» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
34 / 76
»»

MrStein ::

Skoraj sigurno odšteva enote iz paketa. Za vsak slučaj pa jih lahko pokličeš in vprašaš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mare3 ::

Meni so danes prenesli številko. Vse dela tako kot je treba, 4g na Redmi note 3 dela kot strela, prej na Telemachu je bil konstantno H+.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

pepiw ::

brez-imenko je izjavil:

Tisto s Kodijem je vse stream preko p2p protokola? Si moral kaj dodatno nastavljati v Kodiju? Meni še dodatek LiveTV Serbija ni hotel delovati, se je vseskupaj po par sekundah obesilo.

Na prenosniku imam instaliran Kodi v17.6, povezano s HDMI gledam na TV-ju. Preko njega gledam tudi TV programe, sestavil sem si lastno delujočo m3u listo s 132 kanali, večina so v resoluciji 720x576, 22 njih pa v HD. Filme in serije gledam preko instaliranih dodatkov (Salts, Genesis, Oculus, Placenta,...), mislim da je vse stream, vse mi dela tekoče, brez zatikanj. Je pa res potrebno kar nekaj dela in dodatnih nastavitev, da vse laufa kot se šika. :)



cortez je izjavil:

Hmm... malo malo porabe 20GB za 7 dni. Kodi je pa najbrž vse HTML5.

brez-imenko je izjavil:

Meni tudi ne štimajo te številke, se mi sliši prelepo čene bi jutri šel po ta škrnicl samo jih je zmanjkalo.

Res ne vem zakaj naj vam ne bi štimale te številke?! Prikazujem le gola, izmerjena dejstva! In izmerjene številke pač ne lažejo. Tudi "uradna" meritev na njihovi strani v mojem računu dejansko ne odstopa od meritev namenskega programa, razlika gre na račun porabe v soboto (06.01.), ko sem pogledal ene par filmov v 2K in ni šla v novo obračunsko obdobje, ki se mi začne 07. v mesecu.
In odkar so v ponedeljek popravili bazno postajo, je tudi hitrost skozi konstantna. Zato zdaj razmišljam, da bi doplačal še ta 2 eurčka za 50/10.



scipascapa je izjavil:

je kak tak programček za windows, da bi meni še zmeril vso uporabo v mesecu? net+torrenti?

Jaz uporabljam GlassWire, free verzija je več kot dovolj za moje namene.

Preneseš si ga od tu: https://www.glasswire.com/download/

simnov je izjavil:

Ugasnem telefon dam ven sim pa potem ne dobim nastavitvenega sms za podatke.

Če misliš na uporabo telefona (paket maxi ipd...), potem tudi če bi dobil sms, so te nastavitve malo tako-tako. Jaz sem poklepetal z njimi, pa so mi na mail poslali navodila za nastavitve, ročno sem si nastavil stvari in od tedaj mi telefon dela kot mora.
Tu maš navodila:


LeQuack je izjavil:

A bodo potem sploh še imeli ta wifi paket kdaj na zalogi, meni niso znali nič povedati v trgovini?

Dimnik je izjavil:

Razmišljam, da bi kupil hot simko in aktiviral hot mini, gre se zato da bi rad stestiral delovanje signala in prenos podatkov na telefonu brez b20 banda. Se pravi bi iz telemach št. preusmeril na hot številko, na koncu meseca pa potem prenesel št. na hot, če bi vse delalo ok. Ve kdo, če se preusmeritev klicev obračunava dodatno?


Zakaj pa ne pokličete njihovo pomoč uporabnikom ter vprašate vse, kar vas zanima? Zelo so prijazni in ustrežljivi, tako informativni del, kot tehnični, sploh ne grizejo. Po mojih izkušnjah so daleč najbolj ustrežljivi od konkurenčnih (Telekom, A1, telemach,...) in nisem malo časa na tem svetu :-P
HoT pomoč: 069 699 699 je zastonj 8-)

In v naprej... Ne, nisem plačan s strani HoT Telekoma :D:D:D
Le prav in pošteno se mi zdi, da v poplavi dosedanjih izkoriščevalskih, praktično lopovskih ponudnikov, ki so nas vsa ta leta molzli kolikor so mogli, da potem ko se pojavi nov ponudnik s tako storitvijo, s temi cenami in s svojo prijaznostjo do nas uporabnikov, to tudi javno povem. A ne?!

