» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
15 / 76
»»

viknet ::

Meni deluje.

gorann ::

gorann je izjavil:


a ima kdo hot start paket, a mors tud dat 10eur na zacetku, ali je pa tako kot predplacniska, nalozis dobroimetje in uporabljas

kanko ::

@gorann: HoT je v celoti predplačniški. Vsaj 5€ moraš naložit pred uporabo.
Ne glede na izbrano tarifo si lahko urediš samodejno polnjenje/trajnik, ki da občutek naročnine.

Ledenko@64 ::

Pozdravljeni

eno vprašanje glede tujine pri hot-u. žena je pri izimobilu in ima trajnik za 6,9€. Če gre v tujino mora v vnaprej zakupiti nekaj dobroimetja, da lahko telefonira. Je pa zelo nadležno ko ji zmanjka in postane praktično nedosegljiva.
Je pri hotu enako kot pri izimobilu ali bolj podobno bobu. Govorim za države izven eu.

tnx
.::..::.@Mac.::..::.

Modri dirkač ::

Če ni dobroimetja, ni storitev,.
Everybody lies!

RejZoR ::

Ledenko@64 je izjavil:

Pozdravljeni

eno vprašanje glede tujine pri hot-u. žena je pri izimobilu in ima trajnik za 6,9€. Če gre v tujino mora v vnaprej zakupiti nekaj dobroimetja, da lahko telefonira. Je pa zelo nadležno ko ji zmanjka in postane praktično nedosegljiva.
Je pri hotu enako kot pri izimobilu ali bolj podobno bobu. Govorim za države izven eu.

tnx


Kakor vem so z uvedbo EU roaminga tud pri Izimobilu to spremenil. Če kličeš v tujino moraš imet dobroimetje. Če si v tujini ti gre iz zakupljenih minut/enot.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

modelno1 ::

Dobro preberi. Ledenka zanimajo države izven EU. Tam se situacija ni spremenila: za uporabo storitev (razen sprejema SMS) moraš imeti dovolj dobroimetja.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

RejZoR ::

In iz česa to sklepaš? Omenja samo "tujina". In ja, pred uvedbo tega je veljalo, da si moral za katerokoli državo izven slovenije imet gor dobroimetje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gorann ::

kanko je izjavil:

@gorann: HoT je v celoti predplačniški. Vsaj 5€ moraš naložit pred uporabo.
Ne glede na izbrano tarifo si lahko urediš samodejno polnjenje/trajnik, ki da občutek naročnine.

hvala za odgovor

zakaj smo moral dat 10eur za aktivacijo paketa za 9.99eur pol pa pokaze stanje 0, tko da sem spet moral nalozit 10eur da lahk uporabljam ta paket
kaj se zgodilo z 10euri?

IQ Veverica ::

Plačal si uporabo izbranega paketa za 30dni. Naslednjih 10EUR bi lahko naložil 1 dan pred potekom.

Ali v čem je problem?
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

aiko je izjavil:

Seveda je res, sem bil njihov (simobilov) naročnik cca 8 let in sms-ov o zgrešenih klicih sem imel pol preveč.
Sedaj sem na izi-ju in zaenkrat (potrkam po lesu) nisem še imel tega primera

To je problem z anekdotami. Vsak ima svojo. Nič pa ne povejo o realnem stanju.
- Hoc est qui sumus -

gorann ::

IQ Veverica je izjavil:

Plačal si uporabo izbranega paketa za 30dni. Naslednjih 10EUR bi lahko naložil 1 dan pred potekom.

Ali v čem je problem?

a si ti prebral
dal sm 10 eur in je kazalo 0 minut, 0 sms, 0 MB
pa 30 dni do izteka

sele naslednji dan sm nakazal 10eur in je kazalo potem 29 dni do konca pa 3000min,3000sms in 20GB

tko da mi ni jasno kam je slo prvih 10eur

miko22 ::

IQ Veverica je izjavil:

Ko bi bila samo hitrost, ampak je cel kup drugih že zgoraj omenjenih stvari. Včeraj sem zamudil pomemben klic, ker je bila moja številka "nedosegljiva". Samo sporočilo o zgrešenem klicu sem dobil 5 minut kasneje. Seveda moja številka je bila vedno prijavljena na omrežje.

