» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
3 / 13
»»

lambda ::

Torej si trgoval. Tisto kar obvladajo tisti mom and pop's type of people in nevešči, ki jih omenjaš.

Saj je fino, da ustvarjajo. Želim le povedat, da se jih malo preveč shilla po teh forumih in se jim skozi prste gleda samo zato, ker so naše gore listi. ICONOMI še zdaleč ni zelo varna investicija kot nekateri dajete vtis.

kingsix ::

Spet mislim, da zamenjuješ sklad z ICO tokeni. Kakorkoli...

Varna investicija v kripto? Kaj pa je varna investicija v kripto? Tega enostavno ni.

kakob ::

lambda je izjavil:

ICONOMI še zdaleč ni zelo varna investicija kot nekateri dajete vtis.


Tveganje je večje kot če bi držal underlying assete. Poleg manjšega tveganja, ti da to tudi večjo svobodo.

Mimogrede, razpševanje za manjšanje tveganja znotraj kripto valut in drugih assetov ima precej omejeno funkcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Enako je z delniškimi skladi...še vedno obstajajo in imajo strank ko smetja.
Iconomi so le to, očitno delujoč koncept na delniškem trgu, prenesli na kripto.
Dodajo ter odstranijo se enaka tveganja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

Enako je z delniškimi skladi...še vedno obstajajo in imajo strank ko smetja.


To ni nikakešen argument.

lambda ::

Btw. crypto za ate in mame ki nimajo pojma sploh ni. Taki naj vlagajo v štumf.

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:

Skratka moj prvoten point pred bullshitom od gruntfürmich in kakoob je bil: Iconomi dejansko imajo ekipo, produkt in se nekaj dogaja...

dejansko se verjetno nič ne dogaja. pakirajo cojne v paketke in to prodajajo kot novo ekonomijo?
sem mislim da znaš bolje, kingsix...

bodo zdaj vsaj te njihove kojne v skladih prodali in jih znova kupili ko bodo v podnu ali pustili vlagatelje na suhem?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

marS ::

ej, brez panike, bo kar bo :) sej tut SLO košarkaška ekipa ni nujno da bo zmagovalka, so pa dobri do zdaj...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

kingsix ::

kakob je izjavil:

kingsix je izjavil:

Enako je z delniškimi skladi...še vedno obstajajo in imajo strank ko smetja.


To ni nikakešen argument.


kako da ne?

Aja...reporte sta pa oba spregledala. Prikladno. Mislim, da edina firma ki je imela ICO, ki so tole izdali do sedaj oz. med zelo redkimi.
Spet: Ni važno, če je nekaj dejansko dober koncept/produkt/storitev za tebe. Med generalno populacijo skaldi preprosto delujejo in je to edino kar je pomembno. V trgovini oz. na internetu imaš kup popolnoma neuporabnih produktov, ki se super prodajajo.

Dejstva ostajajo:
- od 1. avgusta se je na platformo registriralo 16.000 novih uporabnikov
- od 1. avgusta je bilo vložka za dobrih 101 mil $
- ob koncu Q2 so imeli book value dobrih 108 mil $, kar je 5x več kot Q1

Sedaj se delata ignorantsko in pikolovsko iščeta razloge, da Iconomi ni ok, ker sta imela v prvotnih postih preprosto narobe. Razumem, ego is a bitch.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

Iconomi morda lahko še naprej generira nore profite. Morda. Bistveno je pa, da se investitorji zavedanjo tveganj, katerim eni radi zmanjšujete pomen. In zato moramo bit tukj tud skeptiki kot protiutež tistim, ki branite (pumpate) svoje investicije.

kingsix ::

Sem kje pumpal?

Če je tema glede Iconomi je očitno, da bo debata potekala glede tega.

kakob ::

kingsix je izjavil:

kakob je izjavil:



To ni nikakešen argument.


kako da ne?


Herbalife ima več uporabnikov, so what of it?


kingsix je izjavil:

Sem kje pumpal?


Vsi tvoji posti so pumpa. Če pogrneš eno podjetje z 'luštno' tajnico čez meglo, je to še vedno megla.

kingsix je izjavil:

ker sta imela v prvotnih postih preprosto narobe.