NejcSSD ::

pepiw je izjavil:

Na prenosniku imam instaliran Kodi v17.6, povezano s HDMI gledam na TV-ju. Preko njega gledam tudi TV programe, sestavil sem si lastno delujočo m3u listo s 132 kanali, večina so v resoluciji 720x576, 22 njih pa v HD.


Mene bi ta del zanimal, kako si to uspel ? Verjetno sama lista ni dovolj, če nisi naročnik iptv.
Imaš osnoven paket in odklenjene vse programe samo na kodiju?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

pepiw ::

NejcSSD je izjavil:

pepiw je izjavil:

Na prenosniku imam instaliran Kodi v17.6, povezano s HDMI gledam na TV-ju. Preko njega gledam tudi TV programe, sestavil sem si lastno delujočo m3u listo s 132 kanali, večina so v resoluciji 720x576, 22 njih pa v HD.


Mene bi ta del zanimal, kako si to uspel ? Verjetno sama lista ni dovolj, če nisi naročnik iptv.
Imaš osnoven paket in odklenjene vse programe samo na kodiju?


Na nič nisem naročen, nobenega paketa nimam. Uspel sem z vztrajnim, več ko mesec dni trajajočim, skoraj vsakodnevnim iskanjem stalno delujočih povezav na netu, testiranji, prilagajanji, pravilnimi vpisi v m3u listo ipd. Večina kanalov (cca 110) mi dela brez sprememb že dobro leto, par njih, predvsem tiste HD, pa je treba občasno korigirat in poiskat nove delujoče linke. A tistih 30-40 programov, ki jih redno spremljam (SLO 1, 2, dokumentarni, športni,...) dela konstantno, brez prilagajanj, filme in serije pa itak gledam preko kodijevih dodatkov. Tudi polno delujoč EPG sem si sam uredil.
In ja, sama ta moja lista je čisto dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pepiw ()

MrStein ::

pepiw je izjavil:


Na nič nisem naročen, nobenega paketa nimam. Uspel sem z vztrajnim, več ko mesec dni trajajočim, skoraj vsakodnevnim iskanjem stalno delujočih povezav na netu

Torej so to "preprodajalci" (nekdo doma strima kanal, "za hec")? Ali so kake organizirane skupine?
Samo tak me zanima, brez linkov in imen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

pepiw ::

MrStein je izjavil:

pepiw je izjavil:


Na nič nisem naročen, nobenega paketa nimam. Uspel sem z vztrajnim, več ko mesec dni trajajočim, skoraj vsakodnevnim iskanjem stalno delujočih povezav na netu

Torej so to "preprodajalci" (nekdo doma strima kanal, "za hec")? Ali so kake organizirane skupine?
Samo tak me zanima, brez linkov in imen.


Nobenih "preprodajalcev", nobene "skupine", nobenega strimanja ni... Je točno tako, kot sem napisal. V vztrajnim iskanjem, logiko, nekaj znanja, pa tudi "sreče" se da to dobit. Predvsem pa se za to porabi kar nekaj časa. No, jaz ne več, ker že vem kje in kaj iskat :D

Daniel ::

Ne moreš kar tako doma streamat kanala, ker ti zadeva požre preveč pasovne širine. Plus tega so take naprave, ki bi streamale več streamov za domačo rabo kar drage. Najboljši približek doslej so sprejemniki osnovani na Enigma čipu, npr. kakšen VU+, ki ima trenutno za kabelsko ali satelitsko FBC tuner za 8 kanalov. Če jih lahko stremaš 8 pa ne vem, ker imam samo takega za 2 kanala (malce starejši). Ko sem ga izpostavil internetu ni dolgo trajalo, da se je nekdo iz Poljske priklopil gor, in nekje našel referenco kanalov, da je zagnal stream (očitno kljub nastavitvam ne zahteva gesla za stream). Sedaj ga imam raje zaprtega v lokalni mreži in uporabim OpenVPN.

simnov ::

pepiw je izjavil:

brez-imenko je izjavil:

Tisto s Kodijem je vse stream preko p2p protokola? Si moral kaj dodatno nastavljati v Kodiju? Meni še dodatek LiveTV Serbija ni hotel delovati, se je vseskupaj po par sekundah obesilo.

