» »

namesto filma samo sivo

namesto filma samo sivo

Binji ::

Zadnjic sm se lotil preko tv tunerja posnet en film z videorekorderja. Ko pa sem to predvajal je bila slika ena sama sivina! Zvok dela normalno. Kaj ma to kej veze v kasni barvni globini sm snemal in kaj mam na desktopu? Kasna je pa kej priporocena globina za snemat filme?

nemesis ::

povej ker TV tuner mas...
pri avermedia TV capture je po mojih izkusnjah kvaliteta posnetka 99,9% odvisna od zmogljivosti racunala. Kolk mas se diska?! A si mel takoj zajem na disk al v memory, si uporabil stiskanje itd...?!

predlagam da poskusis zajem nekaj minutk z razlicnimi nastavitavmi...

lp,
taos

Binji ::

Uff.. se ne vem ce so sploh te nastavitve. Zajemal sem v Ulead Media Studiu, mam pa duron 700, 128mb rama, 10gb disk. Tuner je pa Flyvideo Lifeview 98FM. Diska je se 1 giga sam sem itak sam mal proviral sam mi nej telo ratat.

Binji ::

Mi pa tudi dela isto pri kakih filmih (divx, mpeg...), pa morm nonstop globino barv na desktopu spreminjat.

Cveto ::

Lahko da je kakšna protipiratska zaščita, nekaj sem že slišal o tem, se mi zdi, da je blo v enem jokerju.
Kako si pa prklopu video?

Binji ::

Ma ki nej bo protipiratska zascita. Preko antene sm prklopu. Ce predvajam kasn film pa dela tako recimo na BSPlayer, na Windows Media Player pa sam zamenjam globino in dela.

TESKAn ::

To je po moje zarad macromedie - ena posebna zaščita, k ti zjeba signal tako, da ni več gledljiv...kokr vem gre za to, da je v videu skrit en signal, ki ga 'pametna' elektronika v rekorderju tko ojača, da ti popolnoma unič sliko...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Binji ::

Sam mi ne dela sam preko videota to. Mi tudi ce gledam kak film s cdja brez da bi mel vcr na comp prklopljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blu ray predvajanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101050 (841) gendale2018
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918509 (5481) Pyr0Beast
»

počakati z LCD?

Oddelek: Kaj kupiti
132380 (2050) opeter
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17919395 (12435) Izi
»

TV tunnerji - kako je z njimi?

Oddelek: Kaj kupiti
201651 (1243) megaubo

Več podobnih tem