» »

iz iOS 11 nazaj na iOS 10.3.2

iz iOS 11 nazaj na iOS 10.3.2

#000000 ::

Mi ni všeč tanov iOS pa bi rad nazaj, a nimam pojma kako Če se sploh da ? (baje gre)

mat xxl ::

Kaj je tako hudo, ker sem ravno mislil updajtat, ko sem videl tvoj post, pa me res zanima, kaj je tako hudega, ker eni pa hvalijo ?

#000000 ::

Ma ni tolk spremembe, razen par stvari, ki slijdaš od spodaj na gor ni več stare zadeve ampak kr nekaj več nastavitev, kar je v bistvu okaj, niti ni ne vem kolko novosti, me pa moti da ni več PIKIC za signal, zdej so štiri glupe črtice :) jet pa bi radnazaj pikce.

Plus spremenilo se je malenkost ko kličeš oz iščeš zadnje klice vedno piše nekaj recents pa še tipkovnica za klicat se je spremenila, skratka nič posebnega ampak mene to moti, sem pač eye candy freak.

aja pa doubble klik an home gumbe in zapiranje applikacij, sedaj poteka v obratni smeri, iz desne proti levi, prej kontra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

#000000 ::

aja pa še tole sem zdej pogruntal, kalkulator je nikakav za pogledat, pa še neke funkcije ti pri screenshot pokaže (katere še nisem raziskal, vidim prvič pač)



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

A110 ::

Najvecji problem je baterija. Meni na SE na ios 11 redko zdrzi do konca dneva ob enaki uporabi kot prej + vklopljeni varcevanje medtem ko sem prej brez varcevanja prisel ob koncu dneva do recimo 15%. Tudi s prvim popravkom 11.0.1 se to ni izboljsalo

DeeJay ::

A110 je izjavil:

Najvecji problem je baterija. Meni na SE na ios 11 redko zdrzi do konca dneva ob enaki uporabi kot prej + vklopljeni varcevanje medtem ko sem prej brez varcevanja prisel ob koncu dneva do recimo 15%. Tudi s prvim popravkom 11.0.1 se to ni izboljsalo


Mam IP 6 in SE, pa mi oba normalno delata na IOS 11, no IP 6 je za občutek malenkost počasneši kot prej na IOS 10.
Sm pa bral, da ma kr neki ljudi ta problem. Baje, da settings reset odpravi težavo.
Nared backup -> reset all settings -> restore. Vse skup ne vzame več kot 20 minut časa.

hojnikb ::

battery drain na ios11 je znan problem.

sicer pa http://www.redmondpie.com/how-to-downgr...
#brezpodpisa

Tilen ::

A110 je izjavil:

Najvecji problem je baterija. Meni na SE na ios 11 redko zdrzi do konca dneva ob enaki uporabi kot prej + vklopljeni varcevanje medtem ko sem prej brez varcevanja prisel ob koncu dneva do recimo 15%. Tudi s prvim popravkom 11.0.1 se to ni izboljsalo


Poglej brightness. AUTO se je vsaj meni izklopil in pa lock screen sem imel kar na 1 minuto, namesto 30 sekund.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ipad4 ios 7.1. SLO meni pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
302061 (1318) Mavrik
»

Francija preiskuje Apple zaradi suma načrtovanja zastarelosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10625119 (21730) MrStein
»

Apple bojda ob iztrošeni bateriji upočasni iPhone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
14540848 (34980) MrStein
»

Google težave novega Pixla 2 rešuje programsko

Oddelek: Novice / Android
227619 (5748) shadeX
»

CISCO 1601

Oddelek: Pomoč in nasveti
6977 (889) [JFK]

Več podobnih tem