Žal nimava narobe. :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

lambda ::

kingsix je izjavil:

Sem kje pumpal?


> Iconomi je res imo najbokjše kar se je izcimilo iz kateregakoli ICOta..oz vsaj med top 3. So med redkimi ki imajo dejansko produkt in dobre poslovne rezultate. Zakaj tega ne odraža cena ICN mi ni točno jasno

> trenutno se je obnesel slabše, ampak malenkost.

Meni se že zdi, ker trosiš subjektivne ocene in neresnične podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

#000000 ::

VSE komplet kriptovalut je MEGLA, nič drugega, ker ta branža ne stoji na nobeni otipljivi stvari, na koncu dneva pa še vedno pride izračun, xxcoin = xx $ € ipd, se pravi da brez prave valute zadeva nima niti smisla.

kakob ::

#000000 je izjavil:

VSE komplet kriptovalut je MEGLA, nič drugega, ker ta branža ne stoji na nobeni otipljivi stvari, na koncu dneva pa še vedno pride izračun, xxcoin = xx $ EUR ipd, se pravi da brez prave valute zadeva nima niti smisla.


Ne razumeš, iconomi je legit, saj so registrirali podjetje in se aktivno ukvarjajo s pisanjem bloga. Denar za tajnico pa niti slučajno ni šel iz žepov investitorjev [ki bi lahko underlying držali sami] ampak živijo od vesoljne energije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

lambda ::

#000000 je izjavil:

VSE komplet kriptovalut je MEGLA, nič drugega, ker ta branža ne stoji na nobeni otipljivi stvari, na koncu dneva pa še vedno pride izračun, xxcoin = xx $ € ipd, se pravi da brez prave valute zadeva nima niti smisla.

Ogromna večina, kar pa ni vse. Ampak da vidiš kaj ni, moraš najprej poznati tehnologijo in kaj sploh ponuja ...

#000000 ::

kakob je izjavil:

#000000 je izjavil:

VSE komplet kriptovalut je MEGLA, nič drugega, ker ta branža ne stoji na nobeni otipljivi stvari, na koncu dneva pa še vedno pride izračun, xxcoin = xx $ € ipd, se pravi da brez prave valute zadeva nima niti smisla.


Ne razumeš, iconomi je legit, saj so registrirali podjetje in se aktivno ukvarjajo s pisanjem bloga.



aja sorry se posipam s pepelom, so pač blogerji z kriptovaluto :)

kakob ::

Oproščeno ti je!

#000000 ::

lambda je izjavil:

#000000 je izjavil:

VSE komplet kriptovalut je MEGLA, nič drugega, ker ta branža ne stoji na nobeni otipljivi stvari, na koncu dneva pa še vedno pride izračun, xxcoin = xx $ € ipd, se pravi da brez prave valute zadeva nima niti smisla.

Ogromna večina, kar pa ni vse. Ampak da vidiš kaj ni, moraš najprej poznati tehnologijo in kaj sploh ponuja ...



Kaj Dejansko ponuja ?? Razen da moram met dobre meglenke če se hočem do te informacije pretolčt ??

kakob ::

Bitcoin ponuja kar veliko stvari. Zakaj bi potreboval karkoli drugega še ni jasno.

#000000 ::

OK ajde KAj recimo ? grem lahko npr. v bitcoin office, in zaprosim za recimo 40 btc kredita ? Mi lahko kdo od personala ali znalcev pove kak bo obrok, obresti ipd.

Zadnjič sem prenesel ttr na drugo banko, so mi takoj ponudili kredit, vlaganje v kaj vem kake stvari, so pa dokaj povedali po katerih merah bi to odplačeval, pa sem jih zavrnil, ker pač ne nucam, če bi se rad igral borznika lahko grem na kriptovalute ! Mi je dečva povedala z lepim nasmeškom, mislm da od 1 do 16 če se hecam :)

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:


- od 1. avgusta se je na platformo registriralo 16.000 novih uporabnikov
- od 1. avgusta je bilo vložka za dobrih 101 mil $
- ob koncu Q2 so imeli book value dobrih 108 mil $, kar je 5x več kot Q1

Sedaj se delata ignorantsko in pikolovsko iščeta razloge, da Iconomi ni ok, ker sta imela v prvotnih postih preprosto narobe. Razumem, ego is a bitch.

oh super. bomo še preverili rezultate ko bo balona mimo.
ampak mislim da že veš kakšen bo rezultat, tko da ne rabimo več nadaljevati...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kakob ::

#000000 je izjavil:

OK ajde KAj recimo ? grem lahko npr. v bitcoin office, in zaprosim za recimo 40 btc kredita ? Mi lahko kdo od personala ali znalcev pove kak bo obrok, obresti ipd.

