» »

8values ideološki test

8values ideološki test

1
2
3 4

next3steps ::

No ja, nekateri lahko. Ker smo sposobni iz ene ali dveh izjav nadalje prebrati še več 30 drugih. Kako to poteka, je bila novica že spisana.

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:

No ja, nekateri lahko. Ker smo sposobni iz ene ali dveh izjav nadalje prebrati še več 30 drugih. Kako to poteka, je bila novica že spisana.


Nahh you are just full of shit. Pretending to be something you are not.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

next3steps ::

A saj veš, da navadno tisti, ki nekaj trdite, morate to tudi ustrezno argumentirati. Jaz in Jure sicer ne rabiva, ker je odstotek pravilnih trditev, ki jih midva izustima enostavno nad povprečjem SloTek™ publike.

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:

A saj veš, da navadno tisti, ki nekaj trdite, morate to tudi ustrezno argumentirati. Jaz in Jure sicer ne rabiva, ker je odstotek pravilnih trditev, ki jih midva izustima enostavno nad povprečjem SloTek™ publike.


1. Ti nisi jure

2. Še vedno si domišljaš tebi nedosegljivo.

3. Tudi on ni nezmotljiv.

4. Jure je troll ki deluje kot protiutež uzjavljenim ekstremom.

5. Izbij si iz glave da si nekaj posebnega.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NikolormousB ::

Unknown_001 je izjavil:



A jebat ga sem zelo racionalna oseba. Sovražim ekstreme.


Najslabši možen rezultat.

Unknown_001 ::

NikolormousB je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:



A jebat ga sem zelo racionalna oseba. Sovražim ekstreme.


Najslabši možen rezultat.


Bolje kot komunajzar.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NikolormousB ::

Nah. Bistveno slabše.

skine vidm na daleč , ne rabm se jim posvečat
bolj se bojim nacistov, k jih na cesti nikol ne srečaš
tisti ki živijo v urejenih soseskah, u soboto kosijo travo
u nedelo pa perejo bemfla

Unknown_001 ::

NikolormousB je izjavil:

Nah. Bistveno slabše.

skine vidm na daleč , ne rabm se jim posvečat
bolj se bojim nacistov, k jih na cesti nikol ne srečaš
tisti ki živijo v urejenih soseskah, u soboto kosijo travo
u nedelo pa perejo bemfla


Se ti s pravim človekom pogovarjaš?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

maticb492 ::

Par vprašanj je čudnih.


Rezultat pa točno tak kot sem pričakoval.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

NikolormousB ::

maticb492, nice. Precej blizu idealu.

mtosev ::

bilo bi zanimivo, da vsak napiše še kolk let ma.

mlajši ljudje so praviloma bolj liberalni

29
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Unknown_001 ::

21 s funkcionalnim mozgom
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

 test

test



Itak, neodločen, kaj je res in kaj ni. :) Edina hrbtenica, ki jo imam je da nimam hrbtenice.

Sem bral debato o inteligenci. Odgovor je preprost, kdor mora sam oglaševat, da je pameten potem verjetno ni. Ali pač? :D

Zgodovina sprememb…

NikolormousB ::

potem verjetno ni. Ali pač? :D


Kaj zdaj, odloč se :)

111111111111 ::

Ne morem se, ker sem pol pol. :D

In očitno še opravilno nesposoben, ker sem rabil 5 minut, da sem pravilno sliko prilepil. :D

Zgodovina sprememb…

ADIJOOO ::

Sem naredil šp en test, ker prej sem nekaj odgovorv, ki jih nisem razumel dal kar neutral. No sem dobil kar podoben rezultat.

jype ::

ADIJOOO> Sem naredil šp en test, ker prej sem nekaj odgovorv, ki jih nisem razumel dal kar neutral. No sem dobil kar podoben rezultat.

Čestitam, dobesedno si Hamas.

ADIJOOO ::

Zakaj Hamas ?

jype ::

Theocratic Distributism = Hamas.

Oni v Gazi furajo točno ta politični sistem.

ADIJOOO ::

Theocratic Distributism ?