Kaj drugače hočeš povedati? Da trolam, delam namerno slabo reklamo,.. kaj še?

Včeraj sem klical še enkrat na HoT podporo in povem moje težave, potem pa reče, če sem zakupil LTE opcijo (nadgradil hitrost). Baje da je to pomemben dejavnik pri tem, da mi med klicem ne sklopi interneta. Nisem vedel al bi se smejal ali jokal.

Mesec je drugače skoraj že naokoli kar uporabljam HoT. Če bi ocenil do sedaj mojo izkušnjo je 2/10:

- Kot že miljonkrat povedano, ne dosegam obljubljenih hitrosti. Pri bobu s tem nisem imel težav na isti lokaciji.
- Dobivam SMS-je o zgrešenih klicih (nedosegljiv, kar sploh ne drži)
- Na podpori nimajo pojma
- Kot miljonkrat povedano, internet med klicem ne deluje

2 točki dobi predvsem zaradi večjega števila prenosa podatkov, aplikacijo za porabo, enostavno plačevanje oz. nalaganje dobroimetja ter seveda cena.


Vse moje izjave so bile dosedaj podkrepljene s screenshoti.


In zakaj ne greš nazaj na boba,če je tam boljše? Ne razumem ljudi, ki pišejo po forumu, kako so nezadovoljni, ne ukrenejo pa nič.

miko22 ::

Zaenkrat ni ponudbe, na prejšni paket (5GB) pa ne morem iti

Idi na A1 ali na Telekom pa boš mel več. Aja, raje pljuvaš naokoli kot plačaš.
Upam da se stvari v krajšem času normalizirajo

Pol pa malo požeri nedelovanje ali pa teži na pomoč uporabnikom, ne pa pljuvaš tukaj, da se drugo več ne vidi kot tvoji komentarji čez hot.
Prej ni variante, ker si ne zaslužijo novih naročnikov za ta polizdelek.

Mislim, da bodo srečni,ko se tebe rešijo. Mi pa tudi :)

nsane ::

Ima mogoče kdo težave z MMS-i, kjer napiše da je MMS prevelik da bi ga lahko prejel? V smislu: "You have received a multimedia message from +386... that is too large."

Lp

aiko ::

imagodei je izjavil:

aiko je izjavil:

Seveda je res, sem bil njihov (simobilov) naročnik cca 8 let in sms-ov o zgrešenih klicih sem imel pol preveč.
Sedaj sem na izi-ju in zaenkrat (potrkam po lesu) nisem še imel tega primera

To je problem z anekdotami. Vsak ima svojo. Nič pa ne povejo o realnem stanju.


Kakšne anekdote neki? nisem pristaš nobenega ponudnika, pač grem k tistemu kateri ponudi več in za dobro ceno sem pripravljen nekaj malega požret.. samo bit nedosegliv ko imaš 4-5 črtic na tel. je pa ker nekaj...in nisem bil edini...tako da ne bluzi, ker izkušnje uporabnikov povejo precej o kvaliteti omrežja

Curly ::

Uredil sem si avtomatsko polnitev, zdaj mam nastavljeno polnjenje, ko je stanje manjse od 2€ na racunu imam 9.90€. Zakupljen imam pa paket za 9.99, se komu sanja kaj se bo zgodilo ko potece 30 dni, ker mi manjka 9centov, pa ne vem... mi bo spet napolnilo racun, ker bo zaznalo, da ni dovolj denarja za aktivacijo, ali mi bo preklopilo na hotSTART, ker nimam dovolj denarja za aktivacijo paketa, nisem pa še padel pod mejo pri kateri mi polni...
Kakorkoli, zdaj bom pustil tako, pa bom videl kaj se zgodi.
Fora je v tem da sem si napolnil 10€, pa so mi potem MMSji nekaj pozrli...

facepalm ::

Jaz sem si nastavil, da mi napolni za 20eur vsakic, ko pade stanje pod 10eur. Tako sem miren, ker imam dovolj dobroimetja za paket + morebitni klici v tujino. Prvi dan sem nakazal 70eur, da sem vse nastavil na dveh stevilkah. Imam pa 3 mesece mir.

