» »

Slike vaših računalnikov

Slike vaših računalnikov

Temo vidijo: vsi
««
37 / 44
»»

gddr85 ::

tolk keša, potem pa cheap kišta.....švoh to neverjetni99 ;)

neverjetni99 ::

pa da ti povem, da ma boljšo prezračevanje ta cheap kišta ko R5, sem vedno mel višje temparature v tistem ohišju, čeprav sem mel uspredi 2x14, uzadaj in spodaj 14 ter zgoraj 2x12 venta

Seba22 ::

Evo še mojo makino hehe



Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

neverjetni99 ::

Seba22 je izjavil:

Evo še mojo makino hehe





Not bad :D samo ne zastopim zakaj kupuje folk take drage plate, če ma zaklenjen procesor? :D

Seba22 ::

Zakaj pa ne če dobim po taki ceni ko pa navadno al pa še ceneje hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Seba22 ::

Glede tega antec ohišja ko ste pametni da je chip ohišje.Vam povem sem mel ohišij 10+ in sedaj imam tole antec GX500 blue edition pa lahko povem da imam v povprečju nižje temperature komponent za 10 stopinj...ima dobro prezračevanje ga ne ne zamenjam še lep čas
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

PrimozR ::

gddr85 je izjavil:

tolk keša, potem pa cheap kišta.....švoh to neverjetni99 ;)

Ma, v tem primeru je tole v bistvu vseeno, človek ima 6-jedrnika na 8 GB RAMa. To je tukaj daleč največji LOL. Razen če je 8 GB RAMa na kanal kontrolerja, potem je še nekako sprejemljivo.

SuperVeloce ::

6 jedernika? Ne na tej sliki... Tole mi deluje kot z97 ranger plata
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

PrimozR ::

In trenutno je noter

i7 5820k
Scythe Mugen 4 PCGH Edition
ASROCK X99 EXTREME 4
8GB DDR4 Kingston hyperx fury 2400
GTX 980 Ti G1 GAMING
Cooler Master G750M
Barracuda 1tb
EVO 850 250GB
Antec GX500

http://www.3dmark.com/3dm/9597655

Januarja še pride 8gb rama in vodno hlajenje za procesor in big tower ohišje pol pa bom mel mir nekaj časa :D


By neverjetni99.

SuperVeloce ::

aja pardon, sem gledal zadnje slike (ki jih je tudi on citiral)
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

neverjetni99 ::

PrimozR je izjavil:

gddr85 je izjavil:

tolk keša, potem pa cheap kišta.....švoh to neverjetni99 ;)

Ma, v tem primeru je tole v bistvu vseeno, človek ima 6-jedrnika na 8 GB RAMa. To je tukaj daleč največji LOL. Razen če je 8 GB RAMa na kanal kontrolerja, potem je še nekako sprejemljivo.


Sklepam da neznaš brat? To je sam začasno, sem napisal da pride januarja še 8gb poleg vodnega al nisem? Čeprav je 8gb čist za dosti, če ne pa pokaži svojo kišto da se malo nasmejimo. :)

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Jst mam 4x4 in bi komot shajal z 2x4,, samo ne pr delu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

krefi ::

evo takole pa zgleda moj PC :D


kako bi notri napeljal najlazje osvetlitev?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

gddr85 ::

led trak

noob96 ::

krefi je izjavil:

evo takole pa zgleda moj PC :D


kako bi notri napeljal najlazje osvetlitev?


nič posebnega...

krefi ::

noob96 je izjavil:

krefi je izjavil:

evo takole pa zgleda moj PC :D


kako bi notri napeljal najlazje osvetlitev?


nič posebnega...


sj nisem dejal da je kaj posebnega..
zanima me kako bi v to ohisje najlazje napeljal osvetlitev..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

MacGyver141 ::

Kupiš 5V ali 12V led trak in ga direktno na napajalnik priključiš, recimo neki tazga http://www.banggood.com/50cm100cm150cm2...
Če te pa RGB moti, pa kupiš samo 1 barvo.

