» »

Kateri avto do 6000€

Kateri avto do 6000€

«
1
2

Pečo89 ::

Torej kolega kupuje avto in predlogi so dobrodosli.

Budget je nekje 6k kaj vec ne.
Bencinarja ker ne dela veliko kilometrov (sluzba nekje 30km ter pac opravki.
Isce pa manjsi avto in ne karavanov itd.
Glede znamke ni omenil tocno kaj ampak (bmw,audi itd odpade)
Kilometri pa tam v rangu do 120k recimo.

Torej predlogi fantje.

smacker ::

Nastaviš filter v avtonet in akcija: http://www.avto.net/Ads/results.asp?zna...
Sam bi v tem rangu iskal 1.6 motor s 100+ konji, pa zaradi voznih lastnosti bi preskočil malčke. Kak megane, astra ali focus. Tega je polno na cestah => veliko se jih prodaja in hitro dobiš rezervne dele. Bolj kot na model/znamko bi se omejil na ohranjenost avta in poštenega lastnika (po možnosti 1. lastnik).

Netrunner ::

Pa ima ta tvoj kolega še kaj € rezerve za morebitna pipravila, registracijo, gume ipd? Ker če nima, potem naj išče avto za 5k.

Kot je že @smacker omenil naj uporabi napredni filter na avto.net in veselo iskanje.

Jaz bi raje iskal do 1.3 motorje zaradi manjše porabe, registracije in vzdrževanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

beethoven ::

Novi Renault Clio 1.2 za 10000€ :D Ne, resno, če mu je vseeno za šhov motorček in za model, potem da 6k za polog in 4k na leasing za 4 leta, pa ima nov avto za manj kot 100€/mesec in 5 let podaljšanega jamstva. Kaj crkne, časti Renault popravilo. Vsaj jaz bi se tako odločil, če bi zdaj kupoval avto, ker po izračunih sem dal zadnjih 12 mesecev 50€/mesec samo za popravila. Pa dam še 50€ zraven pa imam nov avto, pa se ne sekiram kaj mi bo crknilo in kako je avto ohranjen. Just my 2 cents.

d4vid ::

Ah ce bi jaz za 6 jurjev kupoval avto, ne bi kupil 1.2 jajcka. Avto ne gre nikamor. Raje pol litra vec porabe pa mas 1.6.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

loveJDM ::

kia ceed?honda 8gen 1.8?corsa,astra?

GrimReaper ::

d4vid je izjavil:

Ah ce bi jaz za 6 jurjev kupoval avto, ne bi kupil 1.2 jajcka. Avto ne gre nikamor. Raje pol litra vec porabe pa mas 1.6.

Jaz zadnje dni opažam da imajo tisti s 60KM avti precejšnje probleme na cesti, ovirajo promet (čeprav ne vedo, je tudi za njih to problem, ker se za njimi nabirajo živčneži), ne morejo se normalno vključit (ponavadi kar izsilijo prednost, ker ne morejo dovolj hitro pospešit), ne morejo prehitet.
1.6 oz. cca. 100KM oz. 12s do 100, če znaš res dobr pritisnit, drugače pa pod 140KM nimaš kaj praskat na cestah z večjo omejitvijo kot 50. Sam imam cca. 160KM oz. 8s do 100 in to je zame normalno hiter avto.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

KM ne moreš kar tako metat okoli brez upoštevanja teže avta. Kak Fiat Punto s 75 KM še kar potegne, ker je dosti lahek.

facepalm ::

@Grimreaper tudi z 80 konjskim 1.3 n/a motorjem pospesim do 100km/h na pospesevalnem pasu brez problemov. tam nekje 75hp na tono je meja med avtom in nepremicnino. 100hp in cca 170Nm v 1.2t tezkem avtu pa je dovolj za povprecnega janeza.

clix ::

GrimReaper je izjavil:

d4vid je izjavil:

Ah ce bi jaz za 6 jurjev kupoval avto, ne bi kupil 1.2 jajcka. Avto ne gre nikamor. Raje pol litra vec porabe pa mas 1.6.