Na prenosniku imam instaliran Kodi v17.6, povezano s HDMI gledam na TV-ju. Preko njega gledam tudi TV programe, sestavil sem si lastno delujočo m3u listo s 132 kanali, večina so v resoluciji 720x576, 22 njih pa v HD. Filme in serije gledam preko instaliranih dodatkov (Salts, Genesis, Oculus, Placenta,...), mislim da je vse stream, vse mi dela tekoče, brez zatikanj. Je pa res potrebno kar nekaj dela in dodatnih nastavitev, da vse laufa kot se šika. :)



cortez je izjavil:

Hmm... malo malo porabe 20GB za 7 dni. Kodi je pa najbrž vse HTML5.

brez-imenko je izjavil:

Meni tudi ne štimajo te številke, se mi sliši prelepo čene bi jutri šel po ta škrnicl samo jih je zmanjkalo.

Res ne vem zakaj naj vam ne bi štimale te številke?! Prikazujem le gola, izmerjena dejstva! In izmerjene številke pač ne lažejo. Tudi "uradna" meritev na njihovi strani v mojem računu dejansko ne odstopa od meritev namenskega programa, razlika gre na račun porabe v soboto (06.01.), ko sem pogledal ene par filmov v 2K in ni šla v novo obračunsko obdobje, ki se mi začne 07. v mesecu.
In odkar so v ponedeljek popravili bazno postajo, je tudi hitrost skozi konstantna. Zato zdaj razmišljam, da bi doplačal še ta 2 eurčka za 50/10.



scipascapa je izjavil:

je kak tak programček za windows, da bi meni še zmeril vso uporabo v mesecu? net+torrenti?

Jaz uporabljam GlassWire, free verzija je več kot dovolj za moje namene.

Preneseš si ga od tu: https://www.glasswire.com/download/

simnov je izjavil:

Ugasnem telefon dam ven sim pa potem ne dobim nastavitvenega sms za podatke.

Če misliš na uporabo telefona (paket maxi ipd...), potem tudi če bi dobil sms, so te nastavitve malo tako-tako. Jaz sem poklepetal z njimi, pa so mi na mail poslali navodila za nastavitve, ročno sem si nastavil stvari in od tedaj mi telefon dela kot mora.
Tu maš navodila:


LeQuack je izjavil:

A bodo potem sploh še imeli ta wifi paket kdaj na zalogi, meni niso znali nič povedati v trgovini?

Dimnik je izjavil:

Razmišljam, da bi kupil hot simko in aktiviral hot mini, gre se zato da bi rad stestiral delovanje signala in prenos podatkov na telefonu brez b20 banda. Se pravi bi iz telemach št. preusmeril na hot številko, na koncu meseca pa potem prenesel št. na hot, če bi vse delalo ok. Ve kdo, če se preusmeritev klicev obračunava dodatno?


Zakaj pa ne pokličete njihovo pomoč uporabnikom ter vprašate vse, kar vas zanima? Zelo so prijazni in ustrežljivi, tako informativni del, kot tehnični, sploh ne grizejo. Po mojih izkušnjah so daleč najbolj ustrežljivi od konkurenčnih (Telekom, A1, telemach,...) in nisem malo časa na tem svetu :-P
HoT pomoč: 069 699 699 je zastonj 8-)

In v naprej... Ne, nisem plačan s strani HoT Telekoma :D:D:D
Le prav in pošteno se mi zdi, da v poplavi dosedanjih izkoriščevalskih, praktično lopovskih ponudnikov, ki so nas vsa ta leta molzli kolikor so mogli, da potem ko se pojavi nov ponudnik s tako storitvijo, s temi cenami in s svojo prijaznostjo do nas uporabnikov, to tudi javno povem. A ne?!


Ste že poskusili resetirat modem ;( je ta trot iz telekoma ušel.

mailer ::

Pri hot maxi paketu piše, da vljučuje samo sms-e, mms-e naj bi se plačalo posebej po ceniku. To drži pri tistih, ki to uporabljate? Prenos podatkov je velik, tako da je paket zanimiv tudi zaradi tega. 3000 minut za klice velja za vsa slovenska omrežja in tudi za gostovanje v EU. Mogoče kdo ve kako je pri Sparmobilu z minutami? Piše, da velja samo v telekom omrežju.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

CleanPower ::

Zakaj so meni zaracunali klic iz hota na support 19 centov?
Moral bi imeti 20eur gor, imam pa 19.81.
0m klicev
0mb podatkov
0sms

Apple ::

CleanPower je izjavil:

Zakaj so meni zaracunali klic iz hota na support 19 centov?
Moral bi imeti 20eur gor, imam pa 19.81.
0m klicev
0mb podatkov
0sms

A maš iPhone?
LP, Apple

CleanPower ::

Xiaomi A1 imam.