Zadnjič sem prenesel ttr na drugo banko, so mi takoj ponudili kredit, vlaganje v kaj vem kake stvari, so pa dokaj povedali po katerih merah bi to odplačeval, pa sem jih zavrnil, ker pač ne nucam, če bi se rad igral borznika lahko grem na kriptovalute ! Mi je dečva povedala z lepim nasmeškom, mislm da od 1 do 16 če se hecam :)


A po svoje otroke v vrtec greš s tankom? Zakaj ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

lambda je izjavil:

kingsix je izjavil:

Sem kje pumpal?


> Iconomi je res imo najbokjše kar se je izcimilo iz kateregakoli ICOta..oz vsaj med top 3. So med redkimi ki imajo dejansko produkt in dobre poslovne rezultate. Zakaj tega ne odraža cena ICN mi ni točno jasno

> trenutno se je obnesel slabše, ampak malenkost.

Meni se že zdi, ker trosiš subjektivne ocene in neresnične podatke.


Prvi point je resnica..reporti so postani. Daj mi reporte drugih ICO za primerjavo.
Drugi point sem se popravil naslednji post.

Lepo je jemat stvari iz konteksta. Zares. Ampak še enkrat - je thread glede Iconomi tako da je tudi očitno, da bodo posti naravnani v pozitivni smeri. Poglej si reddit od kateregakoli tokena/coina. Ne vem kaj je tu težava? Prosim.

kakob je izjavil:

Bitcoin ponuja kar veliko stvari. Zakaj bi potreboval karkoli drugega še ni jasno.


Kaj pa ponuja BTC?
Aja..visoke feeje in/ali dolge confirmation čase ter razdvojeno skupnost. Ja, poln je featurejev.
Je kup drugih kriptovalut, ki opravijo kar lahko BTC veliko ceneje/hitreje/boljše ter še imajo druge možnosti.

kakob je izjavil:


Ne razumeš, iconomi je legit, saj so registrirali podjetje in se aktivno ukvarjajo s pisanjem bloga. Denar za tajnico pa niti slučajno ni šel iz žepov investitorjev [ki bi lahko underlying držali sami] ampak živijo od vesoljne energije.


Kaj pa naredi BTC bolj legit od npr ICN, ETH etc?? Aja..kitajske mining farme in larifari borze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

#000000 ::

kakob je izjavil:

#000000 je izjavil:

OK ajde KAj recimo ? grem lahko npr. v bitcoin office, in zaprosim za recimo 40 btc kredita ? Mi lahko kdo od personala ali znalcev pove kak bo obrok, obresti ipd.

Zadnjič sem prenesel ttr na drugo banko, so mi takoj ponudili kredit, vlaganje v kaj vem kake stvari, so pa dokaj povedali po katerih merah bi to odplačeval, pa sem jih zavrnil, ker pač ne nucam, če bi se rad igral borznika lahko grem na kriptovalute ! Mi je dečva povedala z lepim nasmeškom, mislm da od 1 do 16 če se hecam :)


A po svoje otroke v vrtec greš s tankom? Zakaj ne?



Kaj ima to veze z mojim vprašanjem ?

V vrtec se odpelejem včasih z beciklom, če je grdo vreme z avtom, največkrat pa kr s taksijem direkt iz joba, domov pa tistih 300 metrov peš.

lambda ::

#000000 je izjavil:

Kaj Dejansko ponuja ??

Nekam offtopic smo. Blockchain je (običajno javno dostopna) distribuirana immutable baza. Sedaj je pa naloga, da se poišče probleme iz realnega sveta, ki bi jim to bolj ustrezalo kot drugi načini shranjevanja podatkov. Mnogi poskušajo te zgodbe z izdajanjem tokenov, ampak žal večina to počne samo zato, da upravičijo zbiranje denarja, ne zato ker bi te tokene zares potrebovali.

