» »

Predsedniške volitve v Franciji

Predsedniške volitve v Franciji

Temo vidijo: vsi
««
4 / 13
»»

chort ::

GrX je izjavil:

chort je izjavil:

GrX je izjavil:

chort je izjavil:

@GrX Get your facts straight. Če morda veš bolje in več iz svoje dnevne sobe te pa zagotovo čaka dobro plačana služba pri njihovi obveščevalni.


Tole je čisto diplomatsko sranje.. Sicer pa lepo piše, da posilstva naraščajo.. Kaj bi še rad? Obveščevalna? WTF? Od kdaj se obveščevalna ukvarja s posilstvi?!?


Hahaha, odlično ti dela kristalna krogla da VEŠ zakaj posilstva naraščajo bolje od ljudi ki jih raziskujejo. Obveščevalna te pa potrebuje za napovedovanje naslednjega napada, Danny se jim ne javi ;)


Mislim, da je to vsem jasno, ki imajo vsak nekaj soli v glavi.. Statistika ne laže..drugo tvoje brez predmetno lajanje pa me ne zanima!


Mislim da se moj bivši profesor statistike ob tvoji interpretaciji obrača v grobu. Svet bi bil sicer mnogo enostavnejši, če bi tvoje sklepanje iz A sledi B veljalo, ampak je na žalost še cela abeceda zraven. Tako lahko recimo jaz trdim da je več posilstev zaradi globalnega segrevanja, pa imava enako prav. Še argumentiram ti lahko, glej: ženske hodijo zaradi višjih temperatur bolj razgaljene, naprej sklepaj sam. Zato pravim da ti pač VEŠ. Ampak na žalost svet ni tako enostaven ;)

ADIJOOO ::

Sweden's integration minister admits to lying about rape stats
After telling the BBC that the number of reported of sex crimes in Sweden was dropping, Sweden's Integration Minister Ylva Johansson has had to backtrack on her false claim.

"The preliminary figures for 2016 unfortunately show that the figures are on the rise," she said and added somewhat disingeniously: "It's important to be correct, of course." The number of rapes reported in Sweden increased by 13 percent in 2016 to 6 560, a statistics that the minister should have been accutely aware of.
http://freewestmedia.com/2017/03/06/swe...

chort ::

GrX je izjavil:

chort je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

chort je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

To imate levičarji v krevi laganje in prikrivanje. itak pa bo migrant zagovarjal migranta to je dejstvo menda ja si ne boš pljuval v lastno skledo ;)


Lepo si me označil za (ekonomskega si sicer pozabil, pa še res je) migranta, sej veš da sva še sodržavljana in kot taka za tujce enaka, ne? ;)


Sodržavljana nisva, ker ne živiš v Sloveniji ampak si tudi sam postal tujec.

Wrong. Delam na Švedskem, živim v Sloveniji, best of both worlds (klima je ugodnejša doma).


Aaaaaaaaaa... To pove vse. Torej sploh ne živiš na Švedskem. Prej si zatrjeval, da živiš na Švedskem, zdaj pa praviš da v Sloveniji.. Kaj zdaj? Da nisi moogče v Parizu ali v Egiptu?

Se umikam iz debate.. Torej na Švedskem ni terorizma, ni posilstev in je vse OK! Vse statistike, poročila, novice so pač plod fikcije lucidnih ljudi. No super, sem pomirjen sedaj!

Dej dej, pa ravno smo začeli, kmalu bodo zaklenili temo ;) V treh letih po en mesec tu en mesec doma se mi pa že nabere kako leto in pol življenja na Švedskem, ne? ;) Še enkrat, ni vse linearna enačba. O statistikah sva že obdelala, novice so senzacionalistične (ker se bolje prodajajo), stanje niti pod razno ni tako kritično, kot je morda izgledalo iz medijev zato (za vsak slučaj še enkrat pogledal skozi okno če se kje streljajo ali če kdo koga ravno posiljuje, na fronti vse mirno) greš lahko pomirjen spat. Lahko noč ;)

ADIJOOO je izjavil:

Sweden's integration minister admits to lying about rape stats
After telling the BBC that the number of reported of sex crimes in Sweden was dropping, Sweden's Integration Minister Ylva Johansson has had to backtrack on her false claim.

"The preliminary figures for 2016 unfortunately show that the figures are on the rise," she said and added somewhat disingeniously: "It's important to be correct, of course." The number of rapes reported in Sweden increased by 13 percent in 2016 to 6 560, a statistics that the minister should have been accutely aware of.
http://freewestmedia.com/2017/03/06/swe...


Je fajn če je stvar v kontekstu, ampak potem ni več tako dramatična ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

ADIJOOO ::

chort je izjavil:


Dej dej, pa ravno smo začeli, kmalu bodo zaklenili temo ;) V treh letih po en mesec tu en mesec doma se mi pa že nabere kako leto in pol življenja na Švedskem, ne? ;) Še enkrat, ni vse linearna enačba. O statistikah sva že obdelala, novice so senzacionalistične (ker se bolje prodajajo), stanje niti pod razno ni tako kritično, kot je morda izgledalo iz medijev zato (za vsak slučaj še enkrat pogledal skozi okno če se kje streljajo ali če kdo koga ravno posiljuje, na fronti vse mirno) greš lahko pomirjen spat. Lahko noč ;)


Ne ne kot sem rekel, da ne boš pljuval v lastno skledo.
Smo videli leta 2015/16 kako znajo levi mediji lagati in prikrivati. Kar se pa tiče Švedske pa oblasti sploh ne upajo dati ven podatkov koliko kriminalnih dejanj so zagrešili migranti na Švedskem torej mora biuti hudo.
Imaš pa nekaj prav tema bo kmalu zaklenjena smo spet zašli ;)

chort ::

ADIJOOO je izjavil:

chort je izjavil:


Dej dej, pa ravno smo začeli, kmalu bodo zaklenili temo ;) V treh letih po en mesec tu en mesec doma se mi pa že nabere kako leto in pol življenja na Švedskem, ne? ;) Še enkrat, ni vse linearna enačba. O statistikah sva že obdelala, novice so senzacionalistične (ker se bolje prodajajo), stanje niti pod razno ni tako kritično, kot je morda izgledalo iz medijev zato (za vsak slučaj še enkrat pogledal skozi okno če se kje streljajo ali če kdo koga ravno posiljuje, na fronti vse mirno) greš lahko pomirjen spat. Lahko noč ;)


Ne ne kot sem rekel, da ne boš pljuval v lastno skledo.
Smo videli leta 2015/16 kako znajo levi mediji lagati in prikrivati. Kar se pa tiče Švedske pa oblasti sploh ne upajo dati ven podatkov koliko kriminalnih dejanj so zagrešili migranti na Švedskem torej mora biuti hudo.
Imaš pa nekaj prav tema bo kmalu zaklenjena smo spet zašli ;)


Ja, dejansko vsak mesec migriram, se pravi moram bit uber migrant (pa še brado imam vsaj v eno smer migracije). ;) Ne vem katere medije misliš, ker ne verjamem nikomur, berem pa vse. Švedi pa dejansko ne vodijo statistike o tem ali je povzročitelj migrant ali ne (ker jih ne zanima), zato je najino prepucavanje brezpredmetno. Je pa definitivno zabavno! :)

chort ::

Aja, z 2015/16 si mislil statistiko posilstev, preberi moj predprejšnji post, je odgovor tebi združilo z odgovorom grxu. Leta 2015 in 2016 je bilo manj posilstev kot 2014, to je srž sporočila in problema s statistiko ;)

GrX ::

chort je izjavil:

Dej dej, pa ravno smo začeli, kmalu bodo zaklenili temo ;) V treh letih po en mesec tu en mesec doma se mi pa že nabere kako leto in pol življenja na Švedskem, ne? ;) Še enkrat, ni vse linearna enačba. O statistikah sva že obdelala, novice so senzacionalistične (ker se bolje prodajajo), stanje niti pod razno ni tako kritično, kot je morda izgledalo iz medijev zato (za vsak slučaj še enkrat pogledal skozi okno če se kje streljajo ali če kdo koga ravno posiljuje, na fronti vse mirno) greš lahko pomirjen spat. Lahko noč ;)


O statistikah nisva nič obdelala, ker pač ti delaš svoje zajkučke. Uradna statistika pravi 100% porast leta 2015 in ravno to leto je bilo leto migracij.. Verjetno je vse skupaj zgolj slučajno marne. Ti kar piši kar te je volja, jaz pa bom verjel izključno statistikam in policijskom poročilom iz polisen.se ipd. Precej hecno bi blo, da bi verjel nekomu, ki se ima za Šveda, ker je pač na Švedskem preživel nekaj mesecev!

Evo reklama za Ikeo:

Reklama za Ikeo 2:

Reklama za Ikeo 3:

Reklama za Ikeo 4:

Hey guys.. V Mehiki sem bil 2 meseca in lahko povem, da je Mehika popolnoma varna država. Vse kar piše na spletu je pač izmišljeno in je namenjeno zgolj višji nakladi in prodaji..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

chort ::

GrX, malo se že ponavljam, poglej si ozadje porasta v 2016, glede na to da verjameš statistiki... Leta 2015 (leta migracij, po tvojih besedah) je bil UPAD, nato 2016 povečanje ampak še vedno pod raven iz 2014. Na polisen.se pa ne vem čisto kaj točno bereš, švedščina je še kar zajeban jezik, da nisi spet kej narobe štekal.

A video unega modela iz Šiške s pištolo že kroži naokrog? Pa pijanih angležev ki po tromostovju šlatajo domačinke? Glede na to, da ima danes vsak mobitel in na opisano gostoto grozodejstev ter plačilo ob veliko ogledih youtube videov bi jih skoraj pričakoval kaj več na netu ;)

V glavnem, vabljen da storiš podobno kot si z mehiko in si prideš pogledat to vojno cono. Do takrat sem precej bolj kvalificiran za ocenjevanje stanja (kot si ti recimo za mehiko, tam še nisem bil) na Švedskem, žal. Pa malo manj paranoje, pliz. Resnično ni potrebno, še enkrat sem pogledal skoz okno in je še vedno vse mirno.

chucki ::

Saj tudi v Siriji je kakšen kraj, kjer pogledaš skozi okni in ni vojne
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Scaramouche ::

chort je izjavil:

GrX, malo se že ponavljam, poglej si ozadje porasta v 2016, glede na to da verjameš statistiki... Leta 2015 (leta migracij, po tvojih besedah) je bil UPAD, nato 2016 povečanje ampak še vedno pod raven iz 2014. Na polisen.se pa ne vem čisto kaj točno bereš, švedščina je še kar zajeban jezik, da nisi spet kej narobe štekal.

A video unega modela iz Šiške s pištolo že kroži naokrog? Pa pijanih angležev ki po tromostovju šlatajo domačinke? Glede na to, da ima danes vsak mobitel in na opisano gostoto grozodejstev ter plačilo ob veliko ogledih youtube videov bi jih skoraj pričakoval kaj več na netu ;)

V glavnem, vabljen da storiš podobno kot si z mehiko in si prideš pogledat to vojno cono. Do takrat sem precej bolj kvalificiran za ocenjevanje stanja (kot si ti recimo za mehiko, tam še nisem bil) na Švedskem, žal. Pa malo manj paranoje, pliz. Resnično ni potrebno, še enkrat sem pogledal skoz okno in je še vedno vse mirno.


to je kot da bi v Ameriki poročal iz mesta kjer belci živijo in govoril da ni porasta kriminala v Watts,Compton itd..