Vkljucil sem nadzor nad stroski na 0€. Je pa zanimivo da ce grem pod poraba mi kaze 0,00€.

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

Sedaj sem kupil paket extra in sedaj mi kaze pravilno.

MadMen ::

So pa mal šalabajzerji na HOTu, sam mel podoben primer, napolnil za 10€, hočem aktivirat paket in kaže da je premal stanja, sem mislil ok, mogoče sem uporabljal internet izven zakupljenih količin in ker internetna seja ni takoj zaključena ti gre lahko v minus. Aktiviram nižji paket, in mi ostane na računu 3€. Da ne omenja da nazadnje ko MMS ni šel skozi, dobim SMS od A1 da moram napolniti njihov predplačniški paket:))

DINAMIK ::

@bjoork...,ker ti ni ostalo na računu 2eur nisi imel zadosti stanja ...,ko pa si aktiviral paket za 7eur ti je pa ostalo 3eur na računu ..,vsaj mislim da si hotel aktivirati paket za 9,99?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DINAMIK ()

MadMen ::

Še enkrat da pojasnim, na računu sem imel 0.0, po polnitvi za 10EUR sem želel aktivirati paket za 9.99 in mi je javljalo premalo stanja, na kar vidim da mi prikazuje stanje 9,83 ali nekaj podobnega. Po aktivaciji paketa za 6.99 mi pa ostane na računu 3.01EUR. Fuck logic?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

DINAMIK ::

Imeti moraš 2eur viška na računu,če hočeš aktivirati paket za 9,99eur moraš imeti minimalno 12 eur na hot računu...,če uporabljaš mms.., ti trgajo od tistih 2eur viška itd....

Mr_Globus ::

pepiw je izjavil:

MrStein je izjavil:

pepiw je izjavil:


Na nič nisem naročen, nobenega paketa nimam. Uspel sem z vztrajnim, več ko mesec dni trajajočim, skoraj vsakodnevnim iskanjem stalno delujočih povezav na netu

Torej so to "preprodajalci" (nekdo doma strima kanal, "za hec")? Ali so kake organizirane skupine?
Samo tak me zanima, brez linkov in imen.


Nobenih "preprodajalcev", nobene "skupine", nobenega strimanja ni... Je točno tako, kot sem napisal. V vztrajnim iskanjem, logiko, nekaj znanja, pa tudi "sreče" se da to dobit. Predvsem pa se za to porabi kar nekaj časa. No, jaz ne več, ker že vem kje in kaj iskat :D


Se da dobit ta tvoja playlista? 😉

MadMen ::

DINAMIK je izjavil:

Imeti moraš 2eur viška na računu,če hočeš aktivirati paket za 9,99eur moraš imeti minimalno 12 eur na hot računu...,če uporabljaš mms.., ti trgajo od tistih 2eur viška itd....

Piše kje v pogojih to? Ker to je malo čudno + ne pojasni zakaj tama razlika v stanju.

dev ::

DINAMIK je izjavil:

Imeti moraš 2eur viška na računu,če hočeš aktivirati paket za 9,99eur moraš imeti minimalno 12 eur na hot računu...,če uporabljaš mms.., ti trgajo od tistih 2eur viška itd....


To ne bo držalo. Ko sem prvič aktiviral HOT kartico sem si naložil 10eur in aktiviral paket za 9.99eur. Šlo brez problema.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

DINAMIK ::

MadMen je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

Imeti moraš 2eur viška na računu,če hočeš aktivirati paket za 9,99eur moraš imeti minimalno 12 eur na hot računu...,če uporabljaš mms.., ti trgajo od tistih 2eur viška itd....

Piše kje v pogojih to? Ker to je malo čudno + ne pojasni zakaj tama razlika v stanju.

Ne vem ali kje piše...,pri meni in vseh ostalih kolegih,ki so na hotu je tako..,tudi,če imaš avtomatsko polnjenje preko bančne kartice..,ko ti pride pod 2 eur,ti avtomatično odtrga ceno tvojega paketa.