#000000 ::

OK sorry, bi mogoče nekdo v eno temo blagovolil napisat kaj pomenijo vsi ti izrazi v normalnem jeziku, ker končno če bo folk vedu bo tudi pumpanje bolj uspešno.

Tako pa grem stavit več kot pol folka celo te ki so IN ne vedo kaj vsak izraz dejansko pomeni.

To bi bila kr dobra pridobitev za slo-tech I guess.

kingsix ::

lambda...po mnenju kakob rabimo le BTC..lahko počne vse. Drugega ne rabimo.
BTC že rešuje probleme iz realnega sveta kot so pre-poceni in pre-hitri prenosi denarja/vrednosti ter preveč stabilne valute. BTC to počne dražje in počasneje in manj stabilno.
Polek tega pa še ime vse skupaj pridih gamblanja, malce adrenalinsko... Ko pošlješ nekomu za 100EUR BTC je lahko, ko prispe tja le 80EUR ali pa celo 110EUR. Nikoli ne veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

kingsix > Kaj pa naredi BTC bolj legit od npr ICN, ETH etc?? Aja..kitajske mining farme in larifari borze.

Čestitam, si ravnokar povedal, da nimaš pojma o tem kako kateri od teh delujejo, v katero smer posamezni od teh gredo in kaj je sploh njihov namen. Duty calls.

kingsix ::

Gre se od legitimnosti posameznih tokenov/coinov in ne o funkcionalnosti. Sem napisal LEGIT.. ker preberi svoj link.
Človek ne more verjet, da je tu toliko trollanja ali peša pismenost ali pa folk preprosto komaj čaka, da kdo naiše kaj morda napačno, da lahko napada etc. Otroci.

Naj mod počisti drisko od te teme.

LP

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kakob ()

kakob ::

kingsix je izjavil:


Naj mod počisti drisko od te teme.


Oprosti, po pomoti sem pritisnil 'predlagaj izbris' spet, želel sem 'citiraj'. Res je neroden gumb.

No tu se strinjava, iconomi je driska.

DeeJay ::

kingsix... pust otroke, da uživajo v vrtcu. To sm pogruntal že neki časa nazaj, da se nima smisla z njimi ubadat.
Čas bo pokazal svoje, vsak nej pa svoj denar vtakne kamorkoli si ga želi.

kakob ::

#000000 je izjavil:

kakob je izjavil:


A po svoje otroke v vrtec greš s tankom? Zakaj ne?



Kaj ima to veze z mojim vprašanjem ?

V vrtec se odpelejem včasih z beciklom, če je grdo vreme z avtom, največkrat pa kr s taksijem direkt iz joba, domov pa tistih 300 metrov peš.


Vsaka stvar je ima svoj namen. Bitcoin ni za vse. Naprimer, če pošljem 15k iz offshore banke, traja 4 dni da plačilo zapusti banko in stane 150 usd. Bitcoin to naredi v 0-60 minutah za frakcijo stroškov. Takega nakazila, za razliko od bančnega, prakitčno nihče ne more preprečiti. To ni edina prednost, samo tako ena naključna, na hitro.

Če in ko si v finančnih bojnih jarkih, takrat prav pride tank. Za vožnjo do vrtca pa ne preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

#000000 ::

ok

kakob ::

kingsix je izjavil:

Kaj pa ponuja BTC?
Aja..visoke feeje in/ali dolge confirmation čase ter razdvojeno skupnost. Ja, poln je featurejev.
Je kup drugih kriptovalut, ki opravijo kar lahko BTC veliko ceneje/hitreje/boljše ter še imajo druge možnosti.


Tvoje starbux transakcije naj spizdijo ven iz Bitcoin blockchaina, saj jih jaz nočem imeti na svojem disku.

Če bo kdaj kakšna kripto valuta prinesla dejansko tehnološko prednost pred bitcoinom, jo bitcoin z lahkoto asimilira. To da imaš Turing complete jezik zvezan v blockchain ni nobena prednost. Edini user case Ethereuma je scam ICO economy in z njimi povezani hacki ter izgube sredstev.