Zgodovina sprememb…

krefi ::

MacGyver141 je izjavil:

Kupiš 5V ali 12V led trak in ga direktno na napajalnik priključiš, recimo neki tazga http://www.banggood.com/50cm100cm150cm2...
Če te pa RGB moti, pa kupiš samo 1 barvo.


ts se priklopi na preko usb ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

MacGyver141 ::

Ta je preko USB ja, lahko pa predelaš kabel pa priključiš direkt na 5V v napajalnik

PrimozR ::

neverjetni99 je izjavil:

PrimozR je izjavil:

gddr85 je izjavil:

tolk keša, potem pa cheap kišta.....švoh to neverjetni99 ;)

Ma, v tem primeru je tole v bistvu vseeno, človek ima 6-jedrnika na 8 GB RAMa. To je tukaj daleč največji LOL. Razen če je 8 GB RAMa na kanal kontrolerja, potem je še nekako sprejemljivo.


Sklepam da neznaš brat? To je sam začasno, sem napisal da pride januarja še 8gb poleg vodnega al nisem? Čeprav je 8gb čist za dosti, če ne pa pokaži svojo kišto da se malo nasmejimo. :)

Vseeno je to 16 GB, kar je meni totalen LOL. Šestjedrnika moraš znati izkoristiti (oz. imeti taske zanj), ti so pa večinoma memory intensive, potrebuješ precej RAMa. Za običajno uporabo (gaming in podobno) je 6700K precej hitrejši (boljša arhitektura, višji takt) za enako ceno.

Moja kišta ima 8 GB RAMa, Q6600, HD6850 in 4 diske (trije od tega so priklopljeni) ter SSD s solato od kablov v njem. Se pa pripravlja finančna konstrukcija za novo, takrat pa lahko pokažem (čeprav bo še vedno solata od kablov).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

neverjetni99 ::

5820k na 4.0ghz(kar je čisto majhen overclock) poje 6700k na 4.6ghz

Lonsarg ::

V zelo redkih aplikacijah, med kateremi je zelo veliko kakih programov za testiranje zmogljivosti.

Dobro recimo da se res ukvarjaš z obdelavo videa ali pa kakim ultrazahtevnim SQL projektom;)

neverjetni99 ::

tudi v igrah, sem gledal primerjave.

PrimozR ::

No, če je edin primer, kjer uporabiš veliko jeder, video obdelava ali pa testni software, potem res ne potrebuješ zmogljivega računalnika ;)

neverjetni99 ::

PrimozR je izjavil:

No, če je edin primer, kjer uporabiš veliko jeder, video obdelava ali pa testni software, potem res ne potrebuješ zmogljivega računalnika ;)


Seveda ne, bom prodal in kupo pentiuma ;)

neverjetni99 ::

Evo dobil novo ohišje in sem kable skril kot sem obljubil, da vas nebo motlo več :D





in še mala primerjava z starim ohišjem haha :p

D3m0r4l1z3d ::

me veseli, da si kupil ohišje z vsega dovolj, ker to je za dolgo časa naložba, ventilatorji so edino kar se lahko pokvari pa še to lahko zlahka zamenjaš
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

neverjetni99 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

me veseli, da si kupil ohišje z vsega dovolj, ker to je za dolgo časa naložba, ventilatorji so edino kar se lahko pokvari pa še to lahko zlahka zamenjaš


Ja, totga bom pa res mel par let, čeprav sem isto reko za define r5 pa sem ga prodal čez 4 mesce :P Danes sem še naročo 1x20cm z red led osvetlitvijo ventilator od cooler masterja in pride na stranico, ta na stranici pa gre gor da bota 2x20 na zgornji strani :D

