» »

Sony Experia E3 hard reset

Sony Experia E3 hard reset

tiltech ::

Nisem kje zasledil, da bi pisalo kako na novo postaviti na začetne nastavitve. Malo Sem bral za hard reset in telefon se ne odziva. Tipke so pravilne in zaporedje, ampak ne zgodi se nič, samo prvič 1x zavibrira, čez 2 sekundi zavibrira 3x nato pa spet ponovno. Rad bi , da bi bil telefon kot ob nakupu.

Hvala

less ::

tiltech ::

Hvala.

Pred dnevi mi je javil, da imam par virusov na telefonu, ampka vse deluje normalno. Še na nobenemu telefonu nisem videl virusov. Je to na isti način, kot na računalniku?

BladE_ ::

Kot je napisal @lees, uporabi update and repair. Sicer pa dvomim, da imaš virus in gre za neko reklamo.
Akcija - Reakcija

tiltech ::

Tudi sam sem isteaga mnenja, kot si napisal. Nisem še videl, da bi bil sploh virus gor. Sem pa zraven stal, ko je kolega enemu gledal telefon in mu rekel, da ima nek virus in da si naj da gor antivirus. Zato sem vprašal.

Pa še eno vprašanje glede tega telefona.
Ni mi jasno, da bi lako imel tako malo spomina, da so gor samo OS ANDROID in opravilne aplikacije. Za kaj več, pa ni več prostora. Piše, da je 4gb internega spomina, kar pomeni, da bi še moralo ostati nekje 30% za ostalo. Jaz pa namestim samo eno aplikacijo in je poln. Pa ne mi napisat, da sem dal gor aplikacijo, ki je večja kot 1 gb. Vse je par bytov ali kilobytov.

mat11 ::

Problem je ker imaš samo 1GB rama. Pri tej količini rama čim manj aplikacij.
mat

tiltech ::

Govor je bil o notranjem spominu in ne delovnem pomnilniku. Internega pomnilnika za shranjevanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

simobil & sms virus

Oddelek: Mobilne tehnologije
364920 (3781) kunigunda
»

Microsoft pravi, da mu Ubuntu predstavlja konkurenco (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
11312675 (9124) noraguta
»

Prodaja iPhonov peša (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8510701 (8668) Rauby
»

Kaj menite o Mac mini-ju?

Oddelek: Kaj kupiti
141766 (1387) IceIceBaby
»

Apple: Uporabljajte več protivirusnih programov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
568410 (6338) MrStein

Več podobnih tem