Ja nič potem sem pa Hamas ne morem pomagat to so prinesli odgovori.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

dice7 ::

A nismo rekli da teokracija ni kompatibilna z evropsko kulturo?

ADIJOOO ::

Saj imaš tudi Christian theocracies

Holy See (Vatican City)

The politics of Vatican City take place in a framework of an absolute theocratic elective monarchy, in which the head of the Catholic Church, the Pope, exercises ex officio supreme legislative, executive, and judicial power over the State of the Vatican City[1] (an entity distinct from the Holy See), a rare case of non-hereditary monarchy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

dice7 ::

moje vprasanje se vedno ostaja neodgovorjeno

ADIJOOO ::

Christian theocracies spada v Evropo

Islamic states or Islamic theocracies ne spada v Evropo

dice7 ::

Jezus je iz jeruzalema (ne tega nasga). fajn so vas krscanski invejderji nategnali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

jype ::

ADIJOOO> Ja nič potem sem pa Hamas ne morem pomagat to so prinesli odgovori.

V tem ni nič pretirano slabega: Hamas je za tiste prebivalce Gaze, ki si ne želijo nobene rešitve, ki ne vključuje uničenja Izraela, v resnici najboljša možna oblast.

V Evropi takšne oblasti ni bilo že od konca vladavine Pija 9 oz. Papeške države (čeprav so nekatere države tudi po tistem še vedno podeljevale pravice na podlagi religije, a nikoli na podlagi predpisov v verskih tekstih).

ADIJOOO> Christian theocracies spada v Evropo

Če se kje pojavi, takoj odidem v partizane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

ADIJOOO> Ja nič potem sem pa Hamas ne morem pomagat to so prinesli odgovori.

V tem ni nič pretirano slabega: Hamas je za tiste prebivalce Gaze, ki si ne želijo nobene rešitve, ki ne vključuje uničenja Izraela, v resnici najboljša možna oblast.

V Evropi takšne oblasti ni bilo že od konca vladavine Pija 9 oz. Papeške države (čeprav so nekatere države tudi po tistem še vedno podeljevale pravice na podlagi religije, a nikoli na podlagi predpisov v verskih tekstih).



No vidiš NAJBOLJŠA MOŽNA OBLAST zdaj me boš lahko več poslušal ;)

jype ::

ADIJOOO> No vidiš NAJBOLJŠA MOŽNA OBLAST zdaj me boš lahko več poslušal ;)

Verjamem, da si površno prebral, kaj sem zapisal.

kuall ::

Malo offtopic, o debati o politiki:

Zanimivo, kako zelo ljudi zanima politika vsepovsod, tudi na tem forumu je polno političnih tem.
Če mene vprašate je ta obsedenost s politiko škodljiva. Meni je dolgočasna.
Ljudje se dajo na dva tabora, se dajo v navijaško razpoloženje in izklopijo razum in je konec napredka.
Pozabite na politiko in se ukvarjajte s čim bolj zanimivim.
Treba je bit dober in razumen, vse ostalo je pa nerazumno navijaštvo, tekmovanje in zaničevanje političnega nasprotnika. Politika tako vpliva na ljudi, da namesto da bi v ljudeh iskali dobro iščejo slabo.
Mene veliko bolj zanima psihologija (razumet ljudi) in znanost na splošno naprimer, če bi bili vsi ljudje taki bi bilo bolje. Medtem ko je v politiki cilj nasprotniku podtikat čimbolj podle izjave je v psihologiji cilj razumet ljudi, čisto nasprotje. Ljudje tako nergajo čez politike, v resnici pa so sami politiki po razmišljanju.

jype ::

kuall> Ljudje se dajo na dva tabora, se dajo v navijaško razpoloženje in izklopijo razum in je konec napredka.

To ni res. Levičarji reči premislimo z vseh zornih kotov in se odločamo za globalno koristne rešitve in iščemo globalen maksimum, pri čemer smo pripravljeni žrtvovati kakšen lokalen minimum, če to ne predstavlja kršenja pravic.