Treba iti v Malmo, živeti kot jud ali pa kristjan... potem pa govoriti o sožitju...

chort ::

evo, vsem še en link za lahko noč, tukaj je statistika vseh seksualnih napadov za zadnjih nekaj let (uradna), pod reported sex offences je breakdown koliko je česa, pa primerjajte z vašimi viri, da vidite kdo vam laže. Btw, sex offence je tukaj tudi grabljenje za rit, kar v sloveniji natakarice redno trpijo brez besed (pa daleč od tega da je to prav).

chucki, Scaramouche, sem v Gothenburgu, po poročanju medijev enako nevarnem kot Malmö, no-go cone, napadi z ročnimi bombami vsak drugi dan, ne moreš po cesti brez da te nekdo ne gang-rejpne. Če vas res zanima se lahko v petek na poti domov ustavim tudi v Malmö in poročam, je lepo, mirno mesto, lani poleti sem bil dol en teden. Ali imata mogoče drugačne osebne izkušnje?

Scaramouche ::

Ali imata mogoče drugačne osebne izkušnje?


Veš da so čez dan določeni predeli Chicaga fantastični potem se pa ponoči zlemajo in je 40 mtrvih v gang related incidents..


Problem tvojega videnja je da moraš praktično videti vojno v mestu, da si zaskrbljen..

Ko pa si v Sloveniji živel si pa gledal na določen del Ljubljane kot so Fužine ki imajo zelo malo umorov kot no go za živeti...

GrX ::

chort je izjavil:

evo, vsem še en link za lahko noč, tukaj je statistika vseh seksualnih napadov za zadnjih nekaj let (uradna), pod reported sex offences je breakdown koliko je česa, pa primerjajte z vašimi viri, da vidite kdo vam laže. Btw, sex offence je tukaj tudi grabljenje za rit, kar v sloveniji natakarice redno trpijo brez besed (pa daleč od tega da je to prav).

chucki, Scaramouche, sem v Gothenburgu, po poročanju medijev enako nevarnem kot Malmö, no-go cone, napadi z ročnimi bombami vsak drugi dan, ne moreš po cesti brez da te nekdo ne gang-rejpne. Če vas res zanima se lahko v petek na poti domov ustavim tudi v Malmö in poročam, je lepo, mirno mesto, lani poleti sem bil dol en teden. Ali imata mogoče drugačne osebne izkušnje?


Ti ne razumeš nečesa.. Če je pač Švedska imela prej zelo nizko stopnjo kirminala in ga je z importom migrantov poveča samo za 10% je škoda žal že narejena.. Če imaš namesto 100 umorov zdaj 110 umorov, ter namesto 1000 posilstev zdaj 1100 posilstev je škoda za avtohtono prebivalstvo že storjena. Zakaj bi v državo pripeljal več kriminala kot ga imaš? In iskanje vzporednic uvoženega kriminnala z domačim je zame kretenizem..

O kaotičnih razmerah govoriš pač ti, mi pa o porastu kriminala..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

dice7 ::

Pa si upas ti it v npr na polsko, kjer je stevilcno vec posilstev, ropov in umorov kot pa v sloveniji?

Scaramouche ::

dice7 je izjavil:

Pa si upas ti it v npr na polsko, kjer je stevilcno vec posilstev, ropov in umorov kot pa v sloveniji?


kakšna obramba migracij pa je to?
torej Poljaki imajo že problem z kriminalom, naj ga še uvozijo?

Torej če Švedska še ni dosegla Poljske je še dobro?

Zakaj bi sploh mogla njihov procent loviti?

GrX ::

Švedska in EU imata precej podobno zgodbo.. Švedska ima pač probleme s porastom lokalnega kriminala, EU pa vključno s Švedsko s terorizmom... Samo v zadnjih dveh letih je bilo na EU tleh vsaj 10 terostičnih napadov. Dejstvo pa je, da je bilo pred letom 2015 na tleh EU sorazmerno mirno in je bil terorizem dokaj redek pojav. Seveda, bodo fanatiki rekli, da je vse skupaj zmontirano in zlagano z namenom prodaje in zaslužka..

Vem, da se bo hitro našel pacient, ki bo pač tovrstni teroizem povezal in opravičeval s terorizmom ETE in IRE.. Zame je tako opravičevanje čisti idiotizem, ker normalen človek bi obsojal vsako terorsitično dejanje in vsak zločin!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

kakšna obramba migracij pa je to?
Ni obramba migracij ampak pokazatelj kako neumna je tvoja primerjava

Ce bi malo bolj prebral tisto statistiko bi videl da je Persons found guilty of sex offences prakticno enako ze 9 let in ne korelira na Percentage exposed to sex offences

Scaramouche ::

dice7 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

kakšna obramba migracij pa je to?
Ni obramba migracij ampak pokazatelj kako neumna je tvoja primerjava

Ce bi malo bolj prebral tisto statistiko bi videl da je Persons found guilty of sex offences prakticno enako ze 9 let in ne korelira na Percentage exposed to sex offences


Ti si govoril o Poljski, kaj zdej skačeš stran s teme!

Poročila deklet ki jih pa policija ne brani očitno ne pridejo v seznam, pač protekcija islama in migracij...

vostok_1 ::

Gledam kup teh AI talks na youtubu...ker je tema že štartala v to smer, bom povedal opažanja. Nastopajoči:

Azijec, azijec, jew, azijec, pasty white dude, jew, azijec, indijec, azijec, probably jew...

:))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::



Sergey Brin @ Wikipedia

...jew


The correlation is so strong, you can almost call it a theory.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> The correlation is so strong, you can almost call it a theory.

You could, if vostok_1 weren't white.

xmetallic ::

chort je izjavil:

Ne poznam nikogar, vključno z mojo boljšo polovico, ki bi imel kakršne koli težave. Pa poznam precej ljudi obeh spolov, ki so bolj ali manj domačini, vsi pravijo da so to le medijske race. Prav tako nisem na dvodnevnem obisku ampak skupno približno kakšno leto svojega življenja tukaj.
Napad se je zgodil, ja, ampak ali se zaradi tega kdo od domačinov resno vznemirja? Po mojih izkušnjah življenje normalno teče dalje, tako kot teče v Sloveniji čeprav kdaj kak pijan možakar strelja na geodeta, bivšo ženo ali nasprotno tolpo dilerjev kikirikija. A smo morda prepovedali alkohol?
Uradna statistika česa? Kriminala povzročenega s strani priseljencev? Ne obstaja, ker jih to ne zanima, kriminal je kriminal. Get your facts straight, memeji ne štejejo.