Opkow ::

miko22
Sem mnenja, da si ti v skupini bedakov.

Ce ne bi bilo IQ Veverice, bi se po vsej verjetnosti opekel. Sem bil skoraj na tem, da vzamem HOT ponudbo. Pa sem po parih dneh branja komentarjev in mnenj ohladil in prelozil prehod za nedolocen cas.

Tnx Veverica in ostali, ki delite mnenja in izkusnje.

čarli ::

Opkow je izjavil:

miko22
Sem mnenja, da si ti v skupini bedakov.

Ce ne bi bilo IQ Veverice, bi se po vsej verjetnosti opekel. Sem bil skoraj na tem, da vzamem HOT ponudbo. Pa sem po parih dneh branja komentarjev in mnenj ohladil in prelozil prehod za nedolocen cas.

Tnx Veverica in ostali, ki delite mnenja in izkusnje.



Same here :)Sem hotel it že skoraj takoj na hot pa sem zaradi opisanih težav malce premislil in bom še malo počakal. Čeprav sem šel že v nizek start, saj sem šel na 4 cente pri bobu kot je bilo tudi tle že predlagano. Sedaj čakam da bo bob kaj ponudil ta mesec. Danes smo prvega in še ni nobene akcije od njih. Če kmalu ne bo nič grem skoraj zagotovo na hot...

dejanslo ::

Ledenko@64 je izjavil:

Pozdravljeni

eno vprašanje glede tujine pri hot-u. žena je pri izimobilu in ima trajnik za 6,9€. Če gre v tujino mora v vnaprej zakupiti nekaj dobroimetja, da lahko telefonira. Je pa zelo nadležno ko ji zmanjka in postane praktično nedosegljiva.
Je pri hotu enako kot pri izimobilu ali bolj podobno bobu. Govorim za države izven eu.

tnx


Imam ta paket. Polnitev je tudi iz tujine brezplačna. Ko ti sfali in nič ne dela, napolniš za poljubno cifro preko SMS.
Je izgledal Hofer mamljiv, pa je izi s podvojitvijo enot pregnal moja razmišljanja o zapustitvi Telekom omrežja.
There`s More Than One Way To Do It

gorann ::

koncno sem docakal odgovor od telemacha, ce mi odobrijo brezplacen prehod iz ŠE VEČ na VEČ in so odobril, tako da bom hot (start paket) imel za tretji telefon, ki bo skoz v stanovanju

zanimivost pri paketu VEČ, da bo v gostovanju imel na voljo vec podatkov za porabit kot v telemach domacem omrezju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

imagodei ::

aiko je izjavil:

Kakšne anekdote neki?

Anekdote: lastne izkušnje, ki ne temeljijo na kontroliranih pogojih in na dvojno slepi študiji.
- Hoc est qui sumus -

MArkusPrimus ::

Opkow je izjavil:

miko22
Sem mnenja, da si ti v skupini bedakov.

Ce ne bi bilo IQ Veverice, bi se po vsej verjetnosti opekel. Sem bil skoraj na tem, da vzamem HOT ponudbo. Pa sem po parih dneh branja komentarjev in mnenj ohladil in prelozil prehod za nedolocen cas.

Tnx Veverica in ostali, ki delite mnenja in izkusnje.