XS!D3 ::

Jaz sem tudi filal na začetku za 10€ in vklopil paket za 9,99€. Je pa res da tudi ni šlo brez težav, ker so neke cente računali ampak so jih potem sami od sebe vrnili (je prišel tudi SMS, da je bila napaka). Potem je šlo in ni bilo nobene potrebe po dodatnih 2€. Edino, če so sedaj kaj spremenili.

DINAMIK ::

dev je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

Imeti moraš 2eur viška na računu,če hočeš aktivirati paket za 9,99eur moraš imeti minimalno 12 eur na hot računu...,če uporabljaš mms.., ti trgajo od tistih 2eur viška itd....


To ne bo držalo. Ko sem prvič aktiviral HOT kartico sem si naložil 10eur in aktiviral paket za 9.99eur. Šlo brez problema.

In sedaj boš rekel,da tebi kaže na računu 0,01cent??? Kaj pa ko si 2gič aktiviral paket? Imeti moraš 2 eura viška....

dev ::

DINAMIK je izjavil:

dev je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

Imeti moraš 2eur viška na računu,če hočeš aktivirati paket za 9,99eur moraš imeti minimalno 12 eur na hot računu...,če uporabljaš mms.., ti trgajo od tistih 2eur viška itd....


To ne bo držalo. Ko sem prvič aktiviral HOT kartico sem si naložil 10eur in aktiviral paket za 9.99eur. Šlo brez problema.

In sedaj boš rekel,da tebi kaže na računu 0,01cent??? Kaj pa ko si 2gič aktiviral paket? Imeti moraš 2 eura viška....


Točno tako, 0.01 eur sem imel na računu ko sem aktiviral prvič paket. Nisem nastavljal nobenega avtomatskega polnjena. Pri avtomatskem polnjenju pa je tako, da nastaviš minimalno mejo dobroimetja ko ti avtomatsko odtegne z računa znesek potreben za aktivacijo paketa naslednjič. Se pravi če imaš nastavljeno minimalno mejo 2eur, ti bo odtegnilo 10eur takoj ko znesek pade pod to. Se pravi na računu imaš potem 12eur v dobrem.

Za 2. polnjenje pa sem si nakazal 10eur na račun preden je potekel paket in potem (po podaljšanju paketa) sem imel na računu 0.02 eur dobroimetja :)
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

eviras ::

Sem pregledal kar nekaj postov te teme pa nisem našel odgovora na svojo malce nenavadno težavo s Hot. Imam dve sim in to v dveh različnih telefonih problem pa enak. Ko se pogovarjam z nekom ali ko kličem telefonski predal ali 696 imam občutek, da prihaja do prekinjanja zvoka. Izgleda tako, kot takrat, ko se z nekom pogovarjaš po skypu in ta uporabnik s komer govoriš na polno prenaša podatke in potem zvok niha oz kvaliteta le tega pa se med drugim tudi izgubljajo besede. Zvezda ni recimo zvezda ampak ezda ker z nekam zgine in podobno. Ne gre za padanje signala pri meni, ker je signal poln izgleda kot, da bi bilo omrežje preobremenjeno zaradi tistih, ki na mile viže downloadajo, čeprav dvomim, ker se mi isti problem pojavi neglede na to ali je 2g, 3g ali LTE vklopljen. Takega prekinjanja, ki meni deluje izredno neokusno nisem opazil nikjer pa sem do sedaj zamenjal dve omrežji. Resnično razmišljam o tem, ali številko prenesti na Hot ali ne, ker, da ti govorna telefonija ne dela se mi zdi pa že malce žaljivo do uporabnikov. Sicer čakam odgovor podpore na mail a vseeno me zanima ali ima še kdo pri pogovoru po telefonu občutek, kot, da mu zvok odnaša.

Hvala.

cortez ::

Na navadnih simkah, tistih za 1,99€, ni nič € gor. Na simkah, ki pa so prišle s Hot Giga paketom in so bile priložene Alcatelovem Mifi-ju, pa po registraciji dobiš aktiviran Hot Giga paket + 2,01€ za možnost vklopa LTE 50Mbit/s .

schurda ::

ToniT je izjavil:

Huawei B315


Kje ga dobiti za eno pametno ceno? Lahko tudi rabljen.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

schurda ::

Pa še tole me zanima: Če vzamem Tuš mobil ali telemach net2go in v ta usb vtaknem HOT kartico, bo delalo?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

brez-imenko ::

Menda naj nebi bili zaklenjeni že lep čas. Tiste routerje katerim lahko vstaviš SIM kartico poskusi najti rabljene ali pa obnovljene preko ebaya.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

mrbanana ::

Vam deluje EON na HoT-u? :P

Dimnik ::

Ja, zakaj pa nebi delal?

dc10 ::

Sem gledal nekaj pogoje na HOT-u, ali imajo res 100Kb obračun pri prenosu podatkov, ker ostali imajo večinoma 1Kb???

lp

Dimnik ::

Nevem kje si to prebral, na njihovi strani piše 1kb

dc10 ::

ja, gledam za tujino, ni mi jasno, kako je to navedeno, če si v EU ali nisi v EU.... drugače je 1kb ja....

