» »

Blu ray predvajanje

Blu ray predvajanje

Laki_lai k ::

Imam eno težavo in sicer na računalniku sem hotel predvajat kupljen original blu ray vendar se pojavi težava.Izpiše se mi sledeče kar je na priloženi sliki.Ker sem malce "blond" :) pa še nevešč računalnika nevem kako naprej.Če dobro sklepam bi mogel imet drugo grafično ali?
Hvala
Lp

hojnikb ::

točno to kar ti piše. Rabiš monitor in grafično, skladno z HDCP. Torej razni vga monitorji odpadejo.
#brezpodpisa

Mavrik ::

Protipiratska zaščita ti pravi da si tepec ker si kupil original in mislijo da boš ukradel video. :)

Namreč zakleniti te morajo s tvojega lastnega računalnika z DRMjem, ti pa nimaš ustreznih naprav, ki bi to omogočale - rabiš priklopiti monitor preko DVI ali HDMIja da bodo ustrezno zakriptirali video. :)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

errhec ::

Monitor moraš imeti priključen preko HDMI ali DVI vmesnika ki mora podpirati HDCP (HDMIji podpirajo HDCP).

TUKAJ imaš nekaj več o tem.
dd

Laki_lai k ::

Aha ok sem mislil pogledati če so podnapisi sinhronizirani z filmom ker original br nima slo podnapisov.Drugače pa ni problem ker ga komot lahko gledam na hišnem predvajalniku tako da ni nek velik problem.

berlusconi ::

Zdravo,
mi zna kdo razložiti kako predvajam Blu Ray film direktno iz HDD diska priklopljenega preko usb porta na samsung smart tv?

Torej, film sem potegnil s partisa. Kaj pa zdaj ? :) kako ga naj pripravim, da bo tv čital to zadevo?
Hvala za vse odgovore

hojnikb ::

potegni raje rip v tapravem formatu pa bo delal
#brezpodpisa

berlusconi ::

Hej, hvala za hiter odgovor!

Torej bi jaz moral zdaj te datoteke, ki so se mi kot bluray prenesle, zripat, da bo tv lahko to datoteko bral.
Si prav razlagam?

starboi ::

berlusconi je izjavil:

Hej, hvala za hiter odgovor!

Torej bi jaz moral zdaj te datoteke, ki so se mi kot bluray prenesle, zripat, da bo tv lahko to datoteko bral.
Si prav razlagam?


Noben TV ti ne bo predvajal bluray filmov na HDDju preko usb vhoda. Raje si downloadaj film slabše kvalitete v obliki BRRipa ali 720p oz kaj podobnega.

berlusconi ::

Bo pa mi loudal film ki bo ustrezno ripan ne?

gendale2018 ::

Mavrik je izjavil:

Protipiratska zaščita ti pravi da si tepec ker si kupil original in mislijo da boš ukradel video. :)

Namreč zakleniti te morajo s tvojega lastnega računalnika z DRMjem, ti pa nimaš ustreznih naprav, ki bi to omogočale - rabiš priklopiti monitor preko DVI ali HDMIja da bodo ustrezno zakriptirali video. :)

tako nekako, če bi ga pridobil drugače teh težav ne bi imel

starboi je izjavil:

berlusconi je izjavil:

Hej, hvala za hiter odgovor!

Torej bi jaz moral zdaj te datoteke, ki so se mi kot bluray prenesle, zripat, da bo tv lahko to datoteko bral.
Si prav razlagam?


Noben TV ti ne bo predvajal bluray filmov na HDDju preko usb vhoda. Raje si downloadaj film slabše kvalitete v obliki BRRipa ali 720p oz kaj podobnega.

plex?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zlomljena zaščita AACS 2 za Ultra HD Blu-ray

Oddelek: Novice / Ostale najave
256522 (4800) Anney
»

EU sumi proizvajalce optičnih pogonov dogovarjanja o cenah

Oddelek: Novice / Tožbe
209260 (6680) floyd1
»

Kaj menite o tem sistemu?

Oddelek: Kaj kupiti
122248 (1940) thebaloh
»

Intelov Sandy Bridge je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5110882 (8052) Tilen
»

Objavljena koda algoritma za HDCP

Oddelek: Novice / Procesorji
187050 (6244) Senitel

Več podobnih tem