Hvala vsem, ki delite svoje izkušnje, ampak, kolikor uspem slediti tale forum, smo ugotovili, da so bile na koncu koncev razjasnene nejasnosti in stvari delujejo. Sam sem zadovoljen s HoT-om, v kolikor pa mi kaj ne deluje, kot bi hotel sem uredil z njihovo pomočjo. Za vse ostale pa predlagam, da si pogledate odgovore na tem forumu, ki je lahko v veliko pomoč.

imagodei ::

MArkusPrimus:
Čas prve prijave: 09.05.2017 08:45:47
Hofer bo postal mobilni operater
HOT - Hofer Telekom
UEFA Champions League (edini prispevek z dne 10. maj 2017, 09:04, z vsebino: "Danes pa še real v finale....in do konca. ")

HOT FAN CLUB:
Čas prve prijave: 09.05.2017 08:46:56
Teme, v katerih je sodeloval:
Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT
Hofer bo postal mobilni operater
HOT - Hofer Telekom
Bob (nova ponudba Simobila)

Oba zagotovo dobronamerna naključna uporabnika, ki sta se povsem naključno registrirala dan pred uradno predstavitvijo. Čisto po naključju sta se registrirala praktično isto minuto in čisto po naključju sodelujeta (skoraj) izključno v temah, ki se tičejo HoT.

Zelo verodostojno, ni kaj.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Ajnstajn` ::

Mene pa zanima, koliko bi me prišlo, če hočem kupit hot sim (ki stane 2€ ?) in uporabljat tole samo za potrditve od raznih online stvari, kot recimo ko delaš nov gmail, telegram, etc... toliko da me pokličejo ali pošlejo SMS in da lahko kodo vpišem nazaj na net.
Ali je za to dovolj da kupim tale SIM za 2€ ali moram potem še kaj kupit doplačat ?
//

Kokosvilek ::

Moreš napolniti vsaj 5€ da se ti kartica aktivira

OmegaBlue ::

Ker nekaterim še ni jasno, obmetavanje z idioti in bedaki tukaj ne bo letelo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Cruz ::

Še komu ne gre napolniti stanja z maestro kartico?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

pero12 ::

Cruz je izjavil:

Še komu ne gre napolniti stanja z maestro kartico?

Maestro kartica deluje, preverjeno.

Ajnstajn` ::

Kokosvilek je izjavil:

Moreš napolniti vsaj 5EUR da se ti kartica aktivira

in kako dolgo lahko potem imam to aktivno ? verjetno v določenem času moraš porabit?
//

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Mene pa zanima, koliko bi me prišlo, če hočem kupit hot sim (ki stane 2€ ?) in uporabljat tole samo za potrditve od raznih online stvari, kot recimo ko delaš nov gmail, telegram, etc... toliko da me pokličejo ali pošlejo SMS in da lahko kodo vpišem nazaj na net.
Ali je za to dovolj da kupim tale SIM za 2€ ali moram potem še kaj kupit doplačat ?


Izimobil omogoča polnjenje za 2€, s tem da moraš vsake 3 mesece vseeno polnit.
kartica je mislim, da 3,5€(preveri) s tem da imaš 2€ že gor.

kanko ::

Nekdo je zopet brisal poste...

Ajnstajn` je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

Moreš napolniti vsaj 5EUR da se ti kartica aktivira

in kako dolgo lahko potem imam to aktivno ? verjetno v določenem času moraš porabit?

V 90 dneh.

Ajnstajn` ::

miko22 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Mene pa zanima, koliko bi me prišlo, če hočem kupit hot sim (ki stane 2€ ?) in uporabljat tole samo za potrditve od raznih online stvari, kot recimo ko delaš nov gmail, telegram, etc... toliko da me pokličejo ali pošlejo SMS in da lahko kodo vpišem nazaj na net.
Ali je za to dovolj da kupim tale SIM za 2€ ali moram potem še kaj kupit doplačat ?