Jaz zadnje dni opažam da imajo tisti s 60KM avti precejšnje probleme na cesti, ovirajo promet (čeprav ne vedo, je tudi za njih to problem, ker se za njimi nabirajo živčneži), ne morejo se normalno vključit (ponavadi kar izsilijo prednost, ker ne morejo dovolj hitro pospešit), ne morejo prehitet.
1.6 oz. cca. 100KM oz. 12s do 100, če znaš res dobr pritisnit, drugače pa pod 140KM nimaš kaj praskat na cestah z večjo omejitvijo kot 50. Sam imam cca. 160KM oz. 8s do 100 in to je zame normalno hiter avto.


Kakšno natolcevanje pa je to? Problem počasnega vključevanja je na voznikih. Jaz sem z 60KM avtom v večini primerov prvi na semaforjih, tako da se da. Tudi na regionalki in avtocesti ni nobenih problemov, je pa potrebno prestavit prestavo ali dve navzdol.

loveJDM ::

@clix da ti pojasnim...grimreaper je v popolnoma vsaki temi o avtomobilih najbolj pameten glede same moči in pospeška...njega pač ne jemat resno ker njemu je edino pomembno da ima dosti konjev in vsem forsira takšne avtomobile ker ne razume navadnega človeka in mu ne gre v glavo,da ljudje ne rabijo takšnih avtov...ustvarja si neke iluzije o nepremičninah itd. kot da avtomobili ne poznajo menjalnika in širokega temu namenjenega območja vrtljajev. Tudi 60hp je dovolj za normalno vožnjo bp...Njega pa njegovih fast and furious predlogov ne jemat resno ker nabija offtopic.Mogoče pa pride @nebivedu da mu ponovno kaj razloži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

IL_DIAVOLO ::

Ce je mozno najdi enega nemca, ki se ni sharan. Moj VW preprosto gre ko yugo, preprosto ne crkne.

hojnikb ::

>gre ko yugo,
>preprosto ne crkne.

pick one
#brezpodpisa

Formula 1 ::

GrimReaper je izjavil:

d4vid je izjavil:

Ah ce bi jaz za 6 jurjev kupoval avto, ne bi kupil 1.2 jajcka. Avto ne gre nikamor. Raje pol litra vec porabe pa mas 1.6.

Jaz zadnje dni opažam da imajo tisti s 60KM avti precejšnje probleme na cesti, ovirajo promet (čeprav ne vedo, je tudi za njih to problem, ker se za njimi nabirajo živčneži), ne morejo se normalno vključit (ponavadi kar izsilijo prednost, ker ne morejo dovolj hitro pospešit), ne morejo prehitet.
1.6 oz. cca. 100KM oz. 12s do 100, če znaš res dobr pritisnit, drugače pa pod 140KM nimaš kaj praskat na cestah z večjo omejitvijo kot 50. Sam imam cca. 160KM oz. 8s do 100 in to je zame normalno hiter avto.

Če pa ne znaš pritisnit ti pa tudi 250 konj ne pomaga, včeraj sem se s 75KM konji v klanec držal Giuliette Veloce z 240 konj, vsaj do vrha klanca, potem sem jo prehitel. Folk naj se nauči vozit pa bo.

Sicer pa moj predlog je Megane 1.6 16v

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Formula 1 ()

hojnikb ::

za tak keš se dobi kkašen clio mk3. 1.2 tce motor, če nočeš nepremičnine :)
#brezpodpisa

NikolormousB ::

beethoven je izjavil:

Novi Renault Clio 1.2 za 10000€ :D Ne, resno, če mu je vseeno za šhov motorček in za model, potem da 6k za polog in 4k na leasing za 4 leta, pa ima nov avto za manj kot 100€/mesec in 5 let podaljšanega jamstva. Kaj crkne, časti Renault popravilo. Vsaj jaz bi se tako odločil, če bi zdaj kupoval avto, ker po izračunih sem dal zadnjih 12 mesecev 50€/mesec samo za popravila. Pa dam še 50€ zraven pa imam nov avto, pa se ne sekiram kaj mi bo crknilo in kako je avto ohranjen. Just my 2 cents.


Se strinjam. Oz. imaš celo še kakšno drugo opcijo za podoben denar. Nova Fiat Panda za 8 jurjev. Odličen avto. Prostoren, okreten, dovolj udoben. Fiat Punto za 9 jurjev. Kakšen VW Up! ali Škoda Citygo...

Pa kaj takšnega dobiš za ta denar: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Citroen C-Elysee. Preverjena tehnika, poceni vzdržavanje, garancija pa ogromna in udobna nostranjost za ta razred...

