel in is zlomil roko, potem pa ko bi mogel jit k zdravniku (ves zrihtan je že bil..v bistvu bi mogu jit samo še v avto) pa teče na škarpo (cca 2m) po žogo, fukne dol :D in je dubu gips e za en mesec...2mesca gipsa, pa še zavarovan ni bil nič takrat ;))

:D

Gh0st ::

bad. a se ti lohk remote podpišem? :D

no gisa še nism meu, sm meu pa eno poškodbo na kolenu pa so mi mogl operirat. Po enmu tednu sm že skaku okol...:)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

jest10 ::

Samo enkrat. Gleženj.
Me kar zmrazi ko pomislim kako lepo je takrat zahreščalo...

iskra ::

no med drugim sm mel jst 3x gips: prvič za gležnj za 14 dni, pole sm si levo roko zlomu pr basketu (nerodno zabijanje s klopce) ... mi je reku dohtar: Sreča u nesreči d je leva in jst jez njemu: NE NI za levičarje!! 5 tednov sm fasu. Zdej pa ta blesava kost - krneki ...

Sicer pa glede na temperature že razmišljam o ventilatorskih modifikacijah (4x1.5V paket baterij in 3x vent od grafične) :D ampak to lih predn mi ga dol uzamejo llih za poslikat :D

Al pa kaka neonka za podplat ... stil ku avti :D

Kaboom ::

hvalabogu nikoli, sem imel pa zlomljeno ključnico kot otrok... še vredu da se ne spomnim 8-O
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

frenk ::

nikoli...samo zvit gleženj ko sem enkrat vs nabasan ob polnoči ukol koče na vodiški planini hodu:D...aja pa še enkrat poškodvan gleženj k sm šu peš do tržiča pa še to u enih znč "copatkah"...ja pa prjatu rum je biu zravn:D

...to so bli časi:)

SkIDiver ::

Jz sem ga mel 2x. Prvič sem si zlomu kost na zunanjem delu stopala in sem bil obsojen na 1 mesec gipsa. Drugič mi je desno zapestje skočilo vn iz sklepa po prisili in sem dobil 14 dni gipsa pa sem ga naslednji dan odtrgal dol, ker je bil moteč pri pitju (kolega je mel fantovščino). Drugega z gipsom ni bilo so ble pa ostale stvari.

jurre ::

se strinjam s tomijem:D

Highlag ::

Polomljena klučnica pri starosti 2 dni. So z mano mal fuzbal špilal :D (Mogoče ga zato zdej ne maram :D )lZlomljena leva roka tik nad zapestjem- mavec od zapestja do rame ( pred kakimi 20 leti), pa še 3 leta nazaj hud izvin desnega gležnja valjda pri igranju košarke (gips do kolena).

Se mi zdi da zdaj lahko z gležnjem vreme napovedujem ;(. No vsaj včasih.

moj_nick ::

Zlom nadlaktne kosti pri padcu s kolesa (zadel robnik). Sam tega si ne zelte!!! Gips sm meu od vratu do pasu, levo (polomljeno) roko sem meu pokrceno ob telesu 8-O. 3 tedne je nism mogu uporabljat. Povrhu vsega sem pa se levicar.
110111001001010001010000

BigWhale ::

Glede na to, da sem 'walking disaster' in da me je avto zbil dvakrat, ene parkrat kolesar/motorist, je pravi cudez, da sem se zmeraj cel. Najhujse kar je bilo je bil izvin vratnih vretenc... Glavo sem si izpahnil ;> Cepec..

ŽirC ::

Ne pride mi na pamet, da bi si kej zlomu, raj si zvijem, sam trenutno mam 9 sivov na bedrcu, k smo se mal z olf nozam ponesrec porezal.

Bad luck!

Lp, ZirC

Mercier ::

Dvakrat koska na dlani. Prvič na basketu, drugič na smučanju. Obakrat kakšen teden gipsa. Nič takega uglavnem.

flipflop ::

V četrtem razredu,na smučanju;(( ,me je en povozu s sankami,mel sm pa kompliciran spiralni zlom leve noge. Gips je bil od podplata pa skoraj do bokov,imel pa sem ga en mesec. Pol pa še fizioterapija.

Dr_M ::

gipsa se nikol nism meu, zvit sm meu pa ze skor use :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Po mojih trenutnih izkušnjah najbolj boli izpah rame ;(.

Binji ::

Pa kaj ste se vsi neki pr basketu polomili? No sej jst mam zdej tudi totalno zjeban glezenj (komej hodm)..sam se bom ukvarjal s tem komej po maturancu:D
Meu sm pa ze zlomljeno kljucnico ku sm se nekako cudno zvalil po tleh pr enih 7 letih.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

the_unborn ::

moje kosti so zaenkrat se nedotaknjene, razen nosu in lobanje na zadnjem delu:)

mescaline9 ::

Desno zapestje - bord
Levi gleženj - tekma rokomet
Levi komolec - padu z drevesa

Zaenkrat sm še fully operational.

jRk0 ::

Huh.

Desni komolec - pocen - bratranec me porino iz podstrejsa v hlevu ker nisem upal skocit na krmo (zlo mali se bil), pa sem pado na les namesto na krmo:)

Desna podlahtnica in kozeljnica (na sredini podlahti) - prelom obeh - kolo (prevec polagal:)) (v ptujski bolnisnici mi bedaki niso niti ravnali in se je cudno zarastlo, sem pol sel v mb pa so rekli da se rastem in se bo zravnala roka, se je:)) pol roke mi je kar viselo, heh

Desno zapestje - rolerji - vem samo da mi je one male kosti v njem zlomlo, je kar roka bla kot stopnica:>

Nos - zlom + pretres mozganov - motorne sani - ah, v ograjo sem se zaleto:) z nosom sem vetrobransko steklo razbil...