Izimobil omogoča polnjenje za 2€, s tem da moraš vsake 3 mesece vseeno polnit.
kartica je mislim, da 3,5€(preveri) s tem da imaš 2€ že gor.


aha, tako da naj bi bil potem cel strošek 3.5€ da lahko prejemam klice/smsje pri tem HOT pa 7 ?
//

miko22 ::

Kokosvilek ::

pri telemachu stane simka 4€ pa dobiš 5€ gor:D
pri iziju pa za 3,5€ dobiš simko z dvama evroma...
Pri telemachu lahko tudi polniš za 2€, ki za razliko od izija(30 dni) veljajo pri telemachu kar 90 dni, torej na dolgi rok te pride telemach najceneje, pa največ dobroimetja dobiš na kartici8-)

primozzzz ::

Sem pisal na HOT.. Mati ima tudi redne probleme z zgrešenimi klici itd.. V sporočilo sem pa še prilepi link do naše HOT teme =)



Spoštovani g.</blockquote> xxxxxxx,

zahvaljujemo vam se za posredovano sporočilo in informacije. 

Zavedamo se, da so vaši in na forumu omenjeni problemi slaba izkušnja za uporabnika. Lahko vam zagotovimo, da naši tehniki skupaj z A1 nadgrajujejo sistem in spremljajo dogajanje, da bi lahko uporabnikom omogočili normalno uporabo vseh funkcij. Vsaka povratna informacija in kritika je za nas kot mlad produkt na trgu izjemno pomembna. 
Vaše sporočilo skupaj s konkretnimi problemi smo posredovali nadrejenim s prošnjo, da nam pojasnijo, kako in kdaj konkretno bodo navedene težave odpravljene. Ob odgovoru vas bomo kontaktirali.

Želimo vam lep dan še naprej in vas lepo pozdravljamo,


HoT center za pomoč uporabnikom
 
PP 4005
1001 Ljubljana
Center za pomoč uporabnikom: 069 699 699
E-Mail: info@hot.si
Web: www.hot.si


=)
NI PODPISA

Ajnstajn` ::

Kokosvilek je izjavil:

pri telemachu stane simka 4€ pa dobiš 5€ gor:D
pri iziju pa za 3,5€ dobiš simko z dvama evroma...
Pri telemachu lahko tudi polniš za 2€, ki za razliko od izija(30 dni) veljajo pri telemachu kar 90 dni, torej na dolgi rok te pride telemach najceneje, pa največ dobroimetja dobiš na kartici8-)



hmm sem klical na izi, pa so mi rekli da ravnotako velja za 90 dni...
//

Kokosvilek ::

Ajnstajn` je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

pri telemachu stane simka 4€ pa dobiš 5€ gor:D
pri iziju pa za 3,5€ dobiš simko z dvama evroma...
Pri telemachu lahko tudi polniš za 2€, ki za razliko od izija(30 dni) veljajo pri telemachu kar 90 dni, torej na dolgi rok te pride telemach najceneje, pa največ dobroimetja dobiš na kartici8-)



hmm sem klical na izi, pa so mi rekli da ravnotako velja za 90 dni...


od kdaj so pa to spremenili?
http://na.izimobil.si/Polnitev
Tukaj piše da velja 30 dni. Zaj pa ne vem ali so to pred kratkim spremenili ali te je skušal kdo nategniti preko telefona in pol rečti da se je zmotil?

Zgodovina sprememb…

barrone ::

IQ Veverica je izjavil:

Pa še ena zadeva. Zgoraj sem vprašal, če bi lahko kdo testiral to zadevo z nedosegljivostjo številke. Samo eden se je odzval, ampak glede na to koliko HoT uporabnikov je že v tej temi in koliko ogledov je imela tema v roku ene ure, verjamem da tisti ki ste zagrizeni HoT fani, te informacije niste sporočili naprej, ko ste ugotovili, da zadeva res ne deluje.

Dejstvo je sicer samo eno. HoT je trenutno gnoj. Tudi na podpori nimajo pojma kaj delajo. No moram reči da so vsaj prijazni če ne drugega, ampak to mi žal ne popravi vseh 999 problemov, ki pač trenutno obstajajo.

Mogoče, ko se s časoma zadeve popravijo bo vredno uporabljat tole, prej pa ne. Katastrofa od storitve, če temu to sploh tako rečemo.