Pa ne preveč resno jemat Šumaherjev, ki rabijo 200 konjev, da se normalno peljejo. Praktično vsi novi avti so povsem dovolj hitri za normalno, udobno vožnjo.

Zgodovina sprememb…

GrimReaper ::

facepalm je izjavil:

@Grimreaper tudi z 80 konjskim 1.3 n/a motorjem pospesim do 100km/h na pospesevalnem pasu brez problemov. tam nekje 75hp na tono je meja med avtom in nepremicnino. 100hp in cca 170Nm v 1.2t tezkem avtu pa je dovolj za povprecnega janeza.

100 ni ravno veliko, sam pridem BP do 140, če je daljši tudi do 160. Pa je ta avto zame normalno hiter, počasen ravno ne bom govoril, čeprav bi tudi lahko.
Kdor govori da je avto z več kot 8s normalno hiter pa pomoje sam ni normalen.

@loveJDM:
Daj si že spremeni nick, ker pri trenutnem noben ne pomisli, da si mahnjen na japonske jajčke namesto na Skyline, Type R itd.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

@grimreaper 100kmph je dovolj za vkljucevanje na AC, 140kmph pa prevec. Za varno voznjo po javnih cestah je tudi zate dovolj 100 konjev. Ce pa sanjas o nekih uzitkih za volanom, pod 300hp turbo bencinc ni to to.

K0l1br1 ::

Je treba najprej v glavi poštimat, pa bodo užitki tudi z biciklom, ne samo s tiščanjem gasa. To zna vsaka mona.

loveJDM ::

GrimReaper je izjavil:

facepalm je izjavil:

@Grimreaper tudi z 80 konjskim 1.3 n/a motorjem pospesim do 100km/h na pospesevalnem pasu brez problemov. tam nekje 75hp na tono je meja med avtom in nepremicnino. 100hp in cca 170Nm v 1.2t tezkem avtu pa je dovolj za povprecnega janeza.

100 ni ravno veliko, sam pridem BP do 140, če je daljši tudi do 160. Pa je ta avto zame normalno hiter, počasen ravno ne bom govoril, čeprav bi tudi lahko.
Kdor govori da je avto z več kot 8s normalno hiter pa pomoje sam ni normalen.

@loveJDM:
Daj si že spremeni nick, ker pri trenutnem noben ne pomisli, da si mahnjen na japonske jajčke namesto na Skyline, Type R itd.


Moraš razumet razliko med entuzijastom ter osebo,ki avto potrebuje za prevoz od A do B,ti je ne...Te razumem in imam podoben pogled na to kot ti,ampak fora je da ljudje ne rabijo tega,ker rabijo nekaj za na šiht pa v trgovino,nekaj kar malo pije ter nekaj takega,da ne bo 1mesec v bedu ko se bo bližala registracija oziroma zavarovanje.Sej boš razumel nekoč,polako.

NikolormousB ::

Ce pa sanjas o nekih uzitkih za volanom, pod 300hp turbo bencinc ni to to.


Hmm... mx5, 205 gti, golf 1 gti, r5 gtt, saxo vti, crx, mini cooper (original) itd. Komaj kaj čez 100 konjev pa vseeno veljajo za ene bolj zabavnih avtomobilov ever.

Po drugi strani A6 3.0T še nisem opazil na kakšnem podobnem seznamu.

facepalm ::

Se strinjam da so tej stari malcki ultra zabavni in jih ne mores primerjat s kravo od A6. Ce pa pogledas novejse avtomobile, se zabava zacne nad 250hp. Megane rs, focus rs...
Edit: na podobnem seznamu bos pa verjetno nasel staro rs4 in rs2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

NikolormousB ::

Nova mx5 ima 1.5 motor s 130 konji. Moč nima veze s tem kako zabaven je avto.

facepalm ::

Ima pa razmerje moc/masa, diferencial, podvozje in odzivnost motorja.
Vsak si pa razlaga po svoje, kaj je to zabavna voznja.
Nekaterim je vsec driftat, drugim prvocirat podkrmarjenje, tretjim cim hitreje zvozit ovinek, cetrtim pa nagibanje po gozdovih.
Glede na stvari, ki jih razlaga Grimreaper (vecinoma podatki o pospeskih), je pod 300 turbo konji res neka srednja zalost.
Je pa tudi star clio2, 1.4 100hp, zelo zabaven pri nizkih hitrostih. Sploh ce so gume slabse, ti pricara nasmesek na obrazu:)

andromedar ::

nekdo bi moral to temo temeljito očistit...
Eh?

