» »

Facebook - lastno ime v oklepaju pri drugi osebi

Facebook - lastno ime v oklepaju pri drugi osebi

Fifty ::

Živjo,

precej časa imam že težavo, da se pri iskanju mojega FB računa pojavi zadetek druge (neželjene) osebe.

Pri tej drugi osebi se namreč moje ime prikaže v oklepaju takoj za imenom te osebe, kar je precej nadležno.

Nikakor ne uspem rešiti te težave, tako da prosim za pomoč, če ima kdo kakšno idejo kaj bi pomenilo to pojavljanje mojega imena v oklepaju in kako to odpraviti.

Hvala in lp,

Fifty

xmetallic ::

Obstaja več oseb z enakim imenom in priimkom. Predvidevam, da ima ta druga oseba najprej napisan nek nickname kateremu v oklepaju sledi še njegova identiteta.

Fifty ::

Hvala za odgovor.

Misliš torej, da ima ta oseba moje ime napisano v svojem profilu kot nickname?

Vsekakor gre za moje ime in ne za koga drugega, glede na preteklo povezavo s to osebo.

Kako enostavno to rešiti?

FB-ju sem sicer pravkar poslal prijavo za kršenje uporabe moje identitete, ampak malo dvomim da bodo kaj uredili.

GrX ::

V FB search bar napiši ime in priimek osebe, ki jo iščeš, ter nato z miško klikni na ikonco, ki je v obliki lupe..

Fifty ::

GrX je izjavil:

V FB search bar napiši ime in priimek osebe, ki jo iščeš, ter nato z miško klikni na ikonco, ki je v obliki lupe..


Problem ni pri FB search bar, ampak Google search.

FB search bar mi dejansko te osebe ne najde ter pri iskanju mojega imena najde samo mene, kar je OK.

Kakšna druga ideja?

aerie ::

Fifty je izjavil:



Vsekakor gre za moje ime in ne za koga drugega, glede na preteklo povezavo s to osebo.


Kakšna je ta pretekla povezava z dotično osebo?

Fifty ::

aerie je izjavil:

Fifty je izjavil:



Vsekakor gre za moje ime in ne za koga drugega, glede na preteklo povezavo s to osebo.


Kakšna je ta pretekla povezava z dotično osebo?


my ex, tako da predvidevam da ima kakšno povezavo glede statusa preteklega razmerja.

Ne razumem pa zakaj bi Google to imel shranjeno in še vedno prikazoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fifty ()

zunno ::

Še to, če mogoče ne veš: če ti te osebe FB takrat ko si prijavljen v svoj račun ne pokaže med iskanjem, te je ta oseba blokirala na Facebooku.

aerie ::

Počakaš da Google osveži index. Kaj pa pravita Bing in Yandex?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: aerie ()

Fifty ::

aerie je izjavil:

Počakaš da Google osveži index. Kaj pa pravita Bing in Yandex?


Tudi Bing in Yandex oz. vsi iskalniki pokažejo enako.

Kot kaže problem ni v samem FB, tako da vprašanje kako se lotiti te zadeve.

c3p0 ::

Odjavi se iz FB in pojdi preko googla na profil te osebe. Če še vedno piše tvoje ime v nickname, bo tudi google to prikazoval.

shintaro ::

Osebo prijaviš da ima ime katero ni pravo in facebook bo od njega/nje zahteval da uporabi pravo ime al pa nč fbja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLOKIRALI mi FB PROFIL- preverjajo sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
246094 (1577) Saul Goodman
»

Google začel pozabljati

Oddelek: Novice / Zasebnost
116259 (4324) Rok Woot
»

Yahoo bo recikliral e-poštne naslove

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
165949 (3906) nodrim
»

Ime firme oz. sp

Oddelek: Loža
235453 (4712) St235
»

EU začenja preiskavo Facebooka? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
24164710 (59742) Ramon dekers

Več podobnih tem