Dimnik ::

Piši na njihovo pomoč, odgovorijo zelo hitro....sem glih dobil dva odgovora, ker sem nekaj spraševal...

Drugače pa imaš pri vsakem paketu v opisu, koliko imaš v gostovanju.....imaš pa tudi seznam operaterjev v tujini za vse države...

Spock83 ::

Pravkar sem aktiviral SIM in 200GB paket. Na SMS od banke sem dobil da so mi 2x po 17EUr trgali. Zakaj so mi dvakrat trgali?

dev ::

@Spock83 najbrž imaš nastavljeno, da ko ti pade dobroimetje pod x znesek, da ti avtomatsko odtegne z banke dobroimetje za naslednjo aktivacijo paketa.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

49106 ::

Zakaj pa 17 eur in ne 15 eur? Opcija 50/10?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Dimnik ::

Ja lte je 2e

brez-imenko ::

A to LTE opcijo zaračunajo samo ob prvi aktivaciji ali se mora tudi to skupaj s tarifami podalševat?
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

NejcSSD ::

Ko jo aktiviraš ostane aktivirana, 2 eura vsak mesec.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

eviras ::

Spock83 je izjavil:

Pravkar sem aktiviral SIM in 200GB paket. Na SMS od banke sem dobil da so mi 2x po 17EUr trgali. Zakaj so mi dvakrat trgali?


Pravkar sem aktiviral sim in tako dalje. Gotovo je prišlo do sistemske napake. Preberite si splošne pogoje poslovanja predvsem točko 16 in 18 in ravnajte v skladu s tem, če menite, da je prišlo do napake. Iz izkušnje lahko povem, da so izjemno odzivni, en dan imam preneseno številko k njim in vse dela kot urca. Še več da se dogovoriti tudi za kakšen bonbonček, kot je recimo preusmeritev, ki jo uporabnik sam ne more spreminjati, če ste uporabnik, ki ima Iphone je to zelo neprijetno, sploh, če imaš vključeno funkcijo ne moti. V tem primeru dobi klicoči linijo zasedeno, jaz pa sem z argumenti dobil brez kakršne koli težave vključeno preusmeritev ob zasedenosti na glasovno pošto in je tako glasovna pošta postala še bolj funkcionalna skratka moja številka nikoli ni zasedena in vedno dosegljiva. Samo pogovarjat se je znat pa tudi kaj prebrat. Jaz preden sem šel na Hot sem prebral vse njihove splošne pogoje, verjamem pa, da večina tega ne bere in zato tudi svojih pravic ne pozna. Torej berite splošne pogoje tako ali drugače kjerkoli naj vam ne bo žal časa za ta šport.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eviras ()

w4nkst4 ::

ma hot funkcijo zgrešeni klici? torej če maš ugasnjen tel oz na airplane da ti pol u smsu napiše kdo te je klicu v času nedosegljivosti???

Arctander ::

Nima.

mujek ::

Ima. Meni ti SMSji prihajajo brez vklopa česar koli.

dev ::

Arctander je izjavil:

Nima.


To ni res. Ima to funkcijo in deluje preverjeno.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Arctander ::

Hm, potem je pri meni nekaj narobe. Hvala za popravek in info.

Mare3 ::

Mi lahko kdo razlozi zakaj mi mobilni podatki v Avstriji ne delajo? Vklopljena je funkcija za internet v tujini, pa vseeno ne dela. Je treba kaj posebnega nastavitve spremeniti v telefonu?

Dimnik ::

Ja, nastavit moraš apn, ker tisti ki so sedaj niso točni

Par postov nazaj poglej, je prilepljena slika za nastavitve net in mms

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()
««
34 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578889 (4473) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649684 (12012) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116051 (10012) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440620 (16966) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035495 (23804) AštiriL

Več podobnih tem