GrimReaper ::

Mah, če je avtomobilizem tolk popularen kot v SLO, ni nobene potrebe po čiščenju.
Na avtomobilizem.com tudi ni nobene potrebe da moderator imenovan Esem vodi nazi režim in vse take moje poste briše prvo sekundo. Ne rečem da je slab mod, takega bi res potreboval forum, ki je na veliko obiskan, ampak kakor je pa ta obiskan, pa vseeno če jaz ali pa kdo drug piše kar mu paše kadar mu paše. Vsaj tako je moje mnenje. Za ta podforum velja enako, ali se mar komu zdi da je kaj nepregledno.
Seveda priznam da so moji posti odveč, ampak iskreno, ne bi bilo dosti bolje brez, recimo ta tema bi se zaključila že po 6. postu, sam pa ponavadi kaj izzovem.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

bambam20 ::

Bisto te teme je, da se OP-ju svetuje kakšen avto naj kupi za 6000€ in ne vaše tumpanje, kakšne pospeške mora imeti avto, ker drugače se pa ne da shajat na cesti, če nima 8 sekund do 100 km/h. lol.

mat xxl ::

Tegale smo šli mi gledati, avto je ko nov, lastnica ima vse račune servisov ....

Na zadnje se nismo odločili samo zato, ker je težko dajati otroka zadaj v otroški sedež.

Torej če ga ne moti to, da nima 4 vrat .... ima pa sicer tudi ksenon, kar skoraj nobeden nima ..

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=... Megane Coupé 1.6 16V Dynamique K...

bambam20 ::

mat xxl je izjavil:

Tegale smo šli mi gledati, avto je ko nov, lastnica ima vse račune servisov ....

Na zadnje se nismo odločili samo zato, ker je težko dajati otroka zadaj v otroški sedež.

Torej če ga ne moti to, da nima 4 vrat .... ima pa sicer tudi ksenon, kar skoraj nobeden nima ..

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=... Megane Coupé 1.6 16V Dynamique K...



O.. tole pa tudi po opombah sodeč ni slab nakup.

Unknown_001 ::

NikolormousB je izjavil:

Ce pa sanjas o nekih uzitkih za volanom, pod 300hp turbo bencinc ni to to.


Hmm... mx5, 205 gti, golf 1 gti, r5 gtt, saxo vti, crx, mini cooper (original) itd. Komaj kaj čez 100 konjev pa vseeno veljajo za ene bolj zabavnih avtomobilov ever.

Po drugi strani A6 3.0T še nisem opazil na kakšnem podobnem seznamu.


Zato ker so to mičkene kante z malo izolacije in pleha okol kjer maš tud pri nizki brzi i občutek da letiš. Potem pa se usedeš v tipično šwabiše ladja in pri isti brzini maš občutek kot da se 50km/h manj pelješ.

Primerjaj ti polota zdaj in 20 let nazaj. Zdaj je tok zrasel v tunanje mere, da bi lahko bil golf.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

GrimReaper ::

Moj Clio 3 RS je tak tank, da se pri 130 zdi da se pelješ z normalno hitrostjo (zato na ravnini včasih poteram tud do 150-160, edino čez ovinke ne vozim čez 130). Prideš do kakega, ki vozi 90, se zdi da stoji.
Seveda to mislim po kakšni taki cesti kjer tudi večina ostalih vozi 110-120:
http://goo.gl/UR5Wbf
Pri odprtih vratih motor res bobni v prostem teku, zapreš vrata in bi skoraj želel da se ga bolj sliši.
V glavnem, zanimiv avto, in ga bom kar pogrešal, čeprav tukaj nekateri pravijo da rabiš za užitek 250-300HP. Kaj pa vem, pri teh Cliih se tudi že začne, sploh pa na naših cestah ne vem kje vi vidite Megane RS in podobne, ker sam jih nisem pa če gledam za par let nazaj.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

NikolormousB ::

Moj Clio 3 RS je tak tank, da se pri 130 zdi da se pelješ z normalno hitrostjo


Ja, zadnjič sem gledal en review. So primerjali zgonjenega Clio 3 RS in novega Mulsanna pa Bentley seveda nima za burek. Clio je pojem udobne in tihe vožnje.