D3m0r4l1z3d ::

to je pač drugo, če prodaš cel PC, drugače pa te razumem glede ventilatorja na stranici, verjetno bo pri HAF manj potrebe po tem kot pri Define r5 (2 venta 140mm spredaj in 1 venst 140mm zadaj), ki ga imam tudi jaz, saj grafične s TDP 250W+ (pomeni veliko vročega zraka :-), čeprav imajo lahko tudi tri slot hladilnik, v bistvu vroč zrak samo razpihujejo navzdol proti napajalniku in seveda gre topel zrak potem gor ravno v okolico CPU-ja, še preden gre dokočno ven, edino zdaj ne vem kako bi bilo bolje obrnii vent na stranici, da piha notri ali ven
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

neverjetni99 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

to je pač drugo, če prodaš cel PC, drugače pa te razumem glede ventilatorja na stranici, verjetno bo pri HAF manj potrebe po tem kot pri Define r5 (2 venta 140mm spredaj in 1 venst 140mm zadaj), ki ga imam tudi jaz, saj grafične s TDP 250W+ (pomeni veliko vročega zraka :-), čeprav imajo lahko tudi tri slot hladilnik, v bistvu vroč zrak samo razpihujejo navzdol proti napajalniku in seveda gre topel zrak potem gor ravno v okolico CPU-ja, še preden gre dokočno ven, edino zdaj ne vem kako bi bilo bolje obrnii vent na stranici, da piha notri ali ven


Pri fractalu je bolj slab pretok zraka, tale ohišje za 50€ ko sem mel Antec GX500, pa sem spredi dokupo 2x120mm ventilatorja in je mel boljši pretok zraka, sem mel vedno manj stopinj v tem ohišju kot pri fractalu, proc je bil nekje 8 stopinj bolj vroč in grafična cca 4 stopinje več. Drugače pa že mam zdaj 200mm na strani, ampak hočem met z rdečo osvetljavo ga kot je spredaj, tega bom pa premakno k zgornjemu da bo 2x200 exhaust da bo ven vleklo. In tu mam še cca 8 stopinj majn kot v antecu, ki je že tak in tak bil hladnejši od fractala, upam da bo dodatni 200mm še odneso par stopinj :D

D3m0r4l1z3d ::

meni proc ne gre nad 67 stopinj v igrah, dočim 290x v MSI Gaming različici pa, če nimam vsync, hitro pride do 90 stopinj in potem venti iz 1300rpm na grafi skočijo na 2800, kar je smešno glasno, tudi pri tem ohišju se fino sliši
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

neverjetni99 ::

Jaz sem mel z vodnim v antecu tam 35-38 v igri, v fractalu pa 48. Grafična pa tudi tam cca 68 predtem pa 64 kolko se spomnim. Je pa res da sem mel z oknom na stranici, če bi mel onga brez bi lahk mel ventilator gor pa bi malo hladnejša bla grafična.

Leprechaun ::

neverjetni99 je izjavil:

Evo dobil novo ohišje in sem kable skril kot sem obljubil, da vas nebo motlo več :D





in še mala primerjava z starim ohišjem haha :p



Plošča izgleda bolj krš, ostalo je pa všečno.
Aha grafično bi na tvojem mestu prestavil v spodnji slot.
*************************************************************

krefi ::

zivjo
kater ventilator mi priporocate za ohisje Fractal Design Define S seveda bi ga rad z led luckami velikosti 140.
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

neverjetni99 ::

Leprechaun je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

Evo dobil novo ohišje in sem kable skril kot sem obljubil, da vas nebo motlo več :D





in še mala primerjava z starim ohišjem haha :p



Plošča izgleda bolj krš, ostalo je pa všečno.
Aha grafično bi na tvojem mestu prestavil v spodnji slot.


Matična je že dobra, ampak jo zakriva cooler in grafa, ter deluje mala v takšnem vlkem ohišju. Zakaj pa bi grafično prestavo?

kikibeck ::

Katerio Cooler Master ohišje imaš?

neverjetni99 ::

kikibeck je izjavil:

Katerio Cooler Master ohišje imaš?


HAF X

Sem gledal tega in Stormtrooperja, ampak sem totga hotel že odkar je ven prišel pa sem tega vzel :D

Zgodovina sprememb…

kikibeck ::

tnx za info,

koliko so pa kaj glasni ventilatorji, oz. a se kaj iz ohišja ven sliši. Sem mislil kupiti be quiet 800, ker naj bi bil dosti tih.

neverjetni99 ::

Se slišjo malo ja, ampak ni zelo moteče. Vendar študiram da bi nabavo regulator za obrate pa jih gor vezal, da jih ponoči izklopim.

