» »

Peugeot sklopka

Peugeot sklopka

jozeprevoz ::

Lep pozdrav.

Zadnje čase ko se vozim opažam, da na mojem peugeoto med prestavljanjem (2-3-4) predvsem, ko spustim sklopko, rahlo avto zatrese, kot bi zatresla sklopka? Kadar rahlo spustim sklopko se ta tresoc zvok ne slisi toliko, kadar pa bolj na hitro pa za kakšno sekundo ziher. Kaj bi bilo? Drugace, speljujem z sklopko normalno, mogoce grabi že malo visoko, ampak speljevanje mi ne povzroca tezav. Avto ima 150.000km letnik 2001.

Hvala za vsako mnenje.

#000000 ::

lahko bi bil dvomasni vztrajnik

jozeprevoz ::

Nevem, poznam nekoga, ki mu je crknil dvomasni vztrajnik na fordu pa je rekel, da je avto konkretno treslo, stalno. Pri meni pa zatrese za sekundo, ko spustim sklopko. Sja pa bencinar je, kolikor vem so napake bolj pogoste na dizlih?

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Gumljast nosilec motorja-menjalnika. Al pa je potisna plosca v slabsem stanju. Dvomasni vztrajnik majo zgolj 2.0hdi z 80kw od l.2003 naprej, ce je bencinar nima dvomasnega.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

jozeprevoz je izjavil:


Zadnje čase ko se vozim opažam, da na mojem peugeoto med prestavljanjem (2-3-4) predvsem, ko spustim sklopko, rahlo avto zatrese, kot bi zatresla sklopka? Kadar rahlo spustim sklopko se ta tresoc zvok ne slisi toliko, kadar pa bolj na hitro pa za kakšno sekundo ziher. Kaj bi bilo? Drugace, speljujem z sklopko normalno, mogoce grabi že malo visoko, ampak speljevanje mi ne povzroca tezav. Avto ima 150.000km letnik 2001.

Hvala za vsako mnenje.


Meni se je na mojem 307 nekaj podobnega začelo dogajati glih okoli 150.000km. Vzrok? Potisni ležaj je šel na sklopki.

Druga opcija je pa še vztrajnik ja.
The truth is rarely pure and never simple.

jozeprevoz ::

Kaj predlagate, še malo počakam, pa da vidim kaj se zgodi, al kar na servis? Avto je vreden cc. 700 € nevem če se kaj več splača popravlat.

koyotee ::

Ce slisis cuden zvok ko stisnes sklopko je verjetno zanic kosara. Vztrajnik pa spusca cudne zvoke v prostem teku.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

puginho ::

Ko je meni šla sklopka na 307 je avto tresel pri speljevanju, potem pa še zvok ko si stisnil pedal. Komplet sklopka z delom vred je cca 300 eur. Če se ti splača pa sam presodi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdržljivost sklopk izven mesta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
597123 (5352) IL_DIAVOLO
»

Koliko je realna življenska doba vozila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9917866 (14656) Klemzz
»

Poškodovan dvomasni vztrajnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6525436 (11534) krneki0001
»

Težave z menjalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018136 (13974) bambam20
»

"Šparanje" sklopke na avtu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15144674 (32897) INSIDE

Več podobnih tem