» »

cene avtomobilov ponorele?

cene avtomobilov ponorele?

1 2
3
»

Formula 1 ::

Dr_M je izjavil:

Utk je izjavil:

2013 je padla prodaja, ker so nehali delat cliota.
Da ima revoz polne travnike in da iz tega kaj sklepas, je pa isto kot da bi sel zdaj na morje, slisal nemscino na plazi in se zacel dret, da so nas spet okupirali.

V resnici renault-nissan dohiteva najvecje 3 proizvajalce in vsaj katerega bo letos prehitel, v par letih pa morda bil na vrhu.



So novice, da se novi twingo zelo slabo prodaja. Ce pogledas na ceste, jih prakticno ni.
Je pa bil brat od moje ene dva tedna nazaj v revozu in pravi, da nimajo vec avto kam dajat, zato jih avtoprevoznik Kastelec jemlje na svoja parkirisca, naprej jih pa ne gre zelo veliko.
To pa ziher pomeni, da se blazno dobro prodajajo.

Ti pa si, da sklepaš po Twingu prodajo cele znamke ja. Clio se recimo prodaja odlično, Captur tudi, Megane tudi ne slabo. Overall lani so prehiteli Opel v Evropi, nisem ziher za Forda. Pa drugače ne, niso šle cene nekaj gor, tak Clio, kot smo ga kupili leta 2014 je sedaj max kakšnih 1k € dražji z več opreme.

Formula 1 ::

69charger je izjavil:

Se je kdo že vozil z tanovim Cliotom/ga je vsaj pogledal? Kakšna žalost od avta, namesto sedežev bolš dat noter en pisalni stol, bo bolj udoben (nula stranske opore, spodnji del popolnoma raven????), števci so preprosto neumno izdelani, mal me je blo strah kej prtisnt v notranjosti da ne bi razpadl ker že na prvi pogled deluje tako, se mal opreš na eno plastiko pa so že čudni zvoki. V primerjavi so npr. zadnji modeli Škode (Fabia, Superb) mnogo boljši že iz strani notranjosti. Pri Cliotu se jim pa še na vrata od prtljažnika ni dal enega kosa plastike gor vržt da se vidjo spoji pleha ala Clio 2.

Sem, vozim vsakodnevno, ne zamenjam za kakšno grdo določasno precenjeno Škodo v nobenem primeru. Avto gre prokleto dobro za teh 90 konj, opreme ima itak več kot povprečen BMW na naših cestah, o sedežih brez opore nebi ker vag v avtomobilih višjega razreda pri bolj osnovnih verzijah nima nič boljših sedežev. Jaz sem bil po 200 km na morje čisto vredu, itak je pa Clio, če delaš 1000km v kosu ga menda ne boš kupil.

Unknown_001 ::

Formula 1 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Utk je izjavil:

2013 je padla prodaja, ker so nehali delat cliota.
Da ima revoz polne travnike in da iz tega kaj sklepas, je pa isto kot da bi sel zdaj na morje, slisal nemscino na plazi in se zacel dret, da so nas spet okupirali.

V resnici renault-nissan dohiteva najvecje 3 proizvajalce in vsaj katerega bo letos prehitel, v par letih pa morda bil na vrhu.



So novice, da se novi twingo zelo slabo prodaja. Ce pogledas na ceste, jih prakticno ni.
Je pa bil brat od moje ene dva tedna nazaj v revozu in pravi, da nimajo vec avto kam dajat, zato jih avtoprevoznik Kastelec jemlje na svoja parkirisca, naprej jih pa ne gre zelo veliko.
To pa ziher pomeni, da se blazno dobro prodajajo.

Ti pa si, da sklepaš po Twingu prodajo cele znamke ja. Clio se recimo prodaja odlično, Captur tudi, Megane tudi ne slabo. Overall lani so prehiteli Opel v Evropi, nisem ziher za Forda. Pa drugače ne, niso šle cene nekaj gor, tak Clio, kot smo ga kupili leta 2014 je sedaj max kakšnih 1k € dražji z več opreme.


Če že kupuješ tak avto ljudje raje vzamejo Smarta. Ista osnova ampak overall boljše. Pa ni velike razlike v ceni. Smarte se dostikrat vidi na kamionih, kako jih vozijo. Twingote... eh bolj poredko.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Map ::

Pa ravno včeraj sem videl kake štiri šleperje s Twingoti in Clioti. Na cesti jih pa res praktično ne vidim.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri avto do 6000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6312037 (9715) mat xxl
»

Nakup novega avta do 13k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12122678 (17474) Assassub
»

nakup rabljenega avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
32686019 (51563) lucky13
»

Rada bi kupila avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14327153 (20809) hojnikb

Več podobnih tem