Nedosegljivost se pojavla pri meni samo v primeru ko sem uporabljal telefon z dual simko, drugace nikoli. Sprobal vse mozne kombinacije. Kar se pa tice okoli hitrosti downloada pa prodajanja buč okoli primerjav DLja HOT vs BOB so vse brezpredmetne ker oba "gostujeta" na simobilu in tistih varjant prednostne liste kdo je hisni uporabnik kdo pa "gostujoci" ni ze par let vec. Dejstvo je da za nekoga ki veliko uporablja prenos podatkov je Hot definitivno najcenejsi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kokosvilek ()

barrone ::

IQ Veverica je izjavil:

Ko bi bila samo hitrost, ampak je cel kup drugih že zgoraj omenjenih stvari. Včeraj sem zamudil pomemben klic, ker je bila moja številka "nedosegljiva". Samo sporočilo o zgrešenem klicu sem dobil 5 minut kasneje. Seveda moja številka je bila vedno prijavljena na omrežje.

Kaj drugače hočeš povedati? Da trolam, delam namerno slabo reklamo,.. kaj še?

Včeraj sem klical še enkrat na HoT podporo in povem moje težave, potem pa reče, če sem zakupil LTE opcijo (nadgradil hitrost). Baje da je to pomemben dejavnik pri tem, da mi med klicem ne sklopi interneta. Nisem vedel al bi se smejal ali jokal.

Mesec je drugače skoraj že naokoli kar uporabljam HoT. Če bi ocenil do sedaj mojo izkušnjo je 2/10:

- Kot že miljonkrat povedano, ne dosegam obljubljenih hitrosti. Pri bobu s tem nisem imel težav na isti lokaciji.
- Dobivam SMS-je o zgrešenih klicih (nedosegljiv, kar sploh ne drži)
- Na podpori nimajo pojma
- Kot miljonkrat povedano, internet med klicem ne deluje

2 točki dobi predvsem zaradi večjega števila prenosa podatkov, aplikacijo za porabo, enostavno plačevanje oz. nalaganje dobroimetja ter seveda cena.


Vse moje izjave so bile dosedaj podkrepljene s screenshoti.


:) Telebajsek. Tebi ne pomaga menjava operaterja. Tvoja rešitev je da si kupiš boljši telefon.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kokosvilek ()

galu ::

dev je izjavil:

Sem poskusil dat telefon v airplane mode in se poklical z drugega telefona. Sporočilo je bilo "ta storitev ni na voljo za vašo številko" malce nenavadno, zakaj ni preprosto "ta številka trenutno ni dosegljiva" ali kaj podobnega kot imajo ostali operaterji. No vsekakor pa ni šlo v glasovni predal, ne vem kje ste si to aktivirali (po defaultu je najbrž off)? Opažam pa tudi da že 5 minut nisem prejel smsa o neodgovorjenem klicu. Čudno, ker danes dopoldan je to še delalo, ko sem testiral v službi s sodelavcem.


Ravno sem klical na HOT, in je tip na supportu rekel, da mam zgleda vključen forwarding, ampak brez vnešene številke... Somehow.
Naj bi vnesel MMI kodo ##002# , ki bi izključila vse preusmeritve, ampak na mojem fonu to ni delovalo (G2, LineageOS).

Potem sem šel v "Call app" -> settings -> calls -> call forwarding -> voice
in tu so bile možnosti "when busy, when unanswered, ...", za katere je bila izbrana neka HOT številka (sklepam iz 069 predpone). To sem vse izklopil in ni bilo več problema s "ta storitev ni na voljo za vašo številko".
Tako to gre.