Desničarji mislijo izključno na lastno zadnjo plat in se obnašajo, kot da so svetovno pomembni začasno bankrotirani miljarderji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kuall ::

Jype ti si dober dokaz, kako to navijaštvo za svojo skupino človeku zamegli razum. Svet ni črno bel, kot da obstajajo samo levičarji in desničarji. Jaz za sebe npr. ne morem reči, kam bi se dal. Bolj ko se to poudarja to umetno delitev bolj se bremza napredek.

jype ::

kuall> Jype ti si dober dokaz, kako to navijaštvo za svojo skupino človeku zamegli razum.

Jaz sem zgolj zapisal objektivna dejstva.

kuall> Bolj ko se to poudarja to umetno delitev bolj se bremza napredek.

Napredka nikoli ne more biti od ljudi, ki se obešajo na tradicijo, ki je samo politično korektna beseda za idiotizem oziroma početje reči brez racionalnega razloga.

Dr_M ::

Levičarji reči premislimo z vseh zornih kotov


Zakaj potem toliko skodljivih nebuloz?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Dr_M> Zakaj potem toliko skodljivih nebuloz?

Če je nasilje tvoja vrednota, potem je prav, da se v sodobnem svetu počutiš ogroženega.

Glugy ::



Drgač nisem za socializem ; sem pa za kapitalizem skandinavskega vzora, ki sicer ni brez napak. Drugo pa mislm da je kr prov.

maticb492 ::

Tudi jaz nisem čisto za socializem, kot sem ga dobil. Inovativne ljudi se mora spodbujati bolj kot tiste, ki bi samo radi životarili.

Tudi liberalnost je mišljeno samo na osebni ravni. Demokracija za vvsako bedarijo se mi zdi totalna absurdnost.

Dejansko se mi najbolj logično zdi t.i. "Enlightened/benevolent dictatorship". Če ima en človek veliko moči v rokah, in jo uporablja v dobre namene, bo veliko več sprememb hitreje kot pa se par sto tisoč idiotov zmeni za nekaj preko raznih volitev.

Ko bom jaz velik bom diktator >:D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Utk ::

NikolormousB je izjavil:

maticb492, nice. Precej blizu idealu.

Socialni liberalec, oz. kakrsnkoli liberalec, ne bi tega nikoli napisal, ker bi razumel, da on ni bog, da bo odlocal kaj je idealno in prav, vsi drugi se pa motijo. Samo nekateri so ocitno liberalni in strpni samo do tistih, ki tulijo v isti rog. Kar je pa ravno nasprotje tega kar upajo da so.

Utk ::

Drugace me pa pri takih testih moti se ena malenkost. Zmeraj se postavi not vprasanje o splavu, in kakor nisi totalno za, te premaknejo desno. Resno, zakaj ni vprasanja ali si za nekaznovanje umorov, ropov in podobnega. Zakaj je ravno splav ta skrajna meja. Zakaj nisi totalno lev in progresiven sele ce si proti kaznovanju za umor, rop in podobno. A smo revolucionarji ali ne? Trenutni zakoni pac ne bi smeli vplivat na pozicioniranje levo-desno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

matobeli ::

Ravno rešil kviz in bi rekel da je iz znanstvenega vidika precej pristranski in ozkogleden.

Sicer v nekem smislu zadane kar v naši kulturi mislimo da smo (tudi zame), ampak to ni ravno veliko vredno.

Unknown_001 ::

matobeli je izjavil:

Ravno rešil kviz in bi rekel da je iz znanstvenega vidika precej pristranski in ozkogleden.

Sicer v nekem smislu zadane kar v naši kulturi mislimo da smo (tudi zame), ampak to ni ravno veliko vredno.


Je v opisu rečeno da stvar ni namenjena resni obravnavi. Je pa dobra fora.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Utk> Zakaj je ravno splav ta skrajna meja.

Ker je plod biološko gledano parazit, gostitelj pa tisti, ki se mora odločiti, ali ga sprejme za svojega, ali ne.

Utk> Zakaj nisi totalno lev in progresiven sele ce si proti kaznovanju za umor, rop in podobno.

