» »

Kje iskati inštrukcije Node.js/Socket.io/JQuery

Kje iskati inštrukcije Node.js/Socket.io/JQuery

Studentar ::

Pozdravljeni!

Obiskujem FRI in imam težave pri eni od domačih nalog. Izkoristil sem že številne vire, ki so mi na voljo (prof. in asistent pa pri nalogi razumljivo nočeta pomagati), pa imam vseeno precej težav pri reševanju ene od domačih nalog. Zanima me, če kdo pozna koga, ki se ukvarja z Node.js/Socket.io/JQuery, da bi me inštruiral. Iščem predvsem nekoga, da bi mi pomagal stvar razumeti ter da bi sam tako prišel do rešitev. Mogoče kdo pozna koga oz. sam ustreza profilu? Seveda sem pripravljen inštrukcije plačati.

p.s. Nisem čisto vedel kam naj umestim temo, verjetno vseeno ne gre za mali oglas?

lp in hvala

dihur ::

Zakaj se pa ne dogovoriš s kakim kolegom, da diskutirata o reševanju naloge (veliko jih najbrž še ni končalo oziroma sploh začelo reševati te naloge). Seveda brez deljenja kode končne rešitve.

Kje se ti je pa zataknilo?

k--p ::

Idi čez nekaj osnovnih tutorialov za omenjene tehnologije, kjer te vodi čez kakšen simple app (to-do list, chat (tipični primer uporabe socketov)). Verjetno se domača naloga ne bo dosti razlikovala.
Če si to že naredil in razumeš osnovno uporabo omenjenih tehnologij, zataknilo se pa ti je pri konkretnem tasku, pa prilepi kodo (oz. uporabi reddit, stack ovweflow, irc) ...
Lahko si tudi plačaš kakšen beginner-friendly course (recimo code school ima dosti na to temo, potem treehouse itd ... se da v relativno kratkem času osvojiti osnove)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

Studentar ::

Hvala za tole dihur in k--p! Sem šel čez nekaj osnov in zdaj spet poizkušam, bom nalepil kar kodo če bodo težave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenjevanje domačih nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8317039 (15194) Invictus
»

Vpis ocene (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18239537 (34926) gimnazija123
»

Osnove Algortimov

Oddelek: Programiranje
51109 (844) hurlimannxt
»

Najbolj plonkajo računalničarji

Oddelek: Novice / Zasebnost
367888 (6481) DavidJ
»

Python - naloga

Oddelek: Programiranje
122638 (2322) jype

Več podobnih tem