Na kratko, vse ostale valute so playground/testnet za bitcoin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

cool story bro.

kingsix ::

kakob je izjavil:


Vsaka stvar je ima svoj namen. Bitcoin ni za vse. Naprimer, če pošljem 15k iz offshore banke, traja 4 dni da plačilo zapusti banko in stane 150 usd. Bitcoin to naredi v 0-60 minutah za frakcijo stroškov. Takega nakazila, za razliko od bančnega, prakitčno nihče ne more preprečiti. To ni edina prednost, samo tako ena naključna, na hitro.

Če in ko si v finančnih bojnih jarkih, takrat prav pride tank. Za vožnjo do vrtca pa ne preveč.


Za razliko od bančnega nakazila, si še ti vedno brez EUREUR oz $$.

V tvojem primeru ti pošlješ BTC na kaj..ja BTC wallet. Bravo. Potem si pa lahko kupiš z njimi kaj? Če želiš te BTC zapravit jih še vedno moraš konvertirat v valuto in prenest na svoj dejanski račun. Kar pa spet stane in traja.
Mojster...ne bluzi.

Je pa to vse off-topic... tukaj se zame debata o BTC in o blodnjah kakob'a zaključi.
Kakob, če hočeš naredi svoj thread kamor boš odlagal svoje pravljice za pumanje ega..ne vem..imenuj ga "BTC IN MOJI OFFSHORE RAČUNI KAMOR ITAK NE MOREM PRENEST BTC"..recimo, da ti bo lažje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

perci ::

Mislm, neizpodbitno dejstvo je, da je ICN vredn več kot pol manj kot takrat, ko sem ga kupil. Zdej, ti lahko filozofiraš ampak donos je trenutno negativen. In to za kripto sceno na relativno dolg rok.

kingsix ::

V EUREUR si še vedno zelo v plusu. Napram ETH pa si na izgubi ja...zato jaz nisem sodeloval v ICO, ker se mi je zdelo nekam precenjeno (čista sreča pač) in sem kupil kasneje vedno pod 0.005. ETH je pač imel res nepredstavljivo rast, upamo lahko, da se bo ICN tudi kaj napumpal kmalu - tako ali drugače.
Če bereš po redditu je veliko FUD'a glede ICN, ki morda je morda ni legit. Morajo se razjasniti glede uporabnosti samega ICN tokena, dokler se to ne bodo bo cena tam kjer pač je. Potem so prvotne investitorje nategnili. Ne vem pa kakšne so bile sicer obljube.

Naslednji AMA na redditu bo zanimiv. Odgovarjajo v petek.
https://www.reddit.com/r/ICONOMI/commen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

_Dormage_ ::

Obljube so bile izplačilo dividend, ki pa ni šlo skozi SEC.
Sedaj ko so to bili primorani spremeniti je token neuporaben in zato je ceno goni zgolj špekulacija in upanje, da bodo našli uporabno vrednost.

lambda ::

perci je izjavil:

Mislm, neizpodbitno dejstvo je, da je ICN vredn več kot pol manj kot takrat, ko sem ga kupil. Zdej, ti lahko filozofiraš ampak donos je trenutno negativen. In to za kripto sceno na relativno dolg rok.

_Dormage_ je izjavil:

Obljube so bile izplačilo dividend, ki pa ni šlo skozi SEC. Sedaj ko so to bili primorani spremeniti je token neuporaben in zato je ceno goni zgolj špekulacija in upanje, da bodo našli uporabno vrednost.

To je bistvo vsega - kupiti ICN ni diverzifikacija investicij ali zmanjšanje tveganj kot nekateri poskušajo prikazat.

kingsix ::

lambda. Spet zamenjuješ ICO token (ICN) ter sklade (BLX in CPP) katere Iconomi ponuja.
ICN nima prav nobene veze z diverzifikacijo ali zmanjšanjem tveganj. Tu smo si vsi na jasnem že od začetka.

ICN je trenutno v uporabi le za buybacke in je špekulativen token, čigar funkcijo morajo razjasnit. Kar pa je itak težava večine tokenov. Povedano že 2x.