Zato, ker je še vedno ogromno ljudi, ki verjamejo, da ni pametno ženski dovoliti, da se sama odloča o poteku nosečnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Utk ::

Ogromno ljudi je tudi, ki verjamejo v zastarele koncepte kot so drzava in zakoni. Dajmo se it revolucijo, ukinimo to, dovolimo orozje, in se gremo zakon mocnejsega, a smo progresivni al ne? In zakaj bi se nekateri parazitirali celo zivljenje, tist, ki da, ima pravico odlocat komu bo dal in komu ne, a ne? Vsi, ki se ne strinjate, ste zame desno katolibanski konservativci.

NikolormousB ::

Zanimivo, kako zelo ljudi zanima politika vsepovsod, tudi na tem forumu je polno političnih tem.
Če mene vprašate je ta obsedenost s politiko škodljiva. Meni je dolgočasna.
Ljudje se dajo na dva tabora, se dajo v navijaško razpoloženje in izklopijo razum in je konec napredka.
Pozabite na politiko in se ukvarjajte s čim bolj zanimivim.


Napisal si točno to, kar se pričakuje od vaših.

ker bi razumel, da on ni bog


Ne razumam, kaj hočeš povedat s tem?

Glugy je izjavil:



Drgač nisem za socializem ; sem pa za kapitalizem skandinavskega vzora, ki sicer ni brez napak. Drugo pa mislm da je kr prov.


Nice. Še en, ki se je približal popolnem rezultatu.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Kdo si ti, da bos govoril kaj je ideal?

Unknown_001 ::

Utk je izjavil:

Ogromno ljudi je tudi, ki verjamejo v zastarele koncepte kot so drzava in zakoni. Dajmo se it revolucijo, ukinimo to, dovolimo orozje, in se gremo zakon mocnejsega, a smo progresivni al ne? In zakaj bi se nekateri parazitirali celo zivljenje, tist, ki da, ima pravico odlocat komu bo dal in komu ne, a ne? Vsi, ki se ne strinjate, ste zame desno katolibanski konservativci.


Končno nekdo ki razume kaj je hujskaštvo. Saj je Adi že pel... opozicija bi rada, rada bi da pade vlada, rada bi da pade vlada, pa da ona nam zavlada.


Ja, eno horuk revolucijo narest, kao da parazite pomečeš ven. In potem se teli novi not zaredijo. Narod pa spet žejen peljan čez reko oz. Grše rečeno nategnjen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jest10 ::

AmokRun ::

Utk je izjavil:

Kdo si ti, da bos govoril kaj je ideal?

Vernik v državo - levičar. :D

jype ::

AmokRun> Vernik v državo - levičar. :D

Levičarji smo vedno anarhisti, desničarji pa žal še vedno potrebujete državo, da (p)ostanete vzdržno solidarni.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

AmokRun> Vernik v državo - levičar. :D

Levičarji smo vedno anarhisti, desničarji pa žal še vedno potrebujete državo, da (p)ostanete vzdržno solidarni.


Bullshit. Skrajna levica se je vedno zavzemala za čimmočnejši državni aparat, tako kot skrajna desnica. Komunizem, ki je leva pogruntavščina brez poseganja države v vse aspekte privat življenja žal ni še obstajal. Kontrola govora, kontrola gibanja, kontrola praktično vsega.

Pravi liberalci so na sredini ne pa v ekstremu.

Btw anarhija je otročje naiven koncept. Slej ko prerj bi se izjalovila v totalitarno oblast.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

dice7 ::

Se eden ki verjame v konjske podkve
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3D oblikovanje in animacija - Max, Maya, Softimage, Blender... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
589176838 (17103) Machete
»

Slovenska zastava (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Loža
1117251084 (30236) D3m
»

Slotechov Alter Ego (Anketa) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816161 (11480) SambaShare
»

Pomoč pri tolmačenju sheme.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82404 (2114) Unknown_001
»

Oglasi - dobra ponudba

Oddelek: Loža
426505 (4447) GTX970

Več podobnih tem