:)):)):)) Si mislil napisat, da uradna statistika ne obstaja, da državljani ne bi na enostaven način spoznali propadli projekt "multikulti". Na vašo žalost medicina dela čudeže. Trivialno je določiti poreklo človeka. Četudi v uradnih listinah priseljence klasificirajo za Švede se lahko kadarkoli določi njihovo dejansko nacionalnost.

jype ::

xmetallic> Si mislil napisat

Da ste nacisti dvolični in kritizirate posilstva samo takrat, kadar jih zagrešijo ljudje napačne barve, že zelo dobro vemo, ni treba ves čas ponavljat.

xmetallic ::

jype je izjavil:

xmetallic> Si mislil napisat

Da ste nacisti dvolični in kritizirate posilstva samo takrat, kadar jih zagrešijo ljudje napačne barve, že zelo dobro vemo, ni treba ves čas ponavljat.

Posilstva se kritizira vedno. Ne glede na to kdo je zanje odgovoren. To nima nič opraviti s skrivanjem statistike in nacionalnosti storilca. Če je posiljevalec Afganistanec Jamal naj to piše v statistiki, če je posiljevalec Šved Joe se v statistiko zapiše slednje. Ne pa Šved Jamal. Jamal nikoli ne bo Šved. Nikoli ne bo Evropejec. Njegov DNK ga bo vedno uvrščal med neevropejce. Čemu lagati, če še mati narava za vsakega posameznika natančno in enolično določi od kod prihaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

chort ::

Scaramouche je izjavil:

Ali imata mogoče drugačne osebne izkušnje?


Veš da so čez dan določeni predeli Chicaga fantastični potem se pa ponoči zlemajo in je 40 mtrvih v gang related incidents..


Problem tvojega videnja je da moraš praktično videti vojno v mestu, da si zaskrbljen..

Ko pa si v Sloveniji živel si pa gledal na določen del Ljubljane kot so Fužine ki imajo zelo malo umorov kot no go za živeti...


Imava pač diametralno različne poglede na svet in kaj je nevarno. Zame je nevarnejši kafič v prvi slovenski vasi (ali LJ, kjer se streljajo, a si vidu, o fak), kjer me lahko pijan kmetavz zaštiha, ker sem narobe pogledal njegovo punco. Fužine so dobra primerjava, sem živel tam eno leto (2000, ko so bile precej na slabšem glasu kot sedaj), zato vem da nabijaš, ker so bile eno bolj umirjenih naselij, kljub drugačni propagandi (takrat namesto proti migrantom usmerjeni proti južnjakom).

xmetallic je izjavil:

chort je izjavil:

Ne poznam nikogar, vključno z mojo boljšo polovico, ki bi imel kakršne koli težave. Pa poznam precej ljudi obeh spolov, ki so bolj ali manj domačini, vsi pravijo da so to le medijske race. Prav tako nisem na dvodnevnem obisku ampak skupno približno kakšno leto svojega življenja tukaj.
Napad se je zgodil, ja, ampak ali se zaradi tega kdo od domačinov resno vznemirja? Po mojih izkušnjah življenje normalno teče dalje, tako kot teče v Sloveniji čeprav kdaj kak pijan možakar strelja na geodeta, bivšo ženo ali nasprotno tolpo dilerjev kikirikija. A smo morda prepovedali alkohol?
Uradna statistika česa? Kriminala povzročenega s strani priseljencev? Ne obstaja, ker jih to ne zanima, kriminal je kriminal. Get your facts straight, memeji ne štejejo.

:)):)):)) Si mislil napisat, da uradna statistika ne obstaja, da državljani ne bi na enostaven način spoznali propadli projekt "multikulti". Na vašo žalost medicina dela čudeže. Trivialno je določiti poreklo človeka. Četudi v uradnih listinah priseljence klasificirajo za Švede se lahko kadarkoli določi njihovo dejansko nacionalnost.

Zanima me od kje ti vlečeš drugačne razlage ;) Ali imaš morda tudi ti kristalno kroglo, da veš več kot uradna statistika? Ne klasificirajo jih niti kot Švede, ker jih NE klasificirajo. Če pa veš kaj več, se prijavi še ti za obveščevalno. :D

xmetallic je izjavil:

jype je izjavil:

xmetallic> Si mislil napisat

Da ste nacisti dvolični in kritizirate posilstva samo takrat, kadar jih zagrešijo ljudje napačne barve, že zelo dobro vemo, ni treba ves čas ponavljat.

Posilstva se kritizira vedno. Ne glede na to kdo je zanje odgovoren. To nima nič opraviti s skrivanjem statistike in nacionalnosti storilca. Če je posiljevalec Afganistanec Jamal naj to piše v statistiki, če je posiljevalec Šved Joe se v statistiko zapiše slednje. Ne pa Šved Jamal. Jamal nikoli ne bo Šved. Nikoli ne bo Evropejec. Njegov DNK ga bo vedno uvrščal med neevropejce. Čemu lagati, če še mati narava za vsakega posameznika natančno in enolično določi od kod prihaja.

Pojdi na DNK testiranje, pa da vidimo od kje prihaja kleni čistokrvni Slovenec ;) (hint, skozi naše kraje je šlo precej ljudi in vojsk, da ne boš slučajno presenečen nad izidom svojega porekla, ziher je v tebi precej afričana, pa kak prednik je bil zagotovo musliman).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

xmetallic ::

chort je izjavil:

Zanima me od kje ti vlečeš drugačne razlage ;) Ali imaš morda tudi ti kristalno kroglo, da veš več kot uradna statistika? Ne klasificirajo jih niti kot Švede, ker jih NE klasificirajo. Če pa veš kaj več, se prijavi še ti za obveščevalno. :D

Nepomembno kako jih klacificirajo. Dejstvo je, da ne tako kot bi morali. Priseljence enačijo z domačim prebivalstvom z namenom skrivanja kriminalnih dejanj storjenih s strani priseljencev.