Desna kozeljnica (takoj za zapestjem) - prelom - bord - prvo ravnali, ni blo dobro, sel na operacijo, mam ze leto pa 8 mescov 6 sraufov in ploscico. Nimam casa it dat ven, heh:) pa 10 sivov.

Huh...

Na skejtu pa gleznji vcasih trpijo, samo na sreco se ni blo gipsa, samo malo oteceno tu pa tam:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tomi ()

kalcek16 ::

Jz sm meu zlomleno levo nogo(kost nad gležnom na zunanji strani) pa sem meu gips brez pete,do kolena 1 mesec,pol sem pa še za dva tedna dobu peto. To je bla zame največja muka v življenju,ker sem v tistem času opravljal vozniški izpit pa še rojstni dan sem meu umes. Od zavarovalnice sem pa pokasiral za en navaden CD-ROM:)

jRk0 ::

aja, ko se bliza kaksno neurje pa kronicno slabo vreme, me vcasih zacne roka bolet pa cukat tam ko mam ploscico:)

pa, ko igram odbojko al pa ce me kdo prime za ploscico in stisne in ko mi vseh 6 sraufov porine v kostni mozek, kjer so zivci...pol je "rahlo" neudobno vse skupaj...
You fuck up once, you loose two teeth.

Klemenn ::

lol jrk0, pravi robocop si že skori ;)

iskra ::

jrk0 zlomljen na mrtvo :D

1x sm si še ramo izpahnu pr skejtanju s smučarskimi palcami (star 8 let) in sm jo spravu na mesto par minut po izpahu - bolelo k prasica :O
Se mi je palca zataknla u pokrov od kanalizacije in še trak sm mel okrog roke tko d je fino potegnlo :O - važno d mama ni nč zvedla k če ne ...

perci ::

In kako mama ni nič zvedla? Jst roke tut premaknit nisem mogu 1 teden, ko sem imel izpahnjeno ramo. Še zdej me boli.

frenk ::

perci: jah če jo je pa nazaj dau:D

smilyxx ::

iskra si ko mel gibson v leathal weapon, ki ej lohk ušel iz prisilnega jopiča s tem da si je izpahnu ramo.:D

Lp
Save water.
drink beer.

jRk0 ::

heh. moj sosolec si lahk ramo izpahne:)

sosolka pa kolk.

jaz pa vreme napovedujem.









:\
You fuck up once, you loose two teeth.

Klemenn ::

LoL :D

a vs bom kdaj vidu kdaj na poptv v rubriki vreme? :D

iskra ::

perci sej sm napisu d je bolelo k prasica :O sej je bla fora k sm se izogibu mame na veliko in itak je delala več al manj u popoldanskem času tko d sm skori zmjri spal k je pršla- so pa trajale bolečine ene 4 dni :O

aja pa še ful mlad sm biu :D pred ene par leti sm ugotovu, d lahko z določenim zasukom rame neki fejst poči u sklepu brez bolečin (na obeh rokah) in babe hodijo bruhat k jim to pokažem >:D :D

ali3n ::

2 leti nazaj - izpah ključnice (za 3cm) - bolelo ko sam satan ->>:D ; zdaj je rama funkcionalna, a je nižja od druge...;( -> nezgodno zavarovanje SE splača :D
pred dobrim letom pa sem padu na smučanju - potrgal sprednje križne vezi na kolenu (ostal so samo "cufki") -> dobu nove vezi + šrauf + kajla (titanium™) + 3 luknje. Zdaj je kolkr tok ok -> nezgodno zavarovanje SE splača :D

Oboje boli ko sam satan. Po operaciji kolena 10 dni bolnice + 21 dni Dolenjskih toplic (rehabilitacija, fino je blo) + 4 mesece fizioterapije; 4 mesece na berglah...

Tudi jaz sem vremenar! :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Macro ::

Ej...jast hvala bogu nism mel se gibsona!!!

Najhujs kar se mi je zgodil je pa...ko sm vidu kako je kolega z nogo opizdu frenda v rit in si pred mojimi ocmi zlomu 4 prste na nogah!!!!
To je tak pokalo!!! Da je kr bolelo!!!

Sm si pa zviu roko!!! Kurba kaj boli!!!

asd_guy ::

Ah ti si začetnik. # gibsi , 2 šivanja, 3 krat v bolnici, zvit gleženj, v smrtni nevarnosti in še za posladek star sem 15 let!
Rock on!

Klemenn ::

aja, to tut šteje?

erm..mel sem že zvite prste na rokah ...ene 6x ;)
potem...enkrat v 3 razredu se mi zdi sem se poparu z vodo, polil sem se z celo đezvo vode, polil sem se,hm, pod pasom ;) ampak je vse kul zdej, takrat je pa bolelo ko sam hudič
aja, pa pr ene 4 letih me je avto zbil :D

ampak gipsa pa še ne ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urgenca ali prostori za izgubljanje časa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7524732 (22895) Invictus
»

zdravljenje zvina gležnja

Oddelek: Loža
4624028 (16211) Xserces
»

poškodovan gleženj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13118972 (9089) zenith1
»

Celitev roke po zlomu.

Oddelek: Loža
2616956 (14750) martincek1
»

Poškodbe... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518180 (6962) ;-)

Več podobnih tem