» »

Siol Twin in android box

Siol Twin in android box

mat11 ::

Imam par vprašanj. Se da Siol Twin inštalirati v Kodi ali je bolje da je posebej? In navigacija po Siolu je precej zamudna ali pa sam neznam uporabljati. Uporabljam tudi wifi tipkovnico. Se da, da listaš programe kot na navadnem daljincu z plus in minus ali pa da vpišeš številko?
mat

Scorpia ::

Jst ta telekom box upravljam kar prek telefona in je odziven, ni tako pocasen kot ga ti navajas.
////

mat11 ::

Ne vem če se razumeva. Ne mislim na Siolov box ampak Siol twin na android boxu.
mat

Scorpia ::

Se opravicujem, drugic bodi bolj natancen tudi ti. Siol ni imel nikoli aplikacijo tvin ampak mislim da je bil siol tv. Zdaj pa tudi siola ni vec ampak telekom.

Aplikacija je zelo omejena, tako da to kar ti zelis ni mozno. Ce doma uporabljas, bi lahko stremal na raculnik ali kak android, twin ne mores kar dati v kodi.

Tukaj si malo vec preberi, da ti bo bolj jasno: http://forumi.siol.net/showthread.php?t...
////

mat11 ::

Hvala.
mat

Assass1n ::

Tvin seveda obstaja, žal lažje navigacije kot jo uporabljaš ni. Telefon ali pa wifi tipkovnica, malo nerodno ampak se da.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

mat11 ::

Z telefonom se da navigirat Tvin na android boxu?
mat

Scorpia ::

Ne oziroma ja, ce uporabis kak teamwiever kar v praksi ni prakticno.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

Tomaz0 ::

Na tem forumu sem za Siol Tvin našel rešitev - en mojster ga je (Tvin za Android) predelal tako, da lahko preklapljaš kanale z daljincem - meni zadovoljivo deluje celo z CEC (daljinec od TVja).
Malo poišči.

mat11 ::

Iščem pa bolj malo najdem. Lahko poveš kdaj približno si to bral.
mat

koyotee ::

Mami pri nas smo na beelink gt1 inštalirali tvin, upravlja ga z brezžično miško, s priloženim daljincem se ne da niti kanalov prestavljati. Dela bp.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mat11 ::

Ja to sem tudi jaz opazil. Sem upal da je še kakšna bolj priročna rešitev.
mat

badabim ::

mat11 ::

:) UHHH, hvala. grem sprobat.

Že laufa. Odlično, še enkrat hvala.
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

Assass1n ::

Zdravo, temo zbujam, ker imam en problem s siol tvin in h96 pro+ android boxom.

Prej sem imel minix neo x5, starejši dvojederni box in je tvin na njem delal odlično, skoraj brez prekinitev, lahko si ga pustil delat 24ur in je delal tako kot treba. Sedaj pa sem kupil novejši box, h96 pro+ in je veliko hitrejši, imam ga tudi za kodi vendar je na njem problem. Ko gledam nek kanal mi na random kar neha predvajat in napiše okenček na sredino ekrana "can`t play video" in spodaj za pritisnit OK. Pritisneš OK in je slika zmrznjena, dela pa program in rabim samo prestavit kanal na drugega in že začne normalno predvajati. Se pa to dogaja na random in ne vem kaj tvinu ni všeč.
Imam zadnjo verzijo androida 7.1.1. staro le kak mesec, ter zadnji tvin.
Lahko spremenim kakšno nastavitev, sicer dvomim in je potreben kakšen poseg v samo aplikacijo tvin, bi mi znal kdo pomagat? Namestil sem si tudi modificirano aplikacijo s strani uporabnika tega foruma in je isto, bi znal tudi kaj takšnega popravit, bi me zelo osrečil :)

Hvala
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TViN

Oddelek: Omrežja in internet
325623 (2035) Assass1n
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167394 (25592) yani2000

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561087934 (347941) Mavrik
»

Sio Tvin na TV preko Wifi

Oddelek: Zvok in slika
175039 (4757) beta1
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537804 (15917) dykristy

Več podobnih tem