Statistika za posilstva obstaja, res da ne določa od kod prihajajo najpogostejši posiljevalci, a je še vedno dovolj da se primerja število posilstev pred in po letu 1975. Stopnja posisltev od leta 1975 narašča. Le kaj je bilo leta 1975. Nacionalnost posiljevalcev, čeprav ne uradna, je tudi znana. Če žrtev reče, da je bil čokoladno obarvan potem zagotovo ni bil Šved. Pa lahko policija 12x napiše v poročilo, da je bil Šved Jamal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

chort ::

xmetallic je izjavil:

chort je izjavil:

Zanima me od kje ti vlečeš drugačne razlage ;) Ali imaš morda tudi ti kristalno kroglo, da veš več kot uradna statistika? Ne klasificirajo jih niti kot Švede, ker jih NE klasificirajo. Če pa veš kaj več, se prijavi še ti za obveščevalno. :D

Nepomembno kako jih klacificirajo. Dejstvo je, da ne tako kot bi morali. Priseljence enačijo z domačim prebivalstvom z namenom skrivanja kriminalnih dejanj storjenih s strani priseljencev.

Statistika za posilstva obstaja, res da ne določa od kod prihajajo najpogostejši posiljevalci, a je še vedno dovolj da se primerja število posilstev pred in po letu 1975. Stopnja posisltev od leta 1975 narašča. Le kaj je bilo leta 1975. Nacionalnost posiljevalcev, čeprav ne uradna, je tudi znana. Če žrtev reče, da je bil čokoladno obarvan potem zagotovo ni bil Šved. Pa lahko policija 12x napiše v poročilo, da je bil Šved Jamal.


Spet pljuvaš v lastno skledo, leta 1975 smo levji delež migrantov na Švedsko predstavljali balkanci v iskanju boljšega zaslužka. Še danes nas je tukaj precej več kot ostalih migrantov. Hypocrite much? Čokoladno obarvanih je na svetu precej, niso vsi migranti, niso vsi arabci in niso vsi muslimani.

Če misliš da statistiko obvladaš bolje, se prijavi za svetovalca švedski policiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

xmetallic ::

chort je izjavil:

Pojdi na DNK testiranje, pa da vidimo od kje prihaja kleni čistokrvni Slovenec ;) (hint, skozi naše kraje je šlo precej ljudi in vojsk, da ne boš slučajno presenečen nad izidom svojega porekla, ziher je v tebi precej afričana, pa kak prednik je bil zagotovo musliman).

Brez težav se da določiti, da med predniki v zadnjih nekaj generacijah ni bilo Švedov. Kar je dovolj, da se v uradno listino zapiše, da Jamal ni Šved.

D3m ::

xmetallic je izjavil:

jype je izjavil:

xmetallic> Si mislil napisat

Da ste nacisti dvolični in kritizirate posilstva samo takrat, kadar jih zagrešijo ljudje napačne barve, že zelo dobro vemo, ni treba ves čas ponavljat.

Posilstva se kritizira vedno. Ne glede na to kdo je zanje odgovoren. To nima nič opraviti s skrivanjem statistike in nacionalnosti storilca. Če je posiljevalec Afganistanec Jamal naj to piše v statistiki, če je posiljevalec Šved Joe se v statistiko zapiše slednje. Ne pa Šved Jamal. Jamal nikoli ne bo Šved. Nikoli ne bo Evropejec. Njegov DNK ga bo vedno uvrščal med neevropejce. Čemu lagati, če še mati narava za vsakega posameznika natančno in enolično določi od kod prihaja.


|HP EliteBook|R5 6650U|

chort ::

xmetallic je izjavil:

chort je izjavil:

Pojdi na DNK testiranje, pa da vidimo od kje prihaja kleni čistokrvni Slovenec ;) (hint, skozi naše kraje je šlo precej ljudi in vojsk, da ne boš slučajno presenečen nad izidom svojega porekla, ziher je v tebi precej afričana, pa kak prednik je bil zagotovo musliman).

Brez težav se da določiti, da med predniki v zadnjih nekaj generacijah ni bilo Švedov. Kar je dovolj, da se v uradno listino zapiše, da Jamal ni Šved.

Če ima švedsko državljanstvo, je Šved. Ali si v času DNK razsikav morda še vedno zagovornik rasne teorije? To bi kazalo resno skreganost z znanostjo.

chort ::

Aja, predlagam da forknemo temo, če se vam še da argumentirano pogovarjat o (ne)varnosti Švedske. Tle smo malo zašli ;)

jype ::

Nismo, nismo, Trump, ki smatra Švedsko za vojno območje, bi rad, da zmaga Le Penova, ker bo tako veliko lažje s kolegom Putinom dirigiral politiko evropskih držav na način, ki mu bo prinesel kar največji dobiček.

To je vse povezano, ovce pa blejajo o Švedski. Vad fan vet de om de?

Brane22 ::

jype je izjavil:

Scaramouche> Turčija gre po tej poti!

Ne. Turčija je ravnokar imela volitve, ki so bile nedemokratične.


Pa saj je tudi Srbija imela ravnokar volitve, ki so bile nedemokratične na _natanko_ isti način.

And who gave a fuck ? No one. Vsi so lepo čestitali "zmagovalcu".

Ravno tako bo čez mesec ali dva z Albanijo itd.

V novicah bo samo, če bo zmagal "napačen".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

jype ::

Brane22> Pa saj je tudi Srbija imela ravnokar volitve, ki so bile nedemokratične na _natanko_ isti način.

Ne.

Brane22> V novicah bo samo, če bo zmagal "napačen".

Nisi edini, ki ne razume demokracije.

ADIJOOO ::

Morate vedeti, da ekonomski migranti(Chort,Jype) bodo do konca zagovarjali državo kjer jo ožemajo $$$$$ to so navadni plačanci Mercenary @ Wikipedia

Brane22 ::

jype je izjavil:

Brane22> Pa saj je tudi Srbija imela ravnokar volitve, ki so bile nedemokratične na _natanko_ isti način.

Ne.

Brane22> V novicah bo samo, če bo zmagal "napačen".

Nisi edini, ki ne razume demokracije.


No saj. Ko jo bo razumelo zadosti folka, bodo demokrati najebali.