BLX in CPP sta pa sklada z katerimi si pač lahko nekdo diverzificira naložbo brez velikega truda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

Njihova platforma ni decentralizirana (kot naj bi bil npr. Prism). Torej se tudi zanašaš na njih, da jim ne bodo čez noč vsega pokradli.

680x0 ::

kingsix je izjavil:

Iconomi je podjetje, ki trenutno v LJ zaposljuje cca 25 ljudi..

kakob je izjavil:

Ne razumeš, iconomi je legit, saj so registrirali podjetje in se aktivno ukvarjajo s pisanjem bloga.

Vidva mi morda lahko pomagata k mojim prvotnim vprašanjem - kako je ime podjetja, katerega produkt je IKONOMI, ter kje je registrirano?

kingsix je izjavil:

Težava ICN je, da se ne razjasnijo 100% glede njegove uporabnosti (no saj to je težava 80% teh ICO tokenov). Trenutno služi za buyback'e in burne ter investiranje v njihov sklad... Bomo videli.

Lahko kdo na enostaven način napiše, kaj se je torej zgodilo z denarjem zgodnjih vlagateljev in kaj je smisel ICNja? Do sedaj sem razumel, da so zgodnji vlagatelji deležniki v podjetju, si delijo morebitne dividende in vrednost ICNja raste tako kot vrednost podjetja? Kako je mogoče, da so vlagatelji vložili denar, pa te stvari niso jasne?

_Dormage_ je izjavil:

Obljube so bile izplačilo dividend, ki pa ni šlo skozi SEC.
Sedaj ko so to bili primorani spremeniti je token neuporaben in zato je ceno goni zgolj špekulacija in upanje, da bodo našli uporabno vrednost.

Ne razumem, zakaj SEC omejuje izplačilo dividend. ICONOMI niso v ZDA registrirano podjetje, ne poslujejo z uporabniki v ZDA in nimajo licence za zbiranje denarja vlagateljev v ZDA, torej je celotna njihova operacija v ZDA ilegalna in je izplačilo dividend v očeh SECa tu najmanjši problem?

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:

ter sklade (BLX in CPP) katere Iconomi ponuja....

BLX in CPP sta pa sklada z katerimi si pač lahko nekdo diverzificira naložbo brez velikega truda.

sklada pa sta sestavljena iz coinov, naštetih na njihovi strani: https://www.iconomi.net/digital-assets ?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tody ::

Zdej pa že orng trolaš, v povezavi ki sem ti jo dal, imaš lepo napisano učinkovitost sklada in spodaj portfolijo kako je sestavljen.

gruntfürmich ::

ok sory, nisem videl, sem pričakoval link od kinga
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

kingsix je izjavil:

V EUREUR si še vedno zelo v plusu. Napram ETH pa si na izgubi ja...zato jaz nisem sodeloval v ICO, ker se mi je zdelo nekam precenjeno (čista sreča pač) in sem kupil kasneje vedno pod 0.005. ETH je pač imel res nepredstavljivo rast, upamo lahko, da se bo ICN tudi kaj napumpal kmalu - tako ali drugače.
Če bereš po redditu je veliko FUD'a glede ICN, ki morda je morda ni legit. Morajo se razjasniti glede uporabnosti samega ICN tokena, dokler se to ne bodo bo cena tam kjer pač je. Potem so prvotne investitorje nategnili. Ne vem pa kakšne so bile sicer obljube.

Naslednji AMA na redditu bo zanimiv. Odgovarjajo v petek.
https://www.reddit.com/r/ICONOMI/commen...


Lažeš. ICN sem kupil po 3 in 3.20 USD, sedaj je 1.60 USD.

Sej, krivda za izgubo je v celoti na moji strani, ni pa lepo od tebe, da širiš laži.

kingsix ::

Res je..lažem.
ICO je bil še veliko ceneje kot ko sem ICN kupil jaz...sem sedaj malce izbrskal.

Cena ICN na ICO je bila cca 0.2$..
To kdaj si ti kupil res ne vem, sem predpostavljal, da na ICO, glede na to, da je debata tekla okrog tega.
Ti si pač kupil v tistih par dnevih ko se je zadeva pumpala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

DeeJay ::

ICO cena je bla malo manj kot $0,13.
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13527999 (10147) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854103 (215593) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531275 (25043) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611271 (8949) Tilen

Več podobnih tem