GrimReaper ::

Udoben je (edino takrat ko me boli glava, se čuti vsako luknjico, drugače nimam problemov), tih pa ne vem zakaj bi moral bit športen avto, prej bi bil lahko še glasnejši.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

kingsix ::

Renault 1.6 atmosferci so preizkušena in zanesljiva zadeva...

Invictus ::

"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

RegulusDraco ::

hyundai i30, letnik okoli 2010. Če v teh 6000 eurov vključuješ še stroške registracije in prvega servisa (pač zamenjaš olje in take neumnosti), pa glej pač malce starejši letnik.

Renault Clio RS? Why the fuck? BI pričakoval da bo tista majhna turbo kanta trda za znoret? Nekako kot kakšen Mini Cooper?
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

GrimReaper je izjavil:

Moj Clio 3 RS je tak tank, da se pri 130 zdi da se pelješ z normalno hitrostjo (zato na ravnini včasih poteram tud do 150-160, edino čez ovinke ne vozim čez 130). Prideš do kakega, ki vozi 90, se zdi da stoji.
Seveda to mislim po kakšni taki cesti kjer tudi večina ostalih vozi 110-120:
http://goo.gl/UR5Wbf
Pri odprtih vratih motor res bobni v prostem teku, zapreš vrata in bi skoraj želel da se ga bolj sliši.
V glavnem, zanimiv avto, in ga bom kar pogrešal, čeprav tukaj nekateri pravijo da rabiš za užitek 250-300HP. Kaj pa vem, pri teh Cliih se tudi že začne, sploh pa na naših cestah ne vem kje vi vidite Megane RS in podobne, ker sam jih nisem pa če gledam za par let nazaj.


hm, sliši se zakon. Moram sprobat kdaj. Čeprav imam občutek da si pač mlad fantinc, ki rad nori in divja po cestah. Nemogoče da je clio pri 150 udoben, niti na nemški avtocesti.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

NikolormousB ::

Renault Clio RS? Why the fuck? BI pričakoval da bo tista majhna turbo kanta trda za znoret? Nekako kot kakšen Mini Cooper?


Sicer ni turbo, je pa trd za znoret. Bolj kot Cooper S. Navadni sedeži ne nudijo ravno veliko opore, Recaroti so trdi in neudobni. Drugače odličen avto za svoj namen. Nimam pa pojma kaj dela v tej temi.

bambam20 ::

NikolormousB je izjavil:

Renault Clio RS? Why the fuck? BI pričakoval da bo tista majhna turbo kanta trda za znoret? Nekako kot kakšen Mini Cooper?


Sicer ni turbo, je pa trd za znoret. Bolj kot Cooper S. Navadni sedeži ne nudijo ravno veliko opore, Recaroti so trdi in neudobni. Drugače odličen avto za svoj namen. Nimam pa pojma kaj dela v tej temi.



Reklamo dela, da ga bo lažje prodal. Kupci v vrsti stojijo.

Pečo89 ::

Hvala za vse odgovore. Je bilo vzeto na znanje. Sedaj neke 150KM ne potrebuje. Kot je bilo ze v startu receno nekaj majhnega in redno servisiranega.

No gledala sva tole. Bo sel pogledat.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Kaksno mnenje je dobrodoslo. Je pa 1 lastnik in redno servisiran tako da tukaj problema ni. Gledal je tudi punto 2010 ki je tudi mu vsec.
Zgoraj omenjeni Megan izgleda super ampak prevelik za njegove potrebe. Pac avto bo bolj za sluzbo itd in ne potrebuje tako velik avto. No toliko za enkrat.
Se enkrat pa hvala za vso dosedanjo pomoc

Lp

Unknown_001 ::

1. Golf istega letnika 1.9 TDI
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...
Imeli pri hiši, pa nam je še danes žal da smo ga dali preč. Blazno nezahteven avto in zanesljiv.

2. Tale Jetta pa tudi solidno opremljena izgleda.
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

3. Mogoče Polič ? 2010 1.4 Comfortline
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

loveJDM ::

Dobrega sta najdla,morda tudi ta Polo,ki ga je poslal Raptor ni slab,je pa dražji 2k. Se splača preverit.

bambam20 ::

Mislim, da so poloti tega letnika imeli ketne, ki so rade preskakovale, zato so tudi kasneje nazaj uvedli jermene. Bi bilo potrebno biti previden.