Srbski novi predsednik je naredil natanko to - potem ko je bil v državi efektivno Erdogan ( urando pa samo premier), je odprl dirko za predsednika in to na skrajno umazan način. A ker vsi politični pripomočki niso bili zadosti, je moral v dirko za predsednika sam in to s tekoče pozicije Božanstva.

A ker tudi to ni bilo zadosti, so mu morali pomagati EUropski kolegi, tako tik pred volitvami ( z javno podporo enemu kandidatu), kot tudi po njih.

Opozicijski kandidati so odprtih ust gledali kako se gredo EUrodemokrati "pragmatizma".

Zmagoviti kandidat je njihov človek, ki jim je očitno za kulisami obljubil, da bo oddelal odcepitev Kosova do konca in to od njega pričakujejo.

"Demokratično" bo zmagoval vse dokler bo izpolnjeval svoje naloge in dokler ne najdejo boljše zamenjave.

Isto je v Makedoniji, Črni Gori ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

chort ::

ADIJOOO je izjavil:

Morate vedeti, da ekonomski migranti(Chort,Jype) bodo do konca zagovarjali državo kjer jo ožemajo $$$$$ to so navadni plačanci Mercenary @ Wikipedia

Tvoje razumevanje ekonomije je zelo zanimivo, predvsem dodane vrednosti, ki jo prinese zaposleni. Če jim ne bi s svojim delom prinašal več denarja, kot ga dobim na račun, me ne bi plačevali, ker nekako res nisem na sociali. Prispevamo pa mercenary-i (vsaj sam) izključno v slovenske davke in tudi tebi omogočamo malenkost ugodnejše življenje, torej bi s tvoje perspektive moral biti tvoj idol ;) Get your facts straight!

dice7 ::

ADIJOOO je izjavil:

Morate vedeti, da ekonomski migranti(Chort,Jype) bodo do konca zagovarjali državo kjer jo ožemajo $$$$$ to so navadni plačanci Mercenary @ Wikipedia
Vsi ste navadni placanci, ko se omeni socializem pa v jok in na drevo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

ADIJOOO ::

chort je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Morate vedeti, da ekonomski migranti(Chort,Jype) bodo do konca zagovarjali državo kjer jo ožemajo $$$$$ to so navadni plačanci Mercenary @ Wikipedia

Tvoje razumevanje ekonomije je zelo zanimivo, predvsem dodane vrednosti, ki jo prinese zaposleni. Če jim ne bi s svojim delom prinašal več denarja, kot ga dobim na račun, me ne bi plačevali, ker nekako res nisem na sociali. Prispevamo pa mercenary-i (vsaj sam) izključno v slovenske davke in tudi tebi omogočamo malenkost ugodnejše življenje, torej bi s tvoje perspektive moral biti tvoj idol ;) Get your facts straight!


Seveda plačuješ davke ti gredo pa spet za migrante začaran krog. Ne nisi moj idol, ker preveč lažeš in zavajaš o Švedski.

chort ::

ADIJOOO je izjavil:

chort je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Morate vedeti, da ekonomski migranti(Chort,Jype) bodo do konca zagovarjali državo kjer jo ožemajo $$$$$ to so navadni plačanci Mercenary @ Wikipedia

Tvoje razumevanje ekonomije je zelo zanimivo, predvsem dodane vrednosti, ki jo prinese zaposleni. Če jim ne bi s svojim delom prinašal več denarja, kot ga dobim na račun, me ne bi plačevali, ker nekako res nisem na sociali. Prispevamo pa mercenary-i (vsaj sam) izključno v slovenske davke in tudi tebi omogočamo malenkost ugodnejše življenje, torej bi s tvoje perspektive moral biti tvoj idol ;) Get your facts straight!


Seveda plačuješ davke ti gredo pa spet za migrante začaran krog. Ne nisi moj idol, ker preveč lažeš in zavajaš o Švedski.


Tvoj predlog je torej da se spremenimo v Severno Korejo (popolno zaprtje mej, ustavitev izvoza in uvoza, ustavitev denarnih tokov, država trdnjava), pa nam bo v momentu bolje? Ali te morda samo narobe razumem? ;)
O Švedski pa sem ti (in ti lahko še) nalimal uradne vire za svoje trditve, ki tvoje (pobrane iz precej jasno profiliranih medijev) demantirajo. Pa še osebne izkušnje sem (in ti lahko še) podal. Kaj mi sploh še ostane? Ziher lahko najdem tudi kak meme, če ti to bolj ustreza...

ADIJOOO ::

chort je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

chort je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Morate vedeti, da ekonomski migranti(Chort,Jype) bodo do konca zagovarjali državo kjer jo ožemajo $$$$$ to so navadni plačanci Mercenary @ Wikipedia

Tvoje razumevanje ekonomije je zelo zanimivo, predvsem dodane vrednosti, ki jo prinese zaposleni. Če jim ne bi s svojim delom prinašal več denarja, kot ga dobim na račun, me ne bi plačevali, ker nekako res nisem na sociali. Prispevamo pa mercenary-i (vsaj sam) izključno v slovenske davke in tudi tebi omogočamo malenkost ugodnejše življenje, torej bi s tvoje perspektive moral biti tvoj idol ;) Get your facts straight!


Seveda plačuješ davke ti gredo pa spet za migrante začaran krog. Ne nisi moj idol, ker preveč lažeš in zavajaš o Švedski.


Tvoj predlog je torej da se spremenimo v Severno Korejo (popolno zaprtje mej, ustavitev izvoza in uvoza, ustavitev denarnih tokov, država trdnjava), pa nam bo v momentu bolje? Ali te morda samo narobe razumem? ;)
O Švedski pa sem ti (in ti lahko še) nalimal uradne vire za svoje trditve, ki tvoje (pobrane iz precej jasno profiliranih medijev) demantirajo. Pa še osebne izkušnje sem (in ti lahko še) podal. Kaj mi sploh še ostane? Ziher lahko najdem tudi kak meme, če ti to bolj ustreza...