Leprechaun ::

Meni ne bi odgovarjalo,da bi jo imel tako blizu CPU hladilnika, zadnja stran grafične se slabše hladi, pod obremenitvijo hotspot med grafično in CPU hladilnikom + ko jo boš jemal ven, ti ne bo prijetno.

Sicer nima velikega vpliva, se pa na rok zagotovo pozna.
*************************************************************

neverjetni99 ::

Leprechaun je izjavil:

Meni ne bi odgovarjalo,da bi jo imel tako blizu CPU hladilnika, zadnja stran grafične se slabše hladi, pod obremenitvijo hotspot med grafično in CPU hladilnikom + ko jo boš jemal ven, ti ne bo prijetno.

Sicer nima velikega vpliva, se pa na rok zagotovo pozna.


Grafična je pod loadom 68 stopinj, jutri še zna bit par stopinj manj ko še pride en 20cm ventilator poleg, drugače pa ja je bil problem odpret tisti zatič, ki jo drži noter. Sicer pa če res probam prestavit, nebi smel imet nič slabši performance ne, glede na to da imam 3 x16 pcie- slote za grafično?

Leprechaun ::

Performance bo enak.
*************************************************************

amacar ::

neverjetni99 je izjavil:

A trip down the memory lane :P kaj je blo pri meni v zadnjem letu in pol :D



C2D E8400
GIGABYTE H41
4GB DDR2 800HZ
EVGA GTX 580
XION SUPERNOVA 800W MODULAR
2X500GB WD GREEN
LC POWER OHIŠJE




To si od mene kupil napajalc, ali sem js od tebe zgornjo kišto? :D

neverjetni99 ::

amacar je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

A trip down the memory lane :P kaj je blo pri meni v zadnjem letu in pol :D



C2D E8400
GIGABYTE H41
4GB DDR2 800HZ
EVGA GTX 580
XION SUPERNOVA 800W MODULAR
2X500GB WD GREEN
LC POWER OHIŠJE




To si od mene kupil napajalc, ali sem js od tebe zgornjo kišto? :D


Napajalnik je prišo iz okolice celja mislim da, ker sem rabo za gtx 580 :D Kišta je pa šla bratranci pol :D

dolenc ::

Še moja mašinca, zdej ko je dobila mal pozornosti. Zgornji del prerihtan, da sem lahko montiral vodno, vsi ventilatorji so na 400rpm, menjan tud vent v napajalcu. Ni še čisto neslišna, gre pa v pravo smer počasi :) .







neverjetni99 ::

Katero vodno hlajenje imaš to? Artic cooling 240mm?

dolenc ::

Tako je

neverjetni99 ::

In kak si zadovoljen? Dobro hladi? je glasno? Zakaj nimaš vseh 4 ventilatorjev gor za push/pull?

dolenc ::

Men se je šlo bolj za projekt, kot potrebo po hlajenju, notri je namreč i3 4160. Dalj časa sem razmišlov o tem, ker je ohišje imelo tako lepo izboklino na vrhu, ki je kar kričala "pejt po vrtalnik" in ko se je artic pojavu za dobrih 60eur s poštnino vred je blo to pač to.

Hladi vredu, ventilatorja niti ne potrebuje, bi šlo čisto pasivno, dva ki sta gor ubistvu služita kot distančnik, ker drugače je še usb3 kabl tam in tko ne morem radijatorja direkt pritrdit, pa mal prah pihajo vn. Pumpa je tiha, na 100% se sliši vn iz ohišja, pri 80% jo okolica preglasi, jaz jo mam na 40%.

neverjetni99 ::

Kak pa je kaj z temparaturo procesorja? Ker sem ga sam gledal za 60 in je zelo mikavna ponudba morem priznat :D
««
37 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Hitrost vašega trdega diska, SSD-ja, ... (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Strojna oprema
2320572295 (29695) hariscorale
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710214996 (43315) nergac
»

Prototip ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9244342 (34212) ingeniero

Več podobnih tem