Unknown_001 ::

loveJDM je izjavil:

Dobrega sta najdla,morda tudi ta Polo,ki ga je poslal Raptor ni slab,je pa dražji 2k. Se splača preverit.


Edin za polota naj se gre probat vsest. Sicer možno da sem le jaz imel tak občutek ker sem visoke rasti, a meni se je zdel nekoliko utesnjen. Je pa drugače luškan avto za vozit. Sem ga imel enkrat za nadomestno vozilo, ker ni bilo časa počakat na servisu. Kokr sem naredil turo je bil dost ok za vozit. Tista corsa je pa za moje pojme, pa ne preveč resno vzet mojega osebnega mnenja... babji avto če lahko grdo pa na kratko povem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Er333 ::

Formula 1 je izjavil:


Če pa ne znaš pritisnit ti pa tudi 250 konj ne pomaga, včeraj sem se s 75KM konji v klanec držal Giuliette Veloce z 240 konj, vsaj do vrha klanca, potem sem jo prehitel. Folk naj se nauči vozit pa bo.

Haha, torej si ti norel in tiščaj svoje bogo jajce, frajer z Giulietto se je pa udobno peljal?
Jaz se nebi hvalil. Če imaš 240 konj, še ne pomeni da jih moraš pokazat na vsakem klancu.
Je pa precej tipično, da se vozniki malih jačkov zelo radi primerjajo z močnimi avtomobili.

Unknown_001 ::

Er333 je izjavil:

Formula 1 je izjavil:


Če pa ne znaš pritisnit ti pa tudi 250 konj ne pomaga, včeraj sem se s 75KM konji v klanec držal Giuliette Veloce z 240 konj, vsaj do vrha klanca, potem sem jo prehitel. Folk naj se nauči vozit pa bo.

Haha, torej si ti norel in tiščaj svoje bogo jajce, frajer z Giulietto se je pa udobno peljal?
Jaz se nebi hvalil. Če imaš 240 konj, še ne pomeni da jih moraš pokazat na vsakem klancu.
Je pa precej tipično, da se vozniki malih jačkov zelo radi primerjajo z močnimi avtomobili.


To je res. Kot wannabe profiji. Mislim...močan avto si kupiš da ti ni treba stalno delat iberture z motorjem in lepo udobno nežno ližeš pedal za gas, hkrati pa si še vedno tekoč s prometom. ČE pa rabiš poterat imaš pa še vedno rezervo. Eni imajo avto res za merjenje kurca.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bambam20 ::

Er333 je izjavil:


Je pa precej tipično, da se vozniki malih jačkov zelo radi primerjajo z močnimi avtomobili.


A da se ? NIsem vedel, ker če imaš majhen avto z recimo 70 konji je pa še največja neumnost, da bi se sploh primerjal z večjim , ki ima recimo 200 konjev.

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:



Edin za polota naj se gre probat vsest. Sicer možno da sem le jaz imel tak občutek ker sem visoke rasti, a meni se je zdel nekoliko utesnjen.


V polotu tega modela si zagotovo utesnjen.

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:

Er333 je izjavil:


Je pa precej tipično, da se vozniki malih jačkov zelo radi primerjajo z močnimi avtomobili.


A da se ? NIsem vedel, ker če imaš majhen avto z recimo 70 konji je pa še največja neumnost, da bi se sploh primerjal z večjim , ki ima recimo 200 konjev.


Maš en kup posnetkov ko se gredo z jajci naganjat proti spodobni kočiji.

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Er333 je izjavil:


Je pa precej tipično, da se vozniki malih jačkov zelo radi primerjajo z močnimi avtomobili.


A da se ? NIsem vedel, ker če imaš majhen avto z recimo 70 konji je pa še največja neumnost, da bi se sploh primerjal z večjim , ki ima recimo 200 konjev.


Maš en kup posnetkov ko se gredo z jajci naganjat proti spodobni kočiji.



Prelude ni majhen avto, imajo precej konj in zelo spodobne pospeške. Seveda se s takšnim avtom ne greš s takšnim avtom preganjat z e60 M5. lol.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup rabljenega avta z avtoneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8122923 (19236) Robi :P
»

Nakup rabljenega avta do 10.000 EUR

Oddelek: Na cesti
395093 (3877) Buggy
»

VW Passat letnik 1999-2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
537926 (6403) fokz8
»

Rada bi kupila avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14326840 (20496) hojnikb

Več podobnih tem