Ne ne rabimo postati Severna koreja lahko se pa zgledujemo po Madžarski Poljski Švedski ali Češki. (samo dokler bodo Slovenijo vodili komunisti bo čez par let kot Švedska v totalnem razsulu)
Švedski politiki zavajajo in lažejo sem ti včeraj dal link kjer je ministrica priznala, da je lagala o statistiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

chort ::

Ti tudi lažeš in zavajaš (vprašanje sicer, če nisi sam zaveden, kar te delno opere krivde), sem ti dal včeraj več linkov na uradne podatke na to temo. Najdem še kaj, kar demantira tvoje trditve, ali je lost case?
Saj se že zgledujemo po Madžarski, Poljski, Češki in Slovaški, a je kaj bolje?

Kateri komunisti točno tebe preganjajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

ADIJOOO ::

chort je izjavil:


Saj se že zgledujemo po Madžarski, Poljski, Češki in Slovaški, a je kaj bolje?


Aja po čem že ??? Po tem, da v vsak mesec redno sprejemamo migrante in jim dajemo davkoplačevalski denar z zahtevo, da njihova stanovanja morajo imeti TV najmnj 81 diagoale indukcijsko ploščo usnene kavče res je imajo hujše zahteve kot kakšne rokovske zvezde.

chort je izjavil:



Kateri komunisti točno tebe preganjajo?


V parlamentu jih imaš en kup, ki delajo samo škodo Sloveniji potem pa imaš še komunistično leglo forum 21...

chort je izjavil:

Ti tudi lažeš in zavajaš (vprašanje sicer, če nisi sam zaveden, kar te delno opere krivde), sem ti dal včeraj več linkov na uradne podatke na to temo. Najdem še kaj, kar demantira tvoje trditve, ali je lost case?


Verjemi tem izmišljenim statistikam kolikor hočeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

chort ::

Prosim za kak link, ki potrjuje tvoje trditve, drugače je pač rekla-kazala. Ograja na mejah in omejtive vstopa govorijo prej mojim kot tvojim argumentov vprid.

Kje točno imaš v parlamentu komuniste? Jaz ne vidim niti enega. Vidim par socialistov (ZL), ostali so pa večinoma precej na drugem delu spektra (po akcijah, ne nujno po imenu).

Spet VEŠ, da so statistike izmišljene, ker si vodil vzporedne raziskave? Btw, sam si se začel sklicevati nanje, jaz sem te le usmeril na uradni vir teh statistik, ki je pač pokazal, da si bil zaveden ;)

ADIJOOO ::

chort je izjavil:

Prosim za kak link, ki potrjuje tvoje trditve, drugače je pač rekla-kazala. Ograja na mejah in omejtive vstopa govorijo prej mojim kot tvojim argumentov vprid.

Kje točno imaš v parlamentu komuniste? Jaz ne vidim niti enega. Vidim par socialistov (ZL), ostali so pa večinoma precej na drugem delu spektra (po akcijah, ne nujno po imenu).

Spet VEŠ, da so statistike izmišljene, ker si vodil vzporedne raziskave? Btw, sam si se začel sklicevati nanje, jaz sem te le usmeril na uradni vir teh statistik, ki je pač pokazal, da si bil zaveden ;)



Lahko si poiščeš sam in namreč na strani notranje ministrstvo Slovenije, kjer so dali razpis za stanovanja migrantov in spodaj so bili pogoji, ki sem ti jih naštel zgoraj.

Komunisti polmno jih je SMC SD celo v Desus je polno kumunistov.

Kot sem rekel Švedske oblasti lažejo in zavajajo ti si samo padel v njihovo past.

ADIJOOO ::

Jaz sem bral zahteve na strani notranjega ministrstva no sem pa našel link v Slovenskih novicah

Stanovanja za migrante: medicinske vzmetnice, diagonala TV vsaj 81

Mnoge prebivalce v Gornji Radgoni, kjer trdijo, da je kar nekaj občanov brez strehe nad glavo, še več pa jih živi pod pragom revščine, je presenetilo sporočilo na portalu ministrstva za javno upravo.

Mnoge prebivalce v Gornji Radgoni, kjer trdijo, da je kar nekaj občanov brez strehe nad glavo, še več pa jih živi pod pragom revščine, je namreč presenetilo sporočilo, ki so ga na predvečer treh kraljev objavili na portalu ministrstva za javno upravo. Tam je z javnega razpisa z naslovom >Dobava in montaža pohištvene opreme v 18 službenih stanovanjih za potrebe beguncev< razvidno, v katera državna stanovanja namerava vlada nastaniti begunce, ki so dobili azil. Razpis se je sicer iztekel že sredi oktobra lani, ponudbe pa so veljale do sredine decembra. In poleg mest Brežice, Celje, Dravograd, Ilirska Bistrica, Maribor, Murska Sobota, Nova Gorica, Postojna in Trbovlje je tudi Gornja Radgona, in sicer z dvosobnim stanovanjem v večstanovanjskem bloku ob Pomurskem sejmišču na Mladinski ulici 16. Azilanti bodo v večini stanovanj dobili tudi novo opremo, saj je iz popisa za dobavo in montažo razvidno, da so (bodo) stanovanja opremljena s steklokeramičnimi ploščami in vgradnimi pečicami, pralni stroji morajo biti za pranje do pet kilogramov, vzmetnice morajo biti medicinske, barvni TV-sprejemniki z diagonalo minimalno 81 centimetrov ...

http://www.slovenskenovice.si/novice/sl...

Če bi rad pa videl še več zahtev pa si poišči na strani ministrstva za notranje zadeve razpis stanovanj za migrante ali nekaj takega meni se ne, da iskati.

chort ::

ADIJOOO je izjavil:

Jaz sem bral zahteve na strani notranjega ministrstva no sem pa našel link v Slovenskih novicah

Stanovanja za migrante: medicinske vzmetnice, diagonala TV vsaj 81

Mnoge prebivalce v Gornji Radgoni, kjer trdijo, da je kar nekaj občanov brez strehe nad glavo, še več pa jih živi pod pragom revščine, je presenetilo sporočilo na portalu ministrstva za javno upravo.

