» »

Inštalacija hladilnika

Inštalacija hladilnika

Ghero0 ::

Mam plato Abit NF7-S pa Bartona BOX. Ko hočm dat hladilnik gor na procesor se zdi k da so une ročke k se zahaklajo nekak "prekratke". Sploh ne dosežejo hakeljcev, pa sem še kr prtisnu, več si pa ne upam. Je tuki potrebno velik sile? Najbrž ne! Torej imate kakšen nasvet??? Gor sam ga seveda dal pravilno (100% prav obrnjen)... :\

Prosim za čim hitrejši odziv :)
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Dr_M ::

Je tuki potrebno velik sile? Najbrž ne!

zelo veliko sile je potrebno, ja. resno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ghero0 ::

Resno? Res nebi rad vsega polomu:\

Ker zravn tko srce parajoče škripa, se mi zdi da sem že tko preveč prtisnu...
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ghero0 ()

Jok3r ::

Na eni strani ga zatakni na drugi strani pa ga z šrafencigrom :D zatakni in hlkadilnik drži :P !!!

Ps.
Pazi da ne boš hladilnik narobe obrnil.

Ghero0 ::

... teorijo cist obvladam problem je v praksi. Zdej ne vem al je ta hladilnik kej cudn al sem pa js premehkobn, sam kr ne morm vec prtisnt kokr sem pa ze in sem bil kr dalec od tega da bi se tadruzga zahaklu...
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

largie ::

jaz sem se tudi bal da bom kaj polomil ko sem prvič sam natikal hladilnik na mojega durona, in sem se bal malo močneje pritisnit, ampak verjemi, kar konkretno silo potrebuješ. kar pogumno! :)) tak krhke zadeve tudi niso..

overman ::

Vzami plosco dol pa jo daj na eno ravno podlago-ospodaj daj kaksno tenko pokrivalo-da se sila enakomerno porazdeli, pol pa mu pokazi kaksen dedec si>:D ! Ce pa ne bo slo, potem pa hitro v fitnes:D
Früher oder später wird jeder Geometer :p

Ghero0 ::

Pa ste zihr da nam unih plastičnih držal na plati polomu? :\
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Dr_M ::

ma nc bat. ce men superorba drzi, bo tut teb.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sid Izprijeni ::

Jaz položim platko za take namene na brisačko. Obvezno uporabljam tudi bakreno zaščitno ploščico na procesorju. S šraifencigerjem gre lepo, je pa treba res fejst pritisnit in me vsakič malo stiska pri srcu, da ne bi slučajno polomil jezičkov na socketu. Ampak zaenkrat še ni bilo panike. 8-)
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Ghero0 ::

Hvala za vse nasvete! Zdej morm rect da ste me opoguml in jutr se bom takoj zjutri lotu te zahtevne operacije :D
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Ghero0 ::

Hm... sem začel mal razmišlat da bi kupu en spodobn hladilnik... Kerega bi mi priporočili?

Zelje: da dobro hladi in je seveda ob tem tut kokr se da tih... :D

...vem da bi to mogl bit med kaj kupiti, smola >:D
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

MajorT ::

Plato obvezno daj ven iz ohisja in na eno trdo podlago tako kako ti je opisal že "overman"!

En moj kolega je na novi plati EPOX 8rda+ zlomil plastiko Slota. Samo zaradi tega ker se je plata upognila, potem pa su mu na servisu rekli da moras dat plato ven in na eno trdo površino! Vem da teži jemati plato vem iz ohišja če je že enkrat notre samo verjami mi da se splača malo potruditi, ker če se ti nekaj takega zgodi lahko bi hitro spustil kako solzico! :)

LP.

overman ::

Ce bos vsaj malo bolj hotel navijat al pa bi rad tisino potem ti priporocam drug hladilnik. Mislim da ce bi kaksnega zalmana 6000 cu nabavu bi bil zelo zadovoljen-tiho in hladno>:D Stvar dobis tukaj mislim da najbolj ugodno. Glede box hladilnika: ce mislis da bi stvar res povzrovila kaksno skodo, potem vzami dvoje klesc-kombinirk in tisto sponko malo zrahlaj oz. jo malo upogni v drugo smer. Vso sreco pri montazi!
Früher oder später wird jeder Geometer :p

Ghero0 ::

Hvala za vse vaše nasvete. Sem uspešno pršvasu tega hudiča gor :D
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Quickbeam ::

Mimogrede, je tale Zalman res vreden deset jurjev? Ma skor se bol splača nov procesor kupit no :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Okvara računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
192103 (1783) fosil
»

Hlajenje LGA755 Core 2 Duo - kateri hladilnik kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579783 (7918) Jst
»

Opteron 165 brez IHS-ja - višje temperature? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
554313 (3200) gfighter
»

Članek: Kištica utišaj se (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13613244 (8239) Glicerin
»

Počen Athlon XP

Oddelek: Navijanje
141230 (836) m.i.h.a.

Več podobnih tem