Kokosvilek ::

Kokosvilek je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

pri telemachu stane simka 4€ pa dobiš 5€ gor:D
pri iziju pa za 3,5€ dobiš simko z dvama evroma...
Pri telemachu lahko tudi polniš za 2€, ki za razliko od izija(30 dni) veljajo pri telemachu kar 90 dni, torej na dolgi rok te pride telemach najceneje, pa največ dobroimetja dobiš na kartici8-)



hmm sem klical na izi, pa so mi rekli da ravnotako velja za 90 dni...


od kdaj so pa to spremenili?
http://na.izimobil.si/Polnitev
Tukaj piše da velja 30 dni. Zaj pa ne vem ali so to pred kratkim spremenili ali te je skušal kdo nategniti preko telefona in pol rečti da se je zmotil?

Tak kot sem rekel 2€ veljata samo 30 dni na iziju: http://www.izimobil.si/Ugodnosti/Polnit...
Medtem ko na telemachu veljata 2€ 90 dni

comabanana ::

Že kakšna dva tedna uporabljam HOT, najprej kot sekundaren sim, pred nekaj dnevi pa sem prenesel številko iz Telekoma na primarno.
Imam OPO3T delam dosti klicev, podatki vedno vklopljeni (speedtest nikoli pod 20mbps / Štajerska / Ljubljana) dosegljivost ni nikoli težava - sem več kot zadovoljen.
V bistvu pri migraciji iz Telekoma na HOT z moje strani ni pripomb.
Edina moteča stvar zame so po "defaultu" vklopjeni sms-i o nedosegljivosti.

dev ::

Kokosvilek je izjavil:

Moreš napolniti vsaj 5€ da se ti kartica aktivira


Ne vem če to drži, ko sem dal kartico noter, sem takoj dobil sms, ta kartica (oz. številka) je aktivirana (brez dobroimetja).
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Kokosvilek ::

dev je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

Moreš napolniti vsaj 5€ da se ti kartica aktivira


Ne vem če to drži, ko sem dal kartico noter, sem takoj dobil sms, ta kartica (oz. številka) je aktivirana (brez dobroimetja).

Ja samo je ne Moreš uporabljat ker nimaš dobroimetja. Lahko pa te bo kdo poklical.

dev ::

Ajnstajn` je izjavil:

Ali je za to dovolj da kupim tale SIM za 2€ ali moram potem še kaj kupit doplačat ?

Torej, ne.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Kokosvilek ::

Če hočeš koga sklicati ali poslati sms,pol ne. Si pa načelom dosegljiv da te kdo pokliče ali da dobiš sms, ne Moreš pa odgovoriti.

Skyfall ::

Jest nimam niti enega samcatega problema z ničemer pa hodim po celi Sloveniji, ravno tako moji znanci brez težav razen en je imel težave z mmsi na Lumiji pa je že uredil. Če med klicem želiš uporabljati telefon preklopi na 3g omrežje in ko končaš takoj skoči na lte. Uporabljamo pa android, windows in apple telefone. Jest samo toplo priporočam vsakemu, ki še ni migriral na hot mobil naj gre čimprej in naj ne bere prispevkov IQ veverce, ker sigurno dela za Telekom:P

Kokosvilek ::

Skyfall je izjavil:

Jest nimam niti enega samcatega problema z ničemer pa hodim po celi Sloveniji, ravno tako moji znanci brez težav razen en je imel težave z mmsi na Lumiji pa je že uredil. Če med klicem želiš uporabljati telefon preklopi na 3g omrežje in ko končaš takoj skoči na lte. Uporabljamo pa android, windows in apple telefone. Jest samo toplo priporočam vsakemu, ki še ni migriral na hot mobil naj gre čimprej in naj ne bere prispevkov IQ veverce, ker sigurno dela za Telekom:P


Če bi delal na telekomu, zakaj bi šel na hot? Ljudje kar vsepovprek brez dokazov sodite, isto kot če bi jaz tebi rekel da delaš za hot, ampak ti ne ker nimam dokazov isto kot nimaš ti dokazov da jaz delam za telekom. Po tem takem bi lahko vsakega ki se pritožuje o enem operaterju ali hvali drugega obsodili da tam dela, kje ti je tu logika?
««
15 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
579004 (4588) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649975 (12303) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116196 (10157) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440943 (17289) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035690 (23999) AštiriL

Več podobnih tem