Mnoge prebivalce v Gornji Radgoni, kjer trdijo, da je kar nekaj občanov brez strehe nad glavo, še več pa jih živi pod pragom revščine, je namreč presenetilo sporočilo, ki so ga na predvečer treh kraljev objavili na portalu ministrstva za javno upravo. Tam je z javnega razpisa z naslovom >Dobava in montaža pohištvene opreme v 18 službenih stanovanjih za potrebe beguncev< razvidno, v katera državna stanovanja namerava vlada nastaniti begunce, ki so dobili azil. Razpis se je sicer iztekel že sredi oktobra lani, ponudbe pa so veljale do sredine decembra. In poleg mest Brežice, Celje, Dravograd, Ilirska Bistrica, Maribor, Murska Sobota, Nova Gorica, Postojna in Trbovlje je tudi Gornja Radgona, in sicer z dvosobnim stanovanjem v večstanovanjskem bloku ob Pomurskem sejmišču na Mladinski ulici 16. Azilanti bodo v večini stanovanj dobili tudi novo opremo, saj je iz popisa za dobavo in montažo razvidno, da so (bodo) stanovanja opremljena s steklokeramičnimi ploščami in vgradnimi pečicami, pralni stroji morajo biti za pranje do pet kilogramov, vzmetnice morajo biti medicinske, barvni TV-sprejemniki z diagonalo minimalno 81 centimetrov ...

http://www.slovenskenovice.si/novice/sl...

Če bi rad pa videl še več zahtev pa si poišči na strani ministrstva za notranje zadeve razpis stanovanj za migrante ali nekaj takega meni se ne, da iskati.


Saj zato te prosim za kak link, da ne bomo na prvo žogo verjeli medijem (ki so znani kot senzacionalistični in manupulativni). Jaz to diagonalo 81cm (btw, to je 32", manjše TVje že težko dobiš, sploh črno bele, se pa 81 cm sliši bistveno večje) najdem samo na blogu Vinka Gorenaka in v Slovenskih novicah, nikjer pa ne najdem izvornega dokumenta (ali vsaj fotografije, faksimila, potrditve) ki bi to potrjeval. Pa tudi če je res, večina low-cost hotelov po svetu ima večje tvje ;)

Švedske oblasti zagotovo kdaj tudi lažejo, se mi pa zdi potvarjanje uradne statistike za dovolj veliko številko ki bi ustrezala tvojim trditvam precej neverjetno. Definitivno precej manj verjetno kot to, da lažejo in zavajajo tisti, ki se sklicujejo na te statistike, a spremenijo številke v prid svoje agende in računajo da jih bralci ne bodo šli preverjat. Post-faktičnost.

Bivši komunisti morda (med drugim jih je polno tudi v SDS - Janša, Gorenak, ...), komunistične politike pa ne vodi nihče. Ali česa ne vem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

ADIJOOO ::

Potem imaš pa še razne borce v parlamentu za primer Marinka Levičar z Desusa. Ona se zavzema za najnižjo pokojnino v sloveniji za 500 Eur čeprav ni denarja a naslednji dan izujavi, da bi morali v Sloveniji sprejeti vsaj par tisoč migrantov.
In kaj je dosegla to, da so dvignili pokojnine za 2 eur to je še daleč, da bo minimalna 500 eur in še par tispoč migrantov kot bi rekel Karl Erjavec ti si en pravljičar.

Scaramouche ::

Fužine so dobra primerjava, sem živel tam eno leto (2000, ko so bile precej na slabšem glasu kot sedaj), zato vem da nabijaš, ker so bile eno bolj umirjenih naselij, kljub drugačni propagandi (takrat namesto proti migrantom usmerjeni proti južnjakom).


Sem si kar mislil da boš odgovoril da si živel tam, pomoje bi isto rekel za Jesenice,pa OK za debato naj si res živel tam..

Dejstvo je da ti hočeš armagedon da lahko nek predel razglasiš za problematičen.

Vidiš tukaj se mi razhajamo.

V civiliziranem svetu se že predeli kjer se več avtomobilov in biciklov krade razglasijo kot slabši, medtem pa ti gledaš statistiko in bi rekel; hey sej je bilo samo troje terorističnih napadov v mojem delu mesta, glede na to da nas je 100000 tukaj je to zelo majhen procent...

Če bi v Ljubljano sprejeli 50000 migrantov in bi jih 100 bilo teroristov bi vi še vedno vzklikali NISO VSI, medtem bi pa bilo konec mirnega življenja tukaj.

Vsakič ko bi šel v mesto bi se večina izogibala javni površin..

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> The correlation is so strong, you can almost call it a theory.

You could, if vostok_1 weren't white.


I'm not white, i'm white-ish. Ne vem kam vi SJWji date take, fojbe so baje že rezervirane za arijce. Goli otok torej?

Sicer pa rasno diskriminiraš al kak?

D3m je izjavil:

xmetallic je izjavil:

jype je izjavil:

xmetallic> Si mislil napisat

Da ste nacisti dvolični in kritizirate posilstva samo takrat, kadar jih zagrešijo ljudje napačne barve, že zelo dobro vemo, ni treba ves čas ponavljat.

Posilstva se kritizira vedno. Ne glede na to kdo je zanje odgovoren. To nima nič opraviti s skrivanjem statistike in nacionalnosti storilca. Če je posiljevalec Afganistanec Jamal naj to piše v statistiki, če je posiljevalec Šved Joe se v statistiko zapiše slednje. Ne pa Šved Jamal. Jamal nikoli ne bo Šved. Nikoli ne bo Evropejec. Njegov DNK ga bo vedno uvrščal med neevropejce. Čemu lagati, če še mati narava za vsakega posameznika natančno in enolično določi od kod prihaja.




Bwahahaha. I just died.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145225 (130888) BigWhale
»

Rusi tudi nad francoske volitve? Vsaka četrta novica o volitvah na Twitterju je lažna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9118832 (15796) Looooooka

Macronleaks (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22332875 (30220) kuglvinkl
»

Macron trdi: hekerji so ukradli mojo elektronsko pošto. So bili Rusi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7115774 (13